Jelenleg 305 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete #295490 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

#FINOALLAFINE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #295492 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

pepe0419 beküldte: Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Közhely, de ha úgyis szükséged van rá, próbáld ki és megtudod. Nincs veszteni valód.
Egyébként lehet.

1 hónapja 3 hete #295493 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

pepe0419 beküldte: Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Azoknak kiképzéskor fix a szerepük. Utána 500 aranyért (akicóban 375) átképezheted rádiósra, mint bármely mást, legalább is szerep váltáskor engedi kiválasztani a rádiós és rá tudnék nyomni az OK-ra. A 0. BIA szakértelem természetesen megmarad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295497 Írta: pepe0419
.

#FINOALLAFINE

1 hónapja 3 hete #295498 Írta: pepe0419

PZoli beküldte:

Azoknak kiképzéskor fix a szerepük. Utána 500 aranyért (akicóban 375) átképezheted rádiósra, mint bármely mást, legalább is szerep váltáskor engedi kiválasztani a rádiós és rá tudnék nyomni az OK-ra. A 0. BIA szakértelem természetesen megmarad.

Köszi, ennyit szerettem volna tudni, így akkor belevágok a kerekes sza.okba :D

#FINOALLAFINE

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295499 Írta: pepe0419

VaFec beküldte:

Közhely, de ha úgyis szükséged van rá, próbáld ki és megtudod. Nincs veszteni valód.
Egyébként lehet.

Közhely, de az okos nem saját hibájából tanul. Amúgy ha mindegy lenne, kipróbálnám, de olyan tankba kell, amiben nincs töltő, csak rádiós. Mivel négy ilyen tagom van és négy legényes a tank, így igenis van vesztenivalóm. Köszi.
A Mikulást pl. nem lehet átképezni.

#FINOALLAFINE

1 hónapja 3 hete #295500 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Slandyke beküldte: tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly

Én a Tier8-nál a T26E5-t és a 112-t ajánlom elsődlegesen, AMX M4 mle. 49-t másodlagosan, ezeket elég jól ismerem.
A mozgékonysága mindhárom tanknak jó. Páncélzatot nézve a 112 a legjobb, a T26E5-nek nagyon jó torony és elfogadhatóan jó a testpáncélja (de hull-down-t érdemes vele játszani és így test páncélzata "javul"), AMX M4 mle. 49 szemből szinte belőhetetlen, ámde oldalpáncélja nem létezik + van a tornyon kupola (bár tapasztalatom szerint ritkán lövik ott meg). Ágyút nézve a T26E5 és a AMX M4 mle. 49 hasonló: pontos, gyorsan tölt, jó átütéssel, de kicsit sebeznek -meggymag-köpdösők (szerintem amúgy a T26E5 picit jobb). A 112 meg ennek az ellentétje: nagyot sebez, de meglehetősen pontatlan, átütése is kicsit alacsony, a prémlőszer meg HEAT, ami fura elakadásokat/0sebzéseket eredményez (pl. lánctalpban). Ha hajlandó vagy közelharcot felvállalni (amire a 112-t a páncélzata alkalmassá teszi) és ott gyengepontot célozni, akkor a pontatlanság meg alacsony átütés már nem akkora probléma - de közelharcba nem mindenki akar/mer belemenni - némi tudás kell ahhoz, hogy úgy kerülj (tűz)közelbe, hogy előtte nem lőtték szét a tankodat és még van HP-d harcolni. Az AMX M4 mle. 49-ről több ismerőst hallottam úgy nyilatkozni, hogy a páncélzata miatt kezdőbarát. Én ellenben úgy gondolom, hogy kezdő nem tudja jól felmérni honnan várható lövés, amivel szembeforduljon - és oldalról meg belövik pl. ezzel a tankkal sidescrape-elni nem lehet emiatt. A T26E5-t és a 112-t között a választást szerintem a személyes preferencia dönti el, az AMX M4 mle. 49-t picit gyengébbnek látom - az első kettőt jó tanknak gondolom, a franciát meg csak jól használhatónak.
Az FV4202-ről van még némi tapasztalatom: önmagában nem rossz tank. ámde 5-6, de lehet hogy több nála jobb prémium medtank van Tier8 szinten, ráadásul a brit prémium medek között a RAAC-ot egyértelműen jobbnak mondják.
A Panther mit 8,8-nak tavaly az E50M TOTT kapcsán alaposan utánanéztem: a látható statjai nagyon gyengék, a nemlátható/"soft-statjai" sem jobbak, és amikor utánakérdeztem, ott is csupa lehangolót hallottam. Így amikor unokaöcsémet kiképeztem és befejezte a programot, a Panther helyett a 112-t választottam (aminek azóta is örülök).

