Jelenleg

8
látogatónk van

Prémium harckocsik

3 éve 3 hónapja #300326 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Hát ez az új olasz táras nehéz katasztrofálisan szar...
Ha már három lövedéket el tudok lőni, az nagy szó, a meccs eleje óta világít, bárki észreveszi aki akarja, az is aki nem.
Páncélja nincs, max papíron, de szerintem az elmúlt 5 meccsből és a bekapott 20 lövésből egyet sem pattintottam, pedig lőttek gyenge tankok.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300332 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W

Hát ez az új olasz táras nehéz katasztrofálisan szar...
Ha már három lövedéket el tudok lőni, az nagy szó, a meccs eleje óta világít, bárki észreveszi aki akarja, az is aki nem.
Páncélja nincs, max papíron, de szerintem az elmúlt 5 meccsből és a bekapott 20 lövésből egyet sem pattintottam, pedig lőttek gyenge tankok.


kinek mi, én pl imádom :dancing:



"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300442 Írta: dabombgirl
Megválaszolva: dabombgirl
Szerintetek a Chryslert vagy a Patriotot érdemesebb megvenni a kötvényboltból? 7100 kötvényem van, lassan aktuális a kérdés. Vagy érdemesebb várni valami jobb tankra? A Defendert nagyon szeretném, vajon van rá bármi esély, hogy jövőre bekerül a boltba?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300443 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Szerintetek a Chryslert vagy a Patriotot érdemesebb megvenni a kötvényboltból? 7100 kötvényem van, lassan aktuális a kérdés. Vagy érdemesebb várni valami jobb tankra? A Defendert nagyon szeretném, vajon van rá bármi esély, hogy jövőre bekerül a boltba?

A játék tech tree-jén belül gold-ért megvásárolható tankok kevés kivétellel, de elavultak vagy hulladékok. A kötvényboltos tankokra ugyanez igaz, csak itt nem gold-ból, hanem kötvényért vásárolsz. Az eddigi tendencia azt mutatja, hogy mind a tech-trees goldos, mind a kötvényboltos prém tankok listájának frissítésekor hasonlóan off-meta/pénzért kevésbé eladható tankok kerülnek be. Ez alapján a Defender csak akkor lehet majd a kötvényboltba, amikor már nem fog az erős tankok közé tartozni.

A Crysler a gyengébb átütés miatt gyakran igényli a gold lőszert (ha ki akarsz belőle mindet hozni), főleg tier 9-10 ellen, a Patriot el van anélkül. Ha farmra kéne, akkor a Patriot a jobb választás. A Crysler akkor fun és erős, ha top tier, mert akkor nagyon durva a páncélja, de tier 9-10-nek általában már nem okoz problémát az átütése. Crysler-t emiatt csak "kiegészítő" prém tanknak ajánlanám olyan játékosnak, akinek amúgy megvan a biztos farmoló tankja, de kipróbálna valami mást is, amire aztán vagy ráérez vagy nem, de ha az utóbbi, akkor nem számít neki, nem érzi majd rossz befektetésnek. A Patriot stabilabb farmoló tank tud lenni még tier 9-10-ben is, de persze azzal is meg kell tanulni játszani a kis alfája miatt.

Ha a Patriottal szemezel, akkor módod van rá ingyen megszerezni a festés nélküli verzióját, a T26E5-öt a toborzói programból, ahol akár saját magadnak összeszedheted egy új acc-al (átlagos játékteljesítménnyel 4-500 csata, mennyiségileg kb. mint egy maraton, csak lehet kis tierben is tolni, de itt egyáltalán nincs időkorlát, szóval ráérős a dolog).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, dabombgirl, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300445 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
A Patriot -nak jobb az alap átütése, nagyobb DPM, jobb a lövegkitérése. Farmolni szerintem sokkal jobb mint a Chrysler. Gyorsabb is. Ezzel együtt én szeretem a Chyrslert. Gyakorlatlan ellenfelek nem nagyon bírnak a páncéljával és golddal már elég az átütés is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dabombgirl

