Jelenleg 607 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

2 hónapja 3 hete #283681 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

AntTheZ beküldte:

Allanon44 beküldte: Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?

Szia!

Attól függ milyen kuponod van. Tapasztalatom szerint ezeket (legalább is amit én is kaptam) csak a fejlesztési fában szereplő tankokra tudod használni.
A T92 pedig nem szerepel benne.
Sok sikert.

Az évfordulós kupont bármire beválthatod, még az akciós dolgokra is!

Wings of Turul [WOT]
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #283687 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
nem évfordulós a kuponom,de T92 a prémshopban bent van ugy hogy feltudom rá is,na de lényeg a lényeg, melyikre?? S1?? vagy T92? :D

2 hónapja 3 hete #283749 Írta: sazlicse
Megválaszolva: sazlicse
T92 igy eleg olcso.

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #283920 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(

2 hónapja 3 hete #283921 Írta: kszichy
Megválaszolva: kszichy
yep

2 hónapja 3 hete #283923 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Botinfos_2017 beküldte: A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(

Igen ez lesz. :-)

2 hónapja 2 hete #283931 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Sajnos mindenki, aki arra számított, vesz egy jó kis 8-as prém tankot, és végre élvezheti a játékot így jár. Ajánlom, összeszorított fogakkal farmolj szorgalmasan. Húzd a legénységet benne. Ezzel párhuzamosan fejleszd a azt az ágat aminek a legénységi kompatibilitása megvan. Aztán ha megvan a tizes tankod, vegyél egy csomó gold lőszert bele, és..... :)

2 hónapja 2 hete #283940 Írta: Digne
Megválaszolva: Digne
Nem véletlenül mondtam, hogy nem egy nagy szám a Defender sem. Nem értem mi a hpye oka.
Nagyrészt bottom tier leszel vele. Chrysler esetében is látni, hogy szét gyalázzák. Ha esetleg mégsem menne, töltik a goldot.

Ezek a tankok a jelenlegi hulladék mm miatt életképtelenek.

Én akkor venném őket meg, ha SH / TB-be járnék sokat.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #283963 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Itt aDefi újra!
worldoftanks.eu...nmark/

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #283997 Írta: Botinfos_2017

Cortez31 beküldte:

Botinfos_2017 beküldte: A defenderről lenne kérdésem. Megvettem a Chryslert és azzal a problémával állok szemben, hogy mindenki golddal lő. Valamint szinte kizárólag 10-ben megyek vele. A defenderrel is ez lesz ? :(

Most már tapasztalatból tudom igazolni magam is.

Ezek kreditölő tankok. Az ellenség kreditjét zabálják fel gold formájában. :trollol:

2 hónapja 2 hete #284000 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Botinfos_2017 beküldte:

Cortez31 beküldte:

Most már tapasztalatból tudom igazolni magam is.

Ezek kreditölő tankok. Az ellenség kreditjét zabálják fel gold formájában. :trollol:

No erre én mit mondjak? :whistle:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

2 hónapja 2 hete #284039 Írta: integrált áramkör
Megválaszolva: integrált áramkör
A Defender kapcsán merül fel bennem az a kérdés, mi számít a mai metában OP tanknak?

Most került be hosszú szünet után a sokak szerint legjobb 8-as a játékba. Mások szerint pedig ugyanez semmit sem ér. Tudom hogy a meta folyamatosan változik. Pl a Patriot a legjobb prémtanknak volt hípolva még alig egy éve, ma pedig sehol sincsen. Így az lenne a kérdésem a mai metában mi az OP ? :thx3: .

2 hónapja 2 hete #284050 Írta: Botinfos_2017

integrált áramkör beküldte: A Defender kapcsán merül fel bennem az a kérdés, mi számít a mai metában OP tanknak?

Most került be hosszú szünet után a sokak szerint legjobb 8-as a játékba. Mások szerint pedig ugyanez semmit sem ér. Tudom hogy a meta folyamatosan változik. Pl a Patriot a legjobb prémtanknak volt hípolva még alig egy éve, ma pedig sehol sincsen. Így az lenne a kérdésem a mai metában mi az OP ? :thx3: .

