1.0 tapasztalatok

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #272378 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Hibát vettem észre a játékban. Ez másnál is előfordult már vagy csak engem szivat?

Szituáció: Beállok egy fedezék mögé legyen az egy épület kilőtt tank vagy bármi más térképen elhelyezett fedezéket nyújtó tereptárgy. Kinézek egy tankot , arra fordítom a célkeresztet és miközben lassan kigurulok a fedezék mögűl közbe a célkeresztet a nevezett tankra irányítva ,hogy majd eltaláljam mikor a célkeresztbe kerül a tank az hirtelen felugrik az égnek. Mire vissza varázsolom a célkeresztemet már ki is lőnek, ha nem kapcsolok idöben és nem bújok gyorsan vissza.

wotreplays.eu/s...ioteer

Itt van hozzá egy replay is ahol pl. pont kiszedtek azért mert felugrott a célkereszt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272396 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ez létező bug, elég idegesítő ... reportolni kéne a WG felé, többeknek ... akkor sanszos h foglalkoznak vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankmániás

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272506 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Azoknak a "...tedd fel a legfrissebb drivert "értetlenjóska", és megoldódik..." embereknek:

Ugyan ez nem nekem szólt, de .... Majd ha lesz olyan ismerősöd aki az IT szakmában (IT biztonság is) dolgozik ~20 éve, és azt mondja, hogy nem tud mit kezdeni az ilyen problémákkal, hiába csinál akármit. (A saját gépével sem jut dűlőre...) Akkor majd gondolkodjatok el, hogy nem mindenki ostoba teljesen az informatika világában.
Meg lehet ajánlani mindenféle driver keresőket is, amikor azok is a legfrissebbnek mutatják azokat, amikor tudom, hogy NEM az!
Érdekes mód majdnem anyázzák" más fórumon azt/azokat -teljesen más probléma, de a mikrolag/fagyás ott is megvan- akik azt hangoztatják, hogy win7 alatt nem volt ilyen jellegű gondjuk. Csak épp az adott összetevő már(!) nem támogatja a Win7-et.
Saját tapasztalatom a Win10 óta az instabilitás még alap dolgok során is. Amik Win7 alatt sosem jelentkeztek, de még a Win10 tavaly év elejei kiadásánál sem volt ilyen jellegű hiba.
Ugyanezen ismerősöm mondja, hogy a külföldi fórumok is tele vannak ezekkel, és még csak nem is a WoT-tal kapcsolatban. Soha nem voltak ennyire inkompatibilis eszközök, meghajtók tömegesen, mint mostanában.
Ugyanezt tapasztalom én is, nem csak a saját -tavaly nyár elejétől kb. november végéig- jól működő gépemmel, hanem amit másoknak csinálok.
Még nincs egy hete, hogy "belenyaltam a fagyiba" Win7-nél is, sorozatban, merevre. Viszont ott gyanítottam a hiba okát, ami egy gyors újratelepítéssel megoldódott.
Javaslom, hogy ilyen op. rendszer esetében az utolsó néhány, agyon hypeolt sebezhetőségre vonatkozó frissítést NE engedjétek települni, mert több galibát okozhat, mint hasznot... Pláne akkor, ha az adott gép nem munkára -is- használt.
Sajnos a Win 10 esetében ez "kikapcsolhatatlan", max. elodázható egy darabig. (A módszereket ismerem nagyjából.)
Inkább egy jól beállítható tűzfal és víruskereső a megoldás...
Szóval:
Nem kell azonnal mindenkit totál hülyének beállítani csak azért, mert jelentkezett nála egy olyan probléma ami tegnap még nem volt. Csak halkan jegyzem meg, hogy a vga driverek nem oldanak meg mindent. Hiába is szajkózza ezt minden frissítés után a WG! Ez netto baromság.
Gyanítom, akiknek gondja van az nem tegnap, esetleg tegnapelőtt kezdett WoT-ozni,.és adott esetben mással is játszani. Ha le akarod cseszni a vga driver miatt, tedd meg privátban. ( 95%, hogy nincs igazad... :P )
Miért mondom ezt? Azért, mert akár hónapokon keresztül játszok/játszottam ugyanazon vga, ill. egyéb driver alatt, és nincs/nem volt bajom vele sosem.
Eddig. (Tavaly év végéig.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272510 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
A bekapott találat hang-bugok egyre zavaróbbak. A micropatch előtt nem volt ezzel gondom. :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Threat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272523 Írta: csepel87
Megválaszolva: csepel87
sziasztok segítségre lenne szükségem nem akar rendesen működni a játék. élvezhetetlen fps driver most frissitve gép i5 és 1050 ti. ötlet mit tehetek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272525 Írta: dies
Megválaszolva: dies
miafenelegyen!

