Jelenleg 498 vendég és 14 tag online

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #287359 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Nagy a baj.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #287759 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

straubbazsi beküldte:

Nagy a baj.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Végre rátaláltam én is régi kártyás játékosként. De sajna már megkoptak az emlékek, pedig helyi versenyeken is játszottam. Elő kellene venni a régi paklikat és tanulmányozni kicsit, kár hogy 3 költözés után nem tudom merre lehetnek :) A vörös aggro deckem hiányzik :)

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #287866 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Hehehe...

Tavaly nyáron pakolás közben véletlen találtam meg a patkányos paklimat. Csak patkányok. d100-at használtam token counternek. :D

Külön tárolva mindentől, előkerült a Lim-Dûl's Paladin is. Valamikor 2002-ben, a veszprémi Sárkánytűzben adni akartak érte 35k HUF-ot. :D

Ezeknek a játékoknak csak asztalon van hangulata szerintem. Az előző MtG játékkal molyoltam kicsit, de unalmas lett. Ugyan úgy jártam a KARDS-al is. Játszogattam, de a hangulat nem jött át. Haverok, asztal, pár játék, utána dumálás, cigi, sör, vissza az asztalhoz...

Trollz be flippin' out, Mon!

2 hónapja 7 órája #287882 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Thothem beküldte: Hehehe...

Tavaly nyáron pakolás közben véletlen találtam meg a patkányos paklimat. Csak patkányok. d100-at használtam token counternek. :D

Külön tárolva mindentől, előkerült a Lim-Dûl's Paladin is. Valamikor 2002-ben, a veszprémi Sárkánytűzben adni akartak érte 35k HUF-ot. :D

Ezeknek a játékoknak csak asztalon van hangulata szerintem. Az előző MtG játékkal molyoltam kicsit, de unalmas lett. Ugyan úgy jártam a KARDS-al is. Játszogattam, de a hangulat nem jött át. Haverok, asztal, pár játék, utána dumálás, cigi, sör, vissza az asztalhoz...

Engem most ez megfogott egész jókat játszok vele, de kiderül meddig tart a varázs. Én regényeket is olvastam anno, na de tényleg még a cigifüstös Beholder boltban zsugázni az igaz hogy megvolt a hangulata :)
Volt egy két ritkaságom is kíváncsi vagyok mit érnének most.

1 hónapja 2 hete #288110 Írta: CrEePeR911
Megválaszolva: CrEePeR911
Érdekes poszt :) Kíváncsi vagyok hog állsz most a játékkal? :D

Account created: 27/08/2011
Battle: 17349
Hit percent:69.26%
WN8:1883
2017 óta inaktív vagyok, ritkán szállok be esetleg egy-két haveri körre.
WOTMP-Wotinfo klán tag ( voltam? ) 1000+ nap.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.