Csak egy kérdés

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296032 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Hali.
Azt hittem jó lesz letölteni a az xvm-et valami külsőbb forrásból a hivatalos oldal helyett... Minden szétesve, hp bar fekete, stb... honnan tudnám letölteni az oroginál 1.9.0.1-et? (vagy egy stabil nighly 1.9es xvm-et?)
Előre is köszönöm.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #296034 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster

Sziasztok! Valaki hozzáértőnek van ötlete, hogy miért dob ki a játék 2-3 csatánként, jellemzően a csata végén, de többször volt hogy az elején. Semmi előjel csak kilép, bezár. Újraindítás után megy 2-3 csatát, aztán ugyan ez van. Mod nincs fent, a játék úgy van ahogy ma frissítette magát.

Ellenőrizd a grafikai beállításokat, esetleg próbáld frissíteni a drivereket. Ha nem azokkal van gond, akkor törölj ki minden cache mappát. Ezeket itt találod: c:/users/"a te neved"/appdata/roaming/wargaming.net/worldoftanks
Ugyanitt a preferences.xml is törölhető.

Köszi a tanácsot. A videókártya drivere a legújabb, ezt írja, a fent említett cache mappákat töröltem, de még mindig ez a gond. Ugyan úgy kidob. A grafikai beállításokon mit ellenőrizzek? A játékban az ajánlott szinten megy. Bocs a lámaságért, de fogalmam sincs mit kezdjek a jelenséggel.


A Gamecenter-en belül van egy ellenőrzés és javítás (ha angol menüt használsz: integrity check) menüpont. Ezt lefutattad már?

Túl vagyok ezen is. Nem segített.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #296036 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Túl vagyok ezen is. Nem segített.

Mondhatnál kicsi konrtétumokat is, pl. milyen videókártya, melyik driver (verziószám)
Nem biztos, hogy a legfrissebb a jobb. Saját tapasztalat, hogy a legújabb AMD driver-rel (ez pár hónapja történt) nem indult el a WoT, viszont egy régebbi driverre visszaállva megoldódott a problémám.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296053 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster

Túl vagyok ezen is. Nem segített.

Mondhatnál kicsi konrtétumokat is, pl. milyen videókártya, melyik driver (verziószám)
Nem biztos, hogy a legfrissebb a jobb. Saját tapasztalat, hogy a legújabb AMD driver-rel (ez pár hónapja történt) nem indult el a WoT, viszont egy régebbi driverre visszaállva megoldódott a problémám.

Elnézést, de csak felhasználó vagyok.
A videókártya Nvidia GeForce GT630 1 Gb
a driver: 391.35
CPU Intel Pentium G2030 3.0GHz
4 Gb RAM
Ha esetleg számít, az 1.8-as verzió végén kezdte ezt a játék, de az 1.9 frissítés óta még rosszabb.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296056 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Túl vagyok ezen is. Nem segített.

Mondhatnál kicsi konrtétumokat is, pl. milyen videókártya, melyik driver (verziószám)
Nem biztos, hogy a legfrissebb a jobb. Saját tapasztalat, hogy a legújabb AMD driver-rel (ez pár hónapja történt) nem indult el a WoT, viszont egy régebbi driverre visszaállva megoldódott a problémám.

Elnézést, de csak felhasználó vagyok.
A videókártya Nvidia GeForce GT630 1 Gb
a driver: 391.35
CPU Intel Pentium G2030 3.0GHz
4 Gb RAM
Ha esetleg számít, az 1.8-as verzió végén kezdte ezt a játék, de az 1.9 frissítés óta még rosszabb.


Hát.. ez eléggé rossz/régi konfig :(
Annyi hogy a 4GB RAM nyöszörögve elmegy.
A processzor is valami régi gyenge őskövület.
A Videókártya pedig úgyszint eléggé régi .

Lehet probléma az is akár hogy valamelyik alkatrész nem működik megfelelően. De lehet hogy egy vírus támadta meg a gépedet (Ha ez lenne akkor ezek a jelei: -a gép lelassul -állandóan újraindul, -Csökken a lemezterület, -Némelyik fájlt nem lehet elindítani, -Némelyik program furán működik).

