Jelenleg 448 vendég és 7 tag online

Prémium harckocsik

2 hónapja 3 napja #288783 Írta: Devil94
Megválaszolva: Devil94
Sajnos csak standard tankokra érvényes. De elgondolkodtam az is-3a-n, mert néztem pár videót, de a WZ-120-1G FT is elég jónak tűnik. Még 4 napig érvényes a kuponom, a speciális ajánlatok pedig lejárnak 3 nap múlva, az alap prémium tankok listája is fog változni? Csak azért kérdezem, hogy érdemes lenne e várni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 napja #288784 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Köszi a kis beszámolót meg a videót azt hiszem megveszem mivel ezzel a tár mechanizmussal nincs még 1 jelenleg ezért hoz egy kis színt a csapatba... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

2 hónapja 3 napja #288797 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Devil94 beküldte: Sajnos csak standard tankokra érvényes. De elgondolkodtam az is-3a-n, mert néztem pár videót, de a WZ-120-1G FT is elég jónak tűnik. Még 4 napig érvényes a kuponom, a speciális ajánlatok pedig lejárnak 3 nap múlva, az alap prémium tankok listája is fog változni? Csak azért kérdezem, hogy érdemes lenne e várni?

Ha csak standard tankokra jó a 30%-os kuponod és fel akarod használni, tehát nem akarsz az éppen aktuális speciális ajánlatok közül magasabb árért választani, akkor jó választás lehet Frontline-ra a T54mod1, általánosan, szinte mindenre használható tank (jó páncél, elfogadható mobilitás, elfogadható löveg, a penje bőven elég a sok Progetto ellen), én jópárat látok minden Frontline csatában. Mindenképpen valami mozgékonyabbat ajánlok, nehezekkel és TD-kel is lehet jó köröket menni, de általában a közepesek, könnyűek dominálnak. Persze a Progetto és a Lorr 40t nagyon jók, de azok most nincsenek a speciális ajánlatban sem, úgyhogy azokon "szerencsére" nem kell gondolkodni. Esetleg még szóba jöhet az FV4202, de az már kevésbé általánosan használható, mint a T54mod1, annak a dombos rész fekszik igazán. Nekem még egész jól bejön Frontline-on a su-101, rohamozok vele és viszonylag közelről harcolok, tehát nem hátulról, bokorban állva mesterlövészkedem, ahhoz talán a kínai 8-as prémium TD, a WZ hasonlítható, olyat is gyakran látok Frontline-on, és az is standard tank, tehát használhatod rá a 30%-os kupont.

2 hónapja 2 napja #288817 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Közben megvettem az IS-3A-t és nem bántam meg, elég jó kis gép bár még csak 20 csatám van vele, de eddig elég szépeket mentem 100 csata után már reálisabb lesz a kép kíváncsi vagyok mi sül ki belőle, de eddig biztató... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #288997 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Tegnapi nap megszereztem a Caernarvon AX et, de csalódtam, nem is inkább a tankban, hanem magamban :lol: , képtelen vagyok értelmesen használni. Agresszív heavy stílust nem tudtam vele játszani, a kupola és a repesz lőszerek/ artyk megakadályoztak ebben, a medes játék nem jött be vele, lemaradva medektől, vagy lemaradtam a sebzésről is, vagy ha elhullottak a csapattársak, hamar szétkaptak a medek. Támogató heavy stílus sem sikerült, valahogy mindig beszpotoltak és egy- két láthatatlan TD lövése és az artyk kinyírtak. (Nagyon érzékeny szegény az arty lövésekre, splashből is általában min. 300-350). Nagyon távolról azért mégsem szeretnék próbálkozni, hiába a 0,3as pontosság, ez nem TD. Ami sírba visz, az az állandó lőszerrekesz sebződés, amin érzésre a vizes lőszerrekesz sem segített. Összességében nem boldogulok, persze még kevés csatám van vele, de ha valakinek van türelme ezt végigolvasni és van tapasztalata a járgánnyal, vagy hasonló járművel és tudna tippeket adni, azt megköszönném. shaking

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

1 hónapja 3 hete #289003 Írta: simron78

qwasas007 beküldte: Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Tegnapi nap megszereztem a Caernarvon AX et, de csalódtam, nem is inkább a tankban, hanem magamban :lol: , képtelen vagyok értelmesen használni. Agresszív heavy stílust nem tudtam vele játszani, a kupola és a repesz lőszerek/ artyk megakadályoztak ebben, a medes játék nem jött be vele, lemaradva medektől, vagy lemaradtam a sebzésről is, vagy ha elhullottak a csapattársak, hamar szétkaptak a medek. Támogató heavy stílus sem sikerült, valahogy mindig beszpotoltak és egy- két láthatatlan TD lövése és az artyk kinyírtak. (Nagyon érzékeny szegény az arty lövésekre, splashből is általában min. 300-350). Nagyon távolról azért mégsem szeretnék próbálkozni, hiába a 0,3as pontosság, ez nem TD. Ami sírba visz, az az állandó lőszerrekesz sebződés, amin érzésre a vizes lőszerrekesz sem segített. Összességében nem boldogulok, persze még kevés csatám van vele, de ha valakinek van türelme ezt végigolvasni és van tapasztalata a járgánnyal, vagy hasonló járművel és tudna tippeket adni, azt megköszönném. shaking

