Jelenleg

18
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 5 hónapja #283669 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
kibéreltem a libertét francia nehéztankos legényeket képezni,gyerekek ez tényleg ekkora egy fos tank vagy csak én vagyok béna?páncélja kb nincs vagyis papíron van de engem hatos tankok behugyoznak.hiába mozgatom a tornyot meg ficánkolok meg emelgetem a csövet 5 lövésből 4-et tuti beszopok.az ágyúja meg olyan dolgokról pattan hogy csak lesek.ezt tudom inkább a somát választom

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283672 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?


Szia!

Attól függ milyen kuponod van. Tapasztalatom szerint ezeket (legalább is amit én is kaptam) csak a fejlesztési fában szereplő tankokra tudod használni.
A T92 pedig nem szerepel benne.
Sok sikert.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283681 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?


Szia!

Attól függ milyen kuponod van. Tapasztalatom szerint ezeket (legalább is amit én is kaptam) csak a fejlesztési fában szereplő tankokra tudod használni.
A T92 pedig nem szerepel benne.
Sok sikert.


Az évfordulós kupont bármire beválthatod, még az akciós dolgokra is!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283687 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
nem évfordulós a kuponom,de T92 a prémshopban bent van ugy hogy feltudom rá is,na de lényeg a lényeg, melyikre?? S1?? vagy T92? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283749 Írta: sazlicse
Megválaszolva: sazlicse
T92 igy eleg olcso.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283920 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283921 Írta: kszichy
Megválaszolva: kszichy
yep

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283923 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(


Igen ez lesz. :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283931 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Sajnos mindenki, aki arra számított, vesz egy jó kis 8-as prém tankot, és végre élvezheti a játékot így jár. Ajánlom, összeszorított fogakkal farmolj szorgalmasan. Húzd a legénységet benne. Ezzel párhuzamosan fejleszd a azt az ágat aminek a legénységi kompatibilitása megvan. Aztán ha megvan a tizes tankod, vegyél egy csomó gold lőszert bele, és..... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #283940 Írta: Digne
Megválaszolva: Digne
Nem véletlenül mondtam, hogy nem egy nagy szám a Defender sem. Nem értem mi a hpye oka.
Nagyrészt bottom tier leszel vele. Chrysler esetében is látni, hogy szét gyalázzák. Ha esetleg mégsem menne, töltik a goldot.

Ezek a tankok a jelenlegi hulladék mm miatt életképtelenek.

Én akkor venném őket meg, ha SH / TB-be járnék sokat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283963 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Itt aDefi újra!
worldoftanks.eu...nmark/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #283997 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017

A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(


Igen ez lesz. :-)


Most már tapasztalatból tudom igazolni magam is.



Ezek kreditölő tankok. Az ellenség kreditjét zabálják fel gold formájában. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #284000 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(


Igen ez lesz. :-)


Most már tapasztalatból tudom igazolni magam is.



Ezek kreditölő tankok. Az ellenség kreditjét zabálják fel gold formájában. :trollol:


No erre én mit mondjak? :whistle:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #284039 Írta: integrált áramkör
Megválaszolva: integrált áramkör
A Defender kapcsán merül fel bennem az a kérdés, mi számít a mai metában OP tanknak?

Most került be hosszú szünet után a sokak szerint legjobb 8-as a játékba. Mások szerint pedig ugyanez semmit sem ér. Tudom hogy a meta folyamatosan változik. Pl a Patriot a legjobb prémtanknak volt hípolva még alig egy éve, ma pedig sehol sincsen. Így az lenne a kérdésem a mai metában mi az OP ? :thx3: .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja #284050 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017

A Defender kapcsán merül fel bennem az a kérdés, mi számít a mai metában OP tanknak?

Most került be hosszú szünet után a sokak szerint legjobb 8-as a játékba. Mások szerint pedig ugyanez semmit sem ér. Tudom hogy a meta folyamatosan változik. Pl a Patriot a legjobb prémtanknak volt hípolva még alig egy éve, ma pedig sehol sincsen. Így az lenne a kérdésem a mai metában mi az OP ? :thx3: .


A Defender messze a legjobb tank. Mindkét defi a toppon van. OP nak számít még a : WZ-111, Alpine tiger, progetto, 50tp, 1ft, Soma, Type 59. Egy friss kimutatás szerint. A Patriottol az IS-6-ig jónak számítanak még a Scorp G-től a Löwén-át egészen az 59-pattonig futottak még kategória.
Ahogy Schef írta esport1.hu/news...scheff remélem segítettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.