Jelenleg 427 vendég és 10 tag online

Prémium harckocsik

3 hete 1 napja #288487 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
esetleg ha van 15-30%-os kedvezmény kuponod, ami arany vásárlásra is jó, akkor még kevesebb pénzbe kerül a vásárlás.[/quote]

Hozza tenném még, ha normal kuponod vam amiert a tech treeben lévo tankot lehet vasarolni, vegyel még egy Panther 8.8-at. A teljes arat megkapod aranyban, akciosan + a garazshelyet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #288588 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
A Fury ismét a Prémiumshopban van, aki teheti, az NE VEGYE MEG. Easy 8, átötése max a 7-es MEDek ellen és a 8-as Lightok ellen jó. Aki goldspammerkodni szeretne, annak persze megvehető...

2 hete 2 napja #288589 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Ravenholm beküldte: Sziasztok! Van egy panther 8.8 asom és szeretném cserélni. Szokott lenni olyan akció hogy 50% os áron beszámitják ha veszek valami mást (trade in akció). Nem tudja valaki hogy eu n mikor lesz megint ilyen? Nagyon fontos lenne tudom mert lassan eladom kreditért :D

Van rosszabb tank is, amit cserélhetsz. Valószínűleg nem tudod használni ezt a tankot. Ez egy Forgótornyos TD, akként kell használni.

2 hete 1 napja #288604 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Sziasztok!

Azoktól kérnék tanácsot, akiknek megvan az elc even.
Amikor volt ilyenre lehetőség, kibéreltem 1 hétre ezt a kis masinát, és nagyon jókat szórakoztam vele. Tényleg a legkisebb bokorban, kavics mögött eltud bújni, és az ágyújával sem volt problémám.
Akkor úgy voltam vele, hogy legközelebb megveszem.

Azóta viszont bejöttek a kerekes vackok és úgy vettem észre, hogy bizony az esetek nagyobb felében tönkreteszik a csata elején passzívan spotolni próbáló lightok játékát(én legalábbis mindig így kezdtek könnyű tankkal).
Beszáguld, felspotol és ezt nem igazán úszod meg hp vesztés/garázsmenet nélkül. Meg persze oda a jó pozíció és a spot küldetéseket is jó eséllyel elfelejtheted.
A beépített kis-hatótávú aimbotjuknak köszönhetően(én nem nevezem célzásnak azt, hogy rá sem kell tenni a célkeresztet az ellenfél tankjára), pedig nemhogy a lightokba, de a keményebb tankokba is beleverik a 300+ dmg-et HE lőszerrel.

Az utóbbi időben nem játszottam kifejezetten light tankokkal, mert a ToT-okra koncentráltam, ezért kérnék a fentiek végett segítséget., hogy jól láttam-e a dolgokat.

Érdemes megvenni még ezt a kis tankot, vagy már inkább pénzkidobás kategória?

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #288605 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
A WZ-111 Alpine Tiger mellett most a Progetto 46, Lorraine 40t, ELC Even 90 és az ISU 122S is elérhető most a shopban. Csomagokban és önállóan is.

eu.wargaming.ne...cials/

2 hete 1 napja #288606 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Szia!

Szemezgettem én is ezzel a tankkal, aztán kipróbáltam egy hétig, és de jó, hogy nem vettem meg. Szerintem semmivel nem jobb, mint a BC 12t, az meg ingyen van. Néhány kiemelkedően jó csatában tényleg kimagasló kreditet hozott, mondjuk 10-ből 1-2 X. Én inkább ennyi pénzért az amx 13 57-et venném meg, igaz az csak tier 7, és nagyon ritkán lehet kapni, de a nyolcas táras ágyú szerintem nagyon fun lehet. Persze frontline-ra ideális lehet az eleven is, de én még mindig azt mondom, hogy a bc 12t kb. ugyanazt tudja, és pénzbe sem kerül.

2 hete 21 órája #288612 Írta: Tankos.
Megválaszolva: Tankos.
Pontlövő a kicsi, de robbanási sugár sebzés nincs.....

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #288718 Írta: maniasol
Megválaszolva: maniasol
A panther 8.8-at valszeg buffolják valamelyik developer diary részben írták h a leó buff után jön annak a buffja várj még kicsit

"Superbia in Praelia"
tanks.gg/eu/maniasol
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

1 hete 2 napja #288757 Írta: Devil94
Megválaszolva: Devil94
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nemrég kezdtem el újra jobban játszani, van ez a frontline mód és szeretnék egy prémium tankot vásárolni, mert kaptam egy 30%-os kupont prémium tank váráslásra. Csak 2db 8as szntű tankom van, T44-et pedig kiszoktam bérelni. Egy kicsit mozgékonyabb tankot keresek, ki melyiket ajánlaná a mostani elérhető ajánlatból?

