Jelenleg 382 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 1 hete #295271 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

KamizZa beküldte: Hogy lehetséges hogy az Olasz nemzet tank elemzésekbe egy olasz tankról sincs még elemzés?

Mert Rád várt a síró nép, óh KamizZa!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #295272 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

KamizZa beküldte: Hogy lehetséges hogy az Olasz nemzet tank elemzésekbe egy olasz tankról sincs még elemzés?

Mert a tankelemzéseket hobbyból csinálják jobban hozzáértő emberek. Ugyanúgy, mint a film felirat és játékfordításokat. Mivel az utóbbi időben egyre kevesebben vannak, az a néhány aki még itt van az oldalon (khm MR. Ventilátor remélem magadra ismersz) meg vagy nem csinálnak már tankelemzést, vagy nagyon ritkán egy őket érdeklő tank kapcsán.
Én sem értem, hogy miért nem raknak bele több óra utánajárást, írást stb, hiszen az egészet azért csinálják, hogy ha közzéteszik a végén, valaki leszarozza lehetőleg 1000 WN8 alatt.

Kicsit viccesre vettem a figurát de érted.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, KamizZa

3 hónapja 1 hete #295273 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

LoriP beküldte: Sziasztok!
A Tank Rewards ugye március 29-ig tart. Ez 29-e éjfélt jelent? Illetve, a két női legénységi tag a tier IV-nél csak április 1-ig elérhető? Ha addig nem toborzom be őket akkor elvesznek? Köszi!

Nem, a 29-e reggel 7 órát jelent a honlap szerint. Ami azt jelenti, hogy szombat éjjel tudod legkésőbb befejezni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LoriP, PZoli

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #295278 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Magyar embert miért érdekli annyira hogy valakinek miért csak 800 a wn8 és nem 2.000? Mert ha nincs 2.000 wn8 valakinek az már szar.
Mert ha valakinek kevesebb mint 1.000 a wn8 az már tuti funból tolja csak. :blink:
Nem egy embert láttam már aki 600-700 wn8al jobban játszott mint egy 1500-2000 wn8 játékos.
Én megértem hogy a magyar community minden téren a legalja ezen a bolygón, de a farokméregetés nem vezetet még senkit se előrébb.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #295279 Írta: macilaci
Megválaszolva: macilaci
sziasztok
az lenne a problémám hogy eljutottam a 15000 kötvényig és nem tudom hogy az m60 vagy a 121b -t válasszam
kinek van meg és milyen tapasztalatokat tud adni ?leírni?
sok mt tankom van és szeretném az egyiket csak nem tudok dönteni
köszi a segítséget
az m60 miatt félek hogy nagy a kupolája

3 hónapja 1 hete #295280 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Tank elemzéseknél olvass utána, hát ha van leírás a két tankról.

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

3 hónapja 1 hete #295282 Írta: Капитан паннонии
Megválaszolva: Капитан паннонии
Üdv!

Szívesen csatlakoznék egy magyar klánhoz. Még sose voltam klántag. Toborzó program miatt április 26 -ig nem játszok. Napi szinten 1,5-2 órát aktívan szoktam játszani. Van esélyem valamelyik egységhez bekerülni?

tanks.gg/eu/pan...aptain

Itt látható a statisztikám. Ha esetleg belférek valamelyik klánba szívesen csatlakoznék! :thx:

3 hónapja 1 hete #295284 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

macilaci beküldte: sziasztok
az lenne a problémám hogy eljutottam a 15000 kötvényig és nem tudom hogy az m60 vagy a 121b -t válasszam
kinek van meg és milyen tapasztalatokat tud adni ?leírni?
sok mt tankom van és szeretném az egyiket csak nem tudok dönteni
köszi a segítséget
az m60 miatt félek hogy nagy a kupolája

Sajnos a kötvényboltban kapható 10-es tankok egyike sem mondható túl jónak. Nem mondom, hogy játszhatatlanok, de a gyengébbek közé tartoznak. Személy szerint én nem ajánlom őket senkinek, aki nincs tisztában, hogy mit is vesz meg és esetleg azt hiszi, hogy most jól belenyúl a tutiba. M60-al csak a jó játékosok tudnak jól teljesíteni, mert nehéz kihasználni az előnyeit és büntet, ha hibázol. A 121B-ről kevesebb az infom, de nagyon nem látom még a jó játékosokat sem játszani vele, valószínűleg okkal. Az Fv215b pedig sokkal rosszabb, mint a Super Conqueror, mert a hátsó tornyos kialakítása miatt elvileg side screapre lenne jó, de az oldalról könnyen belőhető gyenge pont miatt nem használható rendesen.
Emiatt én azt mondanám, hogy ne vedd meg egyiket se, talán egyszer (fogalmam sincs mikor) frissül a készlet és talán bekerül valami használhatóbb.
Ez csak az én véleményem a tankokról, természetesen másnak lehet más tudása/tapasztalata velük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: macilaci, Sezamme

3 hónapja 1 hete #295286 Írta: PZoli

KamizZa beküldte: Magyar embert miért érdekli annyira hogy valakinek miért csak 800 a wn8 és nem 2.000? Mert ha nincs 2.000 wn8 valakinek az már szar.
Mert ha valakinek kevesebb mint 1.000 a wn8 az már tuti funból tolja csak. :blink:
Nem egy embert láttam már aki 600-700 wn8al jobban játszott mint egy 1500-2000 wn8 játékos.
Én megértem hogy a magyar community minden téren a legalja ezen a bolygón, de a farokméregetés nem vezetet még senkit se előrébb.

