Jelenleg 467 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

3 hónapja 1 napja #283512 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

sk-skuba beküldte: Sziasztok

Megvettem az ELC EVEN 90-et, az lenne a kerdesem, hogy ki milyen felszerelessel hasznalja?
Esetleg valaki tudna osszedobni egy elemzest?
Koszi elore is.

Én optika-periszkóp-ventilátor kombinációban, mert én a full spotra építek egyenlőre. Használok bele erős kávét is tovább növelve a látótávot és álcázást. Ha meglesz legalább az egyik látótáv-növelő szakértelem, akkor kipróbálom ventilátor helyett a függőleges stabilizátort a célzás javítása miatt. Nagyon igényli a jó legénységet szerintem.
Az álcázás nagyon jó, olyan pici bokrokba is be lehet ülni, ahová más light tankkal nem, a nagyon pici méret miatt. A mozgásnál az apró akadályok sajnos nagyon be tudják lassítani a tankot, erre oda kell figyelni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sk-skuba

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 23 órája #283523 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Üdv!
Van egy 30%-os kuponom, arra gondoltam, megvesszem vele egy, már garázsban lévő tankomat, így jutottam már kedvezményesen aranyhoz korábban is.
Valahol azt olvastam, hogy a WG bezárta ezt a kiskaput, és nem aranyat, hanem creditet adnak ilyenkor már. Igaz ez? Próbálta mostanában a fenti "okosságot" valaki?

3 hónapja 12 órája #283531 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
szerintem frankó kos gép,és 166 ezer tiszta hasznot hozott,gold nélkül a kicsike ;-)

3 hónapja 2 órája #283533 Írta: Envagyokazapad_666
Megválaszolva: Envagyokazapad_666

tothistvan50 beküldte: Üdv!
Van egy 30%-os kuponom, arra gondoltam, megvesszem vele egy, már garázsban lévő tankomat, így jutottam már kedvezményesen aranyhoz korábban is.
Valahol azt olvastam, hogy a WG bezárta ezt a kiskaput, és nem aranyat, hanem creditet adnak ilyenkor már. Igaz ez? Próbálta mostanában a fenti "okosságot" valaki?

"The purchase of an existing Premium vehicle in your garage or port will be compensated with its cost in gold or gold doubloons."
Jelen pillanatban ezt írja a support ( eu.wargaming.ne...10540/ ), szóval még működik ez a kiskapu.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tothistvan50

3 hónapja #283535 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
Szia, így igaz, még nem zárták be a kiskaput. Én tegnap vettem egy CDC-t (ami amúgy megvan) 30%-os kuponnal kb. 6100 Ft-ért és 7450 goldot (és egy garázshelyet) kaptam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74, tothistvan50

2 hónapja 4 hete #283607 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
Lenne egy kérdésem a prok-tól illetve azoktól akik belelátnak a játékmechanizmus minden szegletébe.

Nem világos miért mondja a WG a Chryslerről, hogy olyan OP hogy "hatalmas hiba volt betenni" és "nagyon sokáig nem lesz elérhető". Ismert, hogy az IS-M-el hozzák párhuzamba nagyfokú hasonlatossága folytán. Nekem meg van az orosz klónja, azonban semmi jót sem tudok róla mondani. Alsó lemezt szemből belövik, gondolom Chrysleren is. Löveg pontatlan, lassan fordul, nem mozgékony. Összefoglalva : van egy tank, amiről maguknak a készítőknek teljesen más képük van, mint a játékosoknak. Hogy lehet ez ? Ki téved és hol a bukfenc amit rosszul gondol valamelyik ? :huh:

2 hónapja 4 hete #283614 Írta: Pred
Megválaszolva: Pred
Szia! Meg van mind a két tank. A Chrysler mozgékonyabb sokkal.Erős a motorja jól gyorsul és fordul. A hasi lemeze is erősebb. Oldal páncél és torony is nekem erősebbnek érződik. Cserébe viszont a löveg átütése gyenge és nagyobb. Artyra és robbanó lövedékre allergiás. Saját tierben nagyon jó főleg városi pályán. Az IS M-el jelenleg szenvedek kicsit lomhának tartom és iszonyatosan lassan fordul.

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #283630 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Először is, az ISM nem gyenge tank (nyilván kifejlesztve..), de elhibázottnak is tartom az összehasonlítást. Akkor bármelyik hátsótornyos tankhoz lehetne hasonlítani. Vagy úgy hozzávetőleg bármelyik nyolcas heavyhez. A Chryslernek 50 százalékkal nagyobb a hp/t-ja. Emellett, pontosságban csak pár német és brit heavy előzi meg, célzási időben pedig abszolút listavezető. Tehát, mind mozgékonyságban, mind ágyúkarakterisztikában inkább a medek felé húz. Ez természetesen egyáltalán nem mondható el az ISM-ről.

A mobilitáshoz és ágyúhoz képest van a Chryslernek brutális páncélja.

