Jelenleg 269 vendég és nincs tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 6 hónapja #273293 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
fridok,

Szerintem betöltődési problémád van.

Azaz mire felszívja a ram-ba/vram-ba a vinyón tárolt adatokat a géped, az kicsit lassú, ha már ez megtörtént, onnantól okés a dolog.

Mi lehet ennek az oka? Sok minden.

Hardware szempontból nem ideálisan összepászoló hardver elemek ( pld sanszos, hogy a videokártyád viszonylag erősebb, nagyobb felbontást bírna ... de azoknak az objektumoknak és textúráknak a betöltődése amit a kártyád kezelni bír, lassú az adott háttártárról.. )

Szoftver szempontból esetleg elavult driver (alaplapnak és vinyónak is kellhet) vagy 32 bites windows7 lehet ok.

Szerintem legegszerűbb ha lejjebb veszed az objektumok és textúrák minőségét. ( effektek árnyákok stb maradhatnak magason, azokat bírja a kártyád)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #273300 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Szuszka beküldte: Üdv!

Most frissítettem az asztali gépkonfigomat, egy GTX1060 3GB-al, és egy SSD-vel.
Eddig win7-et használtam de már illő volt váltani WIN10-re úgyhogy ezt is cseréltem. :)
Viszont a várva várt eredmény elmarad egyenlőre ugyanis 1920x1080-ba Maximumon (nem Ultra) 40-70fps van HD klienssel, aminek meg is van az oka....40-55%-os GPU használat játék közben és nem is megy fentebb nagyon. Ez azért érdekes számomra mert a benchmark ultrán simán ment 90fps körül, ott meg is volt a 95-100% körüli GPU használat. Egy gyors 3D MARK tesztet is nyomtam, ott is az elvárt értéket hozta a gép ugyhogy nem hardware-s problémája van. Legfrissebb NVIDIA driver van fent, tök csupasz a WIN10 is, gyakorlatilag WOT van csak a gépen. Esetlegesen járt így valaki? Megoldása valakinek? Előre is köszi.

Hali, nekem laptop van, i7es procival és 1060as 6 gigás kártyával.
Szintén 50-70 FPS. De elvileg nekem gyengébb mint a tied, mert az asztali.
A proci kihasználtság 35% körül van, szóval az nem nagyon szól bele a dolgokba.
Én ULTRA beállításon nyomom. Vannak, akiknek itt a te konfigoddal 120 FPS+ lett, talán ők elmondják, h érték el. Elvileg az asztali 20%kal jobb mint a laptopos, a netes teszt alapján, szóval én azt mondanám, h asztali 1060as kb 80-90 FPSt kéne elérjen ULTRA beállítás mellett.
Reális átlagFPSt úgy mérhetsz, h pl FRAPS progival 1 órán át benchmarkolod a játékot.
Azt, h pillanatnyilag mennyit mutat, az nem releváns.

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 6 hónapja #273309 Írta: deriov
Megválaszolva: deriov

freezer beküldte:

Szuszka beküldte: Üdv!

Most frissítettem az asztali gépkonfigomat, egy GTX1060 3GB-al, és egy SSD-vel.
Eddig win7-et használtam de már illő volt váltani WIN10-re úgyhogy ezt is cseréltem. :)
Viszont a várva várt eredmény elmarad egyenlőre ugyanis 1920x1080-ba Maximumon (nem Ultra) 40-70fps van HD klienssel, aminek meg is van az oka....40-55%-os GPU használat játék közben és nem is megy fentebb nagyon. Ez azért érdekes számomra mert a benchmark ultrán simán ment 90fps körül, ott meg is volt a 95-100% körüli GPU használat. Egy gyors 3D MARK tesztet is nyomtam, ott is az elvárt értéket hozta a gép ugyhogy nem hardware-s problémája van. Legfrissebb NVIDIA driver van fent, tök csupasz a WIN10 is, gyakorlatilag WOT van csak a gépen. Esetlegesen járt így valaki? Megoldása valakinek? Előre is köszi.

Hali, nekem laptop van, i7es procival és 1060as 6 gigás kártyával.
Szintén 50-70 FPS. De elvileg nekem gyengébb mint a tied, mert az asztali.
A proci kihasználtság 35% körül van, szóval az nem nagyon szól bele a dolgokba.
Én ULTRA beállításon nyomom. Vannak, akiknek itt a te konfigoddal 120 FPS+ lett, talán ők elmondják, h érték el. Elvileg az asztali 20%kal jobb mint a laptopos, a netes teszt alapján, szóval én azt mondanám, h asztali 1060as kb 80-90 FPSt kéne elérjen ULTRA beállítás mellett.
Reális átlagFPSt úgy mérhetsz, h pl FRAPS progival 1 órán át benchmarkolod a játékot.
Azt, h pillanatnyilag mennyit mutat, az nem releváns.

Sziasztok,nállam g4560+1060 3Gb van,SSD-vel,és azt kell hogy mondjam full hd-n,ultrán 90-110fps van pályától függően.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: freezer

1 éve 6 hónapja #273310 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Sics beküldte: fridok,

Azaz mire felszívja a ram-ba/vram-ba a vinyón tárolt adatokat a géped, az kicsit lassú, ha már ez megtörtént, onnantól okés a dolog.

A válaszodból ítélve egy informatikai zseni vagy... "felszívja...." LOL.
Amikor egy gyerek beleártja magát az informatikába...

1 éve 6 hónapja #273336 Írta: Lord Zozo
Megválaszolva: Lord Zozo
Sziasztok!

Nekem a következő problémám adódott a játékkal. Vannak olyan pályák,ahol néhány tank ikon nem látszik a csapat leosztásban. A minimapom is hiányos a tankok jelölése.
Közel 6 éve játszom a játékkal és soha nem volt gondom idáig. Modokat nem használok és ez leszámítva rendesen fut a játék 60-80 fps között.

Az az érdekes az egészben ,hogy ez a probléma 10-ből úgy 5 alkalommal jön elő,de akkor is nagyon zavaró mert nem látom a minimapon az ellenfelek és a csapat egy részét.

Valakinek van esetleg valami ötlete,hogy mi lehet ez?

1 éve 6 hónapja #273337 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

ticsungg beküldte:

Sics beküldte: fridok,

A válaszodból ítélve egy informatikai zseni vagy... "felszívja...." LOL.
Amikor egy gyerek beleártja magát az informatikába...

Úgy írta le, hogy kb. egy óvodás gyerek is megértse. Aki meg ismeri a működési alapelveket, az úgyis tudja. Mi ezzel a baj? Szimpla szőrszálhasogatás, amit írtál és ez a LOL...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bogehu, zics911, Matt__Kirby, dies

1 éve 6 hónapja #273357 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Megállt a szerver??? Majd visszajött de csak egy előző csatám maradt meg. Azt a t49-el mentem, ami megszakadt azt pedig a t54ltw-vel...mi történt??? :woohoo:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.