Jelenleg 386 vendég és 11 tag online

Prémium harckocsik

2 hónapja 1 hete #283141 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
thearmoredpatro...-3a-t/
Reload time (full magazine / projectile / round number in magazine): 44,05 s / 3 s / 3
Alpha Damage: 390 / 390 / 530
Azaz - ha csak nem számolom el magam! - 44,05 sec + 3X3 sec = 53,05 sec alatt 3X390=1170 damage, tehát 1323 DPM.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #283145 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Az első lövedék 12 sec alatt töltődik, ami mondjuk nulláról nézve 5 lövést enged, azaz 1950 dpm. Ha arra gondolsz, hogy egy rohamot úgy kezdesz, hogy az első 6 másodpercben kiosztasz 1170 sebzést, majd kitolhatod az 1950-es dpm-et... Persze sok minden más is befolyásolja egy tank hatékonyságát, de ha csak a potenciális sebzést nézzük, nem kaka. :D

A nyers DPM adatok csak félrevezetnek egy táras tanknál, CW-n/SH-n kívűl a gyakorlatban ritka, mikor a lehető legnagyobb DPM-et kell kitolnod, inkább a magas alpha, ami dominál randomban véleményem szerint. Izé, de az IS-3A (T) DPM-ben sem marad el a hasonló heavyktől.

2 hónapja 4 napja #283272 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Most bent van a type 62. Milyen tank ez? Nagyon OP, hogy ilyen goldos csaomagba van csak? +éri ez?

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #283273 Írta: Wotman5000
Ezt nézd már 13k-rt megkapni a panzer 2J-t az ázsiába :yk: :cry:

asia.wargaming..../7546/

2 hónapja 3 napja #283297 Írta: Wotman5000
Most IS-6 is van akciósan csomagban 13k-ért. Így hogy jelentősen felbuffolják megéri megvenni ? Összehasonlíthatóan OP lesz a defenderhez képest? :huh:

2 hónapja 3 napja #283299 Írta: Marton90
Megválaszolva: Marton90
Nem tenném az alapján amit eddig olvastam róla..
Ma Este lesz wotinfo tv. GB biztos megy pár kört a buffolt tankokkal. Érdemes valszeg meghallgatni és ez alapján dönteni.

2 hónapja 1 napja #283359 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_

Wotman5000 beküldte: Most IS-6 is van akciósan csomagban 13k-ért. Így hogy jelentősen felbuffolják megéri megvenni ? Összehasonlíthatóan OP lesz a defenderhez képest? :huh:

Azt meg kell hagyni, hogy a páncélzata - ami szerintem eddig is rendben volt - érezhetően sokat javult. Ugyan csak néhány kört mentem a frissítés óta, de az eddigi tapasztalataim alapján egy lánctalpakon guruló acélfal gyár lett.
Viszont átütés terén messze nem volt akkora az a buff... Érezhetően sokkal kellemesebb most az átütése, de ettől még nem lett "OP" - nem titkoltan nem is ez volt a cél.
Érts ez alatt, hogy ha véletlenül 1v1 szituációba kényszerülsz egy Type 4-el szemben és nem tudod megkerülni, akkor esélyed sincs ellene. Prémium lőszerrel is csak cca. 30% a valószínűsége, hogy szemből belődd a gyenge pontjait!
Összességében szerintem egy nagyon jó tank lett, de az "OP" kategóriát még csak nem is súrolja. Ha ilyen tankot keresel, akkor nem jó helyen kopogtatsz. Inkább javasolnék egy "bohócfestéses" masinát, mert azoknak az alaplőszer átütése is 230 mm körüli, vagyis különösebb célzás nélkül viszik egy IS-3 frontpáncélját. Igaz, hogy azok nem könnyített MM besorolásúak, de ha csapatban vagy erődben is jövedelmezően szeretnéd használni, akkor mindenképpen azokat mondanám ezért az árért.
Üdv,
_Potip_
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wotman5000

2 hónapja 1 napja #283375 Írta: aNoName
Megválaszolva: aNoName
Mi történt az S1-el 30-40 km/h a sebessége.
Nehezebben fordul.

2 hónapja 26 perce #283406 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Kicsit olyan, mintha a talajellenállása romlott volna, nagyon be tud lassulni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sazlicse

1 hónapja 4 hete #283410 Írta: sazlicse
Megválaszolva: sazlicse
Ezzel egyutt mintha az alcaertek is esett volna.

1 hónapja 3 hete #283459 Írta: Wotman5000
Betették végre 3 év után a Cryslert a shopba. Kérdezném mennyire használahtó funnolásra?:thx2:

1 hónapja 3 hete #283465 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!

A prémium tank kölcsönzés témában felmerült, hogy a WG felajánlott valakinek megvételre Skorpion G-t, pont azt, amit kipróbál 1 hétre. Nos én is beléptem a WG fiókba, és én nem kaptam ajánlatot a Soumára.

Viszont van egy érdekes ajánlat. 5500 arany vásárlás esetén van lehetőség még 1375 aranyra. Játszani kell 5 csatát, és ha abból 3-at sikerül megnyerni, akkor további 1375 aranyat ad a WG.
Így összesen 6875 aranyat lehet kapni szerencsés esetben 6223 Ft ért.
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #283469 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Souma 93 %-o legénységgel, paralámpa nélkül is egész jó, ha sikerül odafigyelni. Még Tier X ellen is működik, ha pontosan célzunk.
75 ezer kredites kör alap fiókkal, bónusz nélkül csak AP lőszerrel.
Ha lesz akcióban ez a tank, akkor el fogok gondolkodni a megvételén. Nem olyan lassú, oda lehet vele érni, és még pattintani is tud alkalmanként.
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #283480 Írta: Wotman5000
Azt tudnotok kell, ha most megvásároljátok a Cryyslert, azzal a WG-t támogatjátok.
Átütni csak golddal lehet, te is csak golddal tudsz bárkit is átütni. Hatalmas gold mennyiség megy a sírba mindkét félnél egy Crysleres csatában, amit ugye vissza kell keresni és nem a Cryslerrel, mert az nem farmol.:kappa:

1 hónapja 3 hete #283509 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Sziasztok

Megvettem az ELC EVEN 90-et, az lenne a kerdesem, hogy ki milyen felszerelessel hasznalja?
Esetleg valaki tudna osszedobni egy elemzest?
Koszi elore is.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.