Ha megkérdezhetem mikor vetted? Használtan vagy újonnan?
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #296057 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Elnézést, de csak felhasználó vagyok.
A videókártya Nvidia GeForce GT630 1 Gb
a driver: 391.35
CPU Intel Pentium G2030 3.0GHz
4 Gb RAM
Ha esetleg számít, az 1.8-as verzió végén kezdte ezt a játék, de az 1.9 frissítés óta még rosszabb.

Ez a legújabb videókártya driver, tedd fel, és meglátjuk, hogy változik-e valami:
www.nvidia.com/.../en-uk

ui.: Nem írtad, hogy milyen Windows van telepítve. Korábban írtad, hogy a legfrissebbet drivert detektálja a rendszer. Nos, ha ez így van, akkor neked 32 bites rendszered van. Ez esetben mindenképpen ajánlott 64 bites Windows-ra váltani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296058 Írta: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Megválaszolva: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Szia Roadster!

Szinte biztosan állítom neked, hogy a kevés ramokkal lesz a probléma, illetve a nem megfelelő grafikai beállításokkal. A videókari és proci is halovány, de valószínűleg nem az lesz lúdas a ledobálásban. A 4gb ram egyszerűen nem elég, azért dobálhat ki. Egy ilyen konfig esetében ki kell kapcsolni a fejlesztett garfikát. Már egy jó ideje nem játszom, ezért nem vagyok biztos ennek az opciónak a megléte felől. Esetleg ez már nincs, akkor mindent a minimumra kell állítani, kivéve a látótávot. Szerintem az is maximum közepesig mehet fel. Ezek közül egyik sem segít, és nem nyelt be a géped valami betegséget a netről, akkor bizony kevés már a masinád jelenlegi wothoz.
:gandalf:

Ui: Esetleg a feladatkezelőben néz körül, amikor játszol mennyire van kihasznáva a ram memóriád!
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296080 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster

Túl vagyok ezen is. Nem segített.

Mondhatnál kicsi konrtétumokat is, pl. milyen videókártya, melyik driver (verziószám)
Nem biztos, hogy a legfrissebb a jobb. Saját tapasztalat, hogy a legújabb AMD driver-rel (ez pár hónapja történt) nem indult el a WoT, viszont egy régebbi driverre visszaállva megoldódott a problémám.

Elnézést, de csak felhasználó vagyok.
A videókártya Nvidia GeForce GT630 1 Gb
a driver: 391.35
CPU Intel Pentium G2030 3.0GHz
4 Gb RAM
Ha esetleg számít, az 1.8-as verzió végén kezdte ezt a játék, de az 1.9 frissítés óta még rosszabb.


Hát.. ez eléggé rossz/régi konfig :(
Annyi hogy a 4GB RAM nyöszörögve elmegy.
A processzor is valami régi gyenge őskövület.
A Videókártya pedig úgyszint eléggé régi .

Lehet probléma az is akár hogy valamelyik alkatrész nem működik megfelelően. De lehet hogy egy vírus támadta meg a gépedet (Ha ez lenne akkor ezek a jelei: -a gép lelassul -állandóan újraindul, -Csökken a lemezterület, -Némelyik fájlt nem lehet elindítani, -Némelyik program furán működik).

Ha megkérdezhetem mikor vetted? Használtan vagy újonnan?


Valóban nem mai darab, kb. 4-5 éves az egész cucc, újonnan volt minden de már akkor sem volt egy "rakéta".
Vírust nem talált sem a windows sem más.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #296081 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster

Elnézést, de csak felhasználó vagyok.
A videókártya Nvidia GeForce GT630 1 Gb
a driver: 391.35
CPU Intel Pentium G2030 3.0GHz
4 Gb RAM
Ha esetleg számít, az 1.8-as verzió végén kezdte ezt a játék, de az 1.9 frissítés óta még rosszabb.

Ez a legújabb videókártya driver, tedd fel, és meglátjuk, hogy változik-e valami:
www.nvidia.com/.../en-uk

ui.: Nem írtad, hogy milyen Windows van telepítve. Korábban írtad, hogy a legfrissebbet drivert detektálja a rendszer. Nos, ha ez így van, akkor neked 32 bites rendszered van. Ez esetben mindenképpen ajánlott 64 bites Windows-ra váltani.


