Jelenleg 470 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #295559 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

PZoli beküldte: A battle pass tele van orosz/angol és univerzális töredékekkel, szóval, ha abban haladsz, akkor jönnek a tervrajzok dögivel.

Azon már túl vagyok sajna! Az univerzális töredékek java el is fogyott. Azokból nulláztam a 277, , 430U, leo1, wz1115A és a manticore tervrajzait. A tier 8 -at szeretem játszani a kilencest pedig mindenhol free XP -ből lépem, vagy léptem már át. Itt jegyezném meg, hogy a leo1 és a 430U nagyon, NAGYON megérte. A fentieken túl tier 10 -ben még egy arty kell majd.. esetleg, ha valami lesz Top of the Tree -ben.. De általában véve inkább a tier 6 - 8. Az való nekem. Éééés jön a frontline is szerencsére! :)

És még egy kérdés: hogyan is müxik ez a kiválóság jel dolog? Kaptam már csíkot a stug IV csövére meg egy vörös csillagot a 416 -ra (felteszem kevesen játszanak ezekkel jelenleg) de idővel szeretnék a Turán -ra egyet-kettőt.. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 4 hete #295560 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Slandyke beküldte:

PZoli beküldte: A battle pass tele van orosz/angol és univerzális töredékekkel, szóval, ha abban haladsz, akkor jönnek a tervrajzok dögivel.

Azon már túl vagyok sajna! Az univerzális töredékek java el is fogyott. Azokból nulláztam a 277, , 430U, leo1, wz1115A és a manticore tervrajzait. A tier 8 -at szeretem játszani a kilencest pedig mindenhol free XP -ből lépem, vagy léptem már át. Itt jegyezném meg, hogy a leo1 és a 430U nagyon, NAGYON megérte. A fentieken túl tier 10 -ben még egy arty kell majd.. esetleg, ha valami lesz Top of the Tree -ben.. De általában véve inkább a tier 6 - 8. Az való nekem. Éééés jön a frontline is szerencsére! :)

És még egy kérdés: hogyan is müxik ez a kiválóság jel dolog? Kaptam már csíkot a stug IV csövére meg egy vörös csillagot a 416 -ra (felteszem kevesen játszanak ezekkel jelenleg) de idővel szeretnék a Turán -ra egyet-kettőt.. ;)

Végignyomtad a battle pass-t?! Az igen, én még csak a feléig jutottam, igaz nem is nagyon erőltetem.
Kiválóság jel: Az adott tankkal nézi az utolsó 100 csatádat (sebzés + közreműködési sebzés /spot és láncolás/. Mást nem számol, nem számít, hogy nyersz-e, gold lőszert használsz, semmi más. Tier V-X-ig van kiválóság jel I-IV-ig nincsen) és hasonlítja össze a többi ezzel a tankkal játszó hasonló értékével. Ha jobban teljesítesz, mint a 65%, akkor 1 jel, ha 85%, akkor 2 jel és ha 95%, akkor 3 jel az adott tank csövére. Ha már megszereztél egy jelet, azt nem veszítheted el, hiába megy le később az értéked az adott százalék alá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #295561 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Slandyke beküldte: IS-7 vs. 277 Nem tudom van -e értelme mindkettőt kifejleszteni?

Az IS-7-nek több a HP-ja és jobb a páncélja, míg a 277-nek jobb a mobilítása és a lövege. Eredmény az, hogy az IS-7 a hibákat jobban tolerálja, könnyebb vele játszani, míg a 277-el jobb eredmény érhető el, ha el tudod kerülni a hibákat, és így ki tudod használni a löveget.
Úgy is fel lehet tenni a kérdést: túl éled-e ill. meddig éled túl a csatákat? (a 277 a magasabb túlélési aránnyal és TierX-ben 1-nél nagyobb sebzési aránnyal bíró játékosok részére ajánlott)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

7 hónapja 4 hete #295564 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok
Szerintem ezt nem kérdeztem még, melyik az a mód ami megmutatja csatán belül, hogy milyen helyezésen állok jelenleg? Értem én itt az osztály kiváló sofőr jelvény 1, 2, 3, tank ász. Engedélyezett ez a mód, és ha igen mi a neve? És ha kérhetném ne xvm-es verziós legyen.