Ilyenkor segít, ha a garázsban a tank képére jobb egérgombbal ráklikkelsz, majd a lenyíló menüből az "Elad" gombot választod, már csak be kell írni a tank árát kreditben és meg is oldódik minden probléma. :)

Ha erről a tankról 1000 helyen nem írták le, hogy mire való, akkor egyszer sem, még maratonon is volt róla videó, hogyan kell használni, nagyjából ugyanúgy, mint az összes brit nehéz és közepes, sima és prémium tankot tier 8-tól fölfelé. Keresni kell vele egy pici dombot és kidugni a tornyát, majd osztogatni a lövéseket, persze ez nem midig jön össze, de azért egy picike terepakadály szinte minden pályán van, ahol jól lehet használni, a testét el kell rejteni mert gyenge, a gyors lövege viszont lehetővé teszi, hogy több lövést is leadj amíg kint vagy a fedezékből, mert annyira gyorsan lő. A sima Caernarvonnnal egyébként IS-3-ra is simán rá merek meni 1vs1-ben, mert DPM-ben esélye sincs az orosznak, ez az AX-re is érvényes a kisebb alfa ellenére (bár ha nagyon negatív RNG-t kap a sebzés, akkor azért a 230-as alfa okozhat problémát). Én a Caernarvonnal a többi nehézzel együtt megyek, csak a végén hagyom őket picit előrébb menni, illetve ha van egy kis terepakadály, domb, akkor én oda állok, mert az a briteknek tökéletes, az oroszokat, kínaiakat, stb. pedig úgyis csak akadályozza.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #289004 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ilyenkor úgy sír az egyik szemem ,hogy bezzeg én meg lemaradtam róla... (az olyanok akik meg nem tudják használni ott gurulnak vele :troll: :thx3: )

Összességében a Brit tankok tier 8tól felfele (a medek, a heavyk) ugyan arra a tornyozós játékstílusra épülnek. Testet eldugni, tornyot kirakni és mehet a puffogtatás. Side-olni nagyon gyenge; városban inkább az orrát dugd ki, kb 45°-os szögben úgy, hogy amerre nézel onnan ne lássák a "belső" görgőid csak a hasad... így kb extrém nagy átütés kell h bevigye (fontos a szög!!!!) így a hasán olyan 200 mm effektív páncél van a felső lemezen 330+ ami az esetek túlnyomó részében egy lepattanó lesz.

Ha megy az angol akkor ajánlok ilyen videókat nézegetni:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

1 hónapja 3 hete #289005 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

Echiron beküldte: Ilyenkor úgy sír az egyik szemem ,hogy bezzeg én meg lemaradtam róla... (az olyanok akik meg nem tudják használni ott gurulnak vele :troll: :thx3: )

Összességében a Brit tankok tier 8tól felfele (a medek, a heavyk) ugyan arra a tornyozós játékstílusra épülnek. Testet eldugni, tornyot kirakni és mehet a puffogtatás. Side-olni nagyon gyenge; városban inkább az orrát dugd ki, kb 45°-os szögben úgy, hogy amerre nézel onnan ne lássák a "belső" görgőid csak a hasad... így kb extrém nagy átütés kell h bevigye (fontos a szög!!!!) így a hasán olyan 200 mm effektív páncél van a felső lemezen 330+ ami az esetek túlnyomó részében egy lepattanó lesz.

Köszi!
Sokat segítettél. Én még annyit kérdeznék mivel szereljem fel és legénységet kit adjak neki?

Mindig utánanézek ha kiszemelek egy tankot, de ez ugye váratlan örömként került be a gariba. Szokásos töltésgyorsító, vert.stab, venti legyen vagy indokolt az utóbbi helyett a repeszpáncél vagy szerszámosláda?

Nem játszottam még más angol heavyvel csak az Excelsiorral. Abban van két skil. Ők jönnek ebbe. Jó úgy ha az elsősor : 6.érzék, Pillanatkép (snapshoot), kuplungégető a jó forgásért a többi pedig kavítás? Nem kell biztonságos elhelyezés ugye? Remélem nem ammo érzékeny.
Második sorban jöhet a BIA majd a javítás?

Köszi :thx2: .

1 hónapja 3 hete #289007 Írta: Echiron

nagyzsolt beküldte:

Echiron beküldte: Ilyenkor úgy sír az egyik szemem ,hogy bezzeg én meg lemaradtam róla... (az olyanok akik meg nem tudják használni ott gurulnak vele :troll: :thx3: )

Köszi!
Sokat segítettél. Én még annyit kérdeznék mivel szereljem fel és legénységet kit adjak neki?

Mindig utánanézek ha kiszemelek egy tankot, de ez ugye váratlan örömként került be a gariba. Szokásos töltésgyorsító, vert.stab, venti legyen vagy indokolt az utóbbi helyett a repeszpáncél vagy szerszámosláda?

