Jelenleg 263 vendég és nincs tag online

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

1 éve 2 hónapja #287759 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

straubbazsi beküldte:

Nagy a baj.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Végre rátaláltam én is régi kártyás játékosként. De sajna már megkoptak az emlékek, pedig helyi versenyeken is játszottam. Elő kellene venni a régi paklikat és tanulmányozni kicsit, kár hogy 3 költözés után nem tudom merre lehetnek :) A vörös aggro deckem hiányzik :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #287866 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Hehehe...

Tavaly nyáron pakolás közben véletlen találtam meg a patkányos paklimat. Csak patkányok. d100-at használtam token counternek. :D

Külön tárolva mindentől, előkerült a Lim-Dûl's Paladin is. Valamikor 2002-ben, a veszprémi Sárkánytűzben adni akartak érte 35k HUF-ot. :D

Ezeknek a játékoknak csak asztalon van hangulata szerintem. Az előző MtG játékkal molyoltam kicsit, de unalmas lett. Ugyan úgy jártam a KARDS-al is. Játszogattam, de a hangulat nem jött át. Haverok, asztal, pár játék, utána dumálás, cigi, sör, vissza az asztalhoz...

.Trollz be flippin' out, Mon!

1 éve 2 hónapja #287882 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Thothem beküldte: Hehehe...

Tavaly nyáron pakolás közben véletlen találtam meg a patkányos paklimat. Csak patkányok. d100-at használtam token counternek. :D

Külön tárolva mindentől, előkerült a Lim-Dûl's Paladin is. Valamikor 2002-ben, a veszprémi Sárkánytűzben adni akartak érte 35k HUF-ot. :D

Ezeknek a játékoknak csak asztalon van hangulata szerintem. Az előző MtG játékkal molyoltam kicsit, de unalmas lett. Ugyan úgy jártam a KARDS-al is. Játszogattam, de a hangulat nem jött át. Haverok, asztal, pár játék, utána dumálás, cigi, sör, vissza az asztalhoz...

Engem most ez megfogott egész jókat játszok vele, de kiderül meddig tart a varázs. Én regényeket is olvastam anno, na de tényleg még a cigifüstös Beholder boltban zsugázni az igaz hogy megvolt a hangulata :)
Volt egy két ritkaságom is kíváncsi vagyok mit érnének most.

1 éve 1 hónapja #288110 Írta: CrEePeR911
Megválaszolva: CrEePeR911
Érdekes poszt :) Kíváncsi vagyok hog állsz most a játékkal? :D

Account created: 27/08/2011
Battle: 17349
Hit percent:69.26%
WN8:1883
2017 óta inaktív vagyok, ritkán szállok be esetleg egy-két haveri körre.
WOTMP-Wotinfo klán tag ( voltam? ) 1000+ nap.

1 hete 1 napja - 1 hete 23 órája #296704 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
*** Mérföldkövek Különkiadás ***

Ennek a naplónak a korai oldalain írtam az első nyolcas tankom - kedvezményes - megszerzéséről. Ez még olyan mérföldkövek, mint a stud küldetések befejezése, vagy a legelső (ELC Even) 3rd gunmark előtt volt. Bő három évvel, három buffal, nyolc legénységi skillel, ezerötszáz vele játszott csatával később:

Eredetileg egyáltalán nem számított különlegesnek. Határozottan jelen volt a nyolcas matchmaking élhetetlensége is, mégsem bántam, hogy ez volt az egyik kijelölt "tanulótankom". Megvoltak a kihívásai, de mindig élvezhető maradt. Még Bodzy Videó is készült vele 2017 márciusában. (A friss 57 csatából kettő egymás követő Ászt, két szoros menetet töltöttem fel, aláírásban a link.)

Az utolsó buffja után már mindenképpen nagyszerű, talán még most is odaér a nyolcas medek dobogójának alsó fokára. Például már annyira agilis, hogy konkrétan külön hozzá kell szokni az irányításához, mert iszonyat könnyű túlforgatni. A még mindig relatív alacsony átütési értékek okán talán sosem lett volna igazi sztár prémiumtank, de mire érdekessé vált volna, addigra már a nyakunkon volt a Progetto. Közel volt, de sosem kapta meg aranykorát. Az olasz rivális nem csak olyan szempontból fojtotta el a terét, hogy egyszerűen csak van egy jobb nála, de a már lényegi csatatéren sem egy kellemes ellenfele.

