Jelenleg 441 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

1 hónapja 4 napja #292428 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Sziasztok!
Nyitogattam dobozkákat és a duplacsövű mellett kaptam 30.000 goldot, amiből szeretnék venni 2 vagy 3 db 8-as prémtankot. Kérdés, hogy melyikeket?
Mindenféle tankkal játszom, így nem vagyok korlátozva egy-egy típusra.
A jelenlegi in-game ajánlatból válasszak vagy várjak türelemmel valamire? :)

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 napja #292459 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

tatarbeefsteak beküldte: Sziasztok!
Nyitogattam dobozkákat és a duplacsövű mellett kaptam 30.000 goldot, amiből szeretnék venni 2 vagy 3 db 8-as prémtankot. Kérdés, hogy melyikeket?
Mindenféle tankkal játszom, így nem vagyok korlátozva egy-egy típusra.
A jelenlegi in-game ajánlatból válasszak vagy várjak türelemmel valamire? :)

Az ingame 8-as tankok közül a Löwe, WZ TD és Strv S1, ami még elég jól játszható, a többi már igen csak elavult.
Ajánlom figyelmedbe a napi adventi ajánlatokat, amiket gold-ért is meg lehet venni egészen dec 24-ig. A mai LT-432 például egy elég jó 8-as light tank (persze csak annak, aki tudja, hogyan kell jól felderítővel játszani).
Nem tudni mikor (lehet január, lehet, csak nyár), de esélyes, hogy majd újra jön valamikor a fekete piac, ahol többnyire érdekesebb (nem feltétlen meta) tankokat lehet szerezni vagy goldért (az aranyra festett type59 25.000 goldba került és csak 1000 db volt, amit 2 perc alatt elkapkodtak) vagy sok kreditért (pl.: a 10-es FV215b 183 csillagromból 23 millió kredit volt).
Ha nincs most olyan, amire konkrétan vágynál, akkor szerintem ne szórd el a goldot, jó lesz majd akkorra, amikor konkrétan kell valami.

4 hete 7 órája #292670 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

A tank .25-os pontossággal 2secenként 560-akat táraz. ezt azért eléggé megérzi mindenki. Ráaádsul 50 millió kreditért szinte ingyen van. Valós pénz befektetése nélkül. Hogy vélekedsz?:beer2:

4 hete 7 órája #292673 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

AMD5 beküldte: Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

A tank .25-os pontossággal 2secenként 560-akat táraz. ezt azért eléggé megérzi mindenki. Ráaádsul 50 millió kreditért szinte ingyen van. Valós pénz befektetése nélkül. Hogy vélekedsz?:beer2:

Ki mondta, hogy kapható lesz?

4 hete 1 órája #292682 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

AMD5 beküldte: Én a WT E100-ról kérdeznék, hogy mennyire OP, érdemes-e megvenni? Én ugyan nem játszottam vele, de hallottam hogy borzasztóan OP volt. Irgalmatlan jó köröket mentek vele botok is, ezért a wg kivette a játékból. Nyílvánvalóan ha nem lett volna erős nem vette volna ki. Igaz azóta némileg megváltozott a meta, de táras tankokkal még ma is kimagaslóan lehet érvényesülni,

Mivel egyedi, és ezt senki nem vitatja, ha kapható lesz, és ennyiért, akkor nyugodtan vedd meg.

Minden más esetben készülj fel olyan meglepetésekre, hogy a kerekes flanciák simán sebeznek majd beléd annyit HE-vel mint te jobb esetben beléjük. A fókusz meglesz xvm nélkül is. Továbbá csak emiatt a tank miatt még a pro-k is betesznek legalább kettő ha nem több HE-t a készletükbe :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.