Jelenleg 324 vendég és 4 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja #271716 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Nálam a bekapott találatok hangja tűnik el időnként.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #271718 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Gyerekek..... úgy el van cseszve ahogy kell...

Egy játszhatatlan fostenger lett az egész...

1 éve 7 hónapja #271719 Írta: Kova
Megválaszolva: Kova
Ma végre volt időm kipróbálni az új frissítést. Hát nagyjából az lett, amire számítottam, mivel özönvíz előtti a gépem.
Szinte minden beállítás minimumon, full hd felbontáson, de így legalább meg van az átlag 40 fps.
Viszont így az új effektekből sokat nem érzékelek :D

1 éve 7 hónapja #271721 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Haverom az SD kliensel játszik és azt mondja nagyon faxa.10 éves a gépe.Ezt csak azért írom mert sokan írják hogy játszhatatlan.Be lehet állítani szépen.Nekem is el megy közepesen egy B980 as procival 4 giga rammal meg egy gtx 280 as vga val.

Na de amiért írok.Nem szoktam arty zni.Viszont a minap bementem a csatába és nem volt célköröm csak addig amíg betöltött.

Aztán eltünt.Ellöttem magam mikor úgy gondoltam beszűkült, akkor megint meg jelent és ismét csak addig amíg tölt.

Valaki tapasztalt hasonlót?

Nem idegesít miatta dolog mert nem játszom vele sokat csak érdekel.

1 éve 7 hónapja #271728 Írta: csakated
Megválaszolva: csakated
Azt tapasztalta más is hogy a grafika az 1.0-ban - leszámítva az "alacsony" beállítást - homályos? a tankok még tán élesnek látszanak, de az épületek és tereptárgyak homályosak. SD és HD kliensben is. Vagy ha nem homályos, akkor meg furán szőrös/pixeles a tárgyak kontúrja. Elég bosszantó. Nektek nincs ilyen gondotok?

1 éve 7 hónapja #271732 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

csakated beküldte: Azt tapasztalta más is hogy a grafika az 1.0-ban - leszámítva az "alacsony" beállítást - homályos? a tankok még tán élesnek látszanak, de az épületek és tereptárgyak homályosak. SD és HD kliensben is. Vagy ha nem homályos, akkor meg furán szőrös/pixeles a tárgyak kontúrja. Elég bosszantó. Nektek nincs ilyen gondotok?

A dinamikus grafika ugye ki van kapcsolva?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 7 hónapja #271748 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!
Masnal is jelentkezik az a bug, hogy eltalalnak es nem jelzi sehogy csak azt veszed eszre, hogy a hp-d lement? Baromi idegesito es ez a teszt szeron is volt kijavithatnak mar ezt a hibat... Nem keves penzt oltem mar bele ebbe a gamebe es elegge irrital, hogy a penzemert bugos jatekot adnak... vagy ez nem is hiba? Ez igy normalis?

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 7 hónapja #271749 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Más is írta már,nálam is ez van,majd jön mikro pöcs biztos :P

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 7 hónapja #271759 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Nézd az àtlag lusta tanulni,pláne taktukusan gondolkodni

1 éve 7 hónapja #271765 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Core2 duo E8200, 4giga ram, amd hd 7700 sd klienssel közepes beállításokkal jól és szépen megy, pedig ez igen csak nem mai konfig.

A fórumokon a verzióváltás kapcsán tapasztalható panaszáradatról eszembe jutott a "csinibébi" effektus, amikor a hölgyemény magára tuszakolja a miniszoknyát, amiből éppen nem látszik ki a se...bbikfele, meg felveszi a cukipólócskát, amiben a köldökéig látszik a dekoltázsa, aztán meg fel van háborodva, higy mindenki őt nézi, és nem érti, miért.....

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11, AntTheZ

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271766 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Akinek "szőrös" a grafika vagy pixeles, az kapcsolja be az élsimítást.

Akinek homályos, az kapcsolja ki az elmosódás effektet.

Eddig talán egyszer volt olyan nekem hogy a bekapott találatnak nem volt hangja, csúszott.
Szerintem vedd lejjebb kicsit a grafikát, hátha sok a gépednek.

Az artynak nincs célzókör, ugyanez.
Sok mindent kell kiszámolnia a VGA nak valószínűleg nagy falat neki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

1 éve 7 hónapja #271781 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Engem eléggé meglepett, hogy fut a laptopomon a játék, mert az előző verzió is majdnem minimumon ment csak, így ez pozitívum. A garázs sem tölt be lassabban, és a csatába is betesz kb, 10mp-vel kezdés előtt. Kicsit furcsa még, hogy utánam is jelennek meg tankok, pláne ha megindul az ember és aztán "pottyan" le egy előtte, de nem gáz.
A pályák azért változtak, csak kapkodom a fejemet még kicsit furcsa :). Ami viszont nehéz lesz megszoknom az az új látványvilág. Egy kicsit "vakítanak" a színek, meg a tájak. Így kicsit nehéz figyelnem, elég fura és élénk még nekem a dolog.

1 éve 7 hónapja #271787 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Nekem nem a gép teljesítménye miatt csinálja ezt a találati hang bugot I7 4790k, 16gb ram, gtx 1070 és ssd-n van ráadásul. Remélem javítják hamarosan a többi buggal együtt.

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #271838 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nekem is tapasztalható mai naptól egy pár dolog amit nem tudok hova tenni...
Shban 2-szer fagyott ki a játék... Konkrétan...
Mintha csak az eget látnám... Világoskék felhős ablakot látok, mintha a levegőben lennék, de sem az én sem a társaim tankjat nem látom... Csak a tank fölötti név ikon stb látható, ha mozgató az egeret, akkor centrikusan mozognak az ikonok stb.... Sosem láttam még ilyet...
Megneztem a videót és ott nem látszik, tehát felesleges feltenni... Valszeg nekem is ssd probléma lesz...
Folyamatos 80fps HD ultran.. Minden hőfok normális, sem a CPU, sem a ram, sem a vga kihasználtság meg így is csak kB 50%-os....
Tegnapi nap tapasztaltam viszont egy másik fura dolgot, amit nem értek leesett az fps 20-30-ra a stabil 80-rol... Másodpercenként elkezdett lagolni vagy ugrani a játék, mintha folyamatosan, másodpercenként ugranak a játék... Újra indítottam a wotot és megszünt... Ötlet?

1 éve 7 hónapja #271845 Írta: zooli74
Megválaszolva: zooli74

bodzy beküldte: 750TI kártya stabil 90 fps és nincs pálya ismétlés.... :newyear3:

Milyen proci van hozzá?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.