Jelenleg 564 vendég és 18 tag online

Prémium harckocsik

1 hete 4 napja #284795 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
SU-130 ajánlat bejelentkezés után a shopban. (rossz topicba került először)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 4 napja #284797 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

2Sz3M beküldte: Sziasztok!
Hero-Time keretében nyertem egy kis aranyat, melyet tankra költenék. Mostanában nemnagyon látok aranyérből....-árból leárazott tankot. létezik még ilyen?

Létezik, ahogy korábban is. Időnként néhány napra játékon belül akcióssá teszik a prémium tankokat (tier 2-5 -50%, tier 6-7 -30%, tier 8 -15%). Vélhetően decemberben és/vagy január elején esélyes, hogy lesz ilyen akció a karácsonyi mizéria miatt, de fixen előre tudni, hogy mikor azt nem nagyon lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 2Sz3M

1 hete 4 napja #284801 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Köszi, a karácsony környékire gondoltam én is, csak hátha tud valaki valami tuti dátumot ;)

1 hete 1 napja #284874 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! A nagy kötvényeső miatt elkezdtem gondolkodni a fejlesztett felszerelés alkalmazásán. Összesen 2db cuccot tudok felrakni. Az egyik egy "innovatív töltőrendszer" lesz az Obj 430U-ra, mert azon úgyis hosszú a töltésidő. A másik fejlesztett VALAMIT a T-44-100-ra gondoltam, mert az az egyik farm tankom, nade.. Mit tegyek rá? Jelenleg töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és optika van rajta. Szerintetek melyiket cseréljem le fejlesztett felszerelésre?
Még egy apróság: A hivatalos wg fórumon olvastam miket javasolnak alapból. A vertikálist és a töltésgyorsítót egyöntetűen javasolta mindenki, de pont 50-50% javasolta az optikát/ventit.
Na ezek a dilemmák :thx: :blondy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: siemkaktopl

6 napja 1 órája #284965 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Van realitása hogy az IS-3A-ra a sima szerverre is felteszik a táras ágyút? Ami most a teszt szerveren van. Ha valóban bejönne frissítéssel a táras is3, mennyire inflálja tovább a jelenlegi prémtankokat. Az lesz a legjobb?

Egy ördögi forgatókönyv szerint, ha adventkor mindent eladnak a kalendáriummal meg a lotboxokkal, akkor frissítéssel beteszik ezt a táras fenevadat és rögtön nem fog érni semmit a régi. Ettől mennyire kell félni, így a kalendárium elején? :S

5 napja 1 órája #284986 Írta: Bloodraven123
Megválaszolva: Bloodraven123
Tudnátok ajánlani jó közepes harckocsikat. Olyanokra gondoltam, amivel élvezet játszani minden pályán, tehát sokoldalú. Funra venném na meg küldetéseket csinálni vele.

4 napja 21 órája #284991 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Bloodraven123 beküldte: Tudnátok ajánlani jó közepes harckocsikat. Olyanokra gondoltam, amivel élvezet játszani minden pályán, tehát sokoldalú. Funra venném na meg küldetéseket csinálni vele.

A Progettót tudom ajánlani, bár a töltési rendszerét eleinte szokni kell.

4 napja 7 órája #285003 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
8-as német light 7803 Ft
Mellékletek:

3 napja 11 órája #285036 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Arra lennek kivancsi, hogy johet-e olyan tank az adventi ajanlatokban amit erdemes lehet megvennem? Van jo par premium tankom es tobb fajta, de ha van olyan amit erdemes beszerezni a "gyujtemenyembe" azt lehet megvennem akciosan... A jelenlegi prem tankjaim az alairasomban vannak, hogy konnyebb legyen otletet adni... :thx2:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T9 : OBJ 263
T8 :OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

3 napja 5 órája #285039 Írta: PZoli

Mortein beküldte: Udv!

