Jelenleg 335 vendég és 6 tag online

Prémium harckocsik

3 hete 5 napja #294046 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Wendel17 beküldte: Akkor van esély hogy a T28Htc-met visszakapjam? Csak most olvastam hogy vissza lehet igényelni ilyen trükkös módon.

Én tegnap kértem vissza. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja #294050 Írta: Wendel17
Megválaszolva: Wendel17
Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.

3 hete 5 napja #294051 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Wendel17 beküldte: Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.

Melyik tankod akarod visszaállítani? T28?

Klán: ROTON
A legjobb hely

3 hete 4 napja - 3 hete 4 napja #294056 Írta: Wendel17
Megválaszolva: Wendel17

Matt__Kirby beküldte:

Wendel17 beküldte: Én is tettem egy próbát, csak visszaírták hogy nincs elég kreditem amikor ott figyel az accon 2.5milla.

Melyik tankod akarod visszaállítani? T28?

Nagyon köszönöm a segítséget Matt_Kirby-nek, hogy leírta a tapasztalatait, sikerült visszakérni a 4 vagy 5 éve eladott T28 Conceptet. Szerintem azért nem sikerült elsőre mert amikor írtam a ticketet akkor még 40.000 kredittel kevesebb volt az accounton, és estére farmoltam egy kicsikét hozzá, elküldtem megint a ticketet és most reggel belépésnél már ott is volt a tank. :thx:
Ui. Most egy nagyon régi szívfájdalmam enyhült hogy vissza tudtam szerezni ily módon a tankot, mert véletlen eladás volt egy másik tank helyett, és azóta is bánom hogy nem figyeltem eléggé oda. De most végre sikerült visszakapnom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Matt__Kirby

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.