Jelenleg

9
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 4 hónapja #284747 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Sziasztok!
Hero-Time keretében nyertem egy kis aranyat, melyet tankra költenék. Mostanában nemnagyon látok aranyérből....-árból leárazott tankot. létezik még ilyen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284795 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
SU-130 ajánlat bejelentkezés után a shopban. (rossz topicba került először)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284801 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Köszi, a karácsony környékire gondoltam én is, csak hátha tud valaki valami tuti dátumot ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284874 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! A nagy kötvényeső miatt elkezdtem gondolkodni a fejlesztett felszerelés alkalmazásán. Összesen 2db cuccot tudok felrakni. Az egyik egy "innovatív töltőrendszer" lesz az Obj 430U-ra, mert azon úgyis hosszú a töltésidő. A másik fejlesztett VALAMIT a T-44-100-ra gondoltam, mert az az egyik farm tankom, nade.. Mit tegyek rá? Jelenleg töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és optika van rajta. Szerintetek melyiket cseréljem le fejlesztett felszerelésre?
Még egy apróság: A hivatalos wg fórumon olvastam miket javasolnak alapból. A vertikálist és a töltésgyorsítót egyöntetűen javasolta mindenki, de pont 50-50% javasolta az optikát/ventit.
Na ezek a dilemmák :thx: :blondy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: siemkaktopl

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284965 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Van realitása hogy az IS-3A-ra a sima szerverre is felteszik a táras ágyút? Ami most a teszt szerveren van. Ha valóban bejönne frissítéssel a táras is3, mennyire inflálja tovább a jelenlegi prémtankokat. Az lesz a legjobb?

Egy ördögi forgatókönyv szerint, ha adventkor mindent eladnak a kalendáriummal meg a lotboxokkal, akkor frissítéssel beteszik ezt a táras fenevadat és rögtön nem fog érni semmit a régi. Ettől mennyire kell félni, így a kalendárium elején? :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284986 Írta: Bloodraven123
Megválaszolva: Bloodraven123
Tudnátok ajánlani jó közepes harckocsikat. Olyanokra gondoltam, amivel élvezet játszani minden pályán, tehát sokoldalú. Funra venném na meg küldetéseket csinálni vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #284991 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tudnátok ajánlani jó közepes harckocsikat. Olyanokra gondoltam, amivel élvezet játszani minden pályán, tehát sokoldalú. Funra venném na meg küldetéseket csinálni vele.

A Progettót tudom ajánlani, bár a töltési rendszerét eleinte szokni kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285003 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
8-as német light 7803 Ft
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285036 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Arra lennek kivancsi, hogy johet-e olyan tank az adventi ajanlatokban amit erdemes lehet megvennem? Van jo par premium tankom es tobb fajta, de ha van olyan amit erdemes beszerezni a "gyujtemenyembe" azt lehet megvennem akciosan... A jelenlegi prem tankjaim az alairasomban vannak, hogy konnyebb legyen otletet adni... :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285044 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hello!

Lehet nem voltam tul konkret a kerdesben.
A meglevo tanjaimat figyelembe veve van-e olyan tank ami esetleg picit mas mint a tobbi?
Most pl van Type 59 meg T54 first prot-om is akkor nyilvan egy T44-100-at nem fogsz irni mert eleg hasonlo a kettohoz viszonyitva...
Ahogy irtad is kredit szerzesre felesleges tankot vennem ugyh az egyaltalan nem szempont.
Az sem szempont, hogy legenyseg huzasra kell mert nem tervezek uj agakat inditani, szeretnem a meglevo 10es tankjaimat javitani stat ugyileg. Ugyh egy inkabb funolasra kene valami prem, pont felhoztad ezt az elc 90-et amin mar gondolkoztam mert tudom, hogy eleg jo funolasra, de mivel van AMX 13 57-em ami szinten eleg jo fun-ra ezert eddig mindig kihagytam a vetelet, de mindig elgondolkoztam, hogy megveszem... Pl a lengyel 50TP prototyp is kerdojeles, nem tudom erdemes lehet-e beszerezni a meglevo heavyk melle foleg, hogy nemreg lett megveve az obj 252U, bar a 10-es csolehajlas azert mas stilust ad. Tudom, hogy senki sem tudja megjosolni, hogy mi jon a kalendariumba csak arra voltam kivancsi van-e olyan tank amire erdemes lenne figyelnem, ha esetleg bekerulne. Azt, hogy mit erdemes meg ki lehet kovetkeztetni pl a meglevo tankjaimat figyelembe veve, de akar a wot profilom is adhat egy tampontot annak aki jobban belemerulne, en legalabbis ha igazan valaszolni szeretnek akkor ami info van osszerakom es az alapjan probalok irni valamit.

