Jelenleg 689 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

3 hete 5 napja #291388 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Jó nagy orosz batár,nagyot lő, aránylag pontos is,de betyár hamar szétszedik
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja - 3 hete 5 napja #291392 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Mivel sokáig semmilyen válasz nem jött, tegnap kíváncsiságból megvettem ezt az orosz forgótornyos TD-t, a T103-at. Valóban nagy batár, de kevesen ismerik, így nem váltja ki mindenkiből az azonnali megsemmisítés vágyát, mint a japán heavyk. Eddig még az artyk is békén hagytak. Az ágyú meglepően jó és hatékony. Ha az alja rejtve van, szemből nem sok kárt lehet tenni benne. A kerek torony kitartóan pattintgat. Városban törmelék kupac, vidéken hull down.
A töltésidő lehetne szaporább, de hogy okosodnak a fiúk ez is javulni fog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

3 hete 5 napja #291396 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
A torony alatti gyűrűre nagyon vigyázz hamar be lehet lőni,ha majd a legények már két három skillesek lesznek jobb lesz az egész,az ágyúja nagyon jó,még ha messzire célzol akkor is oda megy,a mobilitása is jó,és ami meglepő,még ágyúsüllyedése is van, a sebzése az szuper,alaplőszerrel viszi még a kilences tankok nagy részét is,én még vagyok vele elégedve,még akkor vettem meg mikor bejött a shopba először, igaz hezitáltam én is,de végeredményben nem bántam meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Balista1

3 hete 2 napja #291424 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Nem találtam jobb helyet tehát ide teszem fel a kérdésem:
Twitch Prime -ban az októberi csomagot (az indiai csomag megvan) valaki fel tudta már venni?
Nem értem mert nekem inaktív az ikon...

Üdv
U.

3 hete 2 napja #291428 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Majd október 29 után, amikor lejár az "India".

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul

3 hete 2 napja #291432 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Köszi!

na pont ilyen dátumot nem látok sehol...
őőő de most találtam a "főoldalon"
akkor lesz 2-3 nap felmarkolni az októberi cuccot?!

3 hete 1 napja #291441 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?

3 hete 1 napja #291443 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

nagyzsolt beküldte: :dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?

TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, geekt hing

3 hete 1 napja #291446 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

dobilaci beküldte:

nagyzsolt beküldte: :dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?

TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!

Ha TD-re van igény, akkor miért baj ha ezt kielégíti a WG? Valóban sok a TD manapság, mindenki fél a kerekesektől hogy megspotolják. Nem értem miért baj, az ha egy valós igényt kielégítenek hisz erről szól a kapitalizmus nem?

Mondjuk én is sokszor játzom TD-vel, amikor fáradtan jövök haza és nincs frissességem koncentrálni a mapra, nincs akkora reflexem mint egy lógó fősulisnak, iskolásnak és nem tudnák lereagálni tizedmásodpercek alatt dolgokat, Ilyenkor bizony én is TD-vel vagy artyval kényszerülők játszani, ha élvezni szeretném a WoT milliőjét.

A tankról ejtvén szót ; elismerem, hogy az a 224 pen nem valami sok, de a 254-es páncél meg a döntöttség azért elég használhatóvá teszi. Mit gondoltok?

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #291447 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

dobilaci beküldte:

Nem campelős gyáva szar a td-játék. Ugyanúgy, ahogy a botok kempelnek bármi mással, úgy a TD-vel sem a kempelés (lenne) a lényeg. Persze vannak olyanok amit kimondottan erre találtak ki, pld. egy Strv S1-el nem nagyon tudsz mást csinálni.
Nekem általánosságban a megtett távolság 1-3.0 körüli, nem tudom ez mit jelent, de ehhez tudsz viszonyítani.

3 hete 11 órája #291464 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Matt__Kirby beküldte:

dobilaci beküldte:

Nem campelős gyáva szar a td-játék. Ugyanúgy, ahogy a botok kempelnek bármi mással, úgy a TD-vel sem a kempelés (lenne) a lényeg. Persze vannak olyanok amit kimondottan erre találtak ki, pld. egy Strv S1-el nem nagyon tudsz mást csinálni.
Nekem általánosságban a megtett távolság 1-3.0 körüli, nem tudom ez mit jelent, de ehhez tudsz viszonyítani.

Az alapjan irtam, ahogy az atlag EU jatekos hasznalja a TD-ket (meg minden mast is sajnos). A jo jatekos az TD-vel is egyutt mozog a frontvonnalal es aktivan tamogat csata elejetol kezdve, nem pedig a bazison bujkalva varja, hogy az ellenfel attorjon es akkor leadja a csatankenti 1-2 sebzo loveset a vegjatekban...

es akkor az elozo gondolatmenet folytatasa: ez a prem Torta lassu, szerintem nem meta es nem alkalmas az aktiv jatekra. De Gyava Gyuri, Toketlen Toni, Otlettelen Odon elni fogja mert 1-2 lovessel tobbet ki fog birni mint a tobbi 8-as TD mert tobb a HP es van nemi armor. Szoval ok is akar 4 sebzo lovesig is eljutnak majd 2 helyett.

Ez a velemenyem rola igy latatlanban, nincs meg a tank es nem is tervezem megvenni.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hete 5 napja #291489 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
TS-5 USA. VIII. -as prémium TD

Egy kilőtt tankot magam előtt tolva igyekeztem előre haladni , miközben sorban kaptam a találatokat .Azon csodálkoztam,hogy nem lett meg az Acélfal pedig nagyon sok sebzést felfogtam, de lehet az előttem tolt tankba becsapódó repeszeket is találatnak számolta.Így is lett pár szép sebhely a páncélon.

Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.