Jelenleg 596 vendég és 10 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271867 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Visszaolvastam az előző pár oldalt, az összes gondot meg tudom erősíteni. High-max keveréken tudott süvíteni gond nélkül fix 60 fps-sel. Én ezt egyéni ízlésből levettem mediumra, hülye effekteket is kilőttem, hogy jobban eligazodjak. Nem tudom mennyit nyertem vele teljesítményben, maradt 60 mert vsyncet használok. Tegnap este azonban nekiállt ugrálni az fps majdnem minden pályán, mocskos módon.
Minden meccsen előfordul egy vagy több fantomtalálat, hogy se hang sesemmi csak kapom a sallert és vonja az életet.
Megjelent egy új apró öröm, a nem regisztrált kattintás, klikkelek és nem lövi el magát. Light tankos yolónál nagyon kedves kis dolog ez, eldönti az élet-halál harcokat, hogy ki lő eggyel kevesebbszer önhibáján kívül. Pedig a ping rendben.
A játékostársak bámészkodnak, el vannak veszve az új terepen, de ez majd kialakul. A felderített járműveket tűzön vízen ,épületen, kőtömbökön keresztül is lövik. Valamit csúnyán félreértettek, új rombolásfizika lett, nem pedig teljesen lerombolható mapok.
A sebességmérő nem tudom kinek fájt, de nagyon hiányzik. Sok nagyobb vonulásnál abból becsültem meg érdemes e nekiindulni, hogy mennyire ment top szpíddel a tankom, most ezt emlékezetből kell tolni.
Összességében nem tudom mi történhetett, a múltheti stabil cuccból hirtelen egy bughalmaz lett. A játékosokról nem a játék tehet, azokat csak érdekességnek írtam. Ilyen tré köröket nagyon rég mentem, mint tegnap. Sztem le is parkol a game a köv peccsig, mert ez így nem szórakoztató. A grafot leveszem lowra is, ha kell, bár érdekes, hogy hol így megy hol úgy. Az ilyen fantomlövések viszont megbocsáthatatlanok, pláne amikor nem regisztrálja az én kattintásom. A gyors lövésváltás is totál tönkrement, az épp csak kibújó ellenfelet alig lehet eltalálni, amikor épp késve dörren az ágyú.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #271869 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Jocek:

Nálam még jelentkezik a random széteső hang, ha arty találat ér, vagy mellettem valaki ammo-t kap (eddig háromszor tapasztaltam). Amúgy FPS-től függetlenül hajlamos beszaggatni, néha (főleg arty nézetben) pixelesre esik a kép. Na meg a nehezen bekalibrálható fényesség problémája.

Amúgy azt nem értem, hogy ezek a hibák nem jelentkeztek PTR-en? Vagy ennyire nem jelzik a fejlesztőknek? Esetleg a WG úgy volt vele, hogy ezek még beleférnek a következő hotfix-ig?

Ez a sebességmérő hiány nekem új. Mondjuk most hétvégén annyira nem figyeltem oda, de mintha kiírta volna a sebességemet. Talán pont a pz2-nél figyeltem, hogy ahhoz képest, hogy 40-el megy, olyan érzés, mintha csiga üzemmódba kapcsolt volna.

Mondjuk a sebesség általánosan mintha vissza lenne fogva. Type 64-el simán belefutottam egy olyan szituba, ahol szétlőttek, mert alig akart fordulásból gyorsulni, meg megállásból (lekapták a láncomat, visszapattintottam, de mire fedezékbe értem, három lövést is kaptam), pedig 1.0 előtt simán el tudtam iszkolni egy ilyen szituból.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271871 Írta: CubeAnDancer
Megválaszolva: CubeAnDancer
Szerencsére sikerült megoldanom a problémát.

Az Avast Cleanup-ját használva kitakarítottam a gépet és most újra gyönyörűen, 60 fps-sel fut a tank. :)

1 éve 7 hónapja #271872 Írta: Jocek89
Ynnegaf: kiírja mennyivel mész, de eltűnt a kis végsebesség indikátor, és a színekkel jelző egyszerű fordulatszámmérő. Így emlékezetből kell nyomni, hogy mennyi a tankod végsebessége, és nem látod lejtőn épp mennyire erőlködik. Leszorzózásnál nekem baromira zavaró, átülve lightból medbe, vissza másik lightba nem mindegy mennyire iramodhat meg az ember és mennyire túrázik a motor érdemes e a dombtetőre felhajtani vagy sem.
Hanggondom eddig nem volt a kikaradó találathangokat kivéve, de az viszont rendszeres.

1 éve 7 hónapja #271873 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Az Avast cleanup egy marha jó cucc :)

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 7 hónapja #271982 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Valakinek ötlete?Bárhogy állítgatom a fényerőt,gammát bármit,a fjordon ez az árnyékos rész FULL sötét.Megyek neki mindennek.Ami érdekes,az hogy a teszten nem volt semmi baja.

Betanított magfizikus
Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #271984 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Ha kikapcsolod vagy lejjebb veszed az árnyékokat akkor milyen?

1 éve 7 hónapja #271986 Írta: Jocek89

Robb_HUN beküldte: Ha kikapcsolod vagy lejjebb veszed az árnyékokat akkor milyen?

Fejlesztett grafikán nem lehet kikapcsolni az árnyékokat, a legelső fokozat már a "high".
Sztenderd módra, 2011es grafikára meg nemhiszem, hogy váltana emiatt, ott lehet szabadulni az árnyékoktól.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271987 Írta: Matt__Kirby

Jocek89 beküldte:

Robb_HUN beküldte: Ha kikapcsolod vagy lejjebb veszed az árnyékokat akkor milyen?

