Jelenleg

17
látogatónk van

Prémium harckocsik

4 éve 5 hónapja #291246 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Már nem jó :(
De azért köszi :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .


Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291271 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

Már nem jó :(
De azért köszi :beer2:


Elfeledkeztem róla...:wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291357 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Sziasztok! Kezdő vagyok a játékban, így nem értem, hogy mi az értelmük a prémium tankoknak. Valaki letudná írni, hogy miért jó, ha van a garázsomban egy olyan tank, mik az előnyei?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291358 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok! Kezdő vagyok a játékban, így nem értem, hogy mi az értelmük a prémium tankoknak. Valaki letudná írni, hogy miért jó, ha van a garázsomban egy olyan tank, mik az előnyei?


A prémium tanknak magasabb a credit szorzója, vagyis több pénzt és több xp-t termel. Mivel nem kell fejleszteni, egyből "fullos" tankkal játszhatsz és mivel nincs mit fejleszteni mehet a gyorsított legénység képzés. Vagyis több credit, több xp és a legénység gyorsabban fejlődik benne. Plusz van egy olyan jó tulajdonsága is, hogy más azonos típusú tankból átképzés nélkül belerakhatsz legénységet. Röviden ennyi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291361 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok! Kezdő vagyok a játékban, így nem értem, hogy mi az értelmük a prémium tankoknak. Valaki letudná írni, hogy miért jó, ha van a garázsomban egy olyan tank, mik az előnyei?


A prémium tanknak magasabb a credit szorzója, vagyis több pénzt és több xp-t termel. Mivel nem kell fejleszteni, egyből "fullos" tankkal játszhatsz és mivel nincs mit fejleszteni mehet a gyorsított legénység képzés. Vagyis több credit, több xp és a legénység gyorsabban fejlődik benne. Plusz van egy olyan jó tulajdonsága is, hogy más azonos típusú tankból átképzés nélkül belerakhatsz legénységet. Röviden ennyi.


Van még egy előnye a prémium tankoknak --- ami viszont a kezdő játékosoknál inkább hátrány szokott lenni. Éspedig az, hogy a prémium tank megvehető, így ki tudod hagyni a tankfejlesztést és annak nehézségeit. Ezzel viszont a tanulási folyamatot is kihagyja az óvatlan kezdő. Erről nem szoktak írni/beszélni. Ha pedig nem ismeri ki valaki a játék logikáját, követelményeit, akkor az lesz/lehet a végeredmény, hogy egy jó prémium tankkal is (amire elköltöttél nemkevés, 8-10-12 ezer Ft-ot), csalódást keltő eredményt produkál a delikvens. NAGYON sokan megjárták a sietséget. Ezt a csalódást 2 úton tudod elkerülni:
- eleinte, amíg tanulsz és kiismered a játékot, csak Tier4 alatti (esetleg Tier5) prémium-tankot veszel. Ráadásul a WG évi 4-5 alkalommal ad ilyen kisebb tierbe tartozó prémium-tankot - van, hogy ingyen osztogatja, van hogy egy kisebb, elég egyszerűen teljesíthető mini-esemény/maraton keretében adja oda.
- találsz egy mentort magad mellé. Erre kiváló lehetőség a "toborzó program" is. De még ekkor is azt ajánlom, hogy (az előző pont alapján) prémium tankot csak megfontoltan vegyél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291362 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
De arról nem szól a fáma, hogy prémium tankkal ugyan úgy fogsz bukni csatákat, mint mással az Rng miatt, szinte teljesen mindegy mivel játszunk, minden nap eredménye 10 csatából 8 vereség, ha valaki többet játszik, akkor ez javul, de addig???
Mi ebben a pozitív??
Ezért hagyta abba az ismerőseim 50% a játékot!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291364 Írta: PetrovPali
Megválaszolva: PetrovPali
Köszönöm a válaszokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291365 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A prémium shopban van most egy T103 elnevezésű orosz forgótornyos TD. Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata vele?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291392 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Mivel sokáig semmilyen válasz nem jött, tegnap kíváncsiságból megvettem ezt az orosz forgótornyos TD-t, a T103-at. Valóban nagy batár, de kevesen ismerik, így nem váltja ki mindenkiből az azonnali megsemmisítés vágyát, mint a japán heavyk. Eddig még az artyk is békén hagytak. Az ágyú meglepően jó és hatékony. Ha az alja rejtve van, szemből nem sok kárt lehet tenni benne. A kerek torony kitartóan pattintgat. Városban törmelék kupac, vidéken hull down.
A töltésidő lehetne szaporább, de hogy okosodnak a fiúk ez is javulni fog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291424 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Nem találtam jobb helyet tehát ide teszem fel a kérdésem:
Twitch Prime -ban az októberi csomagot (az indiai csomag megvan) valaki fel tudta már venni?
Nem értem mert nekem inaktív az ikon...

Üdv
U.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291428 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Majd október 29 után, amikor lejár az "India".

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Usul

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291432 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Köszi!

na pont ilyen dátumot nem látok sehol...
őőő de most találtam a "főoldalon"
akkor lesz 2-3 nap felmarkolni az októberi cuccot?!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291441 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291443 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?


TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, geekt hing

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291446 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

:dancing: Micsoda izgalmak! Új prém tank érkezett VIII.-as a drága eu.wargaming.ne...16686/ elég kemény a frontja és alig vélek felfedezni gyenge pontot rajta. Op lesz? Kinek mi a véleménye róla? Van aki már esetleg ment is vele?


TD tehat 0 jatekelmeny. A kempelos, gyava szar jatekosoknak talaltak ki, akik nem mernek a fronton harcolni egy haborus jatekban.

Tier 8-10 mar lassan jatszhatatlan mert a csapat 2/3-a TD/arty. Aki nem kempel az halott az elso spot utan. Kozben 3-4 TD lokdosi egymast hogy ki alljon be abba a fasza kis bokorba... GG Wargaming!


Ha TD-re van igény, akkor miért baj ha ezt kielégíti a WG? Valóban sok a TD manapság, mindenki fél a kerekesektől hogy megspotolják. Nem értem miért baj, az ha egy valós igényt kielégítenek hisz erről szól a kapitalizmus nem?

Mondjuk én is sokszor játzom TD-vel, amikor fáradtan jövök haza és nincs frissességem koncentrálni a mapra, nincs akkora reflexem mint egy lógó fősulisnak, iskolásnak és nem tudnák lereagálni tizedmásodpercek alatt dolgokat, Ilyenkor bizony én is TD-vel vagy artyval kényszerülők játszani, ha élvezni szeretném a WoT milliőjét.

A tankról ejtvén szót ; elismerem, hogy az a 224 pen nem valami sok, de a 254-es páncél meg a döntöttség azért elég használhatóvá teszi. Mit gondoltok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.