Jelenleg 468 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 1 hete #295517 Írta: Tabulat0r
Megválaszolva: Tabulat0r
Sziasztok.
Új vagyok a játékban, német nehéz tank vonalat húzom és itt az ideje kiosztani az első kör perket, ehhez gondoltam tanácsot kérni. A következőt néztem ki magamnak:
-Hatodik érzék
-Mesterlövész
-Off-Road
-Rádió jel erősítés
-Biztonságos elhelyezés
Úgy érzem ezekre lenne mindenféleképpen szükség nehéz tank vonalon. Egyet értetek? Vagy esetleg kellenek ezek, de előbb érdemes mást? Második, harmadik perknek pedig először a javítást, utána a Bajtársakat gondoltam a teljes legénységnek. Vagy talán előbb a bajtársak? A tűzoltást nem gondolnám, mert úgyis bent van az automata, rejtőzködni pedig ha valamivel nem kell az talán pont a nehéz tank.
Várom a véleményeket, tapasztalatokat, mindent meghallgatok! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #295518 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Tabulat0r beküldte: Sziasztok.
Új vagyok a játékban, német nehéz tank vonalat húzom és itt az ideje kiosztani az első kör perket, ehhez gondoltam tanácsot kérni. A következőt néztem ki magamnak:
-Hatodik érzék
-Mesterlövész
-Off-Road
-Rádió jel erősítés
-Biztonságos elhelyezés
Úgy érzem ezekre lenne mindenféleképpen szükség nehéz tank vonalon. Egyet értetek? Vagy esetleg kellenek ezek, de előbb érdemes mást? Második, harmadik perknek pedig először a javítást, utána a Bajtársakat gondoltam a teljes legénységnek. Vagy talán előbb a bajtársak? A tűzoltást nem gondolnám, mert úgyis bent van az automata, rejtőzködni pedig ha valamivel nem kell az talán pont a nehéz tank.

1. skilll/perk: parancsnok 6. érzék, többieknek javítás
2. skill/perk: mindenkinek bajtársak
3. skill/perk: parancsnoknak javítás, lövésznek pillanatkép, vezetőnek off road/sima utazás, rádiósnak helyzetfelismerés, töltőnek biztonságos elhelyezés
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, zics911

3 hónapja 1 hete #295519 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

-Hatodik érzék
-Mesterlövész
-Off-Road
-Rádió jel erősítés
-Biztonságos elhelyezés

Én azt javaslom, hogy első körben mindenkinek javítást válassz. Esetleg a parancsnoknak mehet 6. érzék, bár van olyan direktíva, ami helyettesíti.
Második körben parancsnoknak vagy a fennmaradó javítás, vagy felderítő (látótáv növelő), esetleg ezermester. Lövésznek pillanatkép, vezetőnek sima utazás, rádiósnak helyzetfelismerés (látótávnövelő), töltőnek meg ha nem kell a tűzoltó, akkor esetleg bizt. elhelyezés.
Harmadik körre meg érdemes újraosztani mindenkinek elit alakulat, 6. érzék, javítás és akkor elölről kezdeni a fentebb leírt második kört.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

3 hónapja 1 hete #295520 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
@Slandyke
A T92-t nem ismerem, nekem sincs meg, se a rokonoknak-barátoknak. Hallomásból annyit tudok mondani, hogy van, aki nagyon szereti, más meg ramatynak tartja --- szóval nagyon szélsőségesen megoszlik róla a vélemény. De ez tényleg a max, amit tudok erről a tankról.

A 112-höz pár jótanács:
Az ágyú pontatlansága miatt a weakspot lövése esetleges, könnyen előfordul, hogy weakspotot célzol, de nem oda talál be – így ahol a weakspot lövése fontos, ott én kapásból goldot töltök, az ilyen esetben is hatásos lehet. Nekem ilyen tank alapból az összes T9 heavy (T10-t ugye nem lát a tierlimit miatt), a Defender meg a superheavy VK100 és az O-HO, a T28 vagy T30 jellegű TD-k, de szituációtól függően akár más tanknál is. Így 22-22-1 lőszerkiosztást használok. A csőlehajlás kicsi, így a dombharc körülményes.
Páncélzat: a hasát kell elrejteni meg a face-hug szituációt kerülni (face-hugban rendszerint erős HP-vesztő nettóban), de így használva T8 tankok ellen (és attól lefele) általában megbízható, szinte „istenkirály” – azért általában, mert közelmúltban egy T28 a top-ágyújával szemből nagyon eltalált, míg az oldalába igyekeztem kerülni. De erre pozitív ellenpéldaként tudom hozni a Frontline-beli tapasztalatomat: az FL-hez múltkor hozzácsatoltak különböző küldetéseket, amelyek egyikénél 2000 Hp-t kellett pattintani. Én nem vagyok a páncélhasználat mestere meg amúgy is utálom az ilyen típusú küldetéseket (szerintem az emberi természet ellen való kimenni a tankoddal, hogy direkt lövesd magad). Először az IS-3-al próbálkoztam, de 2-szer nem jött be (2-ből), így elgondolkodtam és az arzenálomban megakadt a szemem a 112-n – a 3000 pattintás mindig összejött, de a 4-5000 se volt a ritka. Ehhez annyit, hogy randomban nemhogy az IS-3-al, de az IS-7-el se szoktam ennyit pattintani. Úgyhogy a pattintós küldikhez nekem megvan a célszerszám. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 1 hete #295528 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

szecsibeni beküldte:

-Hatodik érzék
-Mesterlövész
-Off-Road
-Rádió jel erősítés
-Biztonságos elhelyezés

Én azt javaslom, hogy első körben mindenkinek javítást válassz. Esetleg a parancsnoknak mehet 6. érzék, bár van olyan direktíva, ami helyettesíti.
Második körben parancsnoknak vagy a fennmaradó javítás, vagy felderítő (látótáv növelő), esetleg ezermester. Lövésznek pillanatkép, vezetőnek sima utazás, rádiósnak helyzetfelismerés (látótávnövelő), töltőnek meg ha nem kell a tűzoltó, akkor esetleg bizt. elhelyezés.
Harmadik körre meg érdemes újraosztani mindenkinek elit alakulat, 6. érzék, javítás és akkor elölről kezdeni a fentebb leírt második kört.

Szecsibeni!
Ha csak most kezded gyűjteni a tapasztalatot, akkor a legjobb ha olyat tulajdonságot választasz, ami gyűjtögetés közben is használhatsz, pl. javítás. Én BIA-t vagy vegyes sort teszek elsőnek, attól függ mennyi gyűjtöttem össze a képzésből. 60-70 % tol BIA, ez alatt inkább a vegyes sort vagy javítást javaslok. Vegyes sor nekem: P hatodik érzék, L pillanatkép, V sima utazás, R helyzetfelismerés, T biztonságos elhelyezés. Arra is figyelj, hogy nem érdemes perket indítani, ha azzal a tankkal nem tudod kihúzni teljesen a képzést, mert ha ki vannak húzva és van fölötte van egy kis képzésed az ezüstös képzés esetén nem 80-90 % képzettséggel indulsz. Persze aranyos képzésnél nincs ilyen gond, de azért én nem erre költeném. 100 % képzés kb 100 000 tapasztalati pont, Az e fölötti képzések, mindig az előzőnek kétszerese. A képzések százaléka is valahogy így számolódik. (Nem kétszerese, de kb. másfélszerese az előző százalékpontnak.) Ezért van az, hogy jó csatával akár 10-20 % is tudsz szerezni, de a 100 % közeledve nagyon nyögvenyelős akár egy százalék összeszedése.
Bocs kicsit hosszú lettem.

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #295532 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

RockyRuciano beküldte: A 112-höz

Köszönöm a válaszodat!

A type 5 heavy volt az első tizes tankom. A mai napig az egyik kedvencem. Utána tértem át a kínai 110 -re és most az IS-3 -at fejlesztem. Picit cizelláltabb páncélhasználatra kell átállnom.. :) Ahogy elnézem a 112 ezekhez lehet majd hasonló. Azzal a különbséggel, hogy kumulativ lőszer van hozzá. bevallom azt nem igazán szeretem. Remélem sikerül hozzászoknom, mivel a 277 lenne majd a cél. Ha nem tudom megszokni, akkor IS-7. A tierlimittel együtt a 112 pompás! :)

3 hónapja 1 hete #295534 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
T26E5 & Patriot manapság mennyire jó ez a tank?Kötvényért megéri meg venni?

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

3 hónapja 1 hete #295539 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

sziszifuszi beküldte: T26E5 & Patriot manapság mennyire jó ez a tank?Kötvényért megéri meg venni?

Refer programmal ingyen is be tudod húzni a Patriotot, nem kell rákölteni a kötvényed.

3 hónapja 1 hete #295542 Írta: sziszifuszi

AssistKing beküldte:

sziszifuszi beküldte: T26E5 & Patriot manapság mennyire jó ez a tank?Kötvényért megéri meg venni?

Refer programmal ingyen is be tudod húzni a Patriotot, nem kell rákölteni a kötvényed.

És mi a szösz az a refer program?Homály vagyok fogalmam sincs mi az.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

3 hónapja 1 hete #295543 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

sziszifuszi beküldte:

AssistKing beküldte:

És mi a szösz az a refer program?Homály vagyok fogalmam sincs mi az.