7 hónapja 4 hete #295567 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Szevasztok. Egy stokk challengt nem akar valamelyik nagy fiu tolni? Alap lánctalp(nem bírja el az álcahálót sem), ingyen berakott legénység, alap löveg stb.... Szerintem érdeklődve néznék az emberek az eredményt.

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #295573 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Figyelő beküldte: Szevasztok. Egy stokk challengt nem akar valamelyik nagy fiu tolni? Alap lánctalp(nem bírja el az álcahálót sem), ingyen berakott legénység, alap löveg stb.... Szerintem érdeklődve néznék az emberek az eredményt.

a "nagy fiúk" vesznek rá erősített felfüggesztést és akkor már felmegy rá az álcaháló....amit a "nagy fiúk" ritkán használnak, mert ők tudják használni a bokrokat. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kriminalis

7 hónapja 4 hete #295574 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Figyelő beküldte: Szevasztok. Egy stokk challengt nem akar valamelyik nagy fiu tolni? Alap lánctalp(nem bírja el az álcahálót sem), ingyen berakott legénység, alap löveg stb.... Szerintem érdeklődve néznék az emberek az eredményt.

És az miért lenne jó?
Gondolom arra akar utalni, hogy free 2 playben mire menne vele egy nagyfiú.
Csak az a baj teljesen free to playben vesz rá torziós rugót kreditért, aztán free 2 playben vesz rá felszerelést.
Ha már cselendzselni van kedvünk, akkor egy full AP kihívásnak több értelmét látnám high tierben.
Vagy mondjuk x csata alatt 3. gun markolásnak

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #295580 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Engem érdekel valamilyen szinten ez az arany fánkos csomag a boltban, megbeszélhetjük. Ki freexpzem a tankot és játszom vele 1-2 órát, nincs akadálya.

Jah, vagy csak úgy miért ne alapon kellene szórakozásunk ellenében időt és játékbeli erőforrást szentelni saját magunk és saját csapattársaink önkéntes szívatására? Áhá! Életszerű. Ahogy a feltételek is... Ha annyira nem megy, hogy valahogyan semmilyen legénységünk nincs, semennyi free xp, alap felszerelésekre, legénységképzésre sincsen creditünk, akkor így tanulgassuk a játékot tier 5 alatt, nem? Vagy hova sietsz és milyen megfontolásból a 75 százalékos legényeiddel? :) Jah a tier10 kukáskocsi! Jó irány! Az majd gyorsan megtanít a játékra, és közben büntetheted vele a gonosz, etikátlanul csatázó nagyfiúkat is! Bezony.

7 hónapja 4 hete #295581 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Figyelő beküldte: stokk challengt

Nekem van egy stock bourrasque -m az ingyenes legénységgel. Az ér?

7 hónapja 4 hete #295582 Írta: ogreee
Megválaszolva: ogreee
Az éjszakai mód is elég jó szerintem,

7 hónapja 4 hete #295584 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Egyre jobb ez a topik (is). :cheer:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #295608 Írta: Kakandris
Megválaszolva: Kakandris
Sziasztok elég új vagyok ezen a fórumon valaki tudna segiteni abban hogy meg lehet-e nézni hogy mikor lesz következő Free Xp átváltási akció
Mint pl 1:35
vagy 1:40? stb
Van valamilyen oldal ahol ezeket meg tudom nézni? :D

7 hónapja 3 hete #295610 Írta: Andar
Megválaszolva: Andar
Hali! Pl. most is van. Általában havonta/kéthavonta találkozom vele.
Előrejelzést nem kaptam még...:) (Valószínű kötve van vmilyen eseményhez ez is...)
Sztem legyen elrakva tartalékba némi aranyad.És ha lesz akció, akkor le tudsz rá csapni.

7 hónapja 3 hete #295611 Írta: Kakandris
Megválaszolva: Kakandris
Szia köszi.
Azt látom hogy most van de sajnos most nincs goldom.
Akkor nem lehet előre látni?

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #295613 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
shaking :P

Slandyke beküldte:

Figyelő beküldte: stokk challengt

Nekem van egy stock bourrasque -m az ingyenes legénységgel. Az ér?

Mit jelent nálad hogy stock Bourrasque? Nekem meg van egy stock EBR 75 FL... Cserélünk?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.