Jelenleg 326 vendég és 6 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja #271659 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

jamon_serrano beküldte: Kicsit sok az Ensk. Annyira nem faca az a pálya, hogy ilyen büszkék legyenek rá.
Mellesleg: Nyert ma már meccset valaki?

Azt a szart kivehették volna az olyan csőpályákkal együtt, mint abbey és mountain pass. Attól mert nagyobbak lettek a mapok, még ugyanolyan használhatatlan szarok maradtak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #271662 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
A mapok szebbek lettek, jot tett a rancfelvarras.
Az pedig, hogy mennyire hasznalhatatlan vagy sem rajtad mulik vagyis teged minősít.... Bumm öngól.

1 éve 7 hónapja #271667 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Szerintem (és nem akarom az indulatokat felkorbácsolni) a térképeket nem kell szeretni! Feladatokat kell megoldani rajta!

1 éve 7 hónapja #271668 Írta: GoldMalac
Erről beszélek. A térkép a csapatok a leosztas (mm) egy feladat. Az, hogy mi jön ki belőle, nagyban múlik RAJTAD. Persze lehet jönni vinnyogni mint egy kislány, de attól nem lesz jobb.. A pályák pedig tenyleg szepek lettek ez nem kérdés

1 éve 7 hónapja #271669 Írta: Sat_Okh
Én kifejezetten örülök hogy nem a "Kilenclyukú híd" című pályát adták mert az olyan lapos környék mint egy pingpongasztal! :trollol: Ott mit csinálnánk?

1 éve 7 hónapja #271672 Írta: dies
Megválaszolva: dies
tök jó,hogy itt is vannak hivatásos wg imádók... :trollol:

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271675 Írta: GoldMalac
1. Senki nem tart kest a torkodhoz, hogy jatsz vele. Ha megis jatszol akkor vagy imadod vagy pedig valami aszketa tipus vagy...
2. En sem mondtam, hogy de jo, hogy vannak hivatasos ujdonsaghoz alkalmazkodni keptelen siros kislanyok

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271679 Írta: Sat_Okh

dies beküldte: tök jó,hogy itt is vannak hivatásos wg imádók... :trollol:

Nem tartom magam WG imádónak! Egyszerűen játszani szeretnék vallási, politikai és üzleti szempontok mellőzésével!
Mindazonáltal a WG "csak" megcsinálta a játékot, befolyásolja ugyan de nem ő tehet róla ha agyhalottkodok a játékban. A szintemet a teljesítményem alakítja!

:thx: :troll:

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271684 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Malac nem wg imádó.
Mondjuk azt nem értem mi örömet lel a fókaverésben, de gondolom nem talál magának kihívást a játékban.

Én azon szoktam vigyorogni, amikorvegy bokor szikla kombónál kinézek, lövök párat, visszahúzódok.
Kapcsolnak hogy ott vagyok, elkezdenek lőni.
Csak úgy porzik a bokor alja. Azt hiszik vakon meglőnek, mert tutira kimegyek ha telitűzdelik a bokrot lőszerrel...
Ekkor jön hátulról a "főokos" akit engedjek előre mert majd megmutatja, persze nem gondolkozik el rajta miért húzódtam vissza, miért reszket a bokor a lövésektől. Persze szarrálövik, mindenki boldog, az ellenség megkapta a killt, én meg a mesterséges fedezéket.

Vagy amikor nem tudnak számolni.
Somuával kitárazok, 35 mp töltés. Jönnének rám, én is előre mozdulok, mintha célpontot keresnék, húzódnak is vissza fedezékbe, pedig még 30 mpig tehetetlen vagyok mint egy csecsemő. 5ig kellene csak számolni, és már a lövéseket is lehet látni....

1 éve 7 hónapja #271686 Írta: GoldMalac
a fóka is ugyanúgy pukkan el mint a póni. a fókából több van.. amúgy Tier Xben játszom 90%-ban.. nem én tehetek róla, hogy a vadászmező fókával van tele... de nem is a WG.

