Jelenleg 329 vendég és 7 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 6 hónapja #272207 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Az a helyzet,ha valamit egy melóhelyen megcsinálsz és kiadod a kezed közül,azzal a dumával,hogy kész,akkor fasza. A gond ott kezdődik,mikor 1 hét után visszahozzák,hogy,te figyu ez szar... Ggyorsban mkolsz rajta valamit,most már csudafasza . Majd újabb reklamáció... Jobb helyeken úgy rugnak picsán,hogy leég a hajad...

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #272208 Írta: FrissHúús
Megválaszolva: FrissHúús
1.0....
Jaj de szép meg fuu de jó a zene.( ez a grafika már 2016-ban sem kiemelkedő )

Rettenet rosszul van optimalizálva az egész játék konkrétan egy Far Cry Primal nem zabál ennyit max grafikán ahogy a GTA 5 sem maxon és még az új DOOM is csak kicsivel eszik többet pedig az az egyik legrosszabbul optimalizált játék őrült erőforrás igénye van.Kingom Come Delevarance idei játék maxon 10%-al zabál többet pedig Open World játék és nem 1 km2-es a bejárható terület.

1Gb-es Üvegszálas netem van ehez képest olyan überlaggok vannak néha az agyam eldobom csak úgy felugrik a ping 5-600-ra....minden mapon 1-2 mp-re ...Én speciel buktam 40-50 fps-t is .
Az MM és a csapat kiegyenlítés...
Rettenetesek, konkrétan mészárlás zajlik élvezhetetlen mindkét oldalnak.

Ma eddig 31 meccset nyomtam T8-T9-ben ebből 2db!!!!!!( a 2 legrosszabb köröm ) volt win ...... :spaz:

Letöröltem ma a játékot 4 év után szenvedjen ezzel aki mazochista .

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #272209 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
A grafika szép, egész gyenge gépeken is jól fut akkor, ha az rendesen van telepítve nincs szétmodolva stb.
Persze ne várja senki, hogy 2018-as játék 4k-ban fusson egy 10+éves office laptopon de van jópár barátom aki ilyen laptopon játszik unikum szinten.

A játékban az eredményesség nagyban múlik rajtad... 30+csatás bukó hullámban egy állandó résztvevő van...TE :) na erről pedig ennyit.

kevés kitartással sem itt, sem máshol nem leszel eredményes. jobb is, ha nem erölteted ezt.

bye :)

1 éve 6 hónapja #272220 Írta: FrissHúús
Megválaszolva: FrissHúús
Egész gyenge gépeken el sem fut vagy annyira le kell butítanod hogy 1996-ben érzed magad 640x480 beállításon.
Sosem volt fenn mod, Nem rendesen telepíteni??? Biztosan nagyon nehéz mert nekem 20 év alatt nem sikerült rosszul telepítenem.(Még tört kalóz játékot sem ) Az éleg nagy baj ha valaki egy ilyen egyszerű dolgot elront főleg 2018-ban amikor már a telefonom bonyolultabb mint egy 10 éves gép. :thx2:

Barátom 3 éves laptopján élvezhetetlen a grafika szóval a +10 éves gépekkel kár dobálózni élvezzék ha szeretik a pixelháborút az már az ő dolguk de hogy jól futna egy 2008-as gépen parasztvakítás.
Vagy nem tudod mit jelent az ha valami jól fut...
Nem tudom milyen burokban élsz :rofl:

Az eredményesség nem egyenlő azzal hogy nyersz is sebezhetsz te 6000-et is ha közben a másik 14 kb semmit nem csinál az ellenfélnél meg 10-11 ember aktívan harcol.
Képzeld nem volt ma 2000 sebzés alatti köröm egyik tankommal sem mégis csak buktam.
Gondolom te túlerő ellen is nyersz mindig de akkor kérlek ezt bizonyítsd is be videóval hogy TE 10-ből 10 meccset lehozol túlerővel szemben egyhuzamban mert az csak rajtad múlik hiszen az a 10 meccs rajtad áll ahogy rajtam a 30 bukó :troll: :troll: :troll:
Mese habbal amit írsz,

A kitartásról meg kár beszélned sokan 5 bukó után kilépnek nekem majd 30 kellett hozzá ez már kötekedés a részedről.

Attól hogy a játékban Unikum vagy a tények azok tények.

