Jelenleg

13
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291447 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?


TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!


Nem campelős gyáva szar a td-játék. Ugyanúgy, ahogy a botok kempelnek bármi mással, úgy a TD-vel sem a kempelés (lenne) a lényeg. Persze vannak olyanok amit kimondottan erre találtak ki, pld. egy Strv S1-el nem nagyon tudsz mást csinálni.
Nekem általánosságban a megtett távolság 1-3.0 körüli, nem tudom ez mit jelent, de ehhez tudsz viszonyítani.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291464 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?


TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!


Nem campelős gyáva szar a td-játék. Ugyanúgy, ahogy a botok kempelnek bármi mással, úgy a TD-vel sem a kempelés (lenne) a lényeg. Persze vannak olyanok amit kimondottan erre találtak ki, pld. egy Strv S1-el nem nagyon tudsz mást csinálni.
Nekem általánosságban a megtett távolság 1-3.0 körüli, nem tudom ez mit jelent, de ehhez tudsz viszonyítani.


Az alapjan irtam, ahogy az atlag EU jatekos hasznalja a TD-ket (meg minden mast is sajnos). A jo jatekos az TD-vel is egyutt mozog a frontvonnalal es aktivan tamogat csata elejetol kezdve, nem pedig a bazison bujkalva varja, hogy az ellenfel attorjon es akkor leadja a csatankenti 1-2 sebzo loveset a vegjatekban...

es akkor az elozo gondolatmenet folytatasa: ez a prem Torta lassu, szerintem nem meta es nem alkalmas az aktiv jatekra. De Gyava Gyuri, Toketlen Toni, Otlettelen Odon elni fogja mert 1-2 lovessel tobbet ki fog birni mint a tobbi 8-as TD mert tobb a HP es van nemi armor. Szoval ok is akar 4 sebzo lovesig is eljutnak majd 2 helyett.

Ez a velemenyem rola igy latatlanban, nincs meg a tank es nem is tervezem megvenni.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291489 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
TS-5 USA. VIII. -as prémium TD

Egy kilőtt tankot magam előtt tolva igyekeztem előre haladni , miközben sorban kaptam a találatokat .Azon csodálkoztam,hogy nem lett meg az Acélfal pedig nagyon sok sebzést felfogtam, de lehet az előttem tolt tankba becsapódó repeszeket is találatnak számolta.Így is lett pár szép sebhely a páncélon.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291882 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo
Tegnap megvettem az LT-432 lightot.
Van pár könnyű tankom, BC12t, T92, stb...
De ez valami brutál jóra sikerült! Igaz a penje nem a legfényesebb, de nekem nagyon bevált (T92 vel ellentétben). Most újra megszerettem a könnyűzést!
:spaz: :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291886 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Tegnap megvettem az LT-432 lightot.
Van pár könnyű tankom, BC12t, T92, stb...
De ez valami brutál jóra sikerült! Igaz a penje nem a legfényesebb, de nekem nagyon bevált (T92 vel ellentétben). Most újra megszerettem a könnyűzést!
:spaz: :banana:


Raadasul eleg jo a kerekes szarok ellen, mert nehezen utik be repesz romboloval a panceljat. En is szeretek vele jatszani, jo vetel volt.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291923 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A Panther 8,8-ról kérek véleményt. A nyers kemény statjai alapján gyengusz, de hátha van remek soft-statja...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291936 Írta: kokomo2002
Megválaszolva: kokomo2002
Szia. Régi accomon megvettem. Megbántam. Röviden ennyi. Bővebben: abszolut nem boldogultam vele, sokat volt 10-es csatába ott free frag. Állítólag hátulról tornyos td-ként kell használni. Be is cseréltem super pörire, az legalább tier limites. Akkor inkább a panther m10-et vedd meg az is limites, és fényévekkel jobb. De ez természetesen csak az én véleményem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291937 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

A Panther 8,8-ról kérek véleményt. A nyers kemény statjai alapján gyengusz, de hátha van remek soft-statja...


Elavult, regi prem tank. Out of meta.

Kozelharcban szetlovik, mert gyenge a tornya, nagy meretu es tohonya. Hatulrol tamogatashoz, kempuleshez meg vannak sokkal jobb opciok.

Penzt nem adnek erte.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291940 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

A Panther 8,8-ról kérek véleményt. A nyers kemény statjai alapján gyengusz, de hátha van remek soft-statja...


Elavult, regi prem tank. Out of meta.

Kozelharcban szetlovik, mert gyenge a tornya, nagy meretu es tohonya. Hatulrol tamogatashoz, kempuleshez meg vannak sokkal jobb opciok.

Penzt nem adnek erte.

Nem "out of meta" hanem "out of order" :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291942 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo
“tohonya”
:rofl:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291943 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

“tohonya”
:rofl:


De ha egyszer az... Nagy, lassu , puha es nehezen mozog. Nem talaltam ra jobb szot. :cheer:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291947 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
worldoftanks.eu...ement/


Black Market az lesz szerintem karácsonykor és kiderül milyen prémtank lesz az évfordulós jutalom. Valaki észrevesz valami más árulkodó jelet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291950 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Black Market jo lenne, ha jonne. A tavalyibol kimaradtam. A Super Hellcat ami az evfordulos ajandek, egy tier 7 TD, ez tok jo.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #291952 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo
Én ebből a black marketből kimaradtam szerintem.
Viszont láttam gold Type 59-et. Azt ott lehetett szerezni? Kellett hozzá sima Type 59? Vagy ez hogy volt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #291953 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

Én ebből a black marketből kimaradtam szerintem.
Viszont láttam gold Type 59-et. Azt ott lehetett szerezni? Kellett hozzá sima Type 59? Vagy ez hogy volt?

Igen, black marketen lehetett venni brutál drágán in-game goldért. Ha jól emlékszem 25.000 gold volt az ára. Nem kellett hozzá az alap, csak fizettél és kész. Csak sietni kellett, mert hamar elfogytak a jobb ajánlatok. Ha valami meg volt fél órát, akkor az nem volt nagyon kedvelt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.