A meghívós akció. Ha az általad meghívott elér egy 10-es tankot vagy elég sokat játszik, akkor te választhatsz egy 8-as szintű prémium tankot egy megadott listából.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

3 hónapja 1 hete #295545 Írta: sziszifuszi
Akkor marad a kötvényes vásárlás,de még mindig nem tudtam meg,hogy egyáltalán jó e még valamire ez a tank.

3 hónapja 1 hete #295546 Írta: RockyRuciano

Slandyke beküldte:

RockyRuciano beküldte: A 112-höz

Köszönöm a válaszodat!

A type 5 heavy volt az első tizes tankom. A mai napig az egyik kedvencem. Utána tértem át a kínai 110 -re és most az IS-3 -at fejlesztem. Picit cizelláltabb páncélhasználatra kell átállnom.. :) Ahogy elnézem a 112 ezekhez lehet majd hasonló. Azzal a különbséggel, hogy kumulativ lőszer van hozzá. bevallom azt nem igazán szeretem. Remélem sikerül hozzászoknom, mivel a 277 lenne majd a cél. Ha nem tudom megszokni, akkor IS-7. A tierlimittel együtt a 112 pompás! :)

Az IS-7-t ajánlanám neked inkább. Rancomban az átlagjátékos jobban érvényesül IS-7-el, a 277 előnyeit inkább az unicum (de legalábbis nagyon jó) játékos tudja kiaknázni. (átlagjátékos alatt itt a kb. 3500-6500 közötti WoT-értékelésű játékost értem) A másik szituáció, ahol a 277 jobban érvényesül, az az SH/CW, ahol kevésbé az egyéni képesség/tudás, mint inkább a csapattaktika, összetartás/csapatmunka dönti el az eredményt. Tudom, az image mást mutat – az IS-7 tudtommal a játék kezdete óta bent van, ezért „elavult”, a 277 meg kb. 2 éve került be, ráadásul az unikumok/jó klánok ezzel tolják, tehát csak OP tank lehet --- jobb szót nem tudok rá, minthogy divattank. Ha megnézed az eredményességet, akkor a 2 tank ugyanazt az eredményességet hozza, a fentebb írt eloszlásbeli különbséggel. Az eloszlásbeli különbség inkább az én véleményem, mint „tudományos tény” - de talán más játékos (netán unicum) is megerősíti.

3 hónapja 1 hete #295547 Írta: RockyRuciano

sziszifuszi beküldte: Akkor marad a kötvényes vásárlás,de még mindig nem tudtam meg,hogy egyáltalán jó e még valamire ez a tank.

Véleményem szerint remek tank - heavynek mozgékony, páncélja, különösen a toronypáncél nagyon jó, az ágyú pontos, gyorsan tölt, jó az átütése. A tank és az ágyú egyetlen hibája, hogy kicsi a sebzése a 240 HP-sebzéssel. Akinek más az elvárása és ezért nem szereti az ilyen megymag-köpködőt, az utálni fogja, aki meg boldogul vele (mint én), az meg imádja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi

3 hónapja 1 hete #295553 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

RockyRuciano beküldte: Az IS-7-t ajánlanám neked inkább.

Ezek szerint most is jobban jártam volna, ha hamarabb kérdezek.. :)
Elég sokat lamentáltam, hogy IS-7 vagy 277 legyen a következő tízes heavy -m, ami meg is felel a mostani játékkörnyezetnek. Pont az APCR lőszer miatt nagyon hajlottam az IS-7 felé.. aztán mivel láttam mennyire népszerű a 277 végül azt nulláztam le tervrajzokból. Most kimaxolom az IS-3 -at és átugrom a T-10 -et free XP -ből. Ezt elkapkodtam, de már mindegy. Nem tudom van -e értelme mindkettőt kifejleszteni?.. talán ha lesz megint sok tervrajz, akkor kihúzom azt is. Talán.

3 hónapja 1 hete #295555 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Slandyke beküldte:

RockyRuciano beküldte: Az IS-7-t ajánlanám neked inkább.

Ezek szerint most is jobban jártam volna, ha hamarabb kérdezek.. :)
Elég sokat lamentáltam, hogy IS-7 vagy 277 legyen a következő tízes heavy -m, ami meg is felel a mostani játékkörnyezetnek. Pont az APCR lőszer miatt nagyon hajlottam az IS-7 felé.. aztán mivel láttam mennyire népszerű a 277 végül azt nulláztam le tervrajzokból. Most kimaxolom az IS-3 -at és átugrom a T-10 -et free XP -ből. Ezt elkapkodtam, de már mindegy. Nem tudom van -e értelme mindkettőt kifejleszteni?.. talán ha lesz megint sok tervrajz, akkor kihúzom azt is. Talán.

A battle pass tele van orosz/angol és univerzális töredékekkel, szóval, ha abban haladsz, akkor jönnek a tervrajzok dögivel.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.