Jelenleg 369 vendég és 7 tag online

Prémium harckocsik

5 hónapja 1 hete #286076 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

simron78 beküldte: Sziasztok!

A 7 napos prémium tank bérlés kódok közül december végén aktiváltam az AMX cd105-öt, még csak pár csatát mentem vele, de valami elképesztően tetszik a tank, érzésre nagyon jó az álcája, nagyon mozgékony a tank, jól gyorsul és közel 60-al képes tartósan menni, és a lövege valami fenomenális, 2 másodpercnél kevesebb célzásidő, hihetetlen pontosság és a lövedékei nagyon gyorsan szállnak (1500 m/s), így mindent könnyen el lehet találni, talán csak a töltésidő sok picit, de arra pedig rakhatok fel töltésgyorsítót. Olyan valakitől kérnék véleményt, aki már többet játszott vele, hogy tényleg ennyire jól használható tank, vagy csak nekem adta jól az elején.

Én is a CDA-t béreltem, és annyira megtetszett, hogy a második bérleti szezonban is azt béreltem. :lol: 111 csata és imádtam, pedig egyébként utálom a TD-ket. Erősen elgondolkodtam a végleges megvételén. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #286081 Írta: mateos.90
Megválaszolva: mateos.90
Köszi Black_Sheep_01!

Igazad van... Csak néha, jó lenne egy jó társasággal szakaszozni ahol lehet tanulni, fejlődni. Klán tgf-nél meg azért nézik a statokat.. :unsure:

5 hónapja 5 napja #286234 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Japán prémium 8-as nehéz tank nyomaira bukkantam!
A frontline módhoz nézegetem, hogy milyen tankkal lesz érdemes játszanom, és a tanks.gg oldalon találtam két számomra ismeretlen tankot:
A japánnak egyelőre nincs neve:
tanks.gg/tank/n...000001

88mm-es Breda nevű csöve van.

A másik egy orosz prémium TD
tanks.gg/tank/t...000000

A Japán ára 10700 arany, míg az orosz 100 arany, így ez lehet, hogy csak később kerül még játékba, vagy jutalom lesz?
Mellékletek:

5 hónapja 5 napja - 5 hónapja 5 napja #286236 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az ázsiai szerveren meg talán a Wot:Blitz-ben van ez a tank, aminek konkrétan az a neve, hogy "Nameless". Az EU szerverre nem tervezik behozni, mert ez egy mesebeli tank, ami egy japán videójátékban szerepelt, amiből képregény és rajzfilm is készült.

Szerk.: A játék címe: Valkyria Chronicles

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #286890 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)

4 hónapja 5 napja #286977 Írta: Chilikecske
Megválaszolva: Chilikecske
A T-103 elvileg harckocsizók napja(vagy mi a szösz) alkalmából kapnánk/vehetnénk meg.

4 hónapja 5 napja #286978 Írta: CrossMetal1
AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

(örök szerelmem)

4 hónapja 5 napja #286979 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

CrossMetal1 beküldte: AMX M4 MLE.49 liberté trikolór festésének eltávolítását lehet-e kérni a wg- től? És hogyan? Köszönöm..

Lehet, úgy emlékszem. Kérd meg a WoT Player Supportot.

"Dear WG,

Please replace my AMX-M4-49 LIBERTÉ to the STANDARD version. (Like theT26E5 Patriot tank to the standard version recently.)
I find this blue-white-red paint job rather clownish, to be honest: this tank does not deserves it.

Thanks in advance."

Azaz Contact Support,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

4 hónapja 4 napja #287018 Írta: CrossMetal1
Köszönöm!Már meg is csinálták. :)

(örök szerelmem)

4 hónapja 2 napja #287086 Írta: 155322
Megválaszolva: 155322
Üdvözlet!
Egy kis közvéleménykutatás:
50TP vagy Somua?

Bocsánat, ha már volt hasonló...

4 hónapja 2 napja #287093 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Az 5/1 semmivel nem jobb mint a 4202,viszont szokott lenni kicsit drágábban jobb ajánlat is...

4 hónapja 1 napja #287096 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

charliefirpo_2018 beküldte: Az 5/1 semmivel nem jobb mint a 4202,viszont szokott lenni kicsit drágábban jobb ajánlat is...

Jaja.5/1 ágyúja katasztrófa,5 lövésből 3 alá megy.

Betanított magfizikus

3 hónapja 4 hete #287159 Írta: darazati
Megválaszolva: darazati

155322 beküldte: Üdvözlet!
Egy kis közvéleménykutatás:
50TP vagy Somua?

Bocsánat, ha már volt hasonló...

Ez engem is érdekelne,esetleg CAERNARVON ACTION X?Egyiket tudnám most megvenni.
Köszi.

3 hónapja 3 hete #287241 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Sziasztok, gondoltam, hogy kellene egy 8-as prémium könnyűtank, amit talán a Frontline módban is használni tudnék, a most induló maratonban megszerezhető kerekes nem igazán érdekel, nincs kedvem mérgezett egérként, 80 km/h-val rohangálni a pályán, mert annak szinte semmi látótávja nincs, tehát marad a sebesség és az aktív felderítés vele. Néztem az amcsi T92-öt, nem látok róla elemzést, de az adatai alapján nekem nem tűnik rossznak, a lövege nagyjából a standard 8-as könnyű tankok szintjét hozza, a löveg kezelhetősége sem tűnik rossznak, a sebessége kicsit kisebb, mint a többié, de a látótáv és az álca jobb. Most az újonc program keretében választható a tank, tehát elvileg nem kerül pénzbe és a jelenlegi jutalom tankok közül egyik sem igazán mozgatja meg a fantáziám. Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, akinek megvan és többet játszott vele. Köszönöm

3 hónapja 3 hete #287242 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

simron78 beküldte: Sziasztok, gondoltam, hogy kellene egy 8-as prémium könnyűtank, amit talán a Frontline módban is használni tudnék, a most induló maratonban megszerezhető kerekes nem igazán érdekel, nincs kedvem mérgezett egérként, 80 km/h-val rohangálni a pályán, mert annak szinte semmi látótávja nincs, tehát marad a sebesség és az aktív felderítés vele. Néztem az amcsi T92-öt, nem látok róla elemzést, de az adatai alapján nekem nem tűnik rossznak, a lövege nagyjából a standard 8-as könnyű tankok szintjét hozza, a löveg kezelhetősége sem tűnik rossznak, a sebessége kicsit kisebb, mint a többié, de a látótáv és az álca jobb. Most az újonc program keretében választható a tank, tehát elvileg nem kerül pénzbe és a jelenlegi jutalom tankok közül egyik sem igazán mozgatja meg a fantáziám. Olyan valaki véleményére lennék kíváncsi, akinek megvan és többet játszott vele. Köszönöm

Ha nem csak a T92 játszik, akkor az LT-432-t átgondolnám a helyedben. A T100 light a legjobb T10-es könnyű tank, ezért ideális a legénységképzéshez. Jól tud pattintani, jó a camoja, jóval nehezebb (tehát rammolni is érdemes vele a könnyű lightokat), gyorsabb, a HE lövedék nem sebzi bele a maxot. Alacsonyabb ugyan a látótávja, de felpimpelve 450 m felett van így is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.