Jelenleg 416 vendég és 3 tag online

1.0 tapasztalatok

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #273072 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

Admiral_von_Yorck beküldte:

dikkmánvas beküldte: Kár volt a wgnek átrendezni a térképeket.leming csorda hátán leming csorda.Egy rakás [.:moderálva by Bhalangir:.]vagyok egy csoportba mindig.

Nem bántani akarlak, de az olyan pöcsöknek mint én a te csapatodban, mi a lófilé köze van az új mapokhoz?
Nem vágom az összefüggést? ;)

Nem rólad irtam.Amúgy az hogy amióta grafikai újjitás volt,mappok átdolgozása,a sok iidota nem tudja mi merre van,mit csináljon,és az összes kreten egyoldalt megy.mert 1 vadparaszt,álltalába a top tiere megindul pl. jobbra,az összes idiota meg megy útána.Hiába lássa hogy másik oldalt 1-2 tank van,vagy 1 se,és tudja hogy neki arra kellene mennie mert ott van a megfelelö pozició,e nem.Mert top tiere jobbra megy,akkor megy ö is mert hát az a tutti,az a nyerö.Újjitás elött is volt néha ilyen leming,de most 1.0 jött szinte csak ez van.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #273080 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

dikkmánvas beküldte:

dikkmánvas beküldte: Kár volt a wgnek átrendezni a térképeket.leming csorda hátán leming csorda.Egy rakás [.:moderálva by Bhalangir:.]vagyok egy csoportba mindig.

Nem bántani akarlak, de az olyan pöcsöknek mint én a te csapatodban, mi a lófilé köze van az új mapokhoz?

Nem rólad irtam.Amúgy az hogy amióta grafikai újjitás volt,mappok átdolgozása,a sok iidota nem tudja mi merre van,mit csináljon,és az összes kreten egyoldalt megy.mert 1 vadparaszt,álltalába a top tiere megindul pl. jobbra,az összes idiota meg megy útána.Hiába lássa hogy másik oldalt 1-2 tank van,vagy 1 se,és tudja hogy neki arra kellene mennie mert ott van a megfelelö pozició,e nem.Mert top tiere jobbra megy,akkor megy ö is mert hát az a tutti,az a nyerö.Újjitás elött is volt néha ilyen leming,de most 1.0 jött szinte csak ez van.

...és te az 1.0 óta mindig a helyes irányba mész?
Továbbra sem értem miért az új HD mapok tehetnek róla, hogy neked nem megfelő irányba indulnak meg az emberek!

1 éve 7 hónapja #273083 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

dikkmánvas beküldte:

Továbbra sem értem miért az új HD mapok tehetnek róla, hogy neked nem megfelő irányba indulnak meg az emberek!

Picit olvass már a topikokba jóóóó.nézd meg hogy a dühöngöbe pl. hányan irják a leming csapatot.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #273085 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Srácok, segítsetek már!
Az 1.0-ás Cliff északról nagy mumusom lett. Igazán nem tudom mit csináljak rajta.
D1 meddel/TD-vel jó választás de elég statikus.

D4-et már nem igazán lehet fedezni a sziklák miatt, így ha randomban nem megyünk oda elegen mindig meghalok, mert E3-at rendszeresen elfoglalják délről és két tűz közé kerülök E6 - E3 között.

Gyakorlóban már megnéztem az A4-es platót is, de onnan is alig lehet támogatni, a déli sokkal jobb.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 7 hónapja #273093 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

dikkmánvas beküldte:

dikkmánvas beküldte:

Továbbra sem értem miért az új HD mapok tehetnek róla, hogy neked nem megfelelő irányba indulnak meg az emberek!

Picit olvass már a topikokba jóóóó.nézd meg hogy a dühöngöbe pl. hányan irják a leming csapatot.

Érdekes...elmúlt 1 hét 160 csata, 62,5% winrate, 2135wn8 átlag. Engem nem zavar a lemminghad, a taktikámat hozzá igazítom. Ha mindenki elmegy egy irányba, legalább van alkalom kipróbálni a pálya közepén lévő részeket. A statomból ami az átlagom felett van majd 500-al, arra merek következtetni, hogy azért lehet alkalmazkodnia a lemmingekhez is valahogy. Vagy a dühöngőbe meg mindenhova máshova járni zokogva, hogy most éppen ez nem jó. Erre próbál utalni Admiral is.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 7 hónapja #273098 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Ergil beküldte: Srácok, segítsetek már!
Az 1.0-ás Cliff északról nagy mumusom lett. Igazán nem tudom mit csináljak rajta.

D4-et már nem igazán lehet fedezni a sziklák miatt, így ha randomban nem megyünk oda elegen mindig meghalok, mert E3-at rendszeresen elfoglalják délről és két tűz közé kerülök E6 - E3 között.

Gyakorlóban már megnéztem az A4-es platót is, de onnan is alig lehet támogatni, a déli sokkal jobb.

Próbáld C5/D5-ből támogatnia csapatot. Innen látod E5/6-ról a dombról kikukucskálókat, a hegyre rusholókra van 1 biztos lövésed, illetve ha előre tudsz menni D5-be, mert a hegy passzív az ellentől, akkor E3-ra tudsz lőni, vagy C5.ből szintén rálátni E3-ra, illetve ha 9-es sorról jönnek innen könnyebb átfordulni oda segíteni..Egyenlőre én ezt a helyet próbálom, és elég elfogadhatóan működik.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Sics, Admiral_von_Yorck

1 éve 7 hónapja #273103 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Bhalangir beküldte:

Próbáld C5/D5-ből támogatnia csapatot. Innen látod E5/6-ról a dombról kikukucskálókat, a hegyre rusholókra van 1 biztos lövésed, illetve ha előre tudsz menni D5-be, mert a hegy passzív az ellentől, akkor E3-ra tudsz lőni, vagy C5.ből szintén rálátni E3-ra, illetve ha 9-es sorról jönnek innen könnyebb átfordulni oda segíteni..Egyenlőre én ezt a helyet próbálom, és elég elfogadhatóan működik.

Köszi!
Egyébként még ezt találtam:
wotguru.com/map...liff/#
wotguru.com/wp-...ff.jpg

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir, Admiral_von_Yorck

1 éve 7 hónapja #273117 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

Ha tőlem is elfogadsz javaslatot....

Próbáld az A5/K5 pozíciót. Különösen a K5, valami eszméletlen hatékony tud lenni.:) Majd az egész mapot be tudod lőni róluk...igaz tök statikus helyek, de jó álcával meg jó ágyúval eszméletlenül adja!
103 0-val már nem egyszer 5k fölé mentem ezekről a helyekről sebzéssel!
Fürge légy mert egyszemélyes páholyok!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil

1 éve 7 hónapja #273265 Írta: fridok
Megválaszolva: fridok
Sziasztok!

A következő problémára kérnék segítséget tapasztalatokat.
A minap elővettem a WoT-ot ismét, a gépemen pihent de fel kellett frissíteni.
Ez megtörtént, töröltem minden külső modot, majd elkezdtem a játékot.
Örömmel konstatáltam, hogy gyönyörűen fut az új motor ellenére, DE valami miatt a mapok betöltése borzasztóan lassú (többször már csak akkor dob be mikor már mindenki elhelyezkedett, vagy rosszabb esetben már lőnek), amit annak tudatában, hogy azért nem gyenge a gépem, valószínűtlennek tartok, hogy valamit ennyire megenne, mikor játék közben meg döccenés mentes.
Újratelepítés nem oldotta meg.
Van az 1.0-val még valami kiforratlan dolog amire gondolhatok ebben az ügyben?

1 éve 7 hónapja #273267 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

fridok beküldte: Sziasztok!

Örömmel konstatáltam, hogy gyönyörűen fut az új motor ellenére, DE valami miatt a mapok betöltése borzasztóan lassú (többször már csak akkor dob be mikor már mindenki elhelyezkedett, vagy rosszabb esetben már lőnek), amit annak tudatában, hogy azért nem gyenge a gépem, valószínűtlennek tartok, hogy valamit ennyire megenne, mikor játék közben meg döccenés mentes.

Nem tudom neked min van, de SSD-ről állítólag nagyon hatékony a betöltés.
Nekem nincs ssd-m és az első csata mindig lassan tölt be de a többi oké.
Ha futtatsz a háttérben valamit, attól függetlenül hogy a géped elbírná a betöltést lassíthatja.

1 éve 7 hónapja #273268 Írta: Szuszka
Megválaszolva: Szuszka
Üdv!

Most frissítettem az asztali gépkonfigomat, egy GTX1060 3GB-al, és egy SSD-vel.
Eddig win7-et használtam de már illő volt váltani WIN10-re úgyhogy ezt is cseréltem. :)
Viszont a várva várt eredmény elmarad egyenlőre ugyanis 1920x1080-ba Maximumon (nem Ultra) 40-70fps van HD klienssel, aminek meg is van az oka....40-55%-os GPU használat játék közben és nem is megy fentebb nagyon. Ez azért érdekes számomra mert a benchmark ultrán simán ment 90fps körül, ott meg is volt a 95-100% körüli GPU használat. Egy gyors 3D MARK tesztet is nyomtam, ott is az elvárt értéket hozta a gép ugyhogy nem hardware-s problémája van. Legfrissebb NVIDIA driver van fent, tök csupasz a WIN10 is, gyakorlatilag WOT van csak a gépen. Esetlegesen járt így valaki? Megoldása valakinek? Előre is köszi.
Mellékletek:

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #273269 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Robb_HUN beküldte:

fridok beküldte: Sziasztok!

Nem tudom neked min van, de SSD-ről állítólag nagyon hatékony a betöltés.
Nekem nincs ssd-m és az első csata mindig lassan tölt be de a többi oké.
Ha futtatsz a háttérben valamit, attól függetlenül hogy a géped elbírná a betöltést lassíthatja.

SSD tényleg sokat segít. Nekem 1-2 "semmirevaló" és zavaró (sniper nézetes effektek pl.), minden ultrán van. Mindig betöltök, jóval a 30-seces visszaszámlálás elött.
1.0, lehet én a szerencsésebb oldalon vagyok, nálam csakis pozitív dolgokat (hardverileg, játékélmény az már más tészta) eredményezett, "legnagyobb" negatívum, a játék kicsit tovább "piszmog", mikor elindul. Nem tudom, neked mennyi felesleges dolog fut, mikor megy a játék, de szerintem nagyon ajánlott átnézni mik is indulnak automatikusan stb, stb... Ccleaner + Windows 10 manager-t ajánlanám. A videokártyád elvileg erősebb, mint az enyém (RX 460), szóval nem grafikus probléma van.
Őszintén én nem ajánlanám a 10-et, hacsak nincs valami rettenetesen hatalmas kényszerítő ok. WIN7! B)

1 éve 7 hónapja #273271 Írta: Matt__Kirby
Érdekességképpen 57 csata map rotációja.

Erlenberg a toppon.

1 éve 7 hónapja #273277 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Robb_HUN beküldte: Érdekességképpen 57 csata map rotációja.

Erlenberg a toppon.

Nekem nem tetszik az új, túl lapos :lol:

1 éve 7 hónapja #273288 Írta: Matt__Kirby
Rossz irányból nézed, alulról kell:)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.