Amugy orulnek, ha igazad lenne abban, hogy elvagyok eresztve es nem tudok mire kolteni, de sajnos nem arrol van szo, hanem arrol, hogy most igy karacsonyra megszeretnem lepni magamat valami tankkal ami kis ujdonsag lehet, a jovoben nem mostanaban veszek tankot az biztos. Ahhoz kepest, hogy 7+ eves a fiokom nem mondhato extremnek a premek mennyisege amik kozul van 1-2 olyan amihez akar ingyen is hozza juthattam volna... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285098 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Akinek van AMX Cda 105-öse pötyögjön róla már pár sort kérem.

Ami legfőképp érdekel az az, hogy milyen a gyakorlati pontossága és mennyire lehet vele pontosan lőni teljes beszűkülés előtt?
Illetve érdekelne még a mobilitása is. Azt látom, hogy van vagy 27 lóereje 1 tonnára, de a talajellenállás miatt érdekel, hogy mennyire tudja ezt kihasználni?

Egyéb észrevételek is jöhetnek. Köszi! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285104 Írta: senshy690
Megválaszolva: senshy690
worldoftanks.eu...y-Ops/

Azt hiszem tarolni fog a wg a lootboxxokkal :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285108 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Úristen micsoda izgalmak !
Defender, IS-3A is nyitható a ládákból. Megyek és hitelt veszek fel a lakásra

thearmoredpatro...boxes/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285110 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Figyelem: Spoiler!


Ha pár pötyögés érdekel, akkor:
Ha szereted a revót, akkor ez annál sokkal jobb.
Ha szereted a skorpiót, akkor ez annál sokkal jobb csak nincs tornyod.
Ha nem tetszik a kanonen 105, akkor ez sem jobb annál, csak a CBA-nak legalább van frontpáncélja.

Amúgy meg ha megvan az AMX 30 vagy 30B, akkor megkapod azt az ágyút tier 8-ba egy kicsit rosszabb álcaértékű E-25-re.

Röviden ennyi. Ha érdekel a hosszabb, akkor in-game írj rám és maximum lepötyögöm a többit, hacsak más nem ír hosszabbat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285121 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Figyelem: Spoiler!

Ha pár pötyögés érdekel, akkor:
Ha szereted a revót, akkor ez annál sokkal jobb.
Ha szereted a skorpiót, akkor ez annál sokkal jobb csak nincs tornyod.
Ha nem tetszik a kanonen 105, akkor ez sem jobb annál, csak a CBA-nak legalább van frontpáncélja.

Amúgy meg ha megvan az AMX 30 vagy 30B, akkor megkapod azt az ágyút tier 8-ba egy kicsit rosszabb álcaértékű E-25-re.

Röviden ennyi. Ha érdekel a hosszabb, akkor in-game írj rám és maximum lepötyögöm a többit, hacsak más nem ír hosszabbat.

Köszönöm!

Van még egy fel nem használt 7 napos tankbérlős kódom és gondoltam erre elnyomom, aztán ha tetszik és lesz megint prémiumtank becserélős időszak akkor bedobom az STA-2-t.

Revóm van, azt szeretem, a másik két német nincs meg. AMX 30B-vel utoljára a nerf előtt játszottam (nem tudom most milyen az ágyú), viszont a tier 7-es nagy kedvenc T25 AT-hoz hasonló tankokat nagyon szeretem és ez első ránézésre stílusra hasonlónak tűnik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.