Jelenleg 319 vendég és 4 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja #272023 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

jamon_serrano beküldte: Kicsit sok az Ensk. Annyira nem faca az a pálya, hogy ilyen büszkék legyenek rá.
Mellesleg: Nyert ma már meccset valaki?

Az enski focipályán? Erős a stadion lobbi. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #272130 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
SRY, ha már volt, még nem volt időm végigolvasni a sok oldalt...
DE az azért elgondolkodtató, hogy Circon szintű player-ek is laggolnak, mind állat...pedig nekik nem Comodor van meg Windows 95....konkrétan Lakeville-en egyik FPS-dropnál kemény 8-ra esett vissza neki!!! :yk:

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #272134 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

DE az azért elgondolkodtató, hogy Circon szintű player-ek is laggolnak, mind állat...

Outdated modokat és video drivereket használt első nap. Frissítette mindkettőt és azonnal megszűntek a problémái.

AMI elgondolkodtató példa lehet valami másra.

1 éve 7 hónapja #272137 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte:

DE az azért elgondolkodtató, hogy Circon szintű player-ek is laggolnak, mind állat...

Outdated modokat és video drivereket használt első nap. Frissítette mindkettőt és azonnal megszűntek a problémái.

AMI elgondolkodtató példa lehet valami másra.

Nem Bazsi, ha frissíted a drivered nem szabadulsz meg az "értetlenjóskáktól" :troll:

1 éve 7 hónapja #272158 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Erlenberg. ;

- Nem a grafikai kinezettel foglalkoznek, mert az anblokk tetszik.
- Palya valtozas, eddig egyik kedvenc palyam volt. Mint tudjuk belenyultak a palyak oldalainak egyensulyozasaba, alapvetoen szerintem sikerrel. viszont szerintem Erlenbergrol ez nem mondháto el. Tamadas-vedes jatek modban a vedo fel hatalmas elonyhoz jutott a jobb felso sarok atdolgozasa miatt. A bazisig vegig domb takarasban tud mozogni a palya jobb oldala felol, par td, 1-2 arty siman tudja tartani a poziciot a meggyengulve odajutott tamadokkal szemben. Szerintem csak osszehangolt rohammal lehet bevenni, az pedig randomban mint tudjuk szinte lehetetlen.
- Itt sikerult szerintem tulerositeni a vedelmi poziciot.

1 éve 7 hónapja #272163 Írta: pap32
Legújabb Nvidia driver van fenn, legújabb Jove pakk ÉS mégis vissza kellett tennem normál grafikára az SD klienset....nem beszélve arról, hogy írtak itt már teljesen mod-mentes játékosok is hasonló "élményeket"....

(+Mintha "nem lesz teljesítmény-visszaesés" című ígéretek lettek volna a WG részéről...az SSD-t mondták, de akkor csak csata-betöltésről volt szó...laggokról nem...)

((Amúgy meg Circon egyáltalán nem írta oda, hogy régi cuccokat használt, holott a videója részben a laggokról meg teljesítmény-visszaesésről is szólt...))

1 éve 7 hónapja #272166 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

pap32 beküldte: Legújabb Nvidia driver van fenn, legújabb Jove pakk ÉS mégis vissza kellett tennem normál grafikára az SD klienset....nem beszélve arról, hogy írtak itt már teljesen mod-mentes játékosok is hasonló "élményeket"....

(+Mintha "nem lesz teljesítmény-visszaesés" című ígéretek lettek volna a WG részéről...az SSD-t mondták, de akkor csak csata-betöltésről volt szó...laggokról nem...)

((Amúgy meg Circon egyáltalán nem írta oda, hogy régi cuccokat használt, holott a videója részben a laggokról meg teljesítmény-visszaesésről is szólt...))

Ma tettem fel a tegnapi nvidia drivert azóta mégrosszabb. Tesztszerver még high-max kombó, pedig rabdom meccset mentem nem szabad ökörködést 2 ellenféllel. Múltheti frissitéskor high 60 fps, levettem mediumra mert zavart a giccsparti, jó is volt mediumon elvoltam, ma meg már valamit lowra kellett tolnom mert összevissza szaggat. Sanda gyanúm, hogy lehet a win7 a baj, mást nem tudok elképzelni. Modokat semmit nem használok. Hd kliens. Szóval nem vagy egyedül most sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

1 éve 7 hónapja #272168 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Ráadásnak átlag 5 lövést rontok per kör azért, mert késik vagy kimarad, hiába kattintok. És minden áldott menetben előjön a bekapott sérülés hangjelzés, animáció és indikátor nélkül. Puff hol a fél életem, 250et kaptam, miért 600 hiányzik stb.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #272178 Írta: straubbazsi

pap32 beküldte: Legújabb Nvidia driver van fenn, legújabb Jove pakk ÉS mégis vissza kellett tennem normál grafikára az SD klienset....nem beszélve arról, hogy írtak itt már teljesen mod-mentes játékosok is hasonló "élményeket"....

