Jelenleg 317 vendég és 4 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271593 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nos a játékkal nekem semmi gondom...sőt még a tokenek is jönnek szépen. Eddig 47 tokenem van a 100-ból tehát max 3 nap alatt meg lesz. Viszont eszméletlenül nehéz kiismerni a játékosokat. A Heavyk-k kempelnek, a TD-k berohannak spottolni a lightok meg a saját bázison rohangálnak. Na ha ilyen taktikából valaki ki tud igazodni az szóljon. Magam részéről minden mapon / amiken egyébként nem nehéz eligazodni ha előzőleg egy kevés időt fordítottál rá , melyik map hogyan néz ki / a jól bevált poziciómat foglalom el. tudom alkalmazkodni kéne mindíg az aktuális csatákhoz, de a fent említett okok miatt számomra már kiismerhetetlenek a csaták ,egyre nehezebb okos döntéseket hozni.

Ha semmi spot nincs percekig az már jó csatának mondható , mert azt jelenti az ellenég is kempel meg a mi csapatunk is. Az ilyen türelemjáték csatákból eddig a nagy többségben mindíg jól jöttem ki. Régebben még bevállaltam azt , hogy 2-3 játékostársammal mentem egy oldalra mikor az összes többi a másikra. De amióta a tankok rendszeresen elnyelik a lövéseim, már általában a többséggel nyomulok én is. Ha meg senki nem megy elfoglalom a közkedvelt pozícióm. X es TD-vel meg táras tankokkal már is megoldható , hogy a csata plusszos legyen.

Az ilyenekből lesz ilyen csata :

Szerk. Más: a 268 4 tank erősen op. tank lett. Még golddal se nagyon lehet átütni. Teljesen bot stattal rendelkező játékosok sebeztek vele 5-6 ezret ma. Szemből szinte egyetlen ponton lőhetó csak be. Vajon mikor fogják nerfelni?

"Mikor megszülettél, mindenki nevetett, csak te sírtál.Élj úgy,hogy mikor meghalsz,mindenki sírjon,csak te mosolyogjál!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271597 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Kicsit sok az Ensk. Annyira nem faca az a pálya, hogy ilyen büszkék legyenek rá.
Mellesleg: Nyert ma már meccset valaki?

1 éve 7 hónapja #271598 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
A 268 v4 simán belőhető AP val is.
Az alsó lemeznél van egy csík, a tetjén a T betű, meg az örökzöld görgők. Lassan fordul, ha leláncolod simán flenkelhető.

1 éve 7 hónapja #271603 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

jamon_serrano beküldte: Kicsit sok az Ensk. Annyira nem faca az a pálya, hogy ilyen büszkék legyenek rá.
Mellesleg: Nyert ma már meccset valaki?

én. :trollol:
....de télleg! :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

1 éve 7 hónapja #271609 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Hunti beküldte:

bandras32 beküldte:

freezer beküldte:

Hunti beküldte: Így dobott be a pályára:

Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.

Miért mondja mindenki az FV után h TD?

Nem mondják azt, h VK HT pl.

Mert az FV-ből volt HT is. ;)

Még most is van.+van még FV med és arty is.

Tigerből is van HT is meg SPG is, akkor úgy mondjátok, h Tiger HT meg Tiger Arty? :)
Csak Scheff is mindig mondja a streamben, h FV TD, aztán már megütötte a fülemet, mert kb ez az egyetlen tank, amihez ezt hozzáteszik. Nem szokták többi tankhoz nagyon hozzácsapni a típust :)

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 7 hónapja #271617 Írta: Bagolyferi
Megválaszolva: Bagolyferi
1.0 tapasztalatok, maradtak a 3. perces csaták. Csak így tovább wg.

1 éve 7 hónapja #271618 Írta: tiger231
Megválaszolva: tiger231
Sziasztok másnál is fennáll az a probléma a frissítés óta hogy elindítom a csatát és leáll a program ??

1 éve 7 hónapja #271620 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

tiger231 beküldte: Sziasztok másnál is fennáll az a probléma a frissítés óta hogy elindítom a csatát és leáll a program ??

