Jelenleg 469 vendég és 8 tag online

Prémium harckocsik

2 hónapja 3 napja #288181 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sherman VC Firefly-röl irna valaki véleményt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 napja #288184 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Tekagi beküldte: Sherman VC Firefly-röl irna valaki véleményt?

Lényegében ugyan azokal a tulajdonságokkal rendelkezik mint a fejlesztési fában lévő normál, csak minimális eltérés lehet. Meg persze a modell kicsit csicsásabb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 hónapja 2 napja #288187 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszönöm szépen :) Nemsokára kész a meghivásos project s ez az egyik választható jutalomnak :)

2 hónapja 2 napja #288189 Írta: szkzs76
Megválaszolva: szkzs76
Sziasztok,

ha olyan prémtankot veszek, ami már a garázsomban van, akkor mi történik?
Azért kérdezem, mert van most ez a 25k HUF-os "The beauty and the east" csomag amiben van a T44-100, meg a T28-E with F-30 és gondolkodokom a megvételén, mert kaptam egy 30%-os kupont amivel már csak 17,5k lenne, és annyiért nagyon megérné a 360 nap prém fiók (főleg ha adnának a prém tankok helyett is valamit).
Viszont nekem már ez a kettő prém megvan.
Előre is kösz a válaszokat!

2 hónapja 2 napja #288191 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Megkapod az árát.

Pilisi nyugger:-)

2 hónapja 2 napja #288193 Írta: szkzs76
Megválaszolva: szkzs76
kösz. Aranyban vagy kreditben?

2 hónapja 2 napja #288197 Írta: ret23
Megválaszolva: ret23
Sziasztok!

5-ös szintig jutottam az amcsi küldetésben, így 50% kedvezmény van a TS-5 csomagra.
Kérdés, megéri a tank, használható is, vagy nem akkora durranás?!

2 hónapja 2 napja #288199 Írta: Misibá
Szia, az utolsó infóm szerint aranyban.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szkzs76

2 hónapja 1 napja #288202 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Tudod e hogy a Centurion 5/1gyel csináltak e valamit mert tegnap meglepődtem hogy milyen jó lett, az Object 257-es 3500at pattintott a toronyról,nagyon meglepődtem mert ezt eddig nem vettem észre

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #288210 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Remélem, nem szólok későn..

Alul kijelölve a lényeg..

Többnyire igaz, hogy már "birtokolt" prémtank újramegvétele esetén megkapod kompenzálásként az árát aranyban, de itt kizárták..

A "többnyire" esete is csak akkor él, ha megveszed újra (pénzért) a shopból.. Ez esetben (szintén) többnyire jár a csomaggal együtt kapott többi jóság is, pl. 0.biás legénység..
Viszont ha pl. megnyered maraton során újra a tankot, akkor csak kredit(kompenzáció) jár érte..

Valamint azt is "látni kell", hogy itt az éves prém a lényeg, a tankok csak a bónusz (HA nincsenek meg). Mint ahogy a havi prémnél is ajándék a T2/T3 tank (Ha nincs meg).

Amikor direkt veszel prémtankot a shopból pénzért, arra megkapod az aranyat kompenzálásként, ugye -30% nem "akciós", aranyra nem felhasználható kupon, amiből aztán mégis lehet -30%-os arany? ;)

Tessék mindig végigolvasni a shopban az oldalt.. A kizárás oda van írva, ha van. Ha nincs, akkor reklamálj (pl. ticket) és megkapod.. Mint ahogy én is megkaptam a 0.biás legénységet a Tiger131-hez az adventi naptár talán (első?) napján..
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Misibá

2 hónapja 20 órája #288219 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Ez a Ram 2 mennyire jó ? Érdemes megvenni ? Limites? Nyújt valami egyedi élményt, azon túl hogy ritka? :thx2:

1 hónapja 4 hete #288233 Írta: Misibá
Nem olvastam a wg oldalát csak rávágtam. Így már korrekt. Thx

1 hónapja 4 hete #288255 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
T34 /85 M /szovjet VI. Tier

Érdemes volt anno harcolni érte , kb 2 éve volt egy nyári küldetés sorozat amikor jutalomként adták.
A saját tierjében PCT -lőszerrel a nehezeket is (80-90 % ban) átlövi, a nagyobbakat VII tierben már csak APCR-rel. A kredithozama is nagyon jó,-3-4 találat és már pluszos a csata.

Lakeville-n lesállás a városba beguruló heavy-ket bontva-- T-150 és KV 2, majd a tó melletti ösvényen az előremerészkedő közepeseket , majd vissza a bázisra.. ( 8 kilövés )
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #288484 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Sziasztok! Van egy panther 8.8 asom és szeretném cserélni. Szokott lenni olyan akció hogy 50% os áron beszámitják ha veszek valami mást (trade in akció). Nem tudja valaki hogy eu n mikor lesz megint ilyen? Nagyon fontos lenne tudom mert lassan eladom kreditért :D

1 hónapja 2 hete #288486 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Kreditért semmiképpen ne add el, szokott lenni beszámításos akció, de szerintem itt senki nem tudja pontosan, hogy mikor lesz legközelebb, pár havonta azért be szokták dobni. A Panther 8.8-at az arany árának az 50%-áért számítják be, de kizárólag másik 8-as prémium tank vásárlásakor, tehát neked 3650 aranyat fog érni a Panther 8.8, ha beszámítod, az én véleményem szerint ennyi aranyért bármelyik 8-as prémium tankot érdemes megtartani és inkább vegyél aranyat a shopban, esetleg ha van 15-30%-os kedvezmény kuponod, ami arany vásárlásra is jó, akkor még kevesebb pénzbe kerül a vásárlás.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.