Csak egy kérdés

3 éve 10 hónapja #296369 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
Udv. Evek ota jatszok, ma viszont fura mm leosztassal talalkoztam 2/4/9 t9 t8 t7 leosztasban. Meg is lepett. Esetleg tapasztalta mas is?
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296370 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Udv. Evek ota jatszok, ma viszont fura mm leosztassal talalkoztam 2/4/9 t9 t8 t7 leosztasban. Meg is lepett. Esetleg tapasztalta mas is?

Ahogy észrevettem, a leosztások a gyakorlatban kb. így néznek ki: 0-3/1-5/7-14. Azaz x/y/z esetén x<y<z.
(Szerk.: A teljesen azonos szintűt most nem vettem bele.)
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296372 Írta: t1heavy
Megválaszolva: t1heavy
nem ez volt a kérdés. 3 fajta volt eddig, a 15 egyforma, a 6/9 van a 3/5/7

ahogy a képen is, 2/4/9 van. fura...
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296378 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

nem ez volt a kérdés. 3 fajta volt eddig, a 15 egyforma, a 6/9 van a 3/5/7

ahogy a képen is, 2/4/9 van. fura...

Az MM nem mindig adja a szabályos 15, 6/7, 3/5/7 leosztást, néha bedobhat ilyen leosztásokat is. Annyi megkötés van, hogy x/y/z leosztásnál mindig x<y<z. Hajnali órákban, alacsonyabb szinten olyat is látni, hogy nincs 15-15 játékos, csak 10-10.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296393 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Ki melyik pályát szereti, vagy utálja?
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296406 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Üdv!Működik még a meglévő prémtank vásárlás /arany kompenzáció?...(30%-os kupont lőném el,gold szerzés gyanánt...)
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296419 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
...és igen,műxik.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296460 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Most már tartósan marad az EU3 szerver vagy Berlin mod után lekapcsolják?
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296469 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Melyik kötvényes X-es tankot érné meg megvenni... Tudom, hogy játékstílusfüggő, de lehet pro és kontra érvelni. :)
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296470 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Melyik kötvényes X-es tankot érné meg megvenni... Tudom, hogy játékstílusfüggő, de lehet pro és kontra érvelni. :)

Röviden: egyiket sem.
Az FV mellett nehéz érveket találni, rossz páncél kialakítás, nincs ágyúsüllyedés és még lomha is. Egyedül a pontossága és a dpm-e jó, de ugyanezt tudja az S. Conq. is, ami mellesleg minden másban jobb nála.
Az M60 elvileg az M48 fejlesztett változata, de többen mondják, hogy nem érzik, hogy jobb lenne nála.
A 121B sem tűnik jobbnak a kifejleszthető párjánál, kicsit pontosabb, kicsit jobb az átütése és egy kicsit messzebbre is lát, viszont érezhetően lassabb a másiknál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296471 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Melyik kötvényes X-es tankot érné meg megvenni... Tudom, hogy játékstílusfüggő, de lehet pro és kontra érvelni. :)

Röviden: egyiket sem.
Az FV mellett nehéz érveket találni, rossz páncél kialakítás, nincs ágyúsüllyedés és még lomha is. Egyedül a pontossága és a dpm-e jó, de ugyanezt tudja az S. Conq. is, ami mellesleg minden másban jobb nála.
Az M60 elvileg az M48 fejlesztett változata, de többen mondják, hogy nem érzik, hogy jobb lenne nála.
A 121B sem tűnik jobbnak a kifejleszthető párjánál, kicsit pontosabb, kicsit jobb az átütése és egy kicsit messzebbre is lát, viszont érezhetően lassabb a másiknál.


Szerintem arra jók, hogy ha nem akarod végighúzni az ágat, akkor legyen egy hasonló. Kivéve FV mert az nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296474 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
matyibagolynak teljes egészében helyt adok, csak pár hozzászólásként adnék + véleményt.

Röviden: egyiket sem.

Kicsit kifejtve: ha még nincs legalább 5-6 azonos típusú tankod, mint az elérhetők, akkor valóban nem ajánlottak. Ha a "fun" része érdekel, és nem akarod másra költeni a kötvényeid, akkor persze mindenkinek szíve joga :)

Az FV mellett nehéz érveket találni, rossz páncél kialakítás, nincs ágyúsüllyedés és még lomha is. Egyedül a pontossága és a dpm-e jó, de ugyanezt tudja az S. Conq. is, ami mellesleg minden másban jobb nála.

egyetértek

Az M60 elvileg az M48 fejlesztett változata, de többen mondják, hogy nem érzik, hogy jobb lenne nála.

egyetértek

A 121B sem tűnik jobbnak a kifejleszthető párjánál, kicsit pontosabb, kicsit jobb az átütése és egy kicsit messzebbre is lát, viszont érezhetően lassabb a másiknál.

A 121B jobb mint a 121 (dpm-en kívül mindenben), DE így is az egyik legrosszabb med a játékban, viszont a kötvényért kaphatók közül még ez a legértékelhetőbb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296475 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Apropó! Szerintetek cirka mikorra várható az új kötvényes tankok bekerülése? Mivel a 416 -ot szerettem, végülis kiváltottam egy guardot és nem is bántam meg. Viszont megint van 9K kötvényem.. Szóval! Most vagy gyűjtögetek, hogy meglegyen a 15K amint bekerül valami ehető, vagy veszek egy -egy shiny optikát és ventillátort az ELC EVEN 90 -re, ha már egyszer elvertem rá a gyerekek májusi kosztpénzét.. ;)
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296476 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Apropó! Szerintetek cirka mikorra várható az új kötvényes tankok bekerülése? Mivel a 416 -ot szerettem, végülis kiváltottam egy guardot és nem is bántam meg. Viszont megint van 9K kötvényem.. Szóval! Most vagy gyűjtögetek, hogy meglegyen a 15K amint bekerül valami ehető, vagy veszek egy -egy shiny optikát és ventillátort az ELC EVEN 90 -re, ha már egyszer elvertem rá a gyerekek májusi kosztpénzét.. ;)


Azt nem tudom, de a hozzászólások alapján a mostaniakra nem érdemes költeni. Szóval én is várok még.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296477 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

matyibagolynak teljes egészében helyt adok, csak pár hozzászólásként adnék + véleményt.

Röviden: egyiket sem.

Kicsit kifejtve: ha még nincs legalább 5-6 azonos típusú tankod, mint az elérhetők, akkor valóban nem ajánlottak. Ha a "fun" része érdekel, és nem akarod másra költeni a kötvényeid, akkor persze mindenkinek szíve joga :)

Az FV mellett nehéz érveket találni, rossz páncél kialakítás, nincs ágyúsüllyedés és még lomha is. Egyedül a pontossága és a dpm-e jó, de ugyanezt tudja az S. Conq. is, ami mellesleg minden másban jobb nála.

egyetértek

Az M60 elvileg az M48 fejlesztett változata, de többen mondják, hogy nem érzik, hogy jobb lenne nála.

egyetértek

A 121B sem tűnik jobbnak a kifejleszthető párjánál, kicsit pontosabb, kicsit jobb az átütése és egy kicsit messzebbre is lát, viszont érezhetően lassabb a másiknál.

A 121B jobb mint a 121 (dpm-en kívül mindenben), DE így is az egyik legrosszabb med a játékban, viszont a kötvényért kaphatók közül még ez a legértékelhetőbb.


Gondolom azért pénzügyileg megérné, hisz a prém tankok javítási költsége nagyon alacsony (bár 8-tól nagyobb prém tankom nincs).
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.