Jelenleg

23
látogatónk van

Blog: Egy lelkes (?) superunicum útja

7 éve 3 hónapja #220418 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Medden_EU: adrenalinfüggés. Meg sok más függőség is egyszerre :) ... a WOT nagyon addiktív :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221223 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Mérföldkövek ***
* Küldetéstudat *



1.

Figyelem: Spoiler!


Üzentem E25-nek, ha erre jár, akkor mindenképpen meghívom egy sörre.

Jah, amúgy egészen lélekölő volt célirányosan kiszenvedni belőle. Még nem találtam ki, hogy mennyi időre utáltam meg a heavyzést... Majd a tankkal együtt írok róla.

2.

Figyelem: Spoiler!


Ezzel igazából el is felejtettem számolni. Azt sem tudtam, hogy az új küldetéscsomagok elején 150 ezreket vagdos hozzám - hirtelen nagyon gazdagnak érzem magam!

3.

Figyelem: Spoiler!


Tudom, hogy sokatoknak van mindenféle ellenérzése, de mint látszik, nem keveset áldoztam érte, debizony kívánjatok hozzá szerencsét!

Mikor akciósan bekerült a kosárba, akkor arról szóltak a hírek, hogy releváns tuningot fog kapni a turretarmorja (overmatch topic), de szerintem az én lelkesedésem enélkül is kitartott volna a fürge elefánt mellett. Azóta hajtom ide a lányokat, akik jóval lassabban adták be a derekukat, mint reméltem - ez már csak így működik?

Meglátjuk pár száz meccs múlva, miként tudok nyilatkozni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Szete58, Sics, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221249 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Sok szerencsét a CDC-hez! :cheer:

Egyébként jó tank a CDC, igazából nem lebeszélni akartunk róla, csak türelemre inteni. A fene gondolta, hogy 2-3 héttel később már 5 ezer csatán túl leszel. Most már vehetsz bármit, és ne is hagyd magad lebeszélni semmiről.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221264 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Sok szerencsét a CDC-hez! :cheer:

Egyébként jó tank a CDC, igazából nem lebeszélni akartunk róla, csak türelemre inteni. A fene gondolta, hogy 2-3 héttel később már 5 ezer csatán túl leszel. Most már vehetsz bármit, és ne is hagyd magad lebeszélni semmiről.


Köszii! :woohoo:

Visszagondolva, amiket írtatok, teljesen jogosnak tűnik, itt már inkább az azóta olvasható véleményekre utaltam (elemzéseknél, összehasonlításoknál).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221278 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Visszagondolva, amiket írtatok, teljesen jogosnak tűnik, itt már inkább az azóta olvasható véleményekre utaltam (elemzéseknél, összehasonlításoknál).


Próbáltad már? Erről is jöhetnének majd a tapasztalatok..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221283 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

Egyébként jó tank a CDC, igazából nem lebeszélni akartunk róla, csak türelemre inteni. A fene gondolta, hogy 2-3 héttel később már 5 ezer csatán túl leszel. Most már vehetsz bármit, és ne is hagyd magad lebeszélni semmiről.

Hogy tudsz ennyi írás mellett még annyit csatázni is? :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #221292 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Visszagondolva, amiket írtatok, teljesen jogosnak tűnik, itt már inkább az azóta olvasható véleményekre utaltam (elemzéseknél, összehasonlításoknál).


Próbáltad már? Erről is jöhetnének majd a tapasztalatok..


Három meccset még hajnalban hosszas 110 szenvedtetés után.
Most nem terveztem írni korai benyomásokat, majd inkább csak egy olyan 150-200 meccses valamit :).

Igaz, nem tudom, mennyire fogok belelendülni, butaságnak tűnik fogyócikkek leárazás előtt. Most talán érdemesebb lenne kivenni a pénzt az új küldetésekből, meg zárni az A44-et. (Ha jól tudom, jövő heti akció még valahogyan nem szivárgott ki, hátha jön is, és el is is lehet szórni a milliókat kajára B) ). Ettől még simán lehet, hogy nem fogom kibírni, és csak ez fog menni :silly: .

