Jelenleg

26
látogatónk van

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

5 éve 7 hónapja #280992 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Elírtad : koca

Mindezt egy fos apple asztali ipari hulladekon produkalta :))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281008 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ti vagytok a legrosszabbak! :nokappa:

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281009 Írta: Imre_1960_
Megválaszolva: Imre_1960_
Most vettem észre, hogy más lett a topik neve.
Mióta ez?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281010 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Most vettem észre, hogy más lett a topik neve.
Mióta ez?


Úgy nyolc perce. Legközelebb gyorsabb legyél! :kappacappuccino:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Imre_1960_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282574 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Ez még nem az aktív, lelkes és garantált folytatás bejegyzése, de csak megnyitottam az első mondatot, aminek végére is értem. Már a játékban is, most aztán tényleg annyi projekt van, tényleg nem sok idő jutna még írogatni is. Amellett, nem tudom, úgy voltam vele, hogy ha itt az általános "hangulat" mellett ennyire egyértelműen, harsányan lehet az oldal szemléletével, jórészt az én szemléletemmel is szembemenni, akkor...? Még ellenszélben is? - De talán nem is lehet már annyira nyugodtan szembeordítani vele.

Ahogy látom azt is, hogy óriás meló van itt megújulásban, és nem csak a felületre gondolok. Aminek folyamatához és jövőjéhez meg persze szívesen hozzájárulnék én is a magam szerény eszközeivel.



Na, itt tartottam valahol. Ha pedig folytatás, akkor márpedig említenem kell ezt. Alapvetően, nem számoltam azzal, hogy meglesz. Alapvetően, abban a harmincnégy csatában bőven magam felett kellett teljesíteni:

Figyelem: Spoiler!


Ez nem kevés. Ez nem is az egyszerűbb tízes gunmarkok között. Ez mondhatni, hogy mérföldkő.

Utána nagyon gyorsan vissza is estem újra 92% környékére. Még játszom vele néha, mert (ugye) kitűzés volt a mennyiség a tízes tankokkal is. Ugyan ennek haladása eléggé lelassult a "HE meta" örömeiben, de a Bat-Chat után ezzel is meglesz az 500 csata. Ahova pedig ki akarok lyukadni, hogy most 425-nél kvázi újramarkoltam, újra 95% felett. Tehát, nem csak egyszeri véletlen sorozat volt. Most már kétszeri véletlen.

Amivel még mindig nem a stabil, konzisztens "4k avg" időszakában vagyunk, de mégis, van még haladás, van még kézzelfogható előrelépés, folytatás.

Ahogy bizony megnyitottam ezt is, és bizony még nem értem a végére.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir, PZoli, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282774 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Lorraine 40t videóelemzés ***

Egy hétig volt nálam a tank, nem is jellemezném most. Esetleg csak annyi, hogy a T44100, a Progetto és a Lorraine az említésre méltó T8 medium tankok.

Kezdőpozíció a középső utcán.
Toptier med a pályaváltoztatások után is határozottan erősebb oldalon, több lehetőség is adódik. Egy D9 a standard bokrok környékén vagy akár a nullás sor agresszívabb bejátszása. Ugyanakkor, a kis városban inkább az "opportunista" lövések, pillanatnyi lehetőségek a jellemzőek, amik nem a táras tanknak kedveznek. Azon se lepődjünk meg, hogy vonzanak az arty-safe pozíciók és így a zártabb utca.

Megfigyelésem szerint, ha a csapat nem tud kontrollt gyakorolni máshol, akkor itt könnyű beragadni, hasztalannak lenne ebben a pozícióban. Különösen egy páncél nélküli tankkal, mert nehéz tovább pusholni a mező és város felé is. Ezzel együtt is, ezt választottam, és teendő is akadt azonnal.



2:30

A pozíció lényegében kimerült, indulni kellene valamerre. Úgy gondoltam, ha a felszaladó Pantera megvan, akkor megvan a mező is. A középen játszó két e25 miatt egyelőre lenne tér az O-Ni felé is mozdulni, de értékesebb lesz a mező. Esetleg, még felmerülhet egy sokkal passzívabb játékként bemenni az új beülőshöz (D6), de erről azonnal le is beszélnék mindenkit, hiszen, ha a Pantera bejut az A7 op-op pozícióba, akkor azzal ott véget is érhet a történet.