Most komoly ellentmondásba ütköztünk? Hibáztam a kiegészítéssel? Megpróbáljuk újra, hátha van valami a nagybetűzés és a még hangsúlyosabb pontpontpontpontozás között?

Neked ezek szerint vannak problémáid. Biztosan vannak körültekintő játékosok, akiknek vannak jelentős technikai problémái a frissítéssel.
Circonnak és egyik általam követett tartalomkészítőnek sincsenek.
Akkor mi az összefüggés a kettő között?

Persze, lehet ezen azonnal "ujjongani", vagy bedobni egy újabb csontot az etetőbe, vagy élből általánosítani. Mit változtatna ezen további információ és korrekció? Gondolom, hogy utóbbi már nem igazán közhasznú.

Nyilván hazudok és kitaláltam ezt a semmiből pontpontpont duplazárójel.

Nem ő készíti a highlight videókat. Ugyanakkor, valóban odaírhatta volna. Remélhetőleg, nem szándékolt mulasztás.

Úgy képzelem, forrást kell ehhez keresnem. Tessék:

www.twitch.tv/v...59m02s

2:59 - :2:59:21

(Nekem is vannak bugjaim és nekem is kellett vele külön foglalkoznom.)

((Megadhatom a stream részletét szöveges formátumban, fordítással együtt is, csak szóljatok bátran...))
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 7 hónapja #272180 Írta: pap32
Nem volt komoly ellentmondás, viszont azt gondolom te sem látod másképp, hogy egy újabb WG-féle hamis ígérgetés volt a "nem lesz teljesítménycsökkenés, még gagyibb PC-ken sem" című beharangozó+az a kis elő-tesztelő program sem ugyanazt mutatta sokaknál...

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #272182 Írta: straubbazsi
Másképpen látom. Szerintem maradhatunk ennyiben (...).

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #272194 Írta: fukibacsi
Megválaszolva: fukibacsi
Mortein, igen, bug.. a talaltok x szazalekat csak a hp-bol latod..:(

A ma reggeli frissites egyebirant mi volt?

1 éve 7 hónapja #272196 Írta: tankosszasza
Megválaszolva: tankosszasza
Sziasztok!
Nekem állandó probléma, hogy másfél-két perc eltelik a csatából mire betölt a játék és csata után a garázs helyén csak fekete háttér van kb 20mp-ig ( bár elvileg a mai patch ezt orvosolja).
Ami nekem nagyon fura és érthetetlen, hogy HD kliens ajánlott beállítás mellett (full HD max grafika)
130fps amivel nem is lenne gond de ha átrakom SD kliensre magas grafikai beállításra akkor márcsak 80-90fps van. Driverek frissítve TS3-on kívül más nem fut.
konfig: i3 4160 + gtx1050TI+8gb ram+win7

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #272197 Írta: tankosszasza
Megválaszolva: tankosszasza
FUKIBACSI :
Ma hajnalban megérkezett az első micro patch az 1.0-s verzióhoz, a csomag tartalma a következő:

Javítva egy hiba Ruinberg-en, mikor néhány tank felborulva spawnolt le a csata kezdetekor.
Javítva néhány probléma, mely csata alatti fagyásokat okozhatott.
Fel lett gyorsítva a csatabetöltési idő.
Javítva a hiba, mikor egyes küldetések leírásánál technikai szöveg jelent meg.
Javítva néhány egyéb probléma.

MOD használóknak a következő másolásokat kell végrehajtania:

\mods\1.0.0 tartalmát a \mods\1.0.0.1 mappába
\res_mods\1.0.0 tartalmát a \res_mods\1.0.0.1 mappába

1 éve 7 hónapja #272200 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
Mivel új grafika baszással jött a térképek átszabása,a játékosok 99% fingja sincs hogy merre menjen.Pár csicsásitás lett a térképeken,de legtöbb pozició megmaradt,ennek ellenére full vadbarom banda van mindig.wg-s emberkék gondolom szakadnak a röhögéstöl hogy mennyi balfasz van.Elöbb mentem 8as francia hevyvel,betett 10esek közé.E75 beállt a sarokba,addig maradt ott mig ki nem löték,meg s moccant,nem is lött semmit.4 10es tank,a 3 9es nemsebzet annyit összesen mint én,pedig 980dmg jött össze.1:15 lett a vége.Kár játszani,fos az egész úgy ahogy van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.