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300448 Írta: dabombgirl
Megválaszolva: dabombgirl
köszi, akkor Chrysler lesz, mert sok farmolós tankom van, meg most kreditből amúgy is van bőven.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301150 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Valaki használja a t77 est? Olyan kérdésem lenne hogy mik a tapasztalataitok vele? Tegnap és ma toltam vele hosszas kihagyás után. Azt vettem észre hogy biával folyton mellé lő. Közelről is célozva a gun belever a földbe. Na mondom ma kicsit rendbe vágom. Fejlesztett célzó rendszer + stab + fejlesztett fordulási mechanizmus. Ezek után olyan dolgok jöttek hogy: pl 9 es lengyel heavy oldala crit hit, torony oldalaról pattanok, de még a torony hátuljáról is. De rengeteg olyan van hogy keresztben előttem a tank, sorozom és csak crit hit és 0 dmg. Vagy pattan vagy crit hit. A rideg hogy sokszor szemből is csak crit... Ez az oka hogy alig látni csatában? Ha mással tolom ilyet nem veszek észre. :$ lehet csak 2 sz#r napom volt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301189 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Nem veled és nem a tankkal van a gond. Simán csak cumira rakott az RNG faktor és annyi. Mint amikor az 1100-as Obj268 HE 0 sebzéses kritikált lő a papír kukásnak majd 500-at a kőkemény IS7 kobakjába. Kiszámíthatatlan, ennyi :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301191 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
- 8,8 cm pak 43 Jagdtiger
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 
A kötvényboltból mennyire érné meg az árát  az STG Guard vagy a Pz. 58 Mutz ?
 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301195 Írta: BudaiD
Megválaszolva: BudaiD
Ma elkezdtem a toborzói programot, de nem látom sehol hogy hol tart az előrehaladásom.
Lehet hogy csak azért, mert még 1 szintet sem csináltam meg?
Az első szint 22/250en van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301199 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Ma elkezdtem a toborzói programot, de nem látom sehol hogy hol tart az előrehaladásom.
Lehet hogy csak azért, mert még 1 szintet sem csináltam meg?
Az első szint 22/250en van.

A garázsban bal alul a "kézfogós" ikon-nál megjelenik téglalapban a név és az aktuális előre haladás, de ha ráklikkelsz a téglalapra, akkor kijönnek a részletek a teljes előre haladásról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BudaiD

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301202 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
- 8,8 cm pak 43 Jagdtiger
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 
A kötvényboltból mennyire érné meg az árát  az STG Guard vagy a Pz. 58 Mutz ?

 

Amx Cda 105 és Kanonen 105 is klasszikus td játékmód. Megoszlanak a vélemények, hogy melyik a "jobb". Bár egyik sincs meg nekem, videók alapján nagyságrendileg hasonlóak. A Kanonen 105 nemrég volt téma, elég sokan hozzászóltak:
www.wotinfo.hu/...er-105

FV 4202 és T 54 mod-1. Egyik sem túl kiemelkedő med és más játékstílust igényel (a T54 mod1 közelharcibb). Megoszlanak a vélemények. Ha nem bírod a közelharcot, akkor az FV 4202 jobb választás sniperkedni, ha viszont szeretsz a sűrűjébe is bekerülni, akkor ott a T54 mod1 mozog otthonosabban. A T54 mod1-nek jóval alacsonyabb az átütése, emiatt távolsági farmolásra nem igazán jó. Az FV-nek kisebb a dpm-je és a páncélzata a közelharchoz.

A "kevésbé érdekelnek" kategóriát jól érzed, ezek gyengébbek/nehezebb velük játszani. T92-nél kb. csak jobb lightok vannak, a jt88 nagyon szituációfüggő, nehéz vele jól játszani és szerencse is kell hozzá (arty-k ne szedjenek szét), a Panther 88 pedig hiába rendelkezik elég jó dpm-el, lomha jószág, így mobilitásból nem tud védekezni, páncélja pedig csak annyi van, ami a súlyát növeli, azaz lassítja és az álcázása is gyenge.

A felsorolásodból kimaradt a 3 heavy (nyilván okkal, mert gondolom azokkal nem szeretsz játszani), de szerintem farmolásra a T26E5 és az Amx M4 49 elég jó. A 112 a kis átütés miatt nem, hiába a preferált MM.

Amúgy, ha valaha mégis lenne aranyad és a toborzói programot akarnád kombinálni a tankbecseréléses eseménnyel, akkor a 10 db toborzós tank közül az Amx M4 49 a legdrágább aranyban, így azt éri meg leginkább kivenni, majd becserélni (pl.: ílyen módon a 9100 aranyas Wz-120-1G FT-t 3850 aranyért meg lehetett szerezni ilyen kombinációval).