Erről ennyit .
Bye Bye :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Patsky, sherman_one

1 éve 6 hónapja #272229 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Ilyenkor próbálj meg szervert váltani. Szerencsére 6-8 csatánként nekem szokott adni nyertes csatát legrosszabb esetben is, de van hogy rájövök, hogy egyes tankokat nem lehet aznap leszorzózni. Akkor hagyom. Régebben nyomtam tovább is velük, és nagyon rossz WR lett belőle. Most inkább váltok másik tankra, és ha kell arról is tovább. Vagy később szervert is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, FrissHúús, sherman_one

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #272246 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
A "30 csatás bukó a játékos miatt van" témakörhöz...pár éve láttam én itt az oldalon screenshot-ot 0/51-es :ohmy: aránnyal (meg szerintem még páran mások is emlékeznek talán - nem fogom visszakeresni), szóval arra mondja valaki, hogy az csupán a játékoson múlott...valóban lehet fáradt valaki, lehet hülye+kitartó, DE ennyi meccsen keresztül csupán a véletlen miatt is kellene lennie 1-2 győzelemnek, még ha végig AFK az összes meccsén, top tierként is...

Amúgy meg sok esetben a fiókváltás is segít az efféle problémákon... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FrissHúús, sherman_one

1 éve 6 hónapja #272248 Írta: sherman_one
Megválaszolva: sherman_one
Reggeltem, hogy válaszolhassak goldmalacnak.
No offense, csak egyszerű tényekként.

Felvezetés.
Mindenkinek elismerem a játékba öntött nem kevés percét, pénzét, a csaták által képződött tapasztalatát.
Jómagam sok-sok éve igyekszem megbírkózni a játék adta nem kevés nehézséggel :) Talán leírhatom: nem sokan vagyunk huzamosabb, ilyen sokévnyi tapasztalattal.

In medias res:
Írtad: "A grafika szép" <- ezzel nincs is senkinek baja, bár az adott játékélményt alapvetően - a tizenéveseken kívül - nem ez határozza meg.
"egész gyenge gépeken is jól fut akkor, ha az rendesen van telepítve nincs szétmodolva stb." <- Nem értünk egyet és nagyon nem. Persze, kinek mi számít egész gyenge gépnek. Saját véleményem mellett igyekszem figyelni másokéra is, a környezeti reakciókra. Ezekből azt szűröm le, hogy az 1.0 bevezetésével a wg öngólt lőtt. Piac- és bevételorientált játékpiaci szereplőként nem engedhette volna meg, hogy sok játékosa abbahagyja, mivel a gépükön játszhatatlan lett a játék.. Jelen esetben ez történt.

"Persze ne várja senki, hogy 2018-as játék 4k-ban fusson egy 10+éves office laptopon de van jópár barátom aki ilyen laptopon játszik unikum szinten.". <---No , azt a 10+ éves office laptopo(ka)t igencsak megnézném magamnak. amin kiválóan fut a wot 1.0.
Konkrétumok 2007-ből, hiszen 10+ éves office laptopokról beszélünk.Pl. Medion RIM2060 – MD96242. Tulajdonságai:1 Gb RAM,120 Gbyte HDD,Intel (R) Celeron (R) M CPU 430 @ 1,73 GHz,
Radeon XPRESS 200M Series. Esetleg Asus Eee PC?. Vagy BENQ A52E-806, 1024 x 768 felbontás,15,5” kijelző, Processzor: Intel(R) Celeron(R) M CPU 520 @ 1.60GHz, Memória (RAM) 1 GB
80GB HDD, Rendszer típusa: Windows 7. Írhatok, HP, vagy márkásabb konfigot is, de most hirtelen ezek vannak körülöttem. Nem lesz túl nagy különbség a 2007-es office laptopok idejéből. Nem lehet kérdés, ebben az esetben ez az általánosító vélemény - mármint, hogy játszható a játék 2007-es (vagy annál régebbi!) office laptop gépen- egyszerűen nem felel meg a valóságnak...vagy a gépek NEM 2007-esek, nem laptopok és/vagy nem office gépek.

"A játékban az eredményesség nagyban múlik rajtad... 30+csatás bukó hullámban egy állandó résztvevő van...TE :) na erről pedig ennyit." <- Ez egy unalomig ismételt mondat, aminek egyetlen igazságtartalma van: aki jól akar játszani, ne kenje másra, hanem igyekezzen odafigyelni saját maga fejlődésére. Ezzel a burkolt sugalmazással egyet is értek. Ugyanakkor számtalan információ és személyes tapasztalataim is azt bizonyitják: a játék -személytől függetlenül- képes belenyúlni a játékélménybe és az eredményességbe. pl. rng. Ahogy FrissHúús helyesen írta: lehet olyan periódus, amikor ha megszakadsz sem tudsz nyerni. Lamer_hero véleményével is egyet tudok érteni."egyes tankokat nem lehet aznap leszorzózni. Akkor hagyom. ".