Használtam optikával is, igazából még mindig nem jutottam dűlőre. Hiányzik 10 méter alap látótáv a sima döntésemhez. Márpedig, sebzésből nem könnyű hozni az elvártat. Ugyanakkor, akár extra látótávval, akár nem, nem egyszerű manapság megtalálni a nagy assistos összecsapásokat. Lejátszottam vagy negyven csatát 93-94% körül mozogva. Konzisztensen ment, de nem jöttek a kiemelkedő eredmények egymás után. Az utolsó session 18 csatájában közel három ezret sebeztem, így lett meg.

A harmadik csillaghoz most 3335 kombinált kellett, ami prémiumok között is igen durvának számít. Valahol jár a tanknak, de ettől még az egyik legnehezebb nyolcas gunmark marad. Támpontokat említvén, csak a Bourrasque van most ehhez képest is elszállva, egészen 3600 környékére. A Progetto hiába jobb, több gyenge játékosa van, ezért igazságtalan módon akár már 3100 is elég lehet hozzá. Megelőzőleg a fekete Mutz-ot márkoltam 2750-ért. Egy techtree T-44 pedig nem igazán fog 2400 fölé menni. Hozzávetőleg, így épülnek fel a nyolcas jelölések. (Ez a kiegyensúlyozatlanság természetesen WN8-ban is megmutatkozik a techtree tankokhoz képest.)

Egyébként, érdekes dolgok ezek. A tavalyi kilenc hónapos teljes szünetemből visszatérve szembetűnő volt a léc eltolódása. Nézem a legerősebb streamereket, ők már nem is gunmarkolnak, de nem ám! Ők a száz százalékra mennek már! A négyezres sebzés már kilences tankoknál a beszédtéma. Egyre kisebb súlya van ezeknek legfelül, felső pár százban. Elméletben bármelyik techtree tankot képes lennék markolni, feldíszíteni, de nem is számít már.

Az ilyen Chieftent, 279-et is kivégző, nehezebb tankokon is a száz százalékot hajtó játékosok hiába férnének el egy nagyobb nappaliban, ha egyszer őket követem, ők vannak előttem. Épp a Progetto pipálásánál vettem észre magamon ennek a hatását. A jelölés meglett, de közben nagyon nem voltam elégedett a statisztikáimmal. Nem akarom ezt. Egészséges szintjén, mindig fejlődni akarás, az rendben van, de nem akarok itt tartani. Nem akarok (még mindig csak 30 ezer csata után) már nem örülni, nem értékelni. Igyekszem is helyére tenni ezt magamban.

A naplónak aktív folytatása, nem döntöttem el, hogy mennyire lesz, de
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A T-44-100, számomra sztár marad. Tudtam, hogy már képes vagyok rá, de nem adta magát túl könnyen. Harmadik csillaga. Nekem mérföldkövem. Bizony, örülök is neki!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, tiger, bodzy, Bhalangir, RedFox69, sziszifuszi, Rohamnyuszi, _BudSpencer_, Ferrari-fan, KLC_KTE, Slandyke, AssistKing

1 hete 1 napja #296708 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Elsőként is gratula az eredményhez, akkor is számít, ha már sokadjára történik, lévén idő és energia van valamiben ami számodra tartalmat, értéket jelent. Azt pedig senki sem vetheti a szemedre, hogy ebbe a játékba Te nem fektettél időt és energiát.

Érdekes volt olvasni az okfejtésedet a célok, a visszacsatolás és az énismeret háromszögében. Megvallom engem az a téma jobban megfog mint a játékra vonatkozó eredmények.

A játék egyediségében rejlő potenciál könnyedén válik okafogyott tenni akarássá valamiért ami talán teljesen másban gyökerezik. Ez sejtem az említett szobányi streamer világát kellően "bearanyozza".

A fórumot, virtuális karakterek mögött megbúvó vélt vagy valós tartalmakat meg helyükön kell kezelni, akkor nem zavarnak majd bele az erőbe.

Ahogy Diogenész a napfénnyel, úgy vagyok én ezzel a játékkal meg a kiválóságjelekkel...

ui: bocs hogy belerondítottam a naplódba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

6 napja 15 órája #296748 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Bazsi!

Én ezzel gratulálok Neked!

:beer2: shaking

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

6 napja 5 órája #296759 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
<3

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.