Én jártam már így vele sajna. Meg úgy összességében nem viszi az én gépem, pedig a WoT Encoreos szarság alapkán vinnie kéne. Majd az új gép.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

1 éve 7 hónapja #271627 Írta: tiger231
Megválaszolva: tiger231
win10 , 2db 6 magos 2,4-es proci , 32gb ram, AMD Radeon 6900 Hd videokártya. Játék betölt belépnék csatába és leáll a program, amíg nincs vége a csatának újra indításnál kilép a programból.

1 éve 7 hónapja #271628 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Én most kipróbáltam "ultra"-n és meglepően jó élményt nyújt a játék!
Max. 50 FPS , 35-50 ping mellett akadás mentesen fut.
Konfig:

Melléklet:

1 éve 7 hónapja #271629 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Mentem most pár kört a bélyegalbum miatt, így kicsit több tapasztalatom van az 1.0 kapcsán. Néhány megfigyelés:

1. Valahogy kevésbé zavar, hogy bukták a csaták 70%-ban, hogy úgy érzem, jutalmaz így is a játék (ugye alapjáraton az a szánalmas mennyiségű xp és kredit, ami vereség esetén jár, inkább büntetésnek érződik). Mai utolsó meccsen is T-54-el 2500 sebzéssel top sebzőként buktuk a kört, de nem érdekelt.

2. Találkoztam egy fura hangbuggal, Himmelsdorfon, kaptam egy arty találatot, és utána szétesett a játék hangja a csata hátralevő részében. Olyan volt, mintha szakadt membránú hangszóróból jönne a hang.

3. Low tierben valami hihetetlen dodgem party megy. Ennyi ütközést, egymás lökdösését még nem láttam korábban. Simán félretolják egymást a sebzésért, és az sem érdekli a népet, hogy kilövik őket. Az egyik ilyen idiótánál már elszakadt a cérna, és belétáraztam PZ IC-vel.

4. Általánosan túl gyakori a sok-kevés arányú végeredmény, és valami hihetetlen idióták a játékosok most. Olyan yolozások vannak, hogy öröm nézni.

5. E 25-el is mentem egy kört, első meccsem volt Erlenbergen, mondhatom, a pályának csak egy negyedét láttam, mert találtam egy jó bokrot, és letáboroztam oda. Már vagy 1400 sebzést kiosztottam, mire észrevettek. Ez tetszik, végre újra tudok TD-vel játszani.

6. Artyval szintén aránytalanul jól ment, GW Pantherrel 2300 sebzéses top sebző lettem, 5 kill-el, Overlordon. Csak azért buktuk, mert a bázisunkat befoglalták. A nagy arty nerf óta nem volt 3 kill-nél több nálam artyval, főleg nem úgy, hogy nem egy-lövéses tankot szedek szét.

1 éve 7 hónapja #271648 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Sat_Okh beküldte: Én most kipróbáltam "ultra"-n és meglepően jó élményt nyújt a játék!
Max. 50 FPS , 35-50 ping mellett akadás mentesen fut.
Konfig:

Én meg lehúztam a fenébe mindent minimumra és valahogy jobban tudok játszani mit a sok csili-vili lengő lógó katyvaszban, jobban átlátom mi merre :dancing:

1 éve 7 hónapja #271650 Írta: CubeAnDancer
Megválaszolva: CubeAnDancer
Sziasztok!

Technikai segítséget szeretnék kérni. A szerda délelőttöt végigtoltam 60 fps-sel, azóta viszont csatáról-csatára fogy az fps... Az utolsóban most az este már csak 16-18 volt, de akkor is ha levettem alacsonyra a beállításokat. Újraraktam a játékot és most már a garázsban is szaggat a játék... Mi lehet a baj?

Segítség!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271656 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Az 1.0 az igazi hülyék paradicsoma lett.

Röviden, tömören egy rakás sz@r és akkor még finom voltam...

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271658 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Nekem tetszik. A táj sexy es ott van rajta a sok finom falat botocska.. Lehet rájuk vadaszni a gyönyörű szép erdőn mezőn...
A majmok akik eddig nem nézték a minimapot bajban vannak mert eltévednek.... Látható ahogy aranyosan forgatjak a kis tornyukat, utána jön Malac es elejti a zsákmányt :) :trollol:

Mindez 3440x1440ben 34" ultra beallitasban... Nagyon szép..

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.