"kevés kitartással sem itt, sem máshol nem leszel eredményes. jobb is, ha nem erölteted ezt." <--A személyeskedés sosem érv. A próféták kora meg még nem jött el, akik mindennek megmondják, nekik mi a jó. Mivel nem jársz a másik cipőjében, nem tudhatod, mit miért tesz. Intelligens emberek általuk ismeretlennek mire fel osztogatnak olyan tanácsot, ami nem visz előre?

Szubjektív véleményt is írnék, hogy legyen támadható felületem :) Az, hogy az új - 1.0- grafikai motor nincs (jól) optimalizálva, az egyértelmű és mindenki önmaga is lemérheti a gépén. A játék alapvető problémái nem ezek.
3-4 évvel ezelőtt a wot egy nagyon kellemes és élvezhető játékot generált - a korábbiról nem is beszélve. A jelenlegi egy erősen pénzorientált, prémtank özönű katyvasz -lassan már majdnem tíz nemzettel és azokon belüli rengeteg tankággal - rengeteg csaló moddossal, akiket néha fel is dob a víz - pl. Morphelo bajnokság. A wot ezek megállítására preventíven semmit nem tesz - pl. res_mod mappa törlése, zárolása stb.), csak leköveti azokat pl. bannolások. Ezek azonban csak a jéghegy csúcsát jelentik.
Nincs átgondolt játékospolitikája.
Nincs szint/játékostudás szerinti szűrés.
Mindezek miatt -sajnos-nem is csodálom, hogy közelében sincs a cs, dota,starcraft esport versenyeinek , nézettségének. Lásd pl. V4 Future Sports Festival, Budapest.

Aki elolvasta egy wot "matuzsálem" hozzászólását, annak köszönöm. Aki egyetért velem, annak még jobban :)
Legyen veletek az rng, az mm és jó csatákat, sikeres játékot kívánok Mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ynnegaf, WJLock, kiskukac15, AzertsemJo, pap32, Patsky, Franci, AntTheZ, Exami, tankosszasza, FrissHúús

1 éve 6 hónapja #272251 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Én már kb karácsony óta nem játszok - az 1.0 kedvéért léptem fel kb 10-15 csata erejééig, ebből kiindulva valamint a kb 4 éves WoT múltamra hivatkozva szólnék hozzá a témához:
- Az 1.0 szép - igaz van hozzá olyan gépem is, ami megerőltetés nélkül minden maxon +120 fps felett tudja futtani. Próbaképpen levettem ultráról (vagy minek hívják) maximumra és őszntén megmondom nem láttam lényeges változást, fps-ben sem.
- Ugyanakkor ez a mozgó pipacsmező és hajladozó fű konkrétan kikészített a pályákon ahol van, még az agyam is vibrált tőle - nem jöttem rá hogy kell kikapcsolni. Majd taán egyszer, ha lesz kedvem újra fellépni.
- Én is ismerek olyan játékost, akinek a gépe ingyen se kéne annyira ócska, mégis lazán +3500 felett tolja. De azért 50-60fps alatt akármilyen felbontásban nem hiszem hogy bárki is élvezné a játékot.
- 3 hónap távlatából szerintem nem lett jobb a játék, sőt rosszabb mint karácsony előtt. Most nem a játék megoldásairól beszélek, hanem a csapatokról - nem volt egyetlen kiegyenlített csata sem - rekt vagy az egyik, vagy a másik oldalnak. Játékosok össze-vissza mennek a pályákon, azt se tudja mivel hova pláne nem hogy miért, stb... Nekem se az nem okoz örömet, ha úgy rektelem le az ellnfelet ha azt se tudja kitol/honnan/miért kapta, se az ha engem vágnak szét pillanatok alatt a csapattársak idiotizmusa miatt - eddig is így volt, de ez alatt a pár csata alatt valahogy hatványozottabban éreztem. Az ötödik 1-15 után zsinórban azért már gondolkodóba estem -> nem tartom magam gyenge játékosnak, minden tierben aktivan és nagyban tudom befolyásolni a csaták kimenetelét, most az esélyek mintha rosszabbak lennének.
- Tetszenek az olasz tankok, de értük nem jövök vissza, ez ahhoz nagyon kevés.
- Az új pályák tetszettek, és a meglévők átalakításaival is többé-kevésbé egyetértek.
- Túl sok a prémtank, teljesen kezdők vesznek egyből t8 prémet és lesznek kutyakaják az első 2-3 percben nagyban befolyásolva negatív irányban csapatuk nyerési esélyeit;
- Üzetpolitikailag értem a WG miért nem korlátoz de ez egy nagyon rövid távú stratégia - szerintem bátrabban kellene hozzányúlniuk a rendszerhez és bár pár átalakítás biztos nehéz lenne, hosszabb távon elégedett játékosokkal gazdagodna a WoT. Tapasztalat alapű MM, kezdők limitálása tierben, magasabb szintű prémtankokhoz való hozzáférés, stb...
Rajta tartom a szemem a játkon, mert bár jelenleg aktívan nem játszok azért még szeretem meg azért 4 év az 4 év. Ebben a formában az 1.0 nem az az átalakítása a játéknak szerintem, amire annak szüksége lenne.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Simula