Egyet értek veled,saját tapasztalat és szakvélemény alapján is. kb. 5 éve ugyanaz a win7-em mióta megfogadtam a haverom tanácsát win7+sp1 mindenféle frissités kikapcs. Semmi gondom vele.. :) Ja a haver IT-ből ebből él...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miafenelegyen, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #272592 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Én win 8.1-et használok itthon, melóban 10 megy. Nem azt mondom, hogy tökéletes egyik vagy másik, de egyik sem totál rossz termék...

A driverek egy érdekes téma. Véleményem szerint a kínai ipari termékek javulása miatt az egész szektorban elkezdtek kapkodni (sokan veszik a csilivili egereket, usb-s hangkártyákat/füleseket stb). Nincs annyi idő driverekkel szórakozni. A modellciklus rövidül, hosszú távú támogatás szinte semmire sincs. Fut jelenleg egy win7-8(8.1)-10, amiből van 32 és 64 bit, különböző dotnet és directx verziók, más hardverek, más platformok. Mivel egy fejlesztő nem tudja kipróbálni ezen cuccok végtelen számú kombinációját, így kiadnak egy félkész terméket (pont mint a wargaming), amit aztán próbálnak javítani (legalábbis a wg próbálja, a hw gyártók meg a 2 éves termékre már nem fejlesztenek).

Az IT ipar akkora, hogy nem érthet mindenki mindenhez. Van programozó, aki nem tudna összeszerelni normálisan egy gépet, mert nem ezzel találkozik nap mint nap (ismerek ilyet :) ).

A 10 éves oprendszer mára kiforrottabb, de emlékezzetek vissza mekkora köpködés volt az xp-win7 átállásnál is... És szerintem egy jó vason a 8/10 jóval gyorsabb is (ssd-vel sem kell esetleg mókolni).

Lassan megy a kukába, ahogy egy 15 éves autót is sokan már roncsnak tartanak amire nem érdemes költeni...

ps: emlékszik még valaki (?), dos-ban volt kb. 5 féle egér driver... az összesen piacon lévő 30 féle egérhez :) Ma 200 gyártó 10.000 féle termékéhez van egy uni driver (a windows alapból lekezeli annyira, hogy mozogjon a paca a kijelzőn...).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miafenelegyen, dies

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272595 Írta: dies
Megválaszolva: dies
nekem az első winfosom a 3.1 volt asszem 13 1.44 lemezen, az első 30 megás hdd-m meg akkora volt mint egy közepe szótár :) meg a norton commander volt a csúcs... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272611 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Bocs, ha leírtátok, nem találtam ilyet.
Szóval a gond az, ha visszatérek a garázsba, tekeri az órát, de nem történik semmi.
aztán kiírja, hogy hiba a csatlakozásban.....újra be kell lépnem.
Nem miden esetben, de előfordul.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272619 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Bocs, ha leírtátok, nem találtam ilyet.
Szóval a gond az, ha visszatérek a garázsba, tekeri az órát, de nem történik semmi.
aztán kiírja, hogy hiba a csatlakozásban.....újra be kell lépnem.
Nem miden esetben, de előfordul.



ilyen nekem is van,majd javiccsák biztps :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272620 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Felfedeztem némi összefüggést, ha megy közben a böngésző akkor csinál ilyet.
A proci magas járaton pörög, ettől még lehet valami vírus is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272622 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

A bekapott találat hang-bugok egyre zavaróbbak. A micropatch előtt nem volt ezzel gondom. :nono:


Az biztos. Ki nem jelzett rhm borsig találat: hopp hol az életem nagy része.
De várd csak ki hogy párbajozol pl light a light ellen és előbb betöltessz de ő lő ki, mert nem sül el az ágyúd. Ilyen még nem volt? Közelről állandóan autoaimozok mindenkit, hogy legalább a pótkattintásra célra menjen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272623 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Felfedeztem némi összefüggést, ha megy közben a böngésző akkor csinál ilyet.
A proci magas járaton pörög, ettől még lehet valami vírus is.



vagy valami mod esetleg,de nincs ingerem próbálgatni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272624 Írta: dies
Megválaszolva: dies

A bekapott találat hang-bugok egyre zavaróbbak. A micropatch előtt nem volt ezzel gondom. :nono:



nálam automatán leveszi a fő hangerőt nullára...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272683 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Felfedeztem némi összefüggést, ha megy közben a böngésző akkor csinál ilyet.
A proci magas járaton pörög, ettől még lehet valami vírus is.


A chrome-nak szokása procit/memóriát falni. Én játék alatt mindent kilövök.

Jocek: Ez nem új keletű probléma (nálam). Volt, hogy osztagban a társak is hallották az egér kattanást, a lövedék viszont nem indult útjára. Illetve mostanában amikor totál mellé állok egy tanknak, akkor is fölé lő (jellemzően zoomolás/nézetváltás hatására).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.