Bíztam benne, hogy nem szpotolnak kifelé menet (cross), de sajnos pont kinéz a Löwe, ott meg látótáv is lesz nyilván. Nem bánom, hogy nem kezd el azonnal lőni a Pantera. A szökőkutat próbálom részleges fedezékként használni, aztán minél hamarabb eljutni a házakig.

4:30

Biztosan gondolták páran, milyen szerencse már, hogy mindkettő lövés bemegy a KV2-nek. Van is benne igazság. Azzal emelném ezt ki mégis, hogy kiváló és egyszerű példája annak, amikor el kell vállalni a gyengébb lövést. Hiszen, ha tovább célzok, akkor már nem lett volna idő a másodikra. Ezt ott azonnal fel kellett ismerni, így volt lehetőségem megölni az ellenfelet. Ahol, amiben, ha szeretnénk, akkor már szerencsét is tetten érhetünk.

Nekem is lennének ötleteim a szóráskép megváltoztatására, de azzal dolgozunk, ami van. Ennek az ismerete a lényeges. Ahogy az idegeskedés vagy állandó megváltoztatni akarás helyett szerencsésebb' lehet annak meglátása, hogy ez mindig egy játék az esélyekkel is. Annak szemlélete, hogy ez mindig egy mérlegelés is. A kockázat:nyereség mentén is. Hogy értelmünk és hozzáértésünk jelenléte véletlenszerű vagy bizonytalan tényezőknél is.

Ahogy mondani szokták, a célzás csak csökkenti a sebzés per percet! És ebben is van igazság.

4:50

Bíztam benne, hogy az AT8-ra ott az időablak, nem volt ott, az E25-nek már csak utána dobom a lövést, mert már inkább újratöltenék; amint adódik a lehetőség, kijövök onnan ismét.

6:30

Ki akartam használni az artink kivégzésének idejét, de kicsit késve érkezem, mellé is megy kettő. A Löwét nagyon célzom, vannak pillanatok, amikor fa is van közöttünk, de az átvágó E25 mindenképpen szpotolt volna, ezért hátrébb tolatok lövés előtt.

7:20

Bodzy új számot kevert fel, én meg felpillantok, hogy aha, ez öt ellenfél, meg ez Pool is, meg sima is. Egyetlen pool medálom volt, Kolobanovból is csak egy hamiskás. Úszott is már el ilyen lehetőség a nagyjából semmin. Na, volt izgalom kérem! Fontos lövések következnek.

8:15

Látszik, hogy vacillálok. Ha ez nem egy 5+5 helyzet, akkor lehet, hogy itt megállok, bevárom az egyiket, tovább játszom ezt a területet, nem aggódom túl a két artit.

Ez egy 5+5 helyzet. Van idő. Legyen ez lépésről lépésre.

11:30

Ellenfél nem tudja, hogy honnan érkezem, artik már zsebben, medálokat is ott érzem már.

Valaki beáll foglalni! Azonnal három különböző forgatókönyv játszódik le bennem erre. Melyik irányból menjek? Beáll a másik? Hol a másik? Meglesz? Tuti meglesz. Nyugi Bazsikám, nyugi.

Ezzel be is hajtok az ellenfél báziskörére! Pedig amúgy nem lett volna fontos behajtani rá. Bamba játék. Aztán egyből meg is látom a másikat, aki már el is kezdett rám fordulni emiatt. Mérges vagyok magamra.

Ha nem vagyok mérges magamra, ha nem ez van, akkor persze, nyilván felveszem a sérülést, megállok azt lelövöm! Belefér.

De ez nem egy olyan helyzet volt. Itt semmi sem fér már csak úgy hűbele! Itt tovább hajtok. A másik egyedül van. Az SU is egyedül van. Én is egyedül vagyok. Lépésről lépésre.

Pool, Kolo, let's go!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Hunter9956, Bhalangir, PZoli, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Lacek89, Greysword, Baxy29, Aur1n, 4izsab2buarts

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 3 hónapja #283000 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
[TRIGG]
szeptember


Úgy képzelem, nem is lenne érdemes szépíteni a hírhedtséget. A Trigg hírhedten leült vagy még inkább tetszhalálig szenderült CW szezonok és események között. Hogy pozíciójához képest a Triggben hírhedten nincsenek kampányon kívüli bónuszok vagy jutalmak. Hogy ilyenképp egysíkúak vagy berögzültek a lehetőségek. Talán híre annak is, hogy az egészségesnél jóval belterjesebb a struktúra is. A szeptemberünk azt mondja, hogy ez már mögöttünk van. A szeptemberünk azt mondatja velünk, hogy ennek vége van!