Arra lennek kivancsi, hogy johet-e olyan tank az adventi ajanlatokban amit erdemes lehet megvennem? Van jo par premium tankom es tobb fajta, de ha van olyan amit erdemes beszerezni a "gyujtemenyembe" azt lehet megvennem akciosan... A jelenlegi prem tankjaim az alairasomban vannak, hogy konnyebb legyen otletet adni... :thx2:

Szia!
Igen jöhet, de nem biztos, hogy fog.
Talán tudtam segíteni, de szerintem nem.
Remélem érthető a fenti két sor. Az, hogy neked mit érdemes megvenned, azt csak te tudhatod. Az aláírásod alapján elmondható, hogy van 8-as powercreep prémium tankjaid, preferált MM-es prémium tankod, egyéb prém tankjaid, így kreditet tudsz szerezni, ha akarsz új prém tank vásárlása nélkül is. Mire jó még a prémium tank? Lehet vele legénységet képezni. Van-e olyan legénység, amit fejleszteni akarsz és nincs hozzá való prém tanod, de a boosterek nem elegek hozzájuk? Ha van, akkor meg lehet venni a megfelelőt, ha nincs rá szükség, akkor meg minek. Ha gyűjtő lennél, akkor gondolom meg kéne venned mindent, ami még nincsen meg, de az aláírásod ehhez elég sovány, szóval gondolom nem vagy az. Lehet még szó fun prémium tankról, de ami az egyik embernek fun tank, az a másiknak nem az, így ez alapján sem leszünk okosabbak.
Senki más nem fogja neked megtudni mondani, hogy milyen tank is kell neked, mivel is szeretnél te játszani. Kicsit olyannak tűnik nekem, mintha el lennél eresztve anyagilag és nem tudod, hogy mire költsd. Minden nap jön egy új ajánlat az adventi naptárban (amit jelenleg nem látunk előre) és az alapján neked kell eldönteni, hogy akarod-e vagy sem. Amiben a wotinfos közösség segíteni tud, az a konkrétumok. Pl.: elc even 90-et érdemes megvenni? Válasz: Mivel igényli a prémi lőszert és a prémium fogyócikket ahhoz, hogy a leghatékonyabb, ezért kreditszerzésre nem ő a legjobb választás. A legkisebb mérettel és a legjobb álcázással rendelkezik, ezért a legjobb spotter tankok egyike, ugyanakkor a harci potenciálja nagyon alacsony és emiatt még egy tier6-os light is veszély jelenthet rá. Azoknak ajánlott, akik otthonosan mozognak a könnyű tankok használatában, ismerik a pályákat, a spot helyeket. Akik el tudják fogadni, hogy 1v1-ben kevés esélyük van.
Ez csak egy példa volt.
Annyira általánosat és szubjektívet kérdezel, hogy arra nem lehet érdemben válaszolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ger0p

2 napja 22 órája #285044 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hello!

Lehet nem voltam tul konkret a kerdesben.
A meglevo tanjaimat figyelembe veve van-e olyan tank ami esetleg picit mas mint a tobbi?
Most pl van Type 59 meg T54 first prot-om is akkor nyilvan egy T44-100-at nem fogsz irni mert eleg hasonlo a kettohoz viszonyitva...
Ahogy irtad is kredit szerzesre felesleges tankot vennem ugyh az egyaltalan nem szempont.
Az sem szempont, hogy legenyseg huzasra kell mert nem tervezek uj agakat inditani, szeretnem a meglevo 10es tankjaimat javitani stat ugyileg. Ugyh egy inkabb funolasra kene valami prem, pont felhoztad ezt az elc 90-et amin mar gondolkoztam mert tudom, hogy eleg jo funolasra, de mivel van AMX 13 57-em ami szinten eleg jo fun-ra ezert eddig mindig kihagytam a vetelet, de mindig elgondolkoztam, hogy megveszem... Pl a lengyel 50TP prototyp is kerdojeles, nem tudom erdemes lehet-e beszerezni a meglevo heavyk melle foleg, hogy nemreg lett megveve az obj 252U, bar a 10-es csolehajlas azert mas stilust ad. Tudom, hogy senki sem tudja megjosolni, hogy mi jon a kalendariumba csak arra voltam kivancsi van-e olyan tank amire erdemes lenne figyelnem, ha esetleg bekerulne. Azt, hogy mit erdemes meg ki lehet kovetkeztetni pl a meglevo tankjaimat figyelembe veve, de akar a wot profilom is adhat egy tampontot annak aki jobban belemerulne, en legalabbis ha igazan valaszolni szeretnek akkor ami info van osszerakom es az alapjan probalok irni valamit.

Amugy orulnek, ha igazad lenne abban, hogy elvagyok eresztve es nem tudok mire kolteni, de sajnos nem arrol van szo, hanem arrol, hogy most igy karacsonyra megszeretnem lepni magamat valami tankkal ami kis ujdonsag lehet, a jovoben nem mostanaban veszek tankot az biztos. Ahhoz kepest, hogy 7+ eves a fiokom nem mondhato extremnek a premek mennyisege amik kozul van 1-2 olyan amihez akar ingyen is hozza juthattam volna... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T9 : OBJ 263
T8 :OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 napja 15 órája #285052 Írta: PZoli

Mortein beküldte: Hello!

Lehet nem voltam tul konkret a kerdesben.
A meglevo tanjaimat figyelembe veve van-e olyan tank ami esetleg picit mas mint a tobbi?
Most pl van Type 59 meg T54 first prot-om is akkor nyilvan egy T44-100-at nem fogsz irni mert eleg hasonlo a kettohoz viszonyitva...
Ahogy irtad is kredit szerzesre felesleges tankot vennem ugyh az egyaltalan nem szempont.
Az sem szempont, hogy legenyseg huzasra kell mert nem tervezek uj agakat inditani, szeretnem a meglevo 10es tankjaimat javitani stat ugyileg. Ugyh egy inkabb funolasra kene valami prem, pont felhoztad ezt az elc 90-et amin mar gondolkoztam mert tudom, hogy eleg jo funolasra, de mivel van AMX 13 57-em ami szinten eleg jo fun-ra ezert eddig mindig kihagytam a vetelet, de mindig elgondolkoztam, hogy megveszem... Pl a lengyel 50TP prototyp is kerdojeles, nem tudom erdemes lehet-e beszerezni a meglevo heavyk melle foleg, hogy nemreg lett megveve az obj 252U, bar a 10-es csolehajlas azert mas stilust ad. Tudom, hogy senki sem tudja megjosolni, hogy mi jon a kalendariumba csak arra voltam kivancsi van-e olyan tank amire erdemes lenne figyelnem, ha esetleg bekerulne. Azt, hogy mit erdemes meg ki lehet kovetkeztetni pl a meglevo tankjaimat figyelembe veve, de akar a wot profilom is adhat egy tampontot annak aki jobban belemerulne, en legalabbis ha igazan valaszolni szeretnek akkor ami info van osszerakom es az alapjan probalok irni valamit.

Amugy orulnek, ha igazad lenne abban, hogy elvagyok eresztve es nem tudok mire kolteni, de sajnos nem arrol van szo, hanem arrol, hogy most igy karacsonyra megszeretnem lepni magamat valami tankkal ami kis ujdonsag lehet, a jovoben nem mostanaban veszek tankot az biztos. Ahhoz kepest, hogy 7+ eves a fiokom nem mondhato extremnek a premek mennyisege amik kozul van 1-2 olyan amihez akar ingyen is hozza juthattam volna... :)

