Jelenleg 458 vendég és 6 tag online

Prémium harckocsik

3 hónapja 4 napja #289479 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Az angol/szovjet Churchill III hatékony ellenfele a hasonló kategóriás tankoknak.
Szerintem nem tanácsos egyből nekimenni a nagyobb löveggel rendelkező német és szovjet ellenfeleknek ,(pl. a KV 220-2 ) mert akkor hamar terítékre kerül, de Churchill III ,a tűzgyorsasága miatt félelmetessé tud válni.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 4 napja #289488 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Meg tudná valaki írni hány XP-kell a csillagrombolóhoz az első skill kihúzására?

Megvettem kreditért, úgy hogy egyetlen csatát sem mentem életembe angol TD-vel. Gondolom ugyanúgy kell bokorból snipeolni, mint a némettel. Sajnos csak 600-at átlagsebzésem 10 csata után, de nincs is benne legénység. Nekibátorodtam és 2 milla kreditért veszek egy 20 000 XP-s crew könyvet. Mire lehet ez elég? Kihúzza az első skillt? Lesz rajta lámpa?

A csillagromboló prémium besorolást kap ? A legénységi bónuszt megkapja XP-be?:cheer:

3 hónapja 4 napja #289490 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

nagyzsolt beküldte: Meg tudná valaki írni hány XP-kell a csillagrombolóhoz az első skill kihúzására?

Megvettem kreditért, úgy hogy egyetlen csatát sem mentem életembe angol TD-vel. Gondolom ugyanúgy kell bokorból snipeolni, mint a némettel. Sajnos csak 600-at átlagsebzésem 10 csata után, de nincs is benne legénység. Nekibátorodtam és 2 milla kreditért veszek egy 20 000 XP-s crew könyvet. Mire lehet ez elég? Kihúzza az első skillt? Lesz rajta lámpa?

A csillagromboló prémium besorolást kap? A legénységi bónuszt megkapja XP-be?:cheer:

Gondolom az FV215b (183)-ra gondolsz, ami alapban egy sima 100%-os, de skill nélküli legénységgel került a garázsodba a Fekete piac alkalmával. A 2 millióért kapható legénységi skill fejlesztő csomagra gondolsz, de ez nem 20.000, hanem 250.000 xp-t ad. Az új patchel kaptál minden nemzethez 1-1 olyat, ami 20.000-et ad, de az nem vásárolható.
Az első skill-hez 210.064 xp kell, a másodikhoz újabb 420.128, stb.
Itt van egy oldal, itt pontosan ki lehet számolni, ha X mennyiségű xp van az adott legénységnek, az pontosan hány százalékos skill-t jelent:
www.planetwot.c...rewxp/
Szóval 2db ilyen könyv (4 millió kredit), az 500.000-et ad, abból bőven meg van az 1. skill.
Az FV215b (183) amúgy nem prémium, hanem nyeremény tank-nak számít, tehát mindenben megegyezik a prémium tankokkal, kivéve a kredit termelést, mert az a normál tankokéval egyezik meg. Ez alapján, ha szerezel vele 1000 xp-t, akkor az 1500-at ad a legénységnek, szóval másfélszerezi a legénységi xp-t.

3 hónapja 3 napja #289501 Írta: nagyzsolt
Köszönöm szépen a kimerítő választ ! :cheer:
Valóban ha jobban megnézem 250000xp-t lehet venni 2 milláért nem 20 ezret. Valahogy az a szám ragadt meg bennem, ami gyakorlatilag egy hétvégi küldivel lehetett megszerezni csak multkor. (pár random csata). A 250000-es valóban elég az első skillre, ami nagyon jó mert 6 érzékkel tudok csatába menni

Megkérdezném ti milyen skilleket húznátok ki 1-2.nak a csillagrombolóra?

3 hónapja 2 napja #289511 Írta: nagyzsolt
Tanácsot szeretnék kérni.

Nemrég vettem a fekete piacról a Csillagrombolót. Bocs, de nem tudom a számát FV valami. És nem tudom hogy skillezzem fel. Még csak 100%-osak és pár csatát mentem velük. Sosem játszottam még angol TD-kkel.

Az első három sornak mit ajánlototk?

Gondoltam a BIÁ-ra, hogy pontosabb legyen és jobban szűküljön. Előtte a 6.érzék és a tornyforgást segítő skillek a sima utazás meg a snapshoot. Harmadiknak meg a vezetőnek a kuplungégető jó lenne? :thx2:

A többinek a javítás vagy az álca lenne jó választás? Tudom TD-kre tesznek álcát.

3 hónapja 1 napja #289515 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

nagyzsolt beküldte: Tanácsot szeretnék kérni.

Nemrég vettem a fekete piacról a Csillagrombolót. Bocs, de nem tudom a számát FV valami. És nem tudom hogy skillezzem fel. Még csak 100%-osak és pár csatát mentem velük. Sosem játszottam még angol TD-kkel.

Az első három sornak mit ajánlototk?

Gondoltam a BIÁ-ra, hogy pontosabb legyen és jobban szűküljön. Előtte a 6.érzék és a tornyforgást segítő skillek a sima utazás meg a snapshoot. Harmadiknak meg a vezetőnek a kuplungégető jó lenne? :thx2:

A többinek a javítás vagy az álca lenne jó választás? Tudom TD-kre tesznek álcát.

