Jelenleg 287 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

2 hónapja 2 napja - 2 hónapja 2 napja #295413 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
juteszembe: egyszer voltam 9-esek között, kétszer 6-osok között, többi mind full 8.

érdekes mm.

szolo, nem szakasz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 napja #295418 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Csak még egy kérdés...

A regisztrációd évfordulójára szokott adni a WG egy mindenre jó 30%-os kupont. Múlt évben fel is használtam egy ilyet akkor pont a defenderre. Most viszont semmi nem jött. Tudtok erről valamit? Megszűnt ez az akció vagy csak nálam van valami anomália? Választ előre is köszi!

2 hónapja 2 napja #295422 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

CheckEngine beküldte: Csak még egy kérdés...

A regisztrációd évfordulójára szokott adni a WG egy mindenre jó 30%-os kupont. Múlt évben fel is használtam egy ilyet akkor pont a defenderre. Most viszont semmi nem jött. Tudtok erről valamit? Megszűnt ez az akció vagy csak nálam van valami anomália? Választ előre is köszi!

Ezzel ugyan nem leszel előrébb, de én már az utóbbi két alkalommal sem kaptam semmit és nyáron lesz a következő. Korábban kaptam egyet, abból lett meg a Löwe, még emlékszem is rá. Ez alapján nem tudom, hogy kinek adja és kinek nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CheckEngine

2 hónapja 1 napja #295444 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Én eddig minden évben kaptam, de nem pontosan a reg napján. Legutóbb (2019 május) ~1 héttel később.

2 hónapja 1 napja #295445 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

CheckEngine beküldte: Csak még egy kérdés...

Nem szűnt meg.Én 3 napja kaptam évfordulós kupont.

2 hónapja 1 napja #295450 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok
Szeretnék kérdezni, de legyetek szívesek olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá, vagy ő maga is klán parancsnok.
Én egy klán parancsnoka vagyok, ipari nyersanyagot lehet gyűjteni. Ez rendben is van, jelenleg a parancsnoki központ szintje 3-as, a pénzügyi egység szintén 3-as szint. És szoktam venni ilyen kredit tartalékot. Ami jelenleg egy órát ad, és 20% plusz kreditet hoz csatánként amit a klán ad. Az ára az 1100 ipari nyersanyag, ha emelem a szintjeiket akkor ez olcsóbb lesz, vagy drágább? Tehát sokkal többe kerül majd előkészíteni?

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #295456 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Sziasztok. Szerintetek valamikor meglépi azt a WG, hogy játékidőhöz kötött prémium fiókot is létre lehessen hozni?
Momentán én hajlandó lennék azért többet áldozni, hogy csak akkor ketyegjen a prémium idő amikor játszom.
Mert így belegondolva azoktól is tud bevételt hozni, akik amúgy a kevés idő miatt nem fizetnek elő hónapokra.
Itt ez az ingyen 14 nap. Ebből kemény 10-12 óra játékidő ha kijön mire leketyeg. Köszönöm egyébként, de így nem sok értelme van számomra.

2 hónapja 1 napja #295460 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

EnuresisNocturna beküldte: Sziasztok. Szerintetek valamikor meglépi azt a WG, hogy játékidőhöz kötött prémium fiókot is létre lehessen hozni?
Momentán én hajlandó lennék azért többet áldozni, hogy csak akkor ketyegjen a prémium idő amikor játszom.
Mert így belegondolva azoktól is tud bevételt hozni, akik amúgy a kevés idő miatt nem fizetnek elő hónapokra.
Itt ez az ingyen 14 nap. Ebből kemény 10-12 óra játékidő ha kijön mire leketyeg. Köszönöm egyébként, de így nem sok értelme van számomra.

Volt olyan verzió, hogy 30x1 napos, tehát akkor aktiválódik egy 24 órás blokk, amikor az ember lejátszik egy csatát. Alig volt több, mint a normál prém fiók. Csak tesztre tette be a WG és kevés embernek ajánlotta fel, azután el is tűnt a süllyesztőben. Ez neki nem éri meg egyáltalán.
Amit te javasolsz, az meg még ennél is rosszabb lenne neki. Ha napi egy órá játékkal számolunk, akkor 30 nap az 30 óra. Fizetnél 3000 Ft-t (havi prém ára) 30 óra prém fiókért? Kb. így lehetne a WG-nek gazdaságos. Ha már ugyan ennyi pénzért a dupláját kapnád (napi 2 óra), akkor elég sokan térnének erre rá, mert tovább tartana ki, mint egy hónap, ami azt jelentené, hogy a játékos jobban jár, a WG pedig pénzt veszít.

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 16 órája #295461 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
.

2 hónapja 1 napja #295463 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine

bhaalhun beküldte: Én eddig minden évben kaptam, de nem pontosan a reg napján. Legutóbb (2019 május) ~1 héttel később.

Ha 1 hetet csúszna az még jó is lenne mert akkor kitartana a WG születésnapra, akkor talán lehet belőle valami értelmeset is venni :)

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

2 hónapja 16 órája #295472 Írta: Slandyke
Biztosan le volt írva már valahol, de szerintetek az ajánlási programban melyik prémium járműveket érdemes választani a mentornak (tier8) illetve az újoncnak (tier6/7)? Még egyik sincs meg..

2 hónapja 16 órája #295473 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Slandyke beküldte: Biztosan le volt írva már valahol, de szerintetek az ajánlási programban melyik prémium járműveket érdemes választani a mentornak (tier8) illetve az újoncnak (tier6/7)? Még egyik sincs meg..

Egy listát tudnál írni? Már nem igazán emlékszek mik vannak.

2 hónapja 16 órája #295474 Írta: Slandyke
tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly

2 hónapja 14 órája #295475 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Slandyke beküldte: tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly

A Tiger olyan Tiger, semmi extra.
Az M10-et én szeretem, de nem kezdőknek való.
Pz. IV szintén semmi extra.
Dicker Max lomha, viszont van alfa és a pen sem rossz, a gold még tier8-ban is jó tud lenni.
KV-122 kevés pen, kevés páncél, megy tier9-ben is.
A SU szintén mint a KV, csak még kevesebb páncéllal és látótávval. Sherman van átütés, de kicsi az alfa.

Panther mit 8.8, ezzel szemezgetek én is, bár valószínüleg ezzel az átütéssel és páncéllal nem túl élvezetesek a tier10-es meccsek.
Jagdtiger 8.8, lassú, viszont van némi páncélja és az ágyú is jónak tűnik. Meg ráadásul tier limites.
T92, kis átütés, kis alfa. Passzív spotternek, vagy akár aktívnak is jó lenne, ha a kerekesek nem borították volna föl a bilit.
AMX M4 49, ágyú okés, páncél szintén, mozgékonyság is.
FV4202, lehet hogy elfogult vagyok egy kicsit az angol tankokkal szemben, de szerintem ez egy szar. DPM nincs, toronypáncél nincs, semmi sincs ami miatt jó lenne.
112, heavyhez képest jól mozog, a páncél meglepően sokat tud pattintani, az ágyú elfogadható. És tier limites!

Ha nemek kéne választanom, akkor újoncnak M10 (bár nem kezdőnek való) vagy Tiger (mert Tiger).
A parancsnoknak 112, vagy AMX, illetve még a T26E5 érdekes lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

2 hónapja 13 órája #295480 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Köszönöm a választ sikerült működésre bírni. De már későn (egyébb okok miatt ) mert leysúsztam az előző reward-okról.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.