A vezetőség jórészt cserélődött. A tartósan távol maradó játékosok kivétel és kivételezés nélkül kikerülnek a klánból. Sokan érkeztek és folyamatosan érkeznek hozzánk az aktív játékosok. Igyekszünk minél több embernek legalább a próba idejét megadni. A vérfrissítés lesz itt a helyes szó. Ami körül pedig folyamatosan ötletelünk, igyekszünk kiaknázni az ebben adott lehetőségeket. A szeptember volt az első igazi próbája, első teljes hónapja ennek.

Korábban is adtam hangot nemtetszésnek, hiányosságnak. Korábban is próbáltam lelkesíteni, ha épp annak látszott legnagyobb szüksége. Korábban is szorgalmaztam változásokat.
Szeptemberben pedig már Parancsnokhelyettesként teszem ezt. Fókuszom egyelőre a Stronghold reformálása; egy aktív, próbálkozni, gyakorolni, hibákból és kudarcokból is tanulni merő szemlélet kialakítása.

Szeptember meghaladta a várakozásainkat. De túlszárnyalta! Ezer körüli stronghold csatát harcoltunk meg az elmúlt 28 napban. Őrület! Múlt héten már egyszerre három tier tízes SH csapattal, három órán keresztül hasítottunk a szombati hadijátékokon (spoiler alatt mutatom az eredményt).

Figyelem: Spoiler!


Mondanám, hogy őrület. Húzzuk fel a maradék kevésbé fontos SH épületet is, hogy később hatékonyan tudjunk egyszerre többféle klános boostert is futtatni. Szerdán elindult a tizedik térképes móka is, amit pedig - láss csodát! - aligha indíthattunk volna sikeresebben! Ennek is tetejében, egy kiváló szövetség tagjaként. Határozott és rendkívül ígéretes tervekkel az egész szezonra vonatkozóan.

Nem csak névlegesen és nem csak illendőségből: a fő érdem, az oroszlánrész az a Parancsnok vállán. Mégis úgy képzelem, hogy egy kicsit minden jelenlévő régi és új játékosunk eredménye ez a hónap. Úgy képzelem, hogy szeptember a miénk!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, Bhalangir, PZoli, Serious_Black, Tomat, 19287d58816f35754c4393db64367f89, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #283001 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Gratulálok, és sok sikert.
Fél szemünkkel követjük a dolgokat "odaát"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #283010 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Jó lenne, ha időnként tudnátok streamelni a csatáitokat. :) Egyébként én is gratulálok! (A kinevezéshez is, meg az eredményhez is.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #283015 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Jó lenne, ha időnként tudnátok streamelni a csatáitokat. :) Egyébként én is gratulálok! (A kinevezéshez is, meg az eredményhez is.)


Ahogy privátban is válaszoltam, voltak videó és streamek is, de nem tartottak ki vagy váltak rendszeressé, ahogy a fogadtatásuk sem volt egyértelműen pozitív.

Itt megnézhetsz pár csatát (www.youtube.com...videos) az előző kampány idejéről.

Most nem a videós rész erősítése a prioritás. Természetesen, egy játékosunk bármikor kitalálhatja, hogy streamelésbe kezd, de úgy valószínűsíteném, hogy újév, új kampány idején juthat ennek újra külön figyelem a klánvezetés részéről is.

(Köszi. : ))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #283016 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n

Természetesen, egy játékosunk bármikor kitalálhatja, hogy streamelésbe kezd


Ezt próbálnám itt a nyilvánosság előtt forszírozni... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #283018 Írta: Dani2999
Megválaszolva: Dani2999
Üdv!
Trigg parancsnokaként tanusítom, hogy a streamelés és egyéb videók, illetve facebook posztok elérhetőek lesznek a közel jövőben!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir, Ba_nshee, Aur1n, k_m_k_2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284035 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Október **

Hatékonyan, időhatékonyan, tervszerűen, okosan, keresem ezt, tudjuk már ezt rólam. Az elmúlt egy-két hónapban pedig teljesen becsapdázott ezzel a játék. Egyszerűen nem hagyja a tízes tankjaimat játszani!



Az októberi hatosból öt Top10 jólesik a szemnek, és jól mutatja a tematikát is. Legénységfejlesztés, tankfejlesztés, személyes küldetések. Mert az van egy ideje, hogy még be sem fejeződött az egyik, már jön a másik; hogy legénységképzős hétvége, hogy tankbecserélős, hogy bérleti időszak választható prémiumokra, hogy ugyanez megint, hogy twitch prime és megint, hogy egy hetes XP fever, hogy négyszeres szorzók, hogy német tankokra leárazás, hogy ajándék XP, hogy cseh tankokra leárazás, hogy patton top of the tree, hogy a halloween bónusz.