A Defender messze a legjobb tank. Mindkét defi a toppon van. OP nak számít még a : WZ-111, Alpine tiger, progetto, 50tp, 1ft, Soma, Type 59. Egy friss kimutatás szerint. A Patriottol az IS-6-ig jónak számítanak még a Scorp G-től a Löwén-át egészen az 59-pattonig futottak még kategória.
Ahogy Schef írta esport1.hu/news...scheff remélem segítettem.

2 hónapja 2 hete #284063 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Botinfos_2017 beküldte:

integrált áramkör beküldte: A Defender kapcsán merül fel bennem az a kérdés, mi számít a mai metában OP tanknak?

A Defender messze a legjobb tank. Mindkét defi a toppon van. OP nak számít még a : WZ-111, Alpine tiger, progetto, 50tp, 1ft, Soma, Type 59. Egy friss kimutatás szerint. A Patriottol az IS-6-ig jónak számítanak még a Scorp G-től a Löwén-át egészen az 59-pattonig futottak még kategória.
Ahogy Schef írta esport1.hu/news...scheff remélem segítettem.

Érdekes tankokat írsz. 59-patton? Egyértelműen a gyengébb tankok közé tartozik, alig látni belőlük.
WZ-111 + Alpine tiger (a két tank ugyanaz, csak az utóbbin speciális álcafestés van) nem túl acélosak.
Kimaradt a Lorraine 40t és a T44-100-at, amik a legjobb 8-as medek közé tartoznak, az Strv S1 is igen veszélyes jószág.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy 8-as csapatcsatákban, SH-kban a következő tankok mely tankok mennek:
Nehéz: Defender/252U, Caernaveron AX
Közepes: Progetto, Lorraine 40t
Könnyű: M41 GF, Elc Even 90
TD: Strv S1. Scorpion G
Erről meggyőződhetsz, ha beletekersz Mr. Scheff streamjeibe, ahol az utóbbi néhány hétben szokott a klánjával csatázni 30-90 perceket elég gyakran és ott látható a saját és az ellenfél csapatoknál is, hogy ezek a legfőbb tankok.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #284066 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Érdekes tankokat írsz.

Vbaddict adatokat sorolt (ahogy Scheff és a cikkének forrása is), ami általában többet fog elmondani egy tank játékosbázisának összetételéről, mint egy tank erejéről.

A kínai tankok például sosem voltak populárisak a "nagyközönség" előtt. Ennek következményeként a kínai tankoknál jelentősen el vannak csúszva a wn8 elvárt értékek, a gunmark elvárt értékek, és természetesen a vbaddict statisztikák is. Gunmark esetében például a kilences és tízes lighttal teljesen nonszensz szinten kell teljesíteni a maguk erejéhez képest - de az 5A is a legnehezebb tízes gunmarkok között. Továbbá, a 113 relatív fennmaradása és az 5A dominanciája is a prémium nehezekhez terelte a kompetitív játékosokat. Ezek a buff után nagyon kicsit túlteljesíthetnek, de semmi meglepetés, pláne OP szint nem lesz itt. (A prefmm tankoknál a "skill alapú" statok láttamozásával még várnék pár hetet.) Emlékszem, amikor kezdtem játszani, először találkoztam a vbaddict oldalával, már akkor is nagyon félrevezetőek voltak a kínai adatok.

Az 50tp sem lesz a legjobbakkal együtt. (A te megjegyzésedhez: az S1 teljesen átlagosan teljesít, nem "carry-képes" tank random csatákban. Az 59 pattonról pedig Botinfos semmi írta, hogy jó.)

A Defender persze a játékosbázis szétbontásával, a hozzáértés figyelembevételével is stabilan és látványosan üt mindent.

Fekete overall, zöld elmúlt hónap.

Minden játékostípus, átlagban magasan túlteljesít vele. A kiemelt példa, hogy az átlagban 55% körüli nyerési aránnyal rendelkező játékosok a Defenderben ülve átlagban közel 60 százalékban nyernek. Ami a nerf előtti, hihetetlenül túltolt Maus vagy a nerf előtti V4 szintű túltejesítés. - Tier nyolc matchmaking ide vagy oda.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.