Jelenleg 569 vendég és 9 tag online

1.0 tapasztalatok

6 hónapja 1 napja - 6 hónapja 1 napja #271407 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
: OOOO

www.twitch.tv/v...12m17s

szerk.

+ Lirik

Volt már ilyen? :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Ergil

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 1 napja #271408 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nem tudom ki ez, de nagyon tenyérbemászó. :evil:

6 hónapja 1 napja - 6 hónapja 1 napja #271410 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Nem tudom ki ez,

Jó reklám. Amúgy egy google-t megérhet a Doc sztori.

de nagyon tenyérbemászó. :evil:

Az is benne lehet. :)

6 hónapja 1 napja #271411 Írta: 1ocsi61
Megválaszolva: 1ocsi61
Szia vagy sziasztok még nem tudom de van egy nagy problémám nem tudok a játékba be lépni tegnap óta. Mert le jött az új frisités és meg véltozott a gép igény ijenkor mi a mano van.

6 hónapja 1 napja #271412 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Hát mit ne mondjak kissé csalódott vagyok.... A grafikát illetve az fpst tekintve...
Igaz nem futtatam le a tesztet és nem tudok számokat, de hogy elméletileg jobban kezeli a több magot stb, én arra számítottam, hogy minimális fps csökkenés mellett egy stabil állapotot fogok kapni...
Egy helyett az elmúlt stabil 100-120 fps elesett 60-80 fpsre(ultra beállítás), igaz ez is bőven kielégítő, de az hogy csata betoltesenel és a csata végén és elején úgy beakad a játék vagy tököm tudja, hogy mi... Fps 0!!! Meg ilyen sosem volt....

Nagyon szép a grafika meg kell hagyni, de ha már ez ilyen szép lett, csak remélni tudom, hogy immáron hajlandó lesznek végre a tényleges problémákkal foglalkozni....

6 hónapja 20 órája #271445 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!

Az este kicsit elkámpicsorodtam. Laptopomon 14-17 fps csordogált 300-500 közötti piggel.
Instal. Ujra rak Ma délelőtt kipróbáltam 30-40 közötti fps, 50 körüli ping, Eddig is ennyi volt, játszható.
A grafika szép, a zene tetszik, alapvetően kellemes érzésem van játék közben.
Én elégedett vagyok a változásokkal. Hogy a térkép átalakítások mennyire jönnek majd be az kiderül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

6 hónapja 20 órája #271446 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

AntTheZ beküldte: Sziasztok!

Az este kicsit elkámpicsorodtam. Laptopomon 14-17 fps csordogált 300-500 közötti piggel.
Instal. Ujra rak Ma délelőtt kipróbáltam 30-40 közötti fps, 50 körüli ping, Eddig is ennyi volt, játszható.
A grafika szép, a zene tetszik, alapvetően kellemes érzésem van játék közben.
Én elégedett vagyok a változásokkal. Hogy a térkép átalakítások mennyire jönnek majd be az kiderül.

Végre valaki nem sír, hogy odébb rakták a kedvenc kemper bozótját. Úgy kell felfogni, hogy minden pálya új. Meg kell ismerni, meg kell tanulni, mint az elején. Nekem kifejezetten tetszik mind, mintha új játékkal játszanék. A kezdeti kisebb hibák, meg orvosolva lesznek hamarosan, szerintem.

6 hónapja 20 órája - 6 hónapja 20 órája #271447 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Engem nagyon megnyertek ezzel a szebb grafikával, a zene is király :applause: .
A pályamódosításoknak is örülök, legalább van megint mit tanulni :).

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Snoke, AntTheZ

6 hónapja 20 órája #271448 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
Grafikát levettem minimumra.igy is jobb a kinézet mint elötte.Pedig a gépnek birnia kellene,szóval valami gebasz került ebbe a 1.0 klienseb.Tegnap lepucoltam mert úgye a régire frissitettem rá,ma leszedtem.Amugy se a fákba meg a bokrokba akarok én gyönyörködni,hanem játszani szeretnék.Zenék baromira idegesitöek,le is vettem 0-ra.

6 hónapja 20 órája #271449 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
van eladó GTX 1070-em jó áron azzal tuti megy :)))

6 hónapja 20 órája #271453 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A Doki is tolja a WoT-ot. :ohmy: :cheer:

Mikor pubg-ztem regebben akkor eleg sokat neztem a streamjet, szorakoztato figura.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, straubbazsi

6 hónapja 3 órája #271535 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Engem 1 dolog zavar nagyon, megpedig az, hogy neha amikor talalatot kapok semmi hang vagy effekt nincs amivel "ereznem", hogy eltalaltak, ha nem irna ki, hogy eltalaltak eszre se veszem es ez nagyon zavaro remelem, hogy ez egy hiba es javitani fogjak. minhta nem lenne "sulya" a talalatoknak vagy hogy fogalmazzak... Amugy minden masban tetszik eddig, de volt 1-2 nagyobb laggom ami egyaltalan nem jellemzo...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

5 hónapja 4 hete #271540 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Én pedig kérem vissza a 9.xx verziós fordulatszámmérős, speedlimiteres kilométerórát!
A másik pedig, hogy hasznos és kevésbé trükközős boostokat is kivettek és mindent sziklásítottak. Ennek azért nem örülök hogy így lehatárolták a mapokat.

Az én "problémáim" listája ennyiben ki is merül az 1.0-val kapcsolatban.

5 hónapja 4 hete #271544 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll

Nortonor beküldte: A másik pedig, hogy hasznos és kevésbé trükközős boostokat is kivettek és mindent sziklásítottak. Ennek azért nem örülök hogy így lehatárolták a mapokat.

Szerintem konkrétan ez volt a cél... az meg nem nagyon érdekli őket, hogy emiatt néhány térképen igencsak bajban vannak a low tier med - és általában a könnyű tankok.
Cserébe viszont kaptunk néhány térképen szuper erős kempelős td és spot pozíciókat... jah, hogy nem mindenki akar kempelni, az egyéni szociális probléma.

5 hónapja 4 hete - 5 hónapja 4 hete #271566 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti
Így dobott be a pályára:

Jól megszívtam volna, ha az FV td nem segít.Azért remélem nem lesz túl gyakori jelenség, pl. a maust nem is nagyon tudnák visszaborítani a csapattársak.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Frankenstein Bourne, Robb_HUN

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.