Húsz darab tízes tankom van. Hatot még nem vittem be random csatába. Az is milyen, hogy a 907 meccseim nagyja is januári! Belátható időn belül még érkezik a Maus, az 50B és a 60TP is. Ugyan játszani ki fog velük, azt nem tudom.

Hovatovább, így valóban elképesztően gyorsan lehet fejleszteni, legénységet összerántani, creditet vagy free XP-t farmolni. Lényegében minden tízes tankhoz megvan már a hat skillsor. Páron hét vagy már komolyan közeledik a hetedik. Credit, free XP pedig már tényleg komolytalan kupacokban.



Klán fronton a nyolcas (és hatos) SH csatározást teljesen elengedtem, mert valamit el kellett engedni ott is, de a srácok elég jól pörgetik továbbra is. A tízes és advance pedig klán szinten is jelentősen kevesebb ment szeptemberhez képest, egyszerűen az aktív Global Map, esti CW harcok miatt. A gold gyűlik, és a bezsebelésre jelentkezőkből sincs hiány. Összességében, továbbra is jó úton, rendben haladunk. Egy 5/6-ot simán adnék rá!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Bhalangir, PZoli, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Greysword, Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284179 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
III

Azért bennem voltam ám (vékonyan), hogy legalább a markolt tankokról írhatnék valamit. Szerencsére, volt is annyi, hogy a nagy lemaradást egy hárombekezdéses gyűjtőbejegyzésben hozhassam be most sumákul! Ez egy ilyen időszak is volt. Ha már a fentebb említett eventek mentén játszottam, akkor már próbáltam közben pipálni ezeket a tier 10 alatti tankokat. Esetleg, pontot tenni régen befejezetlen mondatokra.



Talán pont egy éve volt Top of the Tree a 13105. Akkor a Bat-Chat legénységével összeszedtem vele az 50 - kínkeserves - győzelmet. A 1357 megvásárlásával kezdtem el külön light legénységet képezni.

A 1390 várt rájuk elsőként. Alatta minden light markolva, Bat-Chat is, odaillőnek gondoltam. (A 13105-tel pedig azóta sem játszottam.)

Maga a grind különösebb odafigyelés nélkül, elég simán ment. A tankról sem jut eszembe semmi különlegesség. Táras, francia, kilences matchmaking, eléggé magától értetődő tank és mozgástere. Játszható kilences light. Sokan azt mondanák, ez a legjobb kilences light.



Mások azt mondanák, a T-54 ltwt. lesz az! Anno, szintén Top of the Tree, siettem a T100-hoz, nem is ment vele olyan jól, de nem is adtam el. Voltak érvek, de az egy, amit fontosnak tartanék most kiemelni közülük, hogy ez egy szép tank. Még szebb három csillaggal. Szerintem.

Akár a legerősebb kilences, akár a majdnem legerősebb, ha engem kérdezel, még mindig csak a "játszható könnyű" kategóriában vagyunk. Azt mondanám, minimum lehetne az a tank "alapvonala", ahogy én játszottam: erősebb APCR, bondos kutyafüle, kaja, minden.

Bántóan régóta, bántóan gyenge, túlzóan underdog helyzetben vannak a kilences és tízes lightok. Beszélhetnénk róla, hogy igazából a nyolcasok is.



Akárhogy is, azért szerettem volna egy garázsban maradó nyolcas könnyűtankot is. Nem volt ez egy bonyolult választás. (Ez még az ELC Even előtt is volt, de a franciákhoz már egyébként is ott van a 1357.) Team Battle-ben és Strongholdban is lehet egy kis változatosság, erős pick. Lehetett volna, de sajnos, szerintünk jobban megéri jól felszerelt Progettokat vinni a lightok helyére is.

Ettől még persze egyedi, izgalmas tank, egyáltalán nem bánom a beszerzését. Már maga a három használható és használandó lőszertípus hallatlan egy dolog sajnos! Számomra azért is különleges, mert eléggé elkerültem az ilyen amerikai típusú, duci, gundepes lightokat. Igazából nem is preferálóm őket, de egyáltalán nem árt néha komfortzónán kívül csatázni.