1 hete 2 napja #288758 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Devil94 beküldte: Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nemrég kezdtem el újra jobban játszani, van ez a frontline mód és szeretnék egy prémium tankot vásárolni, mert kaptam egy 30%-os kupont prémium tank váráslásra. Csak 2db 8as szntű tankom van, T44-et pedig kiszoktam bérelni. Egy kicsit mozgékonyabb tankot keresek, ki melyiket ajánlaná a mostani elérhető ajánlatból?

Milyen 30%-os kuponod van?
Ha mindenre érvényes, akkor elgondolkoznék az IS-3A-n meg a Somua-n, bár a másodikat ritkán látom.
Ha viszont csak a standard tankokra érvényes, akkor már nehezebb ajánlani. Talán a Löwe, és a TD-k közül a WZ és az Strv, amit szoktak a frontline-ban is használni.

Wings of Turul [WOT]

1 hete 2 napja #288759 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Igen, a Löwe és a Soma is jó tank, de valljuk be, egyiket sem a mozgékonyságáért szeretjük.

1 hete 2 napja #288762 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Mennyire jo az IS3A? Szerintetek erdemes megvenni, ha ezek a heavy premiumok megvannak : OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1 ?

Karacsonykor remeltem, hogy kiesik ladakbol, de nem igy lett, kicsit furdal a kivancsisag, de nem tudom mennyire szinesitene a jelenlegi tank allomanyomat...

A masik tank ami meg piszkalja a csoromet az a lengyel 50TP prototyp, de az ugye most nincs a boltban...
Ugy igyekszem venni a prem tankokat, hogy picit legyen mas mint a tobbi, hogy valtozatosabb legyen a hasznalata.
A 2 tank kozul melyik lenne jobb a garazsomban? Vagy esetleg mind a 2 adna pluszt a jelenlegi felhozatalhoz?

:thx:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A
T8 :0-H0, IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 hete 1 napja #288763 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Mortein beküldte: Udv!
Mennyire jo az IS3A? Szerintetek erdemes megvenni, ha ezek a heavy premiumok megvannak : OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1 ?

Szia! Nekem az IS3A-val nincs gyakorlati tapasztalatom, de 2 heavy orosz prémium mellé csak akkor vennék egy harmadikat, ha tényleg nagyon jó, különben nem nagyon fogod használni.

Wings of Turul [WOT]

1 hete 1 napja #288764 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
nekem ugyan nincs is-3am de nézegettem róla videókat meg ilyeneket és elég kasunak tűnik rajta az ágyú.mivel van defendered én nem venném meg mellé ha a helyedben lennék.sok plusszt nem hiszem hogy ad.

1 hete 1 napja #288770 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Mortein beküldte: Udv!

Karacsonykor remeltem, hogy kiesik ladakbol, de nem igy lett, kicsit furdal a kivancsisag, de nem tudom mennyire szinesitene a jelenlegi tank allomanyomat...

A masik tank ami meg piszkalja a csoromet az a lengyel 50TP prototyp, de az ugye most nincs a boltban...
Ugy igyekszem venni a prem tankokat, hogy picit legyen mas mint a tobbi, hogy valtozatosabb legyen a hasznalata.
A 2 tank kozul melyik lenne jobb a garazsomban? Vagy esetleg mind a 2 adna pluszt a jelenlegi felhozatalhoz?

:thx:

Az IS-3A a tármechanikája miatt egyik másikhoz sem hasonlítható, az olaszokhoz sem.
Az ágyú papíron önmagában nem jó, maga a tank sem annyira dinamikus mint egy IS-3, de a tármechanikája olyan durván ellensúlyozza minden hiányosságát, hogy simán ott van a legjobb 8-as prémiumok közt.
Persze elég komolyan függ a tank a felszereléseitől és a legénységétől és bizony a pót ellátmánynak is jó hasznát veszi. Frontline-ban védéskor a városban elképesztően hasznos, a lényeg az, hogy tárazz ki, aztán amíg van tiszta célpont lőj azonnal, az első betöltött lőszerrel. Randomban saját tierben is ez a módi, bottom tierben meg a társebzésre kell játszani, hogy ellensúlyozni tudd a nagyobb tierű tankok nagyobb alfáját. Teljesen egyedi játékélmény, csak hát rá kell érezni és ez az ami sokaknak nem megy.

Itt egy videó saját kézből:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Mortein

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.