Csak egy kérdés

3 éve 11 hónapja #295930 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Sziasztok.
Segítség kellene nekem, a régi wor replayt szeretném lejátszani programmal, nem feltölteni szeretném. Milyen programmal lehetne?

Szerintem csak úgy lehet ha leszeded a korábbi wot verziót hozzá.
Itt megtalálod a korábbi verziókat: wot.djgappa.com
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295931 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Így van.
Prémium fiók + tervrajzok + XP booster + ToTT bónusz nagyon meg tudja könnyíteni a mostani játékosok dolgát egy ág kihúzásához, nem úgy mint pár évvel ezelőtt mikor még nem volt ennyi segítség a fejlődéshez. Most áprilisban még a tank jutalmak küldetésnél is lehet szerezni 25db 5x-ös XP bónuszt a 4-es szintnél.

Ha szakasztárssal indulsz csatába, az +15 % XP azt hiszem, de nem vagyok benne biztos így hirtelen.

Amúgy meg a 9db X-es tankjából 2-t nem is kellett kifejlesztenie, mert az FV251b183 és a Foch 155 megvásárolható volt a fekete piacról.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295936 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Sziasztok.
Segítség kellene nekem, a régi wor replayt szeretném lejátszani programmal, nem feltölteni szeretném. Milyen programmal lehetne?

Szerintem csak úgy lehet ha leszeded a korábbi wot verziót hozzá.
Itt megtalálod a korábbi verziókat: wot.djgappa.com

Ez nem semmi, 22, GB. Nem kevés amit le kéne tölteni.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295942 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni milyen tankokat érdemes húzni a tech tree-ből CW-zni.

6-os

8-as

10-es tierben ??:huh:

Hát amilyet a commander kér... Kicsit a kérdésed is olyan földhözragadt. "tech tree-ből CW-zni" Inkább szolok, hogy ne lepődj meg ha a parancsnok prém járművet kér.
Viccet félre téve. Neked melyik tank jön be, az fontosabb, annál mit mond a parancsnok. Mert ha TD-ni szeretsz, nem biztos, hogy hozod a klán szintet Lighttal.

Meg aztán mostanában a medeknek áll a pálya... (Bár a WG már kifejtette {és a teszt szervereken elkezdte} a Heviket buffolni.)

Tehát a közlejövőben:
6 Cronwell/T-34-85,
8 Pantera, T44
10 Progettó, TVP T, B-C, O140, T62

Távoliban meg nem tudom... Az hogy mi jó kb. évente változik. (Most ezt buffolják, aztán azt nerfelik...) Ha CW-ni akarsz jó klánba, akkor meglévő tankjaidnál fontosabb a teljesítményed. Mert ha ügyes vagy, akkor a kívánt tank előbb utóbb úgy is meglesz magától. A jó teljesítményhez meg nem árt egy mentor, amihez meg egy csak nem árt a klánhoz való tartozás... Kicsit ez innen nagy feladatnak látszik. De ha jól csinálod, akkor szinte magától megy a dolog.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295943 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni milyen tankokat érdemes húzni a tech tree-ből CW-zni.

6-os

8-as

10-es tierben ??:huh:

Hát amilyet a commander kér... Kicsit a kérdésed is olyan földhözragadt. "tech tree-ből CW-zni" Inkább szolok, hogy ne lepődj meg ha a parancsnok prém járművet kér.
Viccet félre téve. Neked melyik tank jön be, az fontosabb, annál mit mond a parancsnok. Mert ha TD-ni szeretsz, nem biztos, hogy hozod a klán szintet Lighttal.

Meg aztán mostanában a medeknek áll a pálya... (Bár a WG már kifejtette {és a teszt szervereken elkezdte} a Heviket buffolni.)

Tehát a közlejövőben:
6 Cronwell/T-34-85,
8 Pantera, T44
10 Progettó, TVP T, B-C, O140, T62

Távoliban meg nem tudom... Az hogy mi jó kb. évente változik. (Most ezt buffolják, aztán azt nerfelik...) Ha CW-ni akarsz jó klánba, akkor meglévő tankjaidnál fontosabb a teljesítményed. Mert ha ügyes vagy, akkor a kívánt tank előbb utóbb úgy is meglesz magától. A jó teljesítményhez meg nem árt egy mentor, amihez meg egy csak nem árt a klánhoz való tartozás... Kicsit ez innen nagy feladatnak látszik. De ha jól csinálod, akkor szinte magától megy a dolog.


Egy kis kiegészítés hogyha cw-ről van szó, akkor a tech tree tankokból használtak:
Tier8 : IS-3, IS-M, V100-01P, AMX 50-100 a felsoroltak mellett, illetve lightnál csak az számít hogy jól játsz vele, és jól legyen felszerelve és skillezve.
Tier10: A Progettot nem ajánlom cw-re húzni, kevesen kérik, és még ott sem jól használják nagy részben (a terv a taktikustól általában jó a felhasználásra, de a játékos reakciója más lehet egyes helyzetekben, és az üresjárat alatt mindössze egy hasznosabb tank elől viszi a helyet). Hasonlóan a t-62A-t csak akkor vegyed meg, ha a 140-el játszottál, mert a játékstílus hasonló, de a csőlehajlás gyengébbé teszi (140 prio). A többi abszolút meta heavy. (Tier 10-be lightot cw-n hozzáértőnek ajánlott csak)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295944 Írta: Fefe_
Megválaszolva: Fefe_
Sziasztok!
Nálam a Battle Pass úgy tűnik, hogy megállt a 11. elit előrehaladásnál. 6+ tierrel játszom és nem halad tovább 57 pontnál nem megy tovább.
Tapasztalt ilyet valaki más is? Mi lehet az oka?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295945 Írta: Zombiember
Megválaszolva: Zombiember
Kedves Drax_HUMN! Én meg azt szeretném kérdezni Tőled, hogy ha 2 db 2 GM-os tankod van (amiből az egyik időközben heavy lett, a Vk.30.01P, a másik a T-34-85-ös), 5.7k a Personal ratinged, és már mentél 4.6k csatát, akkor miért kérdezel ilyeneket?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295946 Írta: Fefe_
Megválaszolva: Fefe_
Szia,
közben rájöttem, hogy a tankok elérték a ponthatárt.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295948 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Kedves Drax_HUMN! Én meg azt szeretném kérdezni Tőled, hogy ha 2 db 2 GM-os tankod van (amiből az egyik időközben heavy lett, a Vk.30.01P, a másik a T-34-85-ös), 5.7k a Personal ratinged, és már mentél 4.6k csatát, akkor miért kérdezel ilyeneket?