KÖTVÉNY:

Kötvényboltból a Mutz-ot felejtsd el, túl átlagos, nincs olyan oldala, amit ki lehetne domborítani. Az Stg Guard egyértelműen jobb nála és ha minden igaz a következő patch-ben buffolják is egy kicsit a töltését, motorerejét és szórását.
Amúgy szerintem az összes, jelenleg a kötvényboltban vásárolható tank gyenge/középszerű, egyik sem meta, ezért alapvetően én nem tanácsolom a megvásárlásukat, ha már van valami használható farm tankja valakinek.

Megemlíteném még a Kampfpanzer 50 t, amit tier 9 német med. Ez nem prém tank, hanem nyeremény tank (tehát farmolásra nem jó, annyi kreditet hoz, mint a normál tankok). Drága (20.000 kötvény). A 2020-2021-es rangsorolt csatákon keresztül kaphatsz hozzáférést a megvásárolhatóságra, ha a 3 szezon bármelyikében sikerül eljutni a 3. divízió legvégére (ez a leggyengébb csoport a kvalifikáció után). Még az utolsó szezon van hátra valamikor tavasszal. Ezt a tankot azért említem meg a nehezebb hozzáférhetősége, a magas ára és a csak nyereménytank státusz (nem hoz kreditet) mellett, mert ez viszont olyan tank kötvényért, ami kifejezetten erősnek mondható (ellentétben a sima kötvényboltból megvásárolható tankokkal szemben), tehát ha valakinek van kötvénye és van már 8-as prém tankja, amivel szeret és tud is farmolni, akkor ahelyett, hogy másik gyenge/középerős 8-ast vagy 10-est venne kötvényért,.vagy vegye meg ezt, mert ez kifejezetten jó tank vagy vegyen lila felszereléseket vagy várjon, hátha egy későbbi kötvénybolt frissítésnél bekerülnek jobb darabok.

Teszem hozzá, hogy a fenti mind privát vélemény, lehetnek más tapasztalatok, de nagyságrendileg rendben van.

Hogy jól válassz (elégedett legyél), tudni kell, hogy mi az a játékstílus, ami inkább fekszik neked.

Mit szeretsz jobban, TD-zni vagy medezni?
Ha TD-zni, akkor válaszd a szimpatikusabbat.
Ha medezni, akkor ha a közelharcot, akkor a T54 mod1-et, ha a távolsági harcot, akkor inkább az FV4202-t.

Jelenleg milyen 8-as prém tankod van? (pl.: Ha csak egyetlen borrasque-d van, mert kifarmoltad ingyen a maratonból, akkor azt mondanám, hogy válaszd valamelyik TD-t, mert felesleges még egy med, ami ráadásul gyengébb.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301204 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
- 8,8 cm pak 43 Jagdtiger
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 
A kötvényboltból mennyire érné meg az árát  az STG Guard vagy a Pz. 58 Mutz ?


 

Amx Cda 105 és Kanonen 105 is klasszikus td játékmód. Megoszlanak a vélemények, hogy melyik a "jobb". Bár egyik sincs meg nekem, videók alapján nagyságrendileg hasonlóak. A Kanonen 105 nemrég volt téma, elég sokan hozzászóltak:
www.wotinfo.hu/...er-105

FV 4202 és T 54 mod-1. Egyik sem túl kiemelkedő med és más játékstílust igényel (a T54 mod1 közelharcibb). Megoszlanak a vélemények. Ha nem bírod a közelharcot, akkor az FV 4202 jobb választás sniperkedni, ha viszont szeretsz a sűrűjébe is bekerülni, akkor ott a T54 mod1 mozog otthonosabban. A T54 mod1-nek jóval alacsonyabb az átütése, emiatt távolsági farmolásra nem igazán jó. Az FV-nek kisebb a dpm-je és a páncélzata a közelharchoz.