Ugyanakkor, külön örülök, hogy kérdezed, mert ehhez képest amúgy vacilláltam, hogy megosszam e a konkrét legelső kört.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222090 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
*** Közösségi tartalmak, körkép ***
* második rész *

Hát, ha minden igaz, akkor a visszajátszást, amit az első részbe beraktam, konkrétan senki sem töltötte le, amit érdemes lehet elégséges jelként értelmezni a közösségi érdeklődésre vonatkozóan. Gondolom, már mindenkinek megvannak a pozíciói, megmiegyéb. Ettől függetlenül, a tervezett kört befejezem, aztán valószínűleg sose többé. Nem tudom, talán új megközelítésekkel kellene próbálkoznom...



Quickybaby

A teljesen kezdőknek irányzott decemberi youtube sorozata mellett beütemezett a heti stream tervébe "Tech Tree Showcase" órákat is. Örültem neki, pont valami ilyesmire volt szükségem.

Mikor kezdtem elmélyedni, akkor sokat néztem tőle én is, de aztán kicsit egydimenzióssá vált, tartalma is, játékstílusa is, magasabb tierek sem érintettek még akkor annyira. Érdekes volt visszatérni, új szemmel nézni a játékát.

Ha már napló, akkor legyen kis személyesebb is. Az én tanulási típusom kommunikatív. Ez nagyon röviden azt jelenti, hogy... kérdés-válaszok mentén működik legjobban a memóriám. Ami azt illeti, teljesen semmirekellő az agyam bármilyen nyers adat megjegyzéséhez. Számok, nevek, dátumok, címek, egykutya. Ezzel szemben egészen-egészen pontosan emlékszem párbeszédekre rövid és hosszabb távon is. Így aztán például egyetemen is a leghatékonyabb módszer tizenpár órával a vizsga előtt a megfelelő felkészültségű (és nemű) szaktárs meggyőzése volt arról, hogy nagyon jó lesz nem aludni a reggeli vizsga előtt, helyette átdumálni a - akkor még igencsak ismeretlen - tételeket.

Ezért írom, hogy pont valami ilyesmire volt szükségem. Itt ez a T8-T10, rengeteg fontos információ, amivel értelmezhető ütemben illene haladni. Nyilván egy ilyen stream vagy videó még mindig nem interaktív, de messze jobban működik számomra, mint nekimenni 1v1 a számoknak vagy épp végig rágni az elemzéseket egyesével. Pár órás sessionök, pont annyi információ, ami első körben még könnyen kezelhető.

(Ezeken az ágakon már végigment a közelmúltban: FV215b, Grille, BC, IS4, STB1, 121 )



Overlord_Prime (OP)

Nekem is új, patch napján kattintottam rá először. Teljesen sztereotipikus lelkesedéssel kezdtem el nézni. Nem tehetek róla, így van ez a gaming világban. Mellékesen igazolódott is a várakozásom, minden számot tud, minden lehetséges mászást tud és használ, rövid idő alatt is találkoztam érdekes új pozíciókkal és megközelítésekkel.

Beszédes, pozitív, jó hozzáállású srác. (Super unicum, gold league stb.) Vállalkozott arra, hogy becsülettel végiggrindelni a svéd TD-ket (nem ajánlott), de most egy olyan meccset hivatkozok , ami jó példa olyan utakon közlekedésre, amikre talán sosem gondoltam volna.





Orzanel

Ismét. Tekintve a fogadtatást, itt már át is térnék teljesen a szórakoztatóbb tartalmakra. Önmagában spoileres, Jingles is feldolgozta, de jah, ha még nem láttátok ezt a scout futamot, akkor érdemes .


DezGamez

Ha már sztereotípiák, hat részes sorozat a legfontosabb, leggyakrabban visszaköszönő játékostípusokkal.


Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222092 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
En meg ajanlanam neked skill4ltu Twitch csatornajat .

