Jelenleg 508 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete #295670 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa

PZoli beküldte: Véget ért a rangsorolt csata 3. szezonja is. A végső jutalmat át kell venni valahol vagy majd egyszer csak magától megjelenik a garázsban?

Kipostázzák

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #295693 Írta: Pindzsin
Megválaszolva: Pindzsin
Miért nullázta a szövetség 13 küldit a 279-nél, ha teljesült a feltétel?
Azt kéri hogy legyek benne az első 3-ban szerzett xp alapján 3 egymást követő csatában. Első körre második lettem xp alapján bele is számolta és 1/3 volt a küldi egy nyertes csatára. Másodikra első lettem xp-ben egy vesztes csatánál és nullázta. A küldi leírásában nem szerepel semmi olyasmi hogy szerezzek egy bizonyos mennyiségű xp-t vagy nyerjem is meg a csatát. Csak az hogy 3 egymást követő csatában.

1 hónapja 2 hete #295698 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Pindzsin beküldte: Miért nullázta a szövetség 13 küldit a 279-nél, ha teljesült a feltétel?
Azt kéri hogy legyek benne az első 3-ban szerzett xp alapján 3 egymást követő csatában. Első körre második lettem xp alapján bele is számolta és 1/3 volt a küldi egy nyertes csatára. Másodikra első lettem xp-ben egy vesztes csatánál és nullázta. A küldi leírásában nem szerepel semmi olyasmi hogy szerezzek egy bizonyos mennyiségű xp-t vagy nyerjem is meg a csatát. Csak az hogy 3 egymást követő csatában.

Ahogy írod, csatában. Nem csapatban. Tehát, nem árt hozzá, ha nyersz háromszor egymás után. Nem a legkellemesebb küldi. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pindzsin

1 hónapja 2 hete #295702 Írta: Pindzsin
Megválaszolva: Pindzsin
Igen közben sikerült értelmezni a leírást :fetreng: . Reggel még félig az ágyból kikelve nem esett le elsőre.

1 hónapja 2 hete #295708 Írta: Kakandris
Megválaszolva: Kakandris
Valaki nem tudja mikor jön be az 1.9-es frissités??

1 hónapja 2 hete #295709 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Kakandris beküldte: Valaki nem tudja mikor jön be az 1.9-es frissités??

Eredetileg április 22-23-ra volt betervezve az EU szerverre. Akkor még 2 iterációval számoltak a tesztnél, de már a harmadiknál tartanak, így talán lehet, hogy lesz 1 hét csúszás.
Forrás:
thearmoredpatro...-date/

1 hónapja 2 hete #295711 Írta: KamizZa
Valamikor Április végén várható

wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 1 hete #295743 Írta: Babo58
Megválaszolva: Babo58
Miért nem kapom meg a pontot XP után? 6-10 -ig járna még a győztes csata után se.
Van olyan nap hogy még a X - re se ad pedig az első helyen végeztem. Nem értem ezt az egészet.
Valaki meg tudná mondani? Köszi

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #295750 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok
Mit jelent a gg után az m8, ha valaki üzenetben ezt írja? Vagy magában az m8?

1 hónapja 1 hete #295751 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Marcus beküldte: Sziasztok
Mit jelent a gg után az m8, ha valaki üzenetben ezt írja? Vagy magában az m8?

Mate=haver

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 1 hete #295754 Írta: KamizZa
Miféle pontra gondolsz?

wotlabs.net/sig...re.png

1 hónapja 1 hete #295756 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Maximum mennyi személyes tartaléka lehet egy játékosnak?És mi történik akkor ha mondjuk elérem a maximumot?Semmilyen formában nem tudok szerezni egyikből sem?Gondolok itt a kreditesre,mert az elég értékes.

1 hónapja 1 hete #295757 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

deaxus beküldte: Maximum mennyi személyes tartaléka lehet egy játékosnak?És mi történik akkor ha mondjuk elérem a maximumot?Semmilyen formában nem tudok szerezni egyikből sem?Gondolok itt a kreditesre,mert az elég értékes.

Nem ismert, hogy lenne maximum, ahogy más gyűjtögethető erőforrásból sem (pl.: kredit, arany, fogyócikk, felszerelés).
Amúgy meg a kredites is csak akkor értékes, ha fel is használod és "átváltod" kreditre. Ha csak gyűlik a végtelenségig felhasználatlanul, annak tulajdonképpen semmi értelme.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

1 hónapja 1 hete #295758 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

deaxus beküldte: Maximum mennyi személyes tartaléka lehet egy játékosnak?És mi történik akkor ha mondjuk elérem a maximumot?Semmilyen formában nem tudok szerezni egyikből sem?Gondolok itt a kreditesre,mert az elég értékes.

Nincs maximum (nekem most épp 655 van), viszont nem mindegyik marad meg örökre. Vannak lejárati határidővel rendelkező boostok (legalábbis régen biztos voltak), amik egy külön "stack"-ben gyűlnek (Értve ezt úgy, hogy pl van 28db 50%-os 2 órás xp boostod egy kupacban, meg van még 5 ugyanilyen egy másik kupacban. Ebben az esetben az egyik előbb utóbb el fog tűnni, mert határidős felhasználású)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #295761 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Értem,köszi.
Jaja,voltak régebben határidősek,de azok teljesen eltűntek(szerencsére).

PZoli:

Karácsonykor nyomattam el egy rakás kreditest,csak pár darab maradt.Szép idők voltak...:)
Ezekből az 50%-os tp-sekből van egy rakásnyi,mert azok nem sokat érnek.A 100%-os lenne a jó,de azt meg mostanában elég szűkmarkúan méri a WG.Legalábbis Én úgy érzem.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.