Igen, 32 bites Win 10 van fent. Megpróbálom a drivert.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296082 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster

Szia Roadster!

Szinte biztosan állítom neked, hogy a kevés ramokkal lesz a probléma, illetve a nem megfelelő grafikai beállításokkal. A videókari és proci is halovány, de valószínűleg nem az lesz lúdas a ledobálásban. A 4gb ram egyszerűen nem elég, azért dobálhat ki. Egy ilyen konfig esetében ki kell kapcsolni a fejlesztett garfikát. Már egy jó ideje nem játszom, ezért nem vagyok biztos ennek az opciónak a megléte felől. Esetleg ez már nincs, akkor mindent a minimumra kell állítani, kivéve a látótávot. Szerintem az is maximum közepesig mehet fel. Ezek közül egyik sem segít, és nem nyelt be a géped valami betegséget a netről, akkor bizony kevés már a masinád jelenlegi wothoz.
:gandalf:

Ui: Esetleg a feladatkezelőben néz körül, amikor játszol mennyire van kihasznáva a ram memóriád!
Figyelem: Spoiler!

Köszönöm a tanácsot ránézek mennyire használja ki a RAM-ot.
A játékban a játék által ajánlott beállításon van, ezen le van véve szinte minden.
Csak az a fura, hogy az 1,8 valamelyik utolsó frissítésekor kezdte. Addig ment minden ezzel a beállítással.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #296084 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Igen, 32 bites Win 10 van fent. Megpróbálom a drivert.

Akkor az általam linkelt driver nem fog működni, mert az 64 bites rendszerhez való.
A legelső, hogy rakj fel egy 64 bites rendszert, és hidd el, hogy meg fog oldódni a problémád.
Ellenkező esetben marad a "szívás".
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296120 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Másnak is akadoznak a WG szerverei? Nekem nem igazán akarja megjeleníteni a kreditet, aranyat, szabad XP-t, kötvényt, évfordulós érmét. Mikor nagy sokára megjelent a kredit, akkor se tudtam a csatából kijött, ementálivá lőtt tankjaimat megjavítani. Prémium napos XP-háromszorozót se tudom győztes csatára rátenni.
U.I. EU1-en vagyok, megnézem EU2-t. Szerkesztés: megnéztem, ugyanez. Időközben egy jobb pillanatában megcsinálta a tankok javítását és egy XP-háromszorozót is ki tudtam osztani sokadik próbálkozásra.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296122 Írta: Andenon
Megválaszolva: Andenon
Szia!
Sajnos igen. Emiatt nem engedi megjavítani a tankot, persze az XP szorzó bekapcsolása után...
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296124 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Hála ennek a hibajelenségnek, most mentem életem egyik legfurább csatáját.
G.W. E100 legénységét akartam húzni (70%-os a 6. érzék, direktíva helyettesíti jelenleg). A csatába belépéskor megszakadt a kapcsolat, oké, újra belépés, pár per késéssel benn is voltam Studianskin. Csakhogy nem működtek a következők: előre/hátra mozgás (se W/S, se R/F), műholdnézetre váltás, chatre írás (azt láttam, hogy a többiek mit írnak chatre), Y gomb, fogyócikkek (a végén meglőtt egy arty, és nem tudtam az elsősegélycsomagot használni). Ami működött: lőni tudtam, forogni tudtam, periszkóp aktiválódott, a csata is folyamatosan zajlott és miután kilőttek, bal és jobb egérgombbal tudtam a csapattársaimra ugrani. Csak középen végig ott pörgött a "Felület betöltése", ami miatt el volt sötétítve a kép némileg. Még a csatából való kilépés után is ott pörgött középen a figyelmeztetés, és az Esc gomb sem működött (Alt+F4 segített). Replay fájl van, de ott természetesen nem látszanak a fenti hibajelenségek, csak a végeredmény (képernyőmentő programot kellett volna gyorsan bekapcsolnom). Az egyetlen pozitívum: így is lett 188 sebzésem :-D

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296133 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Szia!

Hasonló hibajelenséget produkált nekem egy döglődő merevlemez!
Én is próbálkoztam mindennel de semmi megoldásnem volt jó rá. Végül tételesen leellenőriztem minden hardware-t és akkor derült ki, hogy a vinyó okozta a problémát.

Üdv
U.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.