Nem játszottam még más angol heavyvel csak az Excelsiorral. Abban van két skil. Ők jönnek ebbe. Jó úgy ha az elsősor : 6.érzék, Pillanatkép (snapshoot), kuplungégető a jó forgásért a többi pedig kavítás? Nem kell biztonságos elhelyezés ugye? Remélem nem ammo érzékeny.
Második sorban jöhet a BIA majd a javítás?

Köszi :thx2: .

Jó hát nézd, nem biztos ,hogy ugyan úgy játszanánk vele de felszerelésnél egy töltés gyorsító és egy szellőzés csak javíthat; vertikálist viszont nem biztos tennék rá mert alapból jó a brit tankok pontossága így nem túl sokat számít 0.15 -töt javítja 0.12-re...
Nálam lehet szerszámos láda vagy optika kerülne rá hiszen alapból elég jó a látótávolsága.

Legények nálam heavy tankra úgy szoktak menni, hogy 6. érzék és mindenki szerel (vagy tüzet olt hiszen így spórolsz egy autómatikus tűzoltót és látom elég jól gyújtható a tank 20%) utána BIA és random skill vagy itt rakod be a tűzoltást; 4.-re jöhet akár álca is merthát elég vicces mikor egy feléd vonuló heavy eltűnik... :troll:

1 hónapja 3 hete #289008 Írta: simron78
Hát igen én is így vagyok vele, az irigység szólt belőlem, amikor az előbb írtam, vasárnap a gyerek nézte az akciókat én a kertben tevékenykedtem és éppen nem tudtam abbahagyni, amit csináltam, szólt, hogy a Caernarvon AX van akcióban megvegye-e nekem, mondtam, hogy mindjárt megyek és belépek a játékba az én fiókomon, de kb 10 perc múlva, amikor leültem már elfogyott, erre röhögött, hogy kb 2 perc alatt ürült ki a készlet belőle, úgyhogy marad a sima Caernarvon.

1 hónapja 3 hete #289012 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
én úgy skilleztem a lányokat hogy ha esetleg kihúzom a szuperkunkort ahhoz passzoljanak.
nálam így néznek ki:

bia,hatodik érzék,javítás
bia,smooth ride(sima utazás?),javítás
bia,snapshot(pillanatkép?),javítás
bia,biztonságos elhelyezés,javítás

későbbiekben kapnak majd látótáv növelő skilleket meg tűzoltást aztán ami marad

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #289019 Írta: kisocsi
Megválaszolva: kisocsi

szekkernyak beküldte: én úgy skilleztem a lányokat hogy ha esetleg kihúzom a szuperkunkort ahhoz passzoljanak.
nálam így néznek ki:

Amit írtál az korrekt, egyet értek!!! :-)
DE kérlek figyelj már oda légyszíves ahogy írod!! Ellopták a helyesírási szótárat?! Tudom hogy sok helyen lehetne reklamálni,de nem kifogás hogy mobilról írtam, vagy hogy siettem.

Szerk.

A biát hagynám másodiknak. Szerintem a hatodik érzék,sima utazás,pillanatkép,biztonságos elhelyezés első skillnek sokkal használhatóbb. De majd a jobb játékosok kijavítanak ha tévednék.

1 hónapja 3 hete #289020 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

kisocsi beküldte:

szekkernyak beküldte: én úgy skilleztem a lányokat hogy ha esetleg kihúzom a szuperkunkort ahhoz passzoljanak.
nálam így néznek ki:

DE kérlek figyelj már oda légyszíves ahogy írod!! Ellopták a helyesírási szótárat?! Tudom hogy sok helyen lehetne reklamálni,de nem kifogás hogy mobilról írtam, vagy hogy siettem.

Szerk.

A biát hagynám másodiknak. Szerintem a hatodik érzék,sima utazás,pillanatkép,biztonságos elhelyezés első skillnek sokkal használhatóbb. De majd a jobb játékosok kijavítanak ha tévednék.

Lehet hogy velem van a baj, de nem nagyon vágom milyen helyesírási hibák akasztottak ki ennyire.
Témánál maradva, heavy-n a bia-t én se szoktam elölre rakni, nálam heavy-n első a javítás.

1 hónapja 3 hete #289022 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
a szuperkunkort direkt írtam így mert én így hívom,mást nem találtam de lehet én nem tudni hejjjjesen matyar.
bia azért van nálam elől mert mint írtam csajok ülnek benne nekik meg ez alap.

1 hónapja 3 hete #289067 Írta: Echiron

bandras32 beküldte:

kisocsi beküldte:

nálam így néznek ki:

Szerk.

Lehet hogy velem van a baj, de nem nagyon vágom milyen helyesírási hibák akasztottak ki ennyire.
Témánál maradva, heavy-n a bia-t én se szoktam elölre rakni, nálam heavy-n első a javítás.

Azt bijának írják jólvan? He azért na... nem kifogás a mobil. És mi bajod a hevi szóval? Angolkodni kell? Azt hiszed menő? :troll: :trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.