A tier6-7-nél én a Panther/M10 és a SU-122-44 között választanék. A Panther/M10-t jól ismerem, annak, aki szeret/tud medezni, annak nagyon jó választás. Én medként imádom --- arra kell vigyázni, hogy mindenben jó, de kb. semmiben nem a legjobb közepes tank (szóval olyan jó értelemben vett med :) ) Ezen felül tierlimites, bár ennek a jelentősége szerintem az elmúlt 1 évben alaposan megfogyatkozott.
A SU-122-44 nincs meg, elég ritka de csupa kedvező véleményt hallottam róla azoktól, akik szeretnek T-vel játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 3 hete #295501 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Kérdés:
"Lehet-e / Van-e igény még arra, hogy az oldalon ismételten megjelenjenek a tank elemzések a fórumozok tollából?"

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont

1 hónapja 3 hete #295502 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Üdv,
Hol tudom kiváltani a Battle Pass 20. szakasza utáni extra töltégyorsítót? (Továbbá mi a különbség ez, és a boltból megvehető között, amikor mind a kettőnek ugyan anyni -10% a töltésideje?)
Szóval ez csak ilyen klasszik wg lehúzás, vagy ez a cucc tud anynit, mint a fejlesztett műszerek?

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #295505 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

RockyRuciano beküldte: 112-t választottam (aminek azóta is örülök).

Egyébként is szeretnék egy tier 8 rendes verekedős heavy -t.. szóval akkor ez pompás lesz!
T92 -ről nem nagyon mondott senki semmi jót (vagy csak elkerülte a figyelmem?) ha jól gondolom manapság max. kutyát hajigálni jó.. kéne majd egy tier 8 és egy tier 10 light is valamikor, az előbbi lehetőleg prémium.. a kínait elvittem ugyan tier 9 -ig (azt már meg sem vettem), mert a futrinkák miatt teljesen elment a kedvem a light -októl, viszont a küldetéseket meg kéne majd csinálni valamivel..

A válaszod ezúton is köszönöm!

1 hónapja 3 hete #295506 Írta: Slandyke

Ferrari-fan beküldte: "Lehet-e / Van-e igény még arra, hogy az oldalon ismételten megjelenjenek a tank elemzések a fórumozok tollából?"

Feltétlenül!

1 hónapja 3 hete #295507 Írta: Slandyke

bfreshfishb beküldte: Üdv .. extra töltégyorsítót?

Nekem úgy rémlik, hogy simán megkaptam, mikor elértem a megfelelő szintet. Remélem jól emlékszem!

Alapból annyit ad mint az alap, viszont fejleszthető! 3 millió kredit talán és felmegy 12.5% -ra a bónuasz.

1 hónapja 3 hete #295510 Írta: bfreshfishb

Slandyke beküldte:

Nekem úgy rémlik, hogy simán megkaptam, mikor elértem a megfelelő szintet. Remélem jól emlékszem!

Alapból annyit ad mint az alap, viszont fejleszthető! 3 millió kredit talán és felmegy 12.5% -ra a bónuasz.

Mármint úgy "kaptad meg", hogy amikor felraknád valamelyik gépre, megkérdezi, hogy 3 milliáért szeretnéd-e fejleszteni, vagy alapból ott van egy ilyen pink jelölésú gyorsító a raktáradban?

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 3 hete #295511 Írta: bfreshfishb

bfreshfishb beküldte:

Slandyke beküldte:

Mármint úgy "kaptad meg", hogy amikor felraknád valamelyik gépre, megkérdezi, hogy 3 milliáért szeretnéd-e fejleszteni, vagy alapból ott van egy ilyen pink jelölésú gyorsító a raktáradban?

Köszönöm, megvaaan

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 3 hete #295513 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
3 millió kreditért tovább tudod fejleszteni.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.