1 éve 6 hónapja #272252 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Nem idezem a mondanivalodat sheman, mindenesetre tetszik amikor valaki tobb mindent figyelembe vesz, ervelesebe targyilagos.
Reszemrol koszonom hozzaszolasod.

Malacrol pedig annyit, nem tudom mennyire koveted itt az esemenyeket, hozzaszolasokat, de nem csoda, h tele van a bakancsa olyanok miatt akik mindig a masikat es mast okol hibaztat sikertelensegeiert. Neki is igaza van, estletleg tulozva, ingerulten ad hangot velemenyenek. Ez is kell.

1 éve 6 hónapja #272264 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Mostanra már egy hét telt el az 1.0 kijövetele óta, és habár a legutóbbi hozzászólások nem épp ellene, negatívan irányultak, a legtöbb embernek határozott problémái vannak a játékkal, és itt most ezekkel kívánok szembe menni.
1. A játék, az új patch érkezésével szebb lett, ám úgy érződik, mintha a setupra vonatkozó "nem kell majd erősebb gép", "ugyanazokon a beállításokon elmegy" ígéreteket nem sikerült betartani. Én az 1.0 előtt fejlesztett grafikán, maximum beállításokkal játszottam (nyilván SD kliens). Most fejlesztett grafikán, a legalacsonyabb beállításokkal játszom, SD kliens, és a játék talán még így is szebb mint régen, és így ugyanazt az fps-t hozza. Ha úgy nézzük, és azzal a beállításhalmazzal játszunk ami ugyanazt a látványt nyújtja mint a régi, többnyire nem kell jobb gép hozzá. Nyilván aki eddig is minimumon tolta, ez nem lehetőség, de biztos van, aki már megoldotta ezt is.
2. Sok a fellelhető bug a játékban, én találkoztam egy-kettővel. Ultrától lefelé minden beállításon kipróbáltam a játékot, és minél lejjebb mentem a beállításokban, annál kevesebb lett a hiba, az utolsó három napban, csak 1 jött szembe velem.
3. A játéktér nagyobbnak tűnik, elvesznek rajta emberek: én ezen a mai napig csak nevetni tudok, nem találkoztam olyannal, aki elindult volna játszani, és a falat kaparászta volna. Aki afk, kidobja a játék, lag, bug miatt nem lát, inkább ment neki a falnak, de arról a játékos nem tudhat, hogy nála mi a baj.
4. A fizető játékosok rendkívüli előnyre tettek szert, hála a prémium tankok unbalance-ának, a lőszerek különbségének, a jobb felszerelésnek hála. Hát tény ami tény, tier 7-ben és tier 8-ban jelenleg a legrosszabb játszani. Őnekik is jelen van az rng, lehet kisebb mértékben, de legyőzhetőek.
5. Modhasználat. (Előszóba megjegyezném teljesen ellenzem az összeset, nem használom őket, és csak a játékélmény rovására mennek szerintem) Az a legérdekesebb, mikor ezeket a játékosokat bántja valami, és mégis a legtöbbször ők "panaszkodnak", ami akár logikus is lehet, hiszen többet tudnak mind a saját csapatukról, mind az ellenfeléről. Kérdezem én, ha annyira zavarja a csapatok "unfair" összeállítása, akkor minek nézi, majd, hogy másokat idegesítsen, ezeket a tapasztalatait meg is osztja. Mindenki tudja, hogy nem banolnak minden olyan játékost, aki megérdemelné, hozzá lehet szokni ( :thx: ). Akinek pedig törölnie kell a modokat, hogy a játéka rendesen fusson, ne bánja, hiszen ugyanolyan "jó" játékos marad, és az összeállítás is ugyanolyan "unfair" lesz :)
6. Pályaátalakítások jól sikerültek, nekem tetszenek, és ahogy érzékeltem a közösségnek is. Én pár pálya kivételét sajnálom, de ez egyéni vélemény :)

