Jelenleg 296 vendég és nincs tag online

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

4 hónapja 3 hete #300374 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Nagyon hasznos bejegyzes!
Szerintem erdemes lenne cikkent betenni-bemasolni a tanacsok kezdoknek topikba, mert blogbejegyzeskent nehezebben lehet megtalalni.
Regen keresgeltem mar valami jo osszefoglalot legenyseg kepzes temakorben, vegre van egy jol osszeszedett iras!
Koszonet erte!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #300389 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Janimperator beküldte:

Köszi, örömmel olvasom, hogy hasznosnak találtad!
Van ilyen topik valahol? Ha a fenti Wot Wiki legénység részére gondolsz, hát, esetleg egy link mutathatna ide, de a cikként reprezentálást vagy átmásolást nem tartanám jó ötletnek. Ugyan, jó pár órát eltöltöttem vele, de nem annak írtam, nem stimmelne a stílus sem. A vélemény és saját történet része felesleg, a szöveg hozzávetőleg felét simán törölni lehetne. A magyarázatokon bővíteni, hogy a legszélesebb közönségnek is érthető legyen. A számolást átnézni, pontosítani, jobb példákat keresni, további kisebb trükköket bemutatni. Képek szintén kuka, érdemes lenne inkább a magyarázatokat megsegíteni velük. Természetesen, ha valaki ihletet, jó alapot kapott egy részletes "Hogyan képezzünk és kezeljünk legénységeket?" cikk vagy wot wiki tétel megírásához, akkor hajrá! : ) Akár be is segítenék az "előmunka" részében. (A sajnálatos része ennek, hogy várhatóan egy éven belül relevanciáját vesztené az anyag, éppen a készülő 2.0 miatt.)

(Solo stats, solo marks.)
Gunmarks: i.imgur.com/m8DMUep.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Replays: wotreplays.eu/u...609904
Videos: tinyurl.hu/F9fY/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.