Jelenleg 447 vendég és 5 tag online

Prémium harckocsik

3 hete 5 napja #290934 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

Tommybear beküldte: TS-5 amerikai VIII. TD.
Valamelyik kampány jutalmaként jutottam hozzá és nem csalódtam benne. Természetesen kilőhető ,nagyon szeretik az önjáró tüzérek is , a közepes és könnyű tankok 2x körbetáncolják amíg megfordul, DE még akkor sem biztos, hogy kilövik ! Nagyon jól páncélozott, szemből nagy szerencsével lehet csak belőni a hasánál ami döntve van. Néha a körbe-körbe rohangáló könnyű tankok lövéseit is pattintja oldalról és hátulról is.
A 120 mm.- es AT Gun M58 lövege a nehezebb tankokat is bontja. Sokan nem tudják hol kell belőni, illetve nem tudják átlőni a páncélját. A sebessége fájdalmasan alacsony,de jó búvóhelyre állítva kemény ellenfél és a közeben álló , vagy sérült járműveket simán meg lehet vele támadni!

Felszerelésnek mit tettél fel?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja #290935 Írta: Lidercnyomas

3 hete 5 napja - 3 hete 5 napja #290939 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
1.Fokozott szellőzés III. szint, 2. Nagy kaliberű töltésgyorsító és a 3. egy "rögzített" Távcső.
7.0 mp. újratöltési idő. Az összes kezelőnek 100% a Bajtársak képzettsége , a lövegkezelőnek
100 %-os a 2. képzettsége a Célmegjelölő ami 2 mp.-cel tovább mutatja a felderített járműveket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lidercnyomas

3 hete 3 napja #290958 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, kitudtam próbálni egy német könnyű tankot M41-90, 8as tier, hihetetlenül jó gép. A kérdésem az lenne kifejleszthetők közt van hasonló?

3 hete 3 napja #290959 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Tekagi beküldte: Sziasztok, kitudtam próbálni egy német könnyű tankot M41-90, 8as tier, hihetetlenül jó gép. A kérdésem az lenne kifejleszthetők közt van hasonló?

Az amerikai tree-n az M41 bulldog hasonlo, fokepp az agyujuk ter el. Illetve meg van egy kinai premium valtozatuk is, itt vannak osszehasonlitva.

tanks.gg/compar...7Em41d

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 hete 2 napja #290966 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi, Bulldog nem lesz meg, másik könnyű tank ágon indultam el :) Zárójelbe jegyzem meg ezek amerikai vasak (számomra) nagyon kezdő barátok. (Mondjuk én más nemzetek gépeibe is megtalálom élményt :) )

6 napja 17 órája #291242 Írta: Lidercnyomas
Senlac 5X : • SENF-BWY8S-MGZV6
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1

6 napja 15 órája #291246 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Már nem jó :(
De azért köszi :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

5 napja 18 órája #291271 Írta: Lidercnyomas

FZRPUPU beküldte: Már nem jó :(
De azért köszi :beer2:

Elfeledkeztem róla...:wb:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.