Jelenleg

37
látogatónk van

Prémium harckocsik

2 éve 10 hónapja #302187 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302188 Írta: 2001Martin0625
Megválaszolva: 2001Martin0625
Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy a Kpz 07 RH hogyan fog bekerülni a játékba? In game shopba arannyal megvásárolható tankként, vagy csak a weboldalon,esetleg jutalom tank lesz? 
Most van 15%-os leárazás in game shopban lévő tankoból. Ha a Kpz nem lesz megvásárolható aranyért, akkor más medet veszek :) Talán mod 1-et.
A válaszokat előre is köszi!  

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302189 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy a Kpz 07 RH hogyan fog bekerülni a játékba? In game shopba arannyal megvásárolható tankként, vagy csak a weboldalon,esetleg jutalom tank lesz? 
Most van 15%-os leárazás in game shopban lévő tankoból. Ha a Kpz nem lesz megvásárolható aranyért, akkor más medet veszek :) Talán mod 1-et.
A válaszokat előre is köszi!  
 

Egy olyan tankról kérdezel, ami még meg sem jelent, szóval erre senki nem fog tudni neked válaszolni. Azt el lehet mondani, hogy az új prém tankok csak évekkel később vagy egyáltalán nem kerülnek be a játékon belüli prém shopba. A játékon belüli prém shopból aranyért venni medet nem igazán éri meg. Ha a mod1-re vágysz, azt ingyen is ki tudod farmolni a toborzói programból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302190 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?

2 hónapja a fekete piacról kb. 3 millió kreditért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302191 Írta: 2001Martin0625
Megválaszolva: 2001Martin0625
Akkor az lesz,hogy kisebb tankokat veszek,azokra több kedvezmény van,farmolásra van már nyolcasom :) 
Köszi a választ!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302193 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
 

Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?
 

2 hónapja a fekete piacról kb. 3 millió kreditért.
 

Megnéztem a wot-numbersen az eventlistámat és nem  a black marketen vettem az Is2-t... De akkor honnan van meg?? :D Csak vagy 2 évig megy vissza a lista sajna.
Lehetett valami tankmisszó küldi korábban..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302195 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?

 

2 hónapja a fekete piacról kb. 3 millió kreditért.

 

Megnéztem a wot-numbersen az eventlistámat és nem  a black marketen vettem az Is2-t... De akkor honnan van meg?? :D Csak vagy 2 évig megy vissza a lista sajna.
Lehetett valami tankmisszó küldi korábban..
 

Valaki aki nagyon utál megvette neked. Nem IS2 shielded az véletelnül? Azt a  Road to Berlin PvE eventből lehetett szerezni, onnan eshetett be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302196 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz


Nem a Shielded, az ott áll mellette :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302203 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Tegnap meglepetéssel észleltem hogy megvan nekem az IS2 is, az a fehérfoltos... Tuti h nem vettem. Akkor az honnan kerülhetett hozzám, milyen alkalomra/mikor lehetett megszerezni?

 

2 hónapja a fekete piacról kb. 3 millió kreditért.

 

Megnéztem a wot-numbersen az eventlistámat és nem  a black marketen vettem az Is2-t... De akkor honnan van meg?? :D Csak vagy 2 évig megy vissza a lista sajna.
Lehetett valami tankmisszó küldi korábban..

Megnéztem az általad írt oldalon magamat és észrevettem, hogy a "New tank" nem akkor jelenik meg, mikor garázsba kerül a jármű, hanem mikor az első csatádat játszod vele. Én például megvettem fekete piacon a TL-1-LPC-t és nem is jelenik meg a listámban, miközben a szintén ott szerzett IS-2 pedig benne van, mert azzal már játszottam. Ha még nem játszottál a tankkal egyáltalán, akkor még mindig lehet ez a magyarázat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302206 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec



Nem a Shielded, az ott áll mellette :P

Nem lehet, hogy rental tank volt, csak lejárt a bérleti idő és nem törölted még a listából?
Engedi csatába a tankot?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302208 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Megnéztem az általad írt oldalon magamat és észrevettem, hogy a "New tank" nem akkor jelenik meg, mikor garázsba kerül a jármű, hanem mikor az első csatádat játszod vele. Én például megvettem fekete piacon a TL-1-LPC-t és nem is jelenik meg a listámban, miközben a szintén ott szerzett IS-2 pedig benne van, mert azzal már játszottam. Ha még nem játszottál a tankkal egyáltalán, akkor még mindig lehet ez a magyarázat.

Ma felszereltem az IS2-t s mentem vele párat, erre estére meg is jelent a stat oldalamon mint New tank. Szóval igazad volt,  az idei feketepiacon szereztem be én is. Micsináljak, elfelejtettem.... :D
S köszönöm a megoldást :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302339 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Másnak is 12.5k HUF-ért árulják a Defendert 2500 golddal és 30 nap prémmel? Ha ezek árát kivonom, akkor olyan 6.5k körül van maga a tank, ami feltünően olcsó. Lemaradtam valamiről és a Defender már nem metatank?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302340 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Figyelem: Spoiler!


Nekem is feldobta. Hogy mennyire meta még? Talán ez segít: átlagos pléjer vagyok hevikkel, csak küldik miatt játszom velük. Nekem küldetésekre a Defender tökéletes volt, a 260 küldiknél akadtam csak meg vele. Erre érdemes megvenni mert farmolásra bőven van ennél jobb tank. Nekem tier-to-tier semmi extrát nem nyújtott a tank játékélményre a tech tree tankokhoz képest, teljesítményben sem jobb:
 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302345 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Másnak is 12.5k HUF-ért árulják a Defendert 2500 golddal és 30 nap prémmel? Ha ezek árát kivonom, akkor olyan 6.5k körül van maga a tank, ami feltünően olcsó. Lemaradtam valamiről és a Defender már nem metatank?
 

Nálam is ilyen  kinálat s én is néztem h annyi a csomag mint az IS6 egymagában... :)
S gondolkozom is h meg kéne vegyem
Tankelit márciusi 8-as prém tank videójában a heavy tankok közt a harmadik legjobb helyen van, szóval...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #303059 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Reklám cikk még nem került ki róla az EU oldalra, de mától 1 hétig az online prémium shopban bent van a Skorpion, Skorpion G,  Borrasque és Német  M41 90 Bulldog, ha valakit érdekelne. (Gondolom perceken, órákon belül jön majd a Frontline cikk és abban promózzák be, de fizikailag már most elérhetőek).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.