Csak egy kérdés

3 éve 10 hónapja #296264 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Üdvölet az öreg rókáknak! Egy totálisan kezdő noob vagyok aki megpróbál tanulni... Az első furcsaság, hogy az tényleg igaz lenne, hogy a tier1-es tankokba bárki beleülhet? Gondolok itt arra, hogy az 5. (eddigi utolsó) csatám után amit csúnyán elbuktunk ránéztem az ellenfélre és egy 24000 és egy 36 000 csatás játékos vitte a prímet. Nálunk 4-en voltunk 10 csata alatt...

Jelenleg nincs csataszámhoz korlátozva egyik tier osztály sem.

Köszi a választ de továbbra sem értem. Oké, hogy a szabályok engedik de mit nyer vele? Talán a győzelmi mutatója 1 ezreléket felmegy de pl. az átlag sebzés stb mutatókat tuti lehúzza. Egy ilyen játékos már tuti 7-8-9-10 tierben tanyázik. ha ott lő egy találatot az szinte biztos több mint amit egy tier1-es csatában üsszegrundol...

Vannak teljesen tehetségtelen játékosok, akik nemhogy magasabb tierben, de még mid-teirben se boldogulnak - tanulás helyett pedig lemennek low-tierbe fókavadászatra, sikertelenségüket kiélni. Nemcsak tehetség, de jellem terén sem az 5*-t pályázzák. Ráadásul, ha csapatuk veszít, garantáltan ők azok, akik szitkozódás nélkül nem bírják ki. Az, hogy TierI-be ez van, ilyenről még nem hallottam, és ha még többen is, azaz nem kirívó, hát nem kommentelném.
Én elég sokat játszok mid-tierben is - a legkirívóbb fókavadász, akit láttam, csak T67-el tolta, összes többi tankkal talán 500 csatája volt, a T67-el meg több mint 10000....
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296265 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Üdvölet az öreg rókáknak! Egy totálisan kezdő noob vagyok aki megpróbál tanulni... Az első furcsaság, hogy az tényleg igaz lenne, hogy a tier1-es tankokba bárki beleülhet? Gondolok itt arra, hogy az 5. (eddigi utolsó) csatám után amit csúnyán elbuktunk ránéztem az ellenfélre és egy 24000 és egy 36 000 csatás játékos vitte a prímet. Nálunk 4-en voltunk 10 csata alatt...


ezeket a retardokat hívják fókavadásznak (seal clubbers), telepakolnak sokskilles legényekkel alacsony tier-ű tankokat és elmennek gyakni. furcsa állatfaj, vhol a dögevők és az egysejtűek között állnak. mindenki által lenézett fajta.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296287 Írta: freetrance
Megválaszolva: freetrance
Hello mindenki!
Tudja valaki, hogy miért nem enged X szintű tankkal csatát indítani?
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296290 Írta: Marci_D
Megválaszolva: Marci_D
Nekem is ugyanez a probléma.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296291 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Kevés a WN8.

Figyelem: Spoiler!
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296297 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Hello mindenki!
Tudja valaki, hogy miért nem enged X szintű tankkal csatát indítani?


Valoszinuleg azert mert teljesen szar a legenyseged skillezese es a tankra rakott felszerelesek...

Eloszor is : mire elersz tier X-be mar illene tisztaban lenni nehany alapveto dologgal!

Barmelyik tankra amire tudsz rakni vertikalis stabilizatort, azt kell rakni nem celzorendszert. Periszkop az minek egy neheztankra? Piros vonalon forgatod a tornyot? TD-t jatszol vele?
Tehat a helyes osszeallitas: vert stab + toltesgyorsito + optika/szellozes


A skillezes egy fokkal jobb, bar latok par haszontalansagot (mentor, egy legenysegi tagnak alca), 2. skillnek kellett volna a javitast valasztanod, az fontosabb sokkal mint barmelyik masik skill.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296298 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hello mindenki!
Tudja valaki, hogy miért nem enged X szintű tankkal csatát indítani?

Ha a gamecenterből az integritás ellenörzés nem segít, akkor egy cache törlés segíthet:
eu.wargaming.ne...10218/
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296322 Írta: Kovacsrob
Megválaszolva: Kovacsrob
Sziasztok lenne egy kérdésem bár lehet buta.Hogy tűnik el az ellenség tankja csata közben? Rá lövök és mire találna a lövés a semmibe el tunik a tank.mar nagyon idegesítő de akár hogy keresem a neten nincs magyarázat ere.Köszönöm szépen a segítséget és a választ.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296326 Írta: freetrance
Megválaszolva: freetrance
Hello dobilaci!

Köszönöm a kioktatást.
Ez egy most vásárolt tank, így azt raktam rá, ami a garázsomban a polcomon volt (legénység, és felszerelés), hogy kipróbáljam, de belépni sem tudtam vele a csatába.
A játék nem hülyebiztos (pl: én) így akár dr.-i címmel rendelkező töltőt is rakhatnék bele, úgy is el kéne indulnia!!!
A képet épp az amerikairól csináltam, de az orosz Obj 277, és a német Leo-val sem ment be X-es csatába, ezért kérdeztem tőletek. Gondolhatnád a sok csillagoddal, hogy aki X-esig elér nem most kezdte, így kipróbáltam, mindent ami csak eszembe jutott: átmentem másik szerverre, másik tankokkal próbálkoztam, de ahogy a másik hozzászólásban is láthatod, ez nem csak nálam fordult elő így NEM a rosszul képzett legénységgel, és rossz felszereléssel van a baj, NEM ezért nem megy be X-es csatába. Sajnos én nem érek rá minden nap órákat játszani, vagy minden héten, így nincs annyi tapasztalatom mint neked. De Te nem is a problémát nézted, hanem, hogy kioktass. Köszönöm a semmit. Írtam a supportnak, egyenlőre ők sem tudják mi a baj. Letöröltem a játékot (tudom neked ez biztos tetszik, de) megpróbálom újra telepíteni. Köszönettel.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296327 Írta: freetrance
Megválaszolva: freetrance
Köszönöm a választ "matyiabagoly" megpróbálom. Üdv.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296329 Írta: freetrance
Megválaszolva: freetrance
Hello Mindenki!

Megoldódott a probléma egy újra telepítéssel.

Üdv.
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296335 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Sziasztok lenne egy kérdésem bár lehet buta.Hogy tűnik el az ellenség tankja csata közben? Rá lövök és mire találna a lövés a semmibe el tunik a tank.mar nagyon idegesítő de akár hogy keresem a neten nincs magyarázat ere.Köszönöm szépen a segítséget és a választ.

www.wotinfo.hu/...erites
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kovacsrob
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296336 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
A frissítés után sokkal rosszabb lett a grafikám.
Valaki meg tudja mondani mit állítsak át, hogy kicsit élesebb legyen a kép?
Minden minimumra van véve SD módban.

Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296338 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

A frissítés után sokkal rosszabb lett a grafikám.
Valaki meg tudja mondani mit állítsak át, hogy kicsit élesebb legyen a kép?
Minden minimumra van véve SD módban.

A grafikus beállításoknál legfelül van egy csúszka, 3d gyorsítás néven, azt kéne minél feljebb húzni és az alatta lévő kockában (dinamikus gyorsítás) ne legyen pipa!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vadkakasok /ROTON/, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
3 éve 10 hónapja #296353 Írta: Tankos1
Megválaszolva: Tankos1
Telepícsd újra
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.