+ egy kis személyeskedés: Arra jöttem rá, hogy sokan vannak, aki nem játszottak más játékokkal nagyon. A moba játékokban ha meghalsz, visszatérsz még a játéktérre, de ez nem garantálja hogy nyerni tudtok, sőt, az esetek nagy százalékában 20 percet várnak a végső vereségre, miután már 20 perce játszanak. A Wot-ban kb 5 percig játszol egy meccset, nem tudom elképzelni, hogy lehet jobban kiakadni egy 5 perces játék után, mint egy 40 perces után, pedig a wargaming közösségére ez a jellemző. Nekem ez a játék még mindig kikapcsolódás, mert már megjártam a játékok poklát, ahol 2 óra alatt játszol 2 játékot, mindkettő vereség, és kilépni nem lehet közben. Ezen gondolkodjon el mindenki, aki csak a negatívumokat látja.

1 éve 6 hónapja #272281 Írta: fly
Megválaszolva: fly

GoldMalac beküldte: A grafika szép, egész gyenge gépeken is jól fut akkor, ha az rendesen van telepítve nincs szétmodolva stb.
Persze ne várja senki, hogy 2018-as játék 4k-ban fusson egy 10+éves office laptopon de van jópár barátom aki ilyen laptopon játszik unikum szinten.

Hunti.
Kivételesen ez nem trollkodás volt,igaz?
Szánalmas a hozzá állásod,mikor a havernak benyalsz(ami nem baj),de ha valaki más írja,akkor meg trollt kiáltasz rá.
GJ.

1 éve 6 hónapja #272283 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Továbbra is túl erősek a klikkerek, sőt, nagyobb összeget is mernék rá tenni, hogy titokban erősítették is őket sebzésre is, pontosságra is. Ha nem igazi városi pálya, mindig a top sebzők között vannak. És igen gyakori a top tier klikker. Hadd élvezze a rohadék, hogy egy lövéssel szed ki tankokat. Nemrég, még az 1.0 előtt azt nyilatkozta a wg, hogy ők elégedettek a mm-mel. Hát, lelkük rajta, el kell fogadni, hogy ők így látják. Ezzel viszont kifejezik a hozzáállásukat az egészhez.

1 éve 6 hónapja #272285 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN

jamon_serrano beküldte: Továbbra is túl erősek a klikkerek, sőt, nagyobb összeget is mernék rá tenni, hogy titokban erősítették is őket sebzésre is, pontosságra is. Ha nem igazi városi pálya, mindig a top sebzők között vannak. És igen gyakori a top tier klikker. Hadd élvezze a rohadék, hogy egy lövéssel szed ki tankokat. Nemrég, még az 1.0 előtt azt nyilatkozta a wg, hogy ők elégedettek a mm-mel. Hát, lelkük rajta, el kell fogadni, hogy ők így látják. Ezzel viszont kifejezik a hozzáállásukat az egészhez.

Ebben egyetértek. Nagyban meghatározza a végkimenetelt is, hogy a két csapatban eltérő tudású játékos ül a gépek mögött...

Ami meg nem kicsit idegesítő...

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #272288 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
ööö... nem is tudom.

Szerintem az utóbbi időkben kiadott egyik legjobb frissítés.

A grafika inkább zavaró, néhány effektet nem lehet kikapcsolni... A kiosztott/bekapott találatok jelzése nekem tök más mint eddig.

A hangokról nem tudok nyilatkozni, némítva játszom legtöbbször.

Pályabetöltési bug? Nincs. Hirtelen fagyás: Nincs. Ugyanaz a térkép egymás után: Nincs. MM: sose' vo't még ilyen jó. Lagg: nem jellemző. Durva fps drop: Talán kétszer volt ilyen, de inkább helyi vasban keresendő a hiba.

Mintha tovább tartana ellenfelet találni, illetve a pályák betöltése is tovább tart (általában pár másodperccel a 30-as számláló elindulása előtt töltök be).

Aki játszani akar, annak jó. Minden másra meg ott a mastercard.

Persze, biztosan van egy csomó idegesítő probléma, de én élvezem, hogy végre újra kell tanulni minden pályát, eltűntek, odébb másztak a tereptárgyak. Talán a számomra leginkább negatív változás a sok kerítés... elakad benne a repesz...

szerk: egyébként a leginkább élvezetes csatáim vége általában vereség
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 6 hónapja #272372 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nem elég, hogy csinálnak egy ilyen kis barlangot, ez még meg is találja.. :wb:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.