A "kevésbé érdekelnek" kategóriát jól érzed, ezek gyengébbek/nehezebb velük játszani. T92-nél kb. csak jobb lightok vannak, a jt88 nagyon szituációfüggő, nehéz vele jól játszani és szerencse is kell hozzá (arty-k ne szedjenek szét), a Panther 88 pedig hiába rendelkezik elég jó dpm-el, lomha jószág, így mobilitásból nem tud védekezni, páncélja pedig csak annyi van, ami a súlyát növeli, azaz lassítja és az álcázása is gyenge.

A felsorolásodból kimaradt a 3 heavy (nyilván okkal, mert gondolom azokkal nem szeretsz játszani), de szerintem farmolásra a T26E5 és az Amx M4 49 elég jó. A 112 a kis átütés miatt nem, hiába a preferált MM.

Amúgy, ha valaha mégis lenne aranyad és a toborzói programot akarnád kombinálni a tankbecseréléses eseménnyel, akkor a 10 db toborzós tank közül az Amx M4 49 a legdrágább aranyban, így azt éri meg leginkább kivenni, majd becserélni (pl.: ílyen módon a 9100 aranyas Wz-120-1G FT-t 3850 aranyért meg lehetett szerezni ilyen kombinációval).

KÖTVÉNY:

Kötvényboltból a Mutz-ot felejtsd el, túl átlagos, nincs olyan oldala, amit ki lehetne domborítani. Az Stg Guard egyértelműen jobb nála és ha minden igaz a következő patch-ben buffolják is egy kicsit a töltését, motorerejét és szórását.
Amúgy szerintem az összes, jelenleg a kötvényboltban vásárolható tank gyenge/középszerű, egyik sem meta, ezért alapvetően én nem tanácsolom a megvásárlásukat, ha már van valami használható farm tankja valakinek.

Megemlíteném még a Kampfpanzer 50 t, amit tier 9 német med. Ez nem prém tank, hanem nyeremény tank (tehát farmolásra nem jó, annyi kreditet hoz, mint a normál tankok). Drága (20.000 kötvény). A 2020-2021-es rangsorolt csatákon keresztül kaphatsz hozzáférést a megvásárolhatóságra, ha a 3 szezon bármelyikében sikerül eljutni a 3. divízió legvégére (ez a leggyengébb csoport a kvalifikáció után). Még az utolsó szezon van hátra valamikor tavasszal. Ezt a tankot azért említem meg a nehezebb hozzáférhetősége, a magas ára és a csak nyereménytank státusz (nem hoz kreditet) mellett, mert ez viszont olyan tank kötvényért, ami kifejezetten erősnek mondható (ellentétben a sima kötvényboltból megvásárolható tankokkal szemben), tehát ha valakinek van kötvénye és van már 8-as prém tankja, amivel szeret és tud is farmolni, akkor ahelyett, hogy másik gyenge/középerős 8-ast vagy 10-est venne kötvényért,.vagy vegye meg ezt, mert ez kifejezetten jó tank vagy vegyen lila felszereléseket vagy várjon, hátha egy későbbi kötvénybolt frissítésnél bekerülnek jobb darabok.

Teszem hozzá, hogy a fenti mind privát vélemény, lehetnek más tapasztalatok, de nagyságrendileg rendben van.

Hogy jól válassz (elégedett legyél), tudni kell, hogy mi az a játékstílus, ami inkább fekszik neked.

Mit szeretsz jobban, TD-zni vagy medezni?
Ha TD-zni, akkor válaszd a szimpatikusabbat.
Ha medezni, akkor ha a közelharcot, akkor a T54 mod1-et, ha a távolsági harcot, akkor inkább az FV4202-t.

Jelenleg milyen 8-as prém tankod van? (pl.: Ha csak egyetlen borrasque-d van, mert kifarmoltad ingyen a maratonból, akkor azt mondanám, hogy válaszd valamelyik TD-t, mert felesleges még egy med, ami ráadásul gyengébb.)
 