Szia,
véleményem szerint a parancsnoknak elsőre a 6.érzék kellene, a többieknek pedig pl. a javítás, mert az első (sor) skillek gyorsan megvannak és a javításnak nem kell elérnie a 100%ot hogy aktiválódjon. A másodiknak mondjuk az álca mehet, és amikor a 3. skillek elérik a 30-40%ot akkor lehet újraosztani, és mindenkinek az első legyen a bajtársak, a parancsnoknak a 2. a 6.érzék, és a 3. nálam a felderítő. A vezetőnek: bajtársak, kuplungégető, megelőző karbantartás. Nálam a 4.et tapossák...
Felszerelések: Szellőzés, periszkóp, célzásgyorsító. Lehet még a töltésgyorsító is pl a szellőzés helyett.
Sok szerencsét hozzá!

2 hónapja 3 hete #289659 Írta: nagyzsolt
Nincs is jobb mint egy lebutított német tankot feljavítva szövetségesként viszont látni. Milyen az új Brötájn Párduc? Mennyire jó ? Érdemes megvenni?:banana: .

2 hónapja 1 hete #289904 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Nekem két prémium járművem van. Panther/M10 amit egyre jobban szeretek :) mondjuk legénységi skill-eket úgy érzem eltoltam, mindenesetre még vesztes csatákat is élvezem vele :)

2 hónapja 1 hete #289924 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
M6A2E1-nek mennyit er a pancelja? Strv S1, Scorpion G siman belovi? Akinek van, annak mi a tapasztalata, mire eleg gyakorlatban?

2 hónapja 1 hete #289925 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

PZoli beküldte: M6A2E1-nek mennyit er a pancelja? Strv S1, Scorpion G siman belovi? Akinek van, annak mi a tapasztalata, mire eleg gyakorlatban?

M6A2E1 vs Strv S1 - tanks.gg/tank/m...m=live
M6A2E1 vs Scorpion G - tanks.gg/tank/m...m=live

Strv szemből is átviszi 75% -ban... Scorpio csak 40%-ban. Am kupakja meg a torony alja lőhető kb mindenkinek a szinten... csak nem sokan tudják.

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 4 hete #290107 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Sziasztok!

A szovjetek 8-as páncélvadászáról, a T-103-ról szeretnék érdeklődni.
Akinek van ilyen járműve annak mik a tapasztalatai? Ajánlaná nekem a tankot vagy ez inkább a "szódával elmegy" kategória? Ágyú / torony páncél mennyire használható?
Gondolkodok a 8-as szovjet TD-ken: SU-130 PM vagy T-103...
Ugye a SU papír, ezért repesszel könnyen szétszedik (arty főleg vagy bármilyen troll ágyú).
Kispotolják és kb azonnali garázsmenet mert minden beüti hasonlóan a német Skorpion-hoz (olyanom van is).

T-103-at viszont elég keveset látok a csatákban - lehet nem véletlenül? :huh:

A segítséget előre is köszönöm!

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #290117 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nekem nagyon bejött,az ágyúja jó,szovjethez képest még pontos is, képes a tizes tankok amortizálására a magas alfája miatt,a torony képes pattintani a kialakítása miatt, de a torony alatt van egy hatalmas gyűrű azt nagyon hamar meglelik és be is lövik akár még a hatosok közül is, a legtöbb sérülést itt szenvedem el,de ez csak az én véleményem,lehet valaki tud többet mondani
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pria

1 hónapja 4 hete #290118 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Én sem sokat láttam a T-103-ból, egyrészt nem lehet kapni, (azt hiszem eddig csak egyszer volt) másrészt viszont olyan nevetségesen magas felépítésű az a TD, hogy szerintem bárhol könnyedén felspottolják és hiába a jó toronypáncél a teste és a tetején lévő kupola papír és könnyen belőhető, ráadásul elég lassú gép, szóval sem a Su-130 előnyével (jó álca) sem pedig a Su-101 előnyével (jó páncél) nem rendelkezik, a lövege jó, de szerintem az kevés az üdvösséghez, én biztosan nem venném meg.

1 hónapja 4 hete #290119 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Pria beküldte: Sziasztok!

A szovjetek 8-as páncélvadászáról, a T-103-ról szeretnék érdeklődni.
Akinek van ilyen járműve annak mik a tapasztalatai? Ajánlaná nekem a tankot vagy ez inkább a "szódával elmegy" kategória? Ágyú / torony páncél mennyire használható?
Gondolkodok a 8-as szovjet TD-ken: SU-130 PM vagy T-103...
Ugye a SU papír, ezért repesszel könnyen szétszedik (arty főleg vagy bármilyen troll ágyú).
Kispotolják és kb azonnali garázsmenet mert minden beüti hasonlóan a német Skorpion-hoz (olyanom van is).

T-103-at viszont elég keveset látok a csatákban - lehet nem véletlenül? :huh:

A segítséget előre is köszönöm!

Nekem SU-130PM van,én szeretek vele játszani.Jó kamó,látótáv, meg egy jó kis ágyú.Ja,és fossa a pénzt.

Betanított magfizikus

1 hónapja 4 hete #290122 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Köszi a válaszokat.
Közben keresgéltem elemzéseket a youtube-on a T-103-ról és egy GoodBad stream-et találtam.
Igazából az első csatában 2 lövés után meghalt, a kövi csatában 1 lövés után.
Hamar kispottolták és kampec.
A többi csatában is látszódik, hogy az álcaérték a béka feneke alatt van a magas felépítmény miatt (mondjuk neki nem volt rajta álcafestés sem).
450 körüli sebzések ~9 másodpercenként, viszonylag pontos löveg jó átütéssel.
Átlag 30 km/h sebesség.
A közelharcos-tornyozgatós taktika szerintem felejtős lesz a nagy kupola miatt.
Összességében tényleg csak a löveg ér rajta valamit.

Így most inkább a SU-130 PM felé hajlok a jobb álca miatt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, charliefirpo_2018

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.