Főként azért mert sose voltam komolyabb klánokban (olyanban voltam amiben örültünk hogy 8-as SH-ra megvan az ember, CW-t meg nem próbáltuk). Annyi hogy mostanában jobban játszok mint eddig és szeretnék egy kiszemelt klánba csatlakozni. A jelentkezést elküldtem de szóltak hogy kevés a tizes tank (egyetlen tankom van Progetto 65) és ezáltal szerettem volna megtudni tapasztaltabb aktív klánjátékosoktól hogy milyen tankokat érdemes kihúzni (azzal tisztában vagyok hogy a reward/prémium tankok a nyerőek) .

UI.: Csak ugyebár egy fityinget nem költöttem a játékra lassan 2 éve :troll: .
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295949 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni milyen tankokat érdemes húzni a tech tree-ből CW-zni.

6-os

8-as

10-es tierben ??:huh:

Hát amilyet a commander kér... Kicsit a kérdésed is olyan földhözragadt. "tech tree-ből CW-zni" Inkább szolok, hogy ne lepődj meg ha a parancsnok prém járművet kér.
Viccet félre téve. Neked melyik tank jön be, az fontosabb, annál mit mond a parancsnok. Mert ha TD-ni szeretsz, nem biztos, hogy hozod a klán szintet Lighttal.

Meg aztán mostanában a medeknek áll a pálya... (Bár a WG már kifejtette {és a teszt szervereken elkezdte} a Heviket buffolni.)

Tehát a közlejövőben:
6 Cronwell/T-34-85,
8 Pantera, T44
10 Progettó, TVP T, B-C, O140, T62

Távoliban meg nem tudom... Az hogy mi jó kb. évente változik. (Most ezt buffolják, aztán azt nerfelik...) Ha CW-ni akarsz jó klánba, akkor meglévő tankjaidnál fontosabb a teljesítményed. Mert ha ügyes vagy, akkor a kívánt tank előbb utóbb úgy is meglesz magától. A jó teljesítményhez meg nem árt egy mentor, amihez meg egy csak nem árt a klánhoz való tartozás... Kicsit ez innen nagy feladatnak látszik. De ha jól csinálod, akkor szinte magától megy a dolog.


A könnyűtankokkal egyre jobb barátságban vagyok
Legjobban medekkel vagyok nagyon jó.
A nehéztankokat vagy fél év után újra előveszem
TD-kel pedig egy ideig hanyagolom a játékot.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295950 Írta: Zombiember
Megválaszolva: Zombiember
UI.: Csak ugyebár egy fityinget nem költöttem a játékra lassan 2 éve :troll: .[/quote]

Igaz, hogy nem illik más zsebében turkálni, de ha nem költöttél rá, akkor honnan van a Liberté, és a Patriot?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295951 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Igaz, hogy nem illik más zsebében turkálni, de ha nem költöttél rá, akkor honnan van a Liberté, és a Patriot?

Kötvényből simán lehet.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295952 Írta: Zombiember
Megválaszolva: Zombiember
Szerintem meg az az igazán jó játékos, aki meddel jó. Nem is véletlen, hogy én azzal vagyok a majdnem leggyengébb (így négy-öt év után kénytelen vagyok belátni, hogy sose leszek jó játékos, az átlagos szintet ha egyszer elérem, már annak is örülni fogok).

Kérdezném is az ide látogató jobbaktól, hogy szerintük is a medekkel a legnehezebb játszani?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295955 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

UI.: Csak ugyebár egy fityinget nem költöttem a játékra lassan 2 éve :troll: .


Igaz, hogy nem illik más zsebében turkálni, de ha nem költöttél rá, akkor honnan van a Liberté, és a Patriot?[/quote]

A Liberté toborzóprogramból a Patriot a kötvényboltból lett kivéve. A kérdés nem zavart mivel eléggé jogos hogy honnan van 2db 8-as szintű prémiumtank, ha nem költöttem rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zombiember
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295960 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Szerintem meg az az igazán jó játékos, aki meddel jó. Nem is véletlen, hogy én azzal vagyok a majdnem leggyengébb (így négy-öt év után kénytelen vagyok belátni, hogy sose leszek jó játékos, az átlagos szintet ha egyszer elérem, már annak is örülni fogok).

Kérdezném is az ide látogató jobbaktól, hogy szerintük is a medekkel a legnehezebb játszani?


jól játszani a könnyűekkel a legnehezebb. szarlöveg, szarpáncél...csak a pályaismeret és a mozgékonység marad, abból kell megélned. ha pedig az elején elkúrod, akkor szem nélkül marad a csapatod.
szerk.: a szardpm kimaradt :)

mielőtt vmelyik világesze idetolna vmi okosságot: a bokorban csücsülés és ebr-el eszetlenül rohangálás nem egyenlő a "jól játszani" szavakkal.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.