Szia! Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és bő választ. 
2018 óta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal, és emiatt a maratonokat is kihagyom (mivel nem vagyok se profi és az időm sem engedi) .
Lightokkal csak ismerkedő viszonyban vagyok.
Őszintén nagyon közepes tank stílus imádó vagyok legyen annak bármilyen változata (Csak legyen átütése mert luxus gold lőszert tölteni )
Heavykel mostanában egyre többet játszok próbálom megszokni őket
TD stílushoz is hozzászoktam főleg a sniperkedős részéhez de a rohamlövegek is bejönnek de még csak tervben van egy ág teljes kifejlesztése.
Arty (küldetés miatt de kit érdekel )
Prémium tankajim: 
Tier 2-5 között a szokásos nyereménytankok a nem érdekes téma
Tier 6 : Type 64 és Bret. Panther (Mind a kettőt szeretem de mostanában mást is ki szeretnék próbálni)
Tier 8: Azért is nem emlígtettem meg a T26E5-öt és az AMX m4 49-et mivel megvan mind a kettő. Eleinte nem jött be az Amx mint T26E5 de most inkább jobban szeretem a franciát :D .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #301214 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen prémium járművekből melyiket lenne érdemes kiválasztani ingyen a toborzóprogrammból kreditfarmolásra és összes adatok szerint melyik a jobb (full ingyen játszok egy figyinget nem költöttem erre a )?
Amik érdekelnek.
- Amx Canon d'assaut 105
- Kanonjenjagdpanzer 105
- FV 4202
- T-54 mod. 1
Amik kevésbé érdekelnek:
-T92
- 8,8 cm pak 43 Jagdtiger
-Panther 8,8cm

És még egy kérdés. 
A kötvényboltból mennyire érné meg az árát  az STG Guard vagy a Pz. 58 Mutz ?




 

Amx Cda 105 és Kanonen 105 is klasszikus td játékmód. Megoszlanak a vélemények, hogy melyik a "jobb". Bár egyik sincs meg nekem, videók alapján nagyságrendileg hasonlóak. A Kanonen 105 nemrég volt téma, elég sokan hozzászóltak:
www.wotinfo.hu/...er-105

FV 4202 és T 54 mod-1. Egyik sem túl kiemelkedő med és más játékstílust igényel (a T54 mod1 közelharcibb). Megoszlanak a vélemények. Ha nem bírod a közelharcot, akkor az FV 4202 jobb választás sniperkedni, ha viszont szeretsz a sűrűjébe is bekerülni, akkor ott a T54 mod1 mozog otthonosabban. A T54 mod1-nek jóval alacsonyabb az átütése, emiatt távolsági farmolásra nem igazán jó. Az FV-nek kisebb a dpm-je és a páncélzata a közelharchoz.

A "kevésbé érdekelnek" kategóriát jól érzed, ezek gyengébbek/nehezebb velük játszani. T92-nél kb. csak jobb lightok vannak, a jt88 nagyon szituációfüggő, nehéz vele jól játszani és szerencse is kell hozzá (arty-k ne szedjenek szét), a Panther 88 pedig hiába rendelkezik elég jó dpm-el, lomha jószág, így mobilitásból nem tud védekezni, páncélja pedig csak annyi van, ami a súlyát növeli, azaz lassítja és az álcázása is gyenge.

A felsorolásodból kimaradt a 3 heavy (nyilván okkal, mert gondolom azokkal nem szeretsz játszani), de szerintem farmolásra a T26E5 és az Amx M4 49 elég jó. A 112 a kis átütés miatt nem, hiába a preferált MM.

Amúgy, ha valaha mégis lenne aranyad és a toborzói programot akarnád kombinálni a tankbecseréléses eseménnyel, akkor a 10 db toborzós tank közül az Amx M4 49 a legdrágább aranyban, így azt éri meg leginkább kivenni, majd becserélni (pl.: ílyen módon a 9100 aranyas Wz-120-1G FT-t 3850 aranyért meg lehetett szerezni ilyen kombinációval).

KÖTVÉNY:

Kötvényboltból a Mutz-ot felejtsd el, túl átlagos, nincs olyan oldala, amit ki lehetne domborítani. Az Stg Guard egyértelműen jobb nála és ha minden igaz a következő patch-ben buffolják is egy kicsit a töltését, motorerejét és szórását.
Amúgy szerintem az összes, jelenleg a kötvényboltban vásárolható tank gyenge/középszerű, egyik sem meta, ezért alapvetően én nem tanácsolom a megvásárlásukat, ha már van valami használható farm tankja valakinek.