Nem tudom, hogy ezt mire reagáltad, mert nem tettél be idézetet.
Elképzelhető, hogy egyszer-egyszer egy 600-700 wn8-as jobban játszik, mint az 1500-2000-es, de az esetek döntő többségében sokkal rosszabbul játszik és jóval kevesebbet tesz hozzá a csatához. Mert előbb van a játék és abból fakad a wn8 és nem fordítva.
A wn8-nál azért az is érdemes figyelni, hogy valaki csak wn8-at könnyen húzható tankkal teljesít jó vagy általában (magas tierben is például), de a wn8 mellett a győzelmi arányt is érdemes nézni, mert a kettő együtt nem hazudik. Lehet valakinek jó wn8-a egy tankkal, mert jól camppel, de ha camppel, akkor csak várja az ellenfelet és nem segít a fronton, aminek az eredménye, hogy ha az ellenfél legyűri a frontot, akkor ő már többnyire csak annyit tud tenni, hogy a lehető legtöbbet viszi magával, de valószínűleg veszít, mert az ellenfélé a mapcontrol. Ennek eredménye a jó wn8 (sebzés és kill), de nem túl jó győzelmi arány.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KamizZa

3 hónapja 1 hete #295287 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Lassan végére érek a meghívottammal a toborzó programban. A kérdés az lenne, hogy melyik 8-as tankot lenne érdemes kivenni? Én alapvetően a brit meden, meg a t26e5-ön gondolkodtam, a többi nem igen fogott meg. Tanulmányoztam a tankok statjait is és elégszer találkoztam már ellenük csatában, viszont azon emberek véleménye érdekelne, akiknek megvan és használják őket "rendszeresen".

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

3 hónapja 1 hete #295288 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

szecsibeni beküldte: Lassan végére érek a meghívottammal a toborzó programban. A kérdés az lenne, hogy melyik 8-as tankot lenne érdemes kivenni? Én alapvetően a brit meden, meg a t26e5-ön gondolkodtam, a többi nem igen fogott meg. Tanulmányoztam a tankok statjait is és elégszer találkoztam már ellenük csatában, viszont azon emberek véleménye érdekelne, akiknek megvan és használják őket "rendszeresen".

3 tankot szedtem ki eddig, M4 49, 112, FV4202.
M4 49, már ismeri mindenki, így gond nélkül belövik, vagy küldik a goldot. Átütés, töltés, célzás rendben vannak, egy teljesen jól használható tank.
112, viszonylag ritka, így kevesen ismerik. Páncél van rendesen, elég mozgékony. Az alacsony átütés miatt szokták rossz tanknak titulálni, de ha azt nézzük, hogy tier limites már nem is olyan kevés az átütés, ha meg kevés akkor ott a HEAT.
FV4202, na ez az a tank a háromból amire azt mondom, hogy kár volt beleölnöm azt a pár száz csatát ami alatt kihúztam. Ment is a levesbe. A másik kettő simán megérte kategória,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

3 hónapja 1 hete #295290 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Valóban, a 112 felett elsiklott a figyelmem...A páncélja tényleg egész jó, a löveg statokon éppen lehet javítani megfelelő skillekkel illetve felszereléssel...Meg ugyebár szeretném a közeljövőben kihúzni a wz 111-5a-t, úgyhogy egy jó legénység sem ártana azért :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

3 hónapja 6 napja #295313 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Sziaztok abban kérnék segítséget, hogy más is járt úgy az elmúlt 4 napban hogy nem tudott belépni a tankreward's oldalra?
Próbálkozom folyamatosan de nem enged be folyton a kidob rögtön.
Így fogalmam sincs mennyire vagyok még a reward-októl.

Köszönöm előre is a válaszokat.

3 hónapja 6 napja #295315 Írta: Shatok Gunner
Megválaszolva: Shatok Gunner
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"
Melléklet:

3 hónapja 6 napja #295316 Írta: PZoli

Shatok Gunner beküldte: Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a jutalom, fejleszthető töltésgyorsítót hogyan lehet felszerelni és fejleszteni?
A raktárban van már de a listában nem szerepel, így nem tudom feltenni ...
Köszi!

Ha ráklikkelsz az adott járműnél a 3 felszerelés kocka egyikére, akkor a felugró lista tetején a "normál" gomb mellett látsz egy "fejlesztett"-et is. Ott találod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shatok Gunner

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.