(Főleg, ha nem tudja az ellenfél, hogy lánc felett lehet sebezni. Kellemetlen weakspot.)

Attól, hogy a tank nem populáris, még nem lesz gyenge. Azt sem jelenti, hogy a játékosok általában gyengének tartják. Annyit jelent, hogy nem populáris.

A Chrysler kiváló tank, de természetesen kizárólag APCR-t használva. Ez az első és legfontosabb tényező a népszerűtlenségben. Creditszerzéshez illogikus választás.

Akkor nyolcas nehézzel randomozni csak a szórakozás kedvéért? Aha, hát persze! Ez a második tényező.

Harmadszor, nem csak régiek, de régóta irrelevánsak is a tízes amerikai heavy-k. Mit akarsz kifejleszteni, mihez akarsz legénységet?

Végül, ha mégis foglalkozol az amerikai nehezekkel és legénységeikkel, akkor már jól eséllyel lecsaptál a Patriotra még a Chrysler megjelenése előtt. Vagy azokban a hosszú hónapokban, amikor a Chrysler egyáltalán nem volt kapható. Szükséged van még egy prémiumra itt?

Engem például ez tartott most is vissza a tanktól. Nekem nagyon tetszik, de ezen túl teljesen cél nélküli lenne a vele való játék. Tetszik, egyértelműen az erősebb nyolcasok között, de semmi más nem szól mellette.

Tehát, a különbség valójában nem a wg statisztikái és a játékosok megítélése között keresendő. A különbség egy nyolcas prémiumtank önmagában mért ereje és teljes értéke között keresendő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, PZoli

2 hónapja 3 hete #283632 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Sziasztok! Segítsetek nekem. Kibéreltem a Lorr 40T tankot és ma járt le a bérlet. Reggel mikor még élt a bérlés a boltba megvásároltam. Most belépek és csak a lejárt bérlésű tank van a garázsba. Csatába nem tudok vele menni, csak barakba helyezni a legénységet. Így gondoltam nem tud 2 db Lorr 40T lenni a garázsba ezért a lejárt bérlésű tankot eltávolítottam. Akkor sem jelent meg az én tankom amit vettem!!! Megnéztem egy másik prémnél, annál van "Elad" opció ennél az nem aktív ezért mertem eltávolítani. HOl van amit megvásároltam?? Előre is köszi

2 hónapja 3 hete #283634 Írta: integrált áramkör
Megválaszolva: integrált áramkör
Egyik barátomnál, amikor megvette, akkor került le a "hátralevő bérleti napok" felírat, ezzel jelezve, hogy már tulajdonosa a tanknak (vagyis az EULA szabályzata szerint bérli). Valószínű egy modpack miatt volt rajta egy téves jelzés. Nem lett volna szabad eladnod. Most úgy veszi a kliens, hogy vettél egy tankot, majd eladtad magát a Lorraint. Írj a supportnak és ne használj modokat, amíg vissza nem kerül a garázsba a support által.

2 hónapja 3 hete #283636 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Köszi a választ! Nem adtam el. Nem volt olyan opció, nem volt aktív az a gomb. A Jgtgr 8.8 prém tankomnál meg aktív az elad gomb ezért mertem eltávolítani mert azt hittem az a bérelt járgány!

2 hónapja 3 hete #283655 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?

2 hónapja 3 hete #283658 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Allanon44 beküldte: Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?

Szia! Egyik kiszemelted sem egyszerű tank (light, spéci TD) és úgy látom van már pár 8-as prémiumod (Progetto, Patriot), ezek után felmerül a kérdés, mely ágat/ágakat akarod kihúzni, mert én ahhoz választanék prémium tankot, aminek a végét megcéloztad. Vagy a már meglévő tankjaid credithozamával nem vagy elégedett?

Wings of Turul [WOT]

2 hónapja 3 hete #283669 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
kibéreltem a libertét francia nehéztankos legényeket képezni,gyerekek ez tényleg ekkora egy fos tank vagy csak én vagyok béna?páncélja kb nincs vagyis papíron van de engem hatos tankok behugyoznak.hiába mozgatom a tornyot meg ficánkolok meg emelgetem a csövet 5 lövésből 4-et tuti beszopok.az ágyúja meg olyan dolgokról pattan hogy csak lesek.ezt tudom inkább a somát választom

2 hónapja 3 hete #283672 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Allanon44 beküldte: Sziasztok! ugye most dobálták ezeket a 30% kuponokat,nekem is jutott. :D olyan kérdésem van mire érdemes felhasználnom.. két tankon gondolkozok S1 meg T92?? Tudom 2 különböző tank,de még is melyikre lenne hasznosabb?

Szia!

Attól függ milyen kuponod van. Tapasztalatom szerint ezeket (legalább is amit én is kaptam) csak a fejlesztési fában szereplő tankokra tudod használni.
A T92 pedig nem szerepel benne.
Sok sikert.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.