Megemlíteném még a Kampfpanzer 50 t, amit tier 9 német med. Ez nem prém tank, hanem nyeremény tank (tehát farmolásra nem jó, annyi kreditet hoz, mint a normál tankok). Drága (20.000 kötvény). A 2020-2021-es rangsorolt csatákon keresztül kaphatsz hozzáférést a megvásárolhatóságra, ha a 3 szezon bármelyikében sikerül eljutni a 3. divízió legvégére (ez a leggyengébb csoport a kvalifikáció után). Még az utolsó szezon van hátra valamikor tavasszal. Ezt a tankot azért említem meg a nehezebb hozzáférhetősége, a magas ára és a csak nyereménytank státusz (nem hoz kreditet) mellett, mert ez viszont olyan tank kötvényért, ami kifejezetten erősnek mondható (ellentétben a sima kötvényboltból megvásárolható tankokkal szemben), tehát ha valakinek van kötvénye és van már 8-as prém tankja, amivel szeret és tud is farmolni, akkor ahelyett, hogy másik gyenge/középerős 8-ast vagy 10-est venne kötvényért,.vagy vegye meg ezt, mert ez kifejezetten jó tank vagy vegyen lila felszereléseket vagy várjon, hátha egy későbbi kötvénybolt frissítésnél bekerülnek jobb darabok.

Teszem hozzá, hogy a fenti mind privát vélemény, lehetnek más tapasztalatok, de nagyságrendileg rendben van.

Hogy jól válassz (elégedett legyél), tudni kell, hogy mi az a játékstílus, ami inkább fekszik neked.

Mit szeretsz jobban, TD-zni vagy medezni?
Ha TD-zni, akkor válaszd a szimpatikusabbat.
Ha medezni, akkor ha a közelharcot, akkor a T54 mod1-et, ha a távolsági harcot, akkor inkább az FV4202-t.

Jelenleg milyen 8-as prém tankod van? (pl.: Ha csak egyetlen borrasque-d van, mert kifarmoltad ingyen a maratonból, akkor azt mondanám, hogy válaszd valamelyik TD-t, mert felesleges még egy med, ami ráadásul gyengébb.)


 

Szia! Nagyon szépen köszönöm a tartalmas és bő választ. 
2018 óta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal, és emiatt a maratonokat is kihagyom (mivel nem vagyok se profi és az időm sem engedi) .
Lightokkal csak ismerkedő viszonyban vagyok.
Őszintén nagyon közepes tank stílus imádó vagyok legyen annak bármilyen változata (Csak legyen átütése mert luxus gold lőszert tölteni )
Heavykel mostanában egyre többet játszok próbálom megszokni őket
TD stílushoz is hozzászoktam főleg a sniperkedős részéhez de a rohamlövegek is bejönnek de még csak tervben van egy ág teljes kifejlesztése.
Arty (küldetés miatt de kit érdekel )
Prémium tankajim: 
Tier 2-5 között a szokásos nyereménytankok a nem érdekes téma
Tier 6 : Type 64 és Bret. Panther (Mind a kettőt szeretem de mostanában mást is ki szeretnék próbálni)
Tier 8: Azért is nem emlígtettem meg a T26E5-öt és az AMX m4 49-et mivel megvan mind a kettő. Eleinte nem jött be az Amx mint T26E5 de most inkább jobban szeretem a franciát :D .

Szívesen! A Type 64 kiváló könnyű tank és a Bret Panter is korrekt. A két 8-as prém heavyddel elleszel, nincs náluk jobb sem a toborzóban sem a kötvényboltban. Az ajánlásokkal kapcsolatban nem igazán tudok újat mondani, mert az elérhetőek közül egyik sem a legélesebb kés. Medek közül a T54 mod1 ami "klasszik" közelharcos orosz medes, én talán ezt választanám, mert lehet kicsit kockázatosabb vele játszani a közelharc miatt, viszont sokkal többet lehet tanulni vele, mint a hátulról (már td-k által is ismert) sniperkedő FV 4202-vel vagy a Guarddal, de ez csak ízlés és cél dolga, ha neked a távolsági harc jobban fekszik, akkor hülyeség közelharcba beleerőltetned magad. A Guard-ot azért nem venném meg, mert lehet jól jön az kötvény még később, ha frissítik a kötvényboltot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #302161 Írta: nagypal
Megválaszolva: nagypal
Visszakerült a type 59 a prém shopba. 21k.ért eu.wargaming.ne...ig_13/ ha belépsz az accoddal akkor látod az ajánlatot. Ennyit arról, hogy sosem lesz bent 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.