Jelenleg 342 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295365 Írta: Shatok Gunner
Megválaszolva: Shatok Gunner

Marcus beküldte: Sziasztok!
Bízok benne, hogy valaki tud nekem segíteni. Volt régen egy kedvenc oldalam, amit sajnos egy idő után már nem volt elérhető. Így sajnos magát az oldalt sem tudnám belinkelni nektek, viszont lehet ti tudtok egy másikat, mert én még keresni sem tudom, mert nem tudom mi lehet a neve. Ezen az oldalon a játékban használt tankok nemzete volt feltüntetve, ha rámentem pl a francia zászlóra akkor beadