Jelenleg 343 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete #295614 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Szerintem így direktben nem. De hátha nálam okosabbak is olvassák.
Én legalábbis még nem tapasztaltam hogy értesítést kaptam volna előre.
De ha indulnak a különböző eventek, sztem számolhatsz vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #295621 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Slandyke beküldte:

PZoli beküldte: A battle pass tele van orosz/angol és univerzális töredékekkel, szóval, ha abban haladsz, akkor jönnek a tervrajzok dögivel.

Azon már túl vagyok sajna! Az univerzális töredékek java el is fogyott. Azokból nulláztam a 277, , 430U, leo1, wz1115A és a manticore tervrajzait. A tier 8 -at szeretem játszani a kilencest pedig mindenhol free XP -ből lépem, vagy léptem már át. Itt jegyezném meg, hogy a leo1 és a 430U nagyon, NAGYON megérte. A fentieken túl tier 10 -ben még egy arty kell majd.. esetleg, ha valami lesz Top of the Tree -ben.. De általában véve inkább a tier 6 - 8. Az való nekem. Éééés jön a frontline is szerencsére! :)

És még egy kérdés: hogyan is müxik ez a kiválóság jel dolog? Kaptam már csíkot a stug IV csövére meg egy vörös csillagot a 416 -ra (felteszem kevesen játszanak ezekkel jelenleg) de idővel szeretnék a Turán -ra egyet-kettőt.. ;)

Kicsit eltérő szempontból szólok hozzá, ha nem szereted a tanácsokat ugord át innen nyugodtan. Pont azokat a tankokat ugrottad át tervrajzokkal meg free-xpvel amik a legjátszhatóbb 9-es tankok és ráadásul megtanítanak a 10-esek használatára. Nem t10-ben kell megtanulni játszani, ha klánozni kellenek a tankok akkor sem leszel semmi hasznára a csapatnak tudás nélkül. Obj. 430 lényegében a legerősebb stock tank, a T-10 pár modullal már azt a játékstílust követeli meg mint a 10-es társa, csak jobb MM-el rendelkezik. A Leo PTA szintén rendben van stockként (maximum az ágyút érdemes rajta kihúzni ha nem bírod a kis alfát). A Manticore jelenlegi formájában a legtrashebb 10-es light, nem is értem a koncepciódat. Teljesen értelmetlen húzás volt máskor kérdezz nyugodtan, segítünk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Slandyke

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #295622 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Esetleg tud valaki dobni egy linket ahol a tankászhoz szükséges aktuális feltételeket meg lehet lesni?

Kicsit értetlenül állok, hogy erre első osztályt kaptam.

Mondjuk ez jobban meglepett:

Szóval hasznos lenne meglesni, mik a feltételek egyes tankokhoz.

Köszi

1 hónapja 2 hete #295623 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Sezamme beküldte: ha nem szereted a tanácsokat

Én minden tanácsnak nagyon örülök, bár bevallom nem fogadok meg mindig mindent, hisz lehet picit eltérő szempontból nézünk egy-egy dolgot. Jól mutatja például az IS7 vs 277 esete. Gyanítom, ha valaki rákérdez, hogy milyen 10 -es heavy -t érdemes manapság csiszolgatni, sokan élből a 277 -et javasolnák, mert trendi, de ahogy RockyRuciano volt szíves rámutatni, lehet, számomra az IS7 lenne az üdvözítőbb megoldás..

Nézzük most a 430U és a leo1 esetét! Én leginkább tier 5-8 között szeretek játszani. Ezekben a csatákban érzem leginkább jól magam. Szeretek még megcsinálni minél több bónuszt és küldetést is. Ezek között akadnak olyanok is amihez nem árt, vagy szükséges tier 9-10 tank is. Sőt! Vannak játékmódok, amihez tier 10 kell.. Élvezni ugyan élvezem a tier 10 csatákat is és persze érteni vélem azt is, hogy miért jó a tier 9 MM, mégis! igyekszem minél kevesebb időt tölteni ezeken a szinteken. Tehát! Tier 8-ban kihúzom játszva a 9-eshez szükséges XP -t. Nem költök kreditet egy kilences tankra, amit amúgy is eladnék és máris ott a 430U, Leo1 stb. amivel már tudok például ranked-re kvalifikálni stb.

Ami a manticore -t illeti. Bevallom kérdeztem ezzel kapcsolatban és pont ugyanazt írták mint Te. Nem nagyon szeretek light -ot játszani, mert egyrészt felelősség (pont elég szívás a csapatnak, mikor fel kell pattannom a gép elől így is), másrészt (és ebben talán egyetértünk) mostanában EBR > EBR > EBR > T100 (esetleg) .. viszont van light -os küldetés is néhány. EBR -t elvből sem játszom, mert szerintem abszurd az egész. Egy ilyen vackot senki nem próbálna meg egy bazinagy ágyúval eltalálni, hanem ha nagyon kell, unott arccal géppuskáznák cafatokra az első 3 percben. De ezen túlmenően is vicc az egész koncepció szerintem. .

Ezen a ponton maradna a T100.. DE!! Szeretek időnként nem trendi dolgokat használni. A Type 5 heavy sem túl életrevaló a mai játékkörnyezetben, mégis móka vele menni egy kört időnként. Plusz! A manticore -hoz maradt egy raklap tervrajzom az oroszokat pedig már szinte mind elhasználtam. Vannak küldetések, amiket amcsi, angol vagy lengyel járművel lehet megcsinálni. A manticore -hoz APCR a fejlesztett lőszer (jó! a T100 -hoz meg alap..). És!! a manticore -hoz csak két legénységi tag kell (tudom sokszor ez inkább hátrány). Ha már light, akkor igyekszem valamire kioptimalizálni, minél kevesebb játékidőből. Mivel ennek a legjobb (talán) az álcája és a szakértelmek átlaga ad még rá többek között bónuszt, azt tervezem, hogy az LHMTV -vel bohóckodom tier nyolcban (frontline stb). Ezt meg is tartom (3 fős legénységgel). A GSOR-t átugrom (9000 free XP). Majd a manticore -ba beültetem a maradék két női újoncomat (100% BIA) és kapnak egy-egy 850k skillbookot (mégsem 3). Mehet rá kis pimp.. ventillátor, távcső/periszkóp és álcaháló.. BAMM. kész is. :)

Megjegyzés. A klánozás annyiban érdekel, hogy jó lenne valami űberfasza, menő klánnak a tagja lenni, mivel szeretek professzionális közösségben játszani, még akkor is ha nem én vagyok a lándzsa hegye, finoman szólva. Objektív okoknál fogva a közeljövőben, csak ritkán tudok TS -re, discordra stb. menni. Ezért aztán, bár kifejlesztem a manapság jól használható vasakat, nem gondolom, hogy maholnap ezen a módon hasznos tudnék lenni egy ilyen közösség számára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi, zics911

1 hónapja 2 hete #295624 Írta: Rohamnyuszi

Slandyke beküldte:
Én minden tanácsnak nagyon örülök, bár bevallom nem fogadok meg mindig mindent, hisz lehet picit eltérő szempontból nézünk egy-egy dolgot...

Személy szerint talán annyit fűznék hozzá a témához, hogy a tier 9 valóban egy olyan része a játéknak, ahol alapvetően lehetőséged van a tier 10-hez szükséges kvalitások csiszolására. Szeméy szerint úgy érzem a tier 9 teljesen megfelelő terep ha szeretnél picit tovább lépni az alacsonyabb tierben tapasztalható "dühöngőből", ugyanakkor még nem érzed készen magad a tier 10-ben való alaposabb elmélyedésre.

Magam sem tudnám megmondani, miért érzem sokkalta otthonosabbnak a tier 9-et a tier 10-nél, ugyanakkor utólag is úgy vélem, nagy hiba lett volna kapásból átugranom, de meglehet ez csupán személyes tapasztalat. Tier 10-ben néha még mindig kényelmetlenül érzem magam, annak ellenére hogy 10+ tank áll már a garázsban ebben a tierben és nem egy csatát tudhatok már magam mögött.

A Manticore alapvetően a létező legrosszabb választás a tier 10 light mezőnyből, mindazonáltal érthető a koncepció, ahogyan erre a döntésre jutottál. Én is ahhoz a táborhoz csatlakoznék, akik azt javasolták, hogy engedd el, pláne lévén Te is említetted, hogy a light tank nem az erősséged. Ezzel nincs is probléma, ugyanakkor ha fejlődni szeretnél, akkor ez választás nagy eséllyel lesz kontraproduktív. Ha az EBR-t elutasítod, akkor ott a francia light vonal, ami kaliberekkel jobb választás, ahogy az orosz is. A német vonal sajna tier 8 felett gyakorlatilag értelmetlen idő és xp pazarlás.

Szerintem megéri az időt ha a fenti vonalakra fókuszálsz és amint lehet elengeded az angol light tankokat. Sokkalta több tanulásban/élményben lehet részed.

De természetesen ezek mind a Te döntéseid, szóval ami jól esik.

Ja és bocs, hogy belemagyaráztam az eszmecserétekbe így hívatlanul. :kappa:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 2 hete #295625 Írta: Slandyke

Rohamnyuszi beküldte: Ha az EBR-t elutasítod, akkor ott a francia light vonal, ami kaliberekkel jobb választás, ahogy az orosz is.

Valóban! Az AMX 13 is nagyon jó. Bár én a T100 -at picit jobbnak látom, szóval ha egyszer majd akarok egy rendes tier 10 lightot, amit hajtok is rendszeresen, akkor az valószínű orosz lesz. Kivéve persze, ha lesz battlepass, mondjuk francia blueprintekkel.. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

1 hónapja 2 hete #295648 Írta: Rohamnyuszi
Tudna valaki segíteni, hogy delikvensünk miért kapott több xp-t?

Töröm a fejem de nem sikerül rájönnöm. :thx2:

1 hónapja 2 hete #295649 Írta: Slandyke
Messzebbről adtad le a sebzésed javát.

1 hónapja 2 hete #295657 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok.

A frontline módban van limit a bázisvédés és az az által kapott rangnál?

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS

1 hónapja 2 hete #295659 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

MDavid1995 beküldte: Sziasztok.

Tegnap Ezredes rangot elértem kb 4 perc alatt védőként a Havas pályán.(B terület romoknál)
2 tankkal mentem,folyamatosan adta a bázisvédelmi pontot.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

1 hónapja 2 hete #295660 Írta: KamizZa

KamizZa beküldte:

MDavid1995 beküldte: Sziasztok.

Tegnap Ezredes rangot elértem kb 4 perc alatt védőként a Havas pályán.(B terület romoknál)Úgy álj hogy arty ne tudjon lőni rád, illetve bombázásra figyelj.
2 tankkal mentem,folyamatosan adta a bázisvédelmi pontot.

wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 2 hete #295661 Írta: MDavid1995
Én ugyanott, ugyanígy odaálltam, kiírta, hogy 570 bázisvédelmi pont az Obj 703-al és mégis hadnagy voltam

1 hónapja 2 hete #295663 Írta: KamizZa

MDavid1995 beküldte: Én ugyanott, ugyanígy odaálltam, kiírta, hogy 570 bázisvédelmi pont az Obj 703-al és mégis hadnagy voltam

Egy két alkalommal lépj ki a foglalóból és vissza.

wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

1 hónapja 2 hete #295664 Írta: MDavid1995

KamizZa beküldte:

MDavid1995 beküldte: Én ugyanott, ugyanígy odaálltam, kiírta, hogy 570 bázisvédelmi pont az Obj 703-al és mégis hadnagy voltam

Egy két alkalommal lépj ki a foglalóból és vissza.

Köszi. Így utólag énis gondoltam, hogy kikellett volna jönni, de megörültem, hogy micsoda mázli, hogy így bejutottam, erre kb semmit nem kaptam ennyi bázisvédésre :(

1 hónapja 2 hete #295668 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Véget ért a rangsorolt csata 3. szezonja is. A végső jutalmat át kell venni valahol vagy majd egyszer csak magától megjelenik a garázsban?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.