1 éve 7 hónapja #271703 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Újra elmondom, mert most már meggyőződésem: aki nem tud HT-val, Meddel és még ne adj Isten lightal sem boldogulni az újjáépült mapokon az kb 2-3k csatát nyomjon le jó álcával megáldott, minimum T8-as TD-vel! Komolyan!
Megtalálhatja a kulcspozíciókat, amit utána a többi tankosztállyal akár kamatoztathat is ha zavarja a bokor fight!

Lehet ezért engem esetleg fikázni, DE az vak aki nem veszi észre, hogy pár kivétellel TD metásak a mapok egyenlőre...ez meg a másik, hogy nem gondolnám azt, hogy erre tartósan be kellene rendezkednünk, mert lesz bőgés vastagon...sztem! ;)

1 éve 7 hónapja #271707 Írta: ______Pistike______
Megválaszolva: ______Pistike______
Sziasztok .Tegnap meg játszható volt ez a játék egy közepes konfiggal és ma arra ébredtem hogy játék betöltese unalmason sokat tart és újabban ki is dob és ha ez nem történik meg játék közben nem latom az ellenséget csak ha nekik megyek pedig a minimappán ott vannak ,léteznek és lőnek és és egy perc után megszakad a hang csak breketyel megáll a játék ( lejátszáson kőrbe forog mind a bolond ).kuldtem is tikettet a W G-nek,kíváncsi leszek mit hantáznak majd mert driver frissítés meglett módokat kitöröltem gondolván ,hátha valami jobban működik .közben ezeket panaszolva a moderátornak spamolasert bannolt egy hétre .Szóval csak mi ,a játékosok vagyunk a hibásak mert ezek a ....az utolsó konfigurációkra gondoltak az egész játékot és a többi mehet (szép magyar szó szerint ) a picsaba..Játékosokról itt most nincs hely panaszra mert láttam kék lila játékosokat melyek meg nem tudták merre induljanak ....varjuk a következő frissítést : wotreplays.eu/s...ss_h35

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271709 Írta: fukibacsi
Megválaszolva: fukibacsi
Sziasztok,

betoltesi sebesseg gondom nincs,viszont egyre gyakoribb,h a loves a klikkeles utan csak 1-2 seccel kesőbb megy el.. :rofl:

ja és a lövések nem látszanak..

1 éve 7 hónapja #271712 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Olyan létezhet, hogy az 1.0 miatt a HE lövedékek másképp viselkednének mint eddig? Nekem a T49 valamiért baromi gyengén muzsikál az 1.0-ban.

1 éve 7 hónapja #271713 Írta: Sat_Okh

Pistike_RO beküldte: Sziasztok .Tegnap meg játszható volt ez a játék egy közepes konfiggal és ma arra ébredtem hogy játék betöltese unalmason sokat tart és újabban ki is dob és ha ez nem történik meg játék közben nem latom az ellenséget csak ha nekik megyek pedig a minimappán ott vannak ,léteznek és lőnek és és egy perc után megszakad a hang csak breketyel megáll a játék ( lejátszáson kőrbe forog mind a bolond ).kuldtem is tikettet a W G-nek,kíváncsi leszek mit hantáznak majd mert driver frissítés meglett módokat kitöröltem gondolván ,hátha valami jobban működik .közben ezeket panaszolva a moderátornak spamolasert bannolt egy hétre .Szóval csak mi ,a játékosok vagyunk a hibásak mert ezek a ....az utolsó konfigurációkra gondoltak az egész játékot és a többi mehet (szép magyar szó szerint ) a picsaba..Játékosokról itt most nincs hely panaszra mert láttam kék lila játékosokat melyek meg nem tudták merre induljanak ....varjuk a következő frissítést : wotreplays.eu/s...ss_h35

Szerintem valamelyik hangfájl sérülhetett meg ... a kliensben futtasd a "játék integritás vizsgálata" opciót, hátha helyre tudja állítani.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.