A grind egészen kellemes volt. A szóló győzelmi arányon is látjuk, hogy gyanúsan mellettem állt a szerencse is. Egészen a végéig! Régen szakadt ennyire nehezen a célszalag. Kettő, talán három este, hosszú-hosszú órákon keresztül ingáztam 94 és 94,5% körül. Persze, klasszikus lightos inkonzekvencia is ez.



Komfortzónán kívül tehát! Éppen ezért akartam vele a harmadik csillagig játszani. Korrekt gyakorlásnak, felkészülésnek, játékstílus finomhangolásnak is tartottam az M48 előtt.

Az elején nagyon tetszett. Az ágyú, barátom, az az ágyú! Nagyon adta! Más nem sok kell! Aztán sok más nincs is itt..., aminek meg is volt a mélypontja. Nyolcvan csata körül közel voltam az elengedéséhez. Akkortájt éppen nagyon visszaütött a lényegi páncél hiánya, a proaktivitiás lehetőségeinek szűkössége. Ráadásul, itt pedig azt látjuk, hogy sikerült jelentősen várható érték alatt futnom a győzelmekkel.

Összeszedtem magam, végigvittem! Amikor kezdtem, volt ez még legendás tank. Legalábbis, hírhedt tank! Jó még most is, megéri még most is, de két év alatt elment mellette a játéktankos világ. Az APCR pen, a nagy alfa, a megbízható ágyú, fő erősségei elértéktelenedőben, eltucatlanóban'.



Tessék! Tierrel lejjebb 440 alpha, APCR, magához képest okés gun handling.

De amúgy nem. Persze, legénységképzés, persze, akartam, persze, jópofa kis küllemű dolog ez, de amúgy nem. Nem volt ez egy kellemes menet. A végére már leginkább egy csakazértis maradt és más semmi.

Objektíven, egyáltalán nem rossz. Ahhoz, hogy igazán ne legyen rossz, kellett volna még egy kis sebesség tuning! Lassúnak érződik ahhoz képest, amit tud. Nem rossz, egyáltalán, csak nem éri utol az amerikai, orosz, brit nyolcas nehéz fáklyavivőket. (Sem Random, sem CW, sem SH, sem TB.)



Tudtam, hogy statisztikailag erős móka ez. Papíron pedig nem volt teljesen egyértelmű, hogy miért. Miért lehet, akár a Lorraine-nél is ütősebb? Alig találnál olyan rutinos játékost, aki nem a medet választaná, akinek nem az a kézenfekvőbb, kényelmesebb, érzésre erősebb is.

Aztán meg az történik, hogy az ötös tár tényleg nagyon hatásos. Az ötös tár, akkor is hatásos, ha ötből négy megy be - ami fontos különbség! Az ötös tár erős nyolcas, kilences és tízes csatában is. A páncél pedig nem tűnik soknak, de éppen elég az autoaim lövésekhez és pár csuda-pattanóhoz, ami egy tárasnál pláne sorsdöntő lehet.

Egészen izgalmasra sikerült lustálkodni, de a bérleti időszak tizedik, utolsó napján egy nagy hajrával behúztuk! Ugyan, én annyira nem érzem a típust, lehetne vele sokat fejlődni, de ez a 63% winrate simán benne van. Gyanítom, egy háromezres átlagot viszonylagos könnyedséggel meg lehet ezzel lőni.

***

Visszajátszásokat az aláírásban lévő hivatkozáson találhattok hozzájuk. A preferential matchmaking nyolcasokról külön szólok. Egyet, kettőt, vagy hármat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, Bhalangir, PZoli, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Istiger1, Greysword, Rylian_Shina, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, Aur1n, Ludverc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #284253 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
+1

Egy ezerkétszáz meccs, semmi. Semmi nehézség vagy fennakadás.

Persze, durván egy éve, durván a Trigg óta, egészen az előző hónapig alig valamit nyolcas randomoztam. Viszont, durván egy éve nagyon akartam ám! Jó párszor 94% felett, de nem. Megfeszülve sem.

Most, hogy beindult a sor, ennek is adni kellett egy esélyt! Egyébként, még szenvedősebbnek tartom a TD gameplayt. Leginkább, mert mindig van melletted átlag hat másik? Mert az EU játékosbázis fele tédézni szeretne mégis? A másik fele meg artizni? Haló, lassan nincs mit lőni egyikkel sem? Az se számít.

Pláne, azért nem érdekel, mert 1200 meccs, szevasz! Durván egy éve már olyanok mondtam hangosan mint: Ha ez egyszer meglesz, akkor...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, Bhalangir, PZoli, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.