Fejlesztett grafikán nem lehet kikapcsolni az árnyékokat, a legelső fokozat már a "high".
Sztenderd módra, 2011es grafikára meg nemhiszem, hogy váltana emiatt, ott lehet szabadulni az árnyékoktól.

Azért írtam, hogy "vagy" mert nem emlékeztem pontosan.

Szerk:
Nekem is homályosabbak lettek a tankok, hasonló konfiggal mint az utánam szóló.
Pedig amikor elkezdődött az 1.0 akkor még jó volt. Ez tegnap jött ki először. Reseteltem a grafikát, de nem az igazi. Este majd kifolyt a szemem.

1 éve 7 hónapja #271988 Írta: Tiger7373
Megválaszolva: Tiger7373
Szia nekem is ez a bajom vele sd kliensen játszok mert a gépem vagy 8 éves nincs vele baj de ez a homály megőrit nem tudok vele mit kezdeni 1.0 elottin ilyen nem volt full éles volt a kép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: norbi215

1 éve 7 hónapja #271989 Írta: Tiger7373
Megválaszolva: Tiger7373

matyiabagoly beküldte:

csakated beküldte: Azt tapasztalta más is hogy a grafika az 1.0-ban - leszámítva az "alacsony" beállítást - homályos? a tankok még tán élesnek látszanak, de az épületek és tereptárgyak homályosak. SD és HD kliensben is. Vagy ha nem homályos, akkor meg furán szőrös/pixeles a tárgyak kontúrja. Elég bosszantó. Nektek nincs ilyen gondotok?

A dinamikus grafika ugye ki van kapcsolva?

bocsi erre gondoltam

1 éve 7 hónapja #271992 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

GoldMalac beküldte: Nekem tetszik. A táj sexy es ott van rajta a sok finom falat botocska.. Lehet rájuk vadaszni a gyönyörű szép erdőn mezőn...
A majmok akik eddig nem nézték a minimapot bajban vannak mert eltévednek.... Látható ahogy aranyosan forgatjak a kis tornyukat, utána jön Malac es elejti a zsákmányt :) :trollol:

Mindez 3440x1440ben 34" ultra beallitasban... Nagyon szép..

Ez kurva jó :D

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 7 hónapja #271993 Írta: Matt__Kirby

freezer beküldte:

GoldMalac beküldte: Nekem tetszik. A táj sexy es ott van rajta a sok finom falat botocska.. Lehet rájuk vadaszni a gyönyörű szép erdőn mezőn...
A majmok akik eddig nem nézték a minimapot bajban vannak mert eltévednek.... Látható ahogy aranyosan forgatjak a kis tornyukat, utána jön Malac es elejti a zsákmányt :) :trollol:

Nekem ez tetszik a legjobban:
Goldmalac "bestof":

Nem kell 3x egymas után nekirontani a medium tankoknak type5-el, hogy jo móka lesz mert szetfeszitik a picsad es belehugyoznak es utana meghalsz mint egy csicska... Hat ezt tettem... Utana mentem meg parat begőzölve de azt sem kellett volna. Megesik. Magam okolom, majd estere kijavitom :)

A ts-en vinnyogtunk a röhögéstől:)
Köszi Malac!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cake2my

1 éve 7 hónapja #272006 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Robb_HUN beküldte:

freezer beküldte:

Nekem ez tetszik a legjobban:
Goldmalac "bestof":

Nem kell 3x egymas után nekirontani a medium tankoknak type5-el, hogy jo móka lesz mert szetfeszitik a picsad es belehugyoznak es utana meghalsz mint egy csicska... Hat ezt tettem... Utana mentem meg parat begőzölve de azt sem kellett volna. Megesik. Magam okolom, majd estere kijavitom :)

A ts-en vinnyogtunk a röhögéstől:)
Köszi Malac!

Úgy látszik vicces arc ez a Malac :)
Kár, h ritkán szólal itt meg :)

Mindenesetre ez a szöveg, ezt be lehetne kereteztetni :)

"A táj sexy es ott van rajta a sok finom falat botocska.. Lehet rájuk vadaszni a gyönyörű szép erdőn mezőn...
A majmok akik eddig nem nézték a minimapot bajban vannak mert eltévednek.... Látható ahogy aranyosan forgatjak a kis tornyukat, utána jön Malac es elejti a zsákmányt :) :trollol:"

3GM: Tiger I, Tiger II, E75
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

1 éve 7 hónapja #272021 Írta: Cavemann
Megválaszolva: Cavemann
Sziasztok!

Kíváncsian vártam ezt a frissítést, de sajnos csak a szokásos wg ráncfelvarrást kaptam. A régi jó öreg bugok mit sem változtak, és persze megint jöttek újak is. A grafika szép, az új pályákat szokni kell, de a földbelövés, szellemlövés, beakadás, szpothibák maradtak, és én is megkaptam a lagg 1.0-t is. Random módon laggolok be és persze a legtöbbször kritikus helyzetben. A tankok is furák, nem egészen úgy mennek ahogy eddig, mintha nehezebb lenne a vas, lomhábbak tűnnek. És nálam is sokszor van ez a lövéskimaradás, vagy későn lövés, ami elég bosszantó. Persze a többi is az.

Azt hiszem maradok hétvégi wotos, a játék még mindig inkább dühít mint kikapcsol. De bízom benne egyszer ezeket is kijavítják majd.

:thx2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.