Jelenleg neki van legtobb 3 gm-je, nagyon szorakoztato a jateka es vicces az akcentusa. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222093 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

En meg ajanlanam neked skill4ltu Twitch csatornajat .

Jelenleg neki van legtobb 3 gm-je, nagyon szorakoztato a jateka es vicces az akcentusa. :)

És a zene is kiváló :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222094 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Hát ti? Jó reggelt! : ))

Találkoztam már vele, ha valami olyat fog márkolni, ami konkrétan érint, akkor majd tovább hallgatom azokat a zenéket. ;) Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222097 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Hát ti? Jó reggelt! : ))

Találkoztam már vele, ha valami olyat fog markolni, ami konkrétan érint, akkor majd tovább hallgatom azokat a zenéket. ;) Köszi!


Jo reggelt!

En szoktam a naplodat olvasgatni, erdekel hogy masok hogy latjak a jatekot. Az meg kulon dicseretes, hogy mennyi idot es energiat belefektetsz a tanulasba, ez latszik is a szepen javulo statisztikaidon. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222098 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Bele szoktam én is időnként olvasgatni, most skill4ltu nevét láttam meg az oldal bal oldalán, gondoltam benézek miről van szó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222108 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Egy embertől biztosan nem fogsz leszólást kapni gold használat miatt - tőlem :-D
Én továbbra is tartom a véleményem, hogy pár tankba az AP használhatatlan ergo full gold mellett élvezhető, a többinél meg sosem azt kell nézni mennyibe kerül hanem az eredményességet - nyilván ésszerű keretek között ;-)
Grat a körhöz, jó lesz ez ;-)

*** Benne vagyok a tévében! ***
* Bodzywotreplay *


Az ilyen pörgős meccsek után néha felmerül bennem, hogy még a relatív gyorsabb nehezeknek is lehet, hogy csak küldetéscsinálás lesz hosszútávon a sorsa. Egyébként, tiereloszlás nyilván parádés, lépés is jól jött ki, de hát az is része egy tanknak, hogy ilyen helyzetekben mit enged kihozni magából. Skilleket, felszerelést itt mutattam már.

További személyes megjegyzésként, második IS6-nál azért volt egy kis pánik. Az első manuális lövést még alapvetően a turret oldalának hátsó részébe szántam, aztán valóban visszaváltok AP-ra a lánc és üreges miatt, elfoglalom magam azzal, hogy az ötfokos gundeppel mennyire tudok mélyre célozni, miközben amúgy nem tűnik fel a clear shot a turret hátuljába. Utána kicsit lassacskán is reagálok a helyzetre. (Bár a 3485 elleni szneppek már azért jobbnak néztek az én képernyőmön. Van ez a furcsa replay bug, elcsúszás is, ami miatt sok esetben úgy látszik másoknál is, hogy előbb váltunk vissza belső nézetből és utána lövünk.)

Végül, gondolom, hogy lesz, aki csak azt fogja látni, hogy a végén feleslegesen elszórom a prémium lőszert. Egyrészt, semmi gond, biztosan vannak asztalok, ahol szívesebben látnak. Másrészt, pontosan ez történt, mindegy alapon elszórtam őket. Szerintem örültem az eredménynek és nem a spórolás "lebegett a szemem előtt". Ahogy visszaemlékszem, különösebb gondolat nélkül töltöttem, feltételezem, hogy volt bennem egy ilyen "biztosra menés" ösztön. Tegyük hozzá, a KV2 mágia azért felfedte magát HEAT meg AP ellenében is, hehe.

Tankról bővebb poszt biztosan lesz valamikor.

Bodzynak óriás köszönet! És még egyszer, köszi!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222112 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Őt még nem ismertem, de mostantól követem.
Köszönet a javaslatért.

En meg ajanlanam neked skill4ltu Twitch csatornajat .

Jelenleg neki van legtobb 3 gm-je, nagyon szorakoztato a jateka es vicces az akcentusa. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.