Jelenleg

23
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 2 hete #294865 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Na akkor én a következőket látom bejelentkezés nélkül:
A képekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Nekem mért nem írja ki, hogy meddig vannak a shopba a tankok?

Első és legfontosabb kérdés:
100%-ig bizonyos vagy benne, hogy a eu.wargaming.ne.../main/ címen jársz?
Pusztán jóindulatból kérdezem, hiszen van néhány olyan megtévesztő oldal, ami a megszólalásig hasonlít a wargaming shopra csak épp valahol el van írva az url, például wargaming helyett wargamimg stb. Az ilyen oldalak arra játszanak, hogy szépen bejelentkezz és már hozzá is férnek a felhasználónevedhez és jelszavadhoz.

Ugyanis bejelentkezés nélkül egyedi, személyre szabott ajánlatokat nem láthatsz és ilyen ajánlatok jelenleg nincsenek sem az EU, NA, vagy RU szervereken sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hete - 4 éve 2 hete #294866 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Na akkor én a következőket látom bejelentkezés nélkül:
A képekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Nekem mért nem írja ki, hogy meddig vannak a shopba a tankok?

Első és legfontosabb kérdés:
100%-ig bizonyos vagy benne, hogy a eu.wargaming.ne.../main/ címen jársz?
Pusztán jóindulatból kérdezem, hiszen van néhány olyan megtévesztő oldal, ami a megszólalásig hasonlít a wargaming shopra csak épp valahol el van írva az url, például wargaming helyett wargamimg stb. Az ilyen oldalak arra játszanak, hogy szépen bejelentkezz és már hozzá is férnek a felhasználónevedhez és jelszavadhoz.

Ugyanis bejelentkezés nélkül egyedi, személyre szabott ajánlatokat nem láthatsz és ilyen ajánlatok jelenleg nincsenek sem az EU, NA, vagy RU szervereken sem.

Azt a ku...
Bocsánat. Az Ázsia szerverre tévedtem :( :( :(
Bocsánatot kérek, hogy félre vertem a harangot. :unsure:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295213 Írta: raptor981019
Megválaszolva: raptor981019
-Sziasztok toborzó program 2.0 keretében ha minden jol megy választhatok egy Tier VIII prémium tankot. Kérdésem az lenne hogy ki melyiket ajánla es tartja a legjobban használhatónak. En a 112re gondoltam.
- Másik kérdésem szinten toborzó program miatt csak éppen kötvény szerzés által, meglesz a 8000 kötvény, terveztem itt is beruházni valamire, vagy esetleg varjak es szedjek ossze egy Tier x kötvenyes tankra? Vagy maradjon itt is a 8as

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295215 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

-Sziasztok toborzó program 2.0 keretében ha minden jol megy választhatok egy Tier VIII prémium tankot. Kérdésem az lenne hogy ki melyiket ajánla es tartja a legjobban használhatónak. En a 112re gondoltam.
- Másik kérdésem szinten toborzó program miatt csak éppen kötvény szerzés által, meglesz a 8000 kötvény, terveztem itt is beruházni valamire, vagy esetleg varjak es szedjek ossze egy Tier x kötvenyes tankra? Vagy maradjon itt is a 8as


A 112 jó tank, válaszd nyugodtan. Vagy az AMX M4 49-et, az is használható.

Szerk.: ami a 112 mellett szól, hogy tier limites :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295219 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

-Sziasztok toborzó program 2.0 keretében


Biztos le van írva valahol, de ha valaki ellenállhatatlan vágyat érezne, hogy egy-két szóban összefoglalja.. hogy is müxik ez? Hol lehet olvasni erről? Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295220 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

-Sziasztok toborzó program 2.0 keretében


Biztos le van írva valahol, de ha valaki ellenállhatatlan vágyat érezne, hogy egy-két szóban összefoglalja.. hogy is müxik ez? Hol lehet olvasni erről? Előre is köszönöm!


Úgy működik, hogy van egy parancsnok (1000 csata fölött), aki meghív egy olyan játékost, akinek 200-nál kevesebb csatája van, vagy legalább 60 napja nem játszik. 1500 pontot kell összegyűjteni, gyűjtögethet egyedül a toborzott is, de lehet a parancsnokkal szakaszban is. Az egyedül gyűjtögetőst írom, 2 pont a saját hp meglövése, 2 pont a győzelem, 10 pont a medálokért. Ha szakaszban játszik a parancsnok és a toborzott akkor több pont jár, de azt pontosan nem tudom mennyi. Kb. ez a lényeg, de játékon belül is olvashatsz róla, alul van egy kézfogós ikon, ott van bővebb infó.
Ha nem tudsz kit meghívni egyszerűen csinálj egy új acc-ot, a fő acc-al meghívod és az újjal összeszeded az 1500 pontot, a fővel meg bezsebeled a 8-as prémet. Kb. 300-400 csata.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295741 Írta: raptor981019
Megválaszolva: raptor981019
Sziasztok!
Szeretnék jó tanácsokat kérni hogy bölcs döntést tudjak hozni.
Sikerült szereznem egy kis kötvényt, nevezetesen 8000 kötvényt, azt szeretném kérdezni hogy a kötvényért árult Prémium harckocsik közül melyiket érdemes a jelenlegi metához megvenni?
Vagy esetleg jobban megéri gyűjteni egy X-es Kötvényes tankra?
Válaszokat előre köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295742 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Egyikre sem erdemes kotvenyt pazarolni. Mikor indul a kovetkezo rangsorolt szezon, le lesz cserelve a kotvenybolt kinalata. Inkabb tartogasd a kotvenyeidet hatha lesz valami ertelmesebb ajanlat.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295748 Írta: raptor981019
Megválaszolva: raptor981019
Én is gondolkodtam ezen, és mikor indul az uj ranked szezon?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295753 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Én is gondolkodtam ezen, és mikor indul az uj ranked szezon?

Nincs róla pontos info, de az eddigiek alapján valamikor nyár közepe környékén lehet esedékes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296252 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
KV-220-2 re milyen modulokat rakjak fel?
Tanácsokat ellőre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296254 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Sziasztok.
KV-220-2 re milyen modulokat rakjak fel?
Tanácsokat ellőre is köszönöm!


Használd a baboon kisokost.

docs.google.com...bhtml#

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296522 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Az Isu-152K megjelenéséről van valakinek infója? Azon kívül, hogy 1.9-ben megkapták a szuperteszterek tesztelni :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #297173 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Annyira gyenge az ISU BL-10-es csővel, hogy ki sem tettétek főoldalra ? Mindíg jön egy új topik egy prém tankkal, de most ez elmaradt. Ennyire érdemtelen az ISU régi verziója?

Úgy tudom, anno azért távolították el rőla ezt az ágyút, mert túl OP volt. Viszont most prémium verziónak nem az. Ki érti ezt ? :fetreng:

Néztem az ágyú paramétereit, de semmivel sem találom jobbnak mint a simáét. 1.5 seccel lassabban tőlt és jobban szór az ágyú. Az a 26 pen meg nem sok. Így is elég az a 260 pen, max goldozol ha nagyon kell tanks.gg/compar...su-152

Milyen az új tank?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #297699 Írta: petigeri12
Megválaszolva: petigeri12
WoT prémium tank elemzés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.