Oké. Így már érthetőbb.
Nekem is van amx 13 57-em. Az egy erős 7-es tank, aránylag könnyű vele eredményes köröket menni.
Az elc even 90 egy más játékéményt ad. Meg lehet vele csinálni olyan dolgokat, amit szinte semmi más tankkal a játékban köszönhetően a rendkívüli álcának és a kis méretnek. Persze az ágyú nagyon bekorlátozza azt, hogyan lehet vele harcolni. Valamit valamiért. Sokaknak ez túl nagy áldozat és nem szeretik. Én imádom, mert nekem vekszik a sunnyogós gerillahadviselés.
Tehát ha megvennéd az elc even 90-et, biztos nem azt a játékélményt kapnád vele, mint a 13 57-e, mert az even egy nagyon egyedi tank.
E25. Szintén nagyon veszélyes (mint a 13 57) 7-es csótány td, ráadásul tier limites. Nyilván, mint minden tankkal, ezzel is meg kell tanulni játszani, de a jellemzői miatt szintén egyedi játékélményt nyújt.
Panther/M10. Nem annyira egyedi, mint a fentiek, de a tier limit miatt jókat lehet vele pötyögtetni. Mondjuk ez nem lesz az adventiben, mert játékon belül is megvehető.
Type 64. Szintén játékon belüli kis vadállat, mivel a lightok átalakításakor a prém lightokhoz nem nagyon nyúltak.
105 leFH18B2. Szintén egyedi a játékémény vele, mert ő is prém tank és emiatt az artyk átalakításakor őt nem nerfelték, igaz kábítani sem tud. Persze ez már megvan neked, de azért érdekes.
Pz.Kpfw. B2 740 (f). Tier 4-es vadállat, mivel csak tier 4-es és tier 3-as tankokkal találkozhat. Emiatt a páncélja jónak mondható (mondjuk nem beüthetetlen). Igényli a prémium lőszert, de ha ez valakinek nem akadály, akkor csúnya dolgokat lehet művelni vele. Amúgy tavaly a lootbox-okban is megtalálható volt.
FCM 36 Pak 40. Tier 3-as td. Az érdeksségét a 400m-es! látótáv adja. Ebből a szempontból OP a tank, amúgy nem legyőzhetetlen, de mindenképpen érdekes.
Crysler K. Bár az ágyú átütése miatt nem ideális farmolásra, de aki megengedheti magának, hogy ha szükség van rá, akkor nagyobb mennyiségben is prémium lőszert lövöldözzön, annak a tank mobilitása és nagyon erős szembeni páncélozottsága és side screap képessége miatt érdekes lehet. Sajnos mint a legtöbb prém heavy tankot, őt is sújtja, hogy legtöször magasabb tierű csatába dobja és ott az amúgy saját tierjében erős páncél már elveszíti hatékonyságát. Emiatt ugyanúgy csalódás lehet, mint bármely más prém heavy, hogy szitává lövik a nagyobbak golddal vagy anélkül. Ezt leszámítva viszont érdekes a konstrukció.
Amúgy túl alacsony szintű tankot nem hiszem, hogy beraknak a kalendáriumba, mert a játékon belül mindenféle kapcsolt áru nélkül kéne adniuk és akkor az baromi olcsó lenne.
Természetesen ez csak az én véleményem. Nekem ezek a prémek tartoznak az "érdekes lehet" kategróiába, szóval a fentiek inkább tükrözik az én kívánságlistámat, mint az objektivitást. Ugyanakkor meg kell említenem, hogy egy ideje már nem érdekel az, hogy egy prém tank jól hozza a kreditet vagy hogy OP-e, hanem csak az, hogy a vele való játék milyen más játékélményt tud adni, mint a normál fában elérhető tankok. Ezért például a Progetto tudom, hogy igen erős, de mivel a stílus hasonló a Pantera-ra (amit ki is fejlesztettem), ezért nem érdekel engem túlzottan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

1 napja 5 órája #285098 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Akinek van AMX Cda 105-öse pötyögjön róla már pár sort kérem.

Ami legfőképp érdekel az az, hogy milyen a gyakorlati pontossága és mennyire lehet vele pontosan lőni teljes beszűkülés előtt?
Illetve érdekelne még a mobilitása is. Azt látom, hogy van vagy 27 lóereje 1 tonnára, de a talajellenállás miatt érdekel, hogy mennyire tudja ezt kihasználni?

Egyéb észrevételek is jöhetnek. Köszi! :)

1 napja 3 órája #285104 Írta: senshy690
Megválaszolva: senshy690
worldoftanks.eu...y-Ops/

Azt hiszem tarolni fog a wg a lootboxxokkal :D

1 napja 2 órája #285108 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Úristen micsoda izgalmak !
Defender, IS-3A is nyitható a ládákból. Megyek és hitelt veszek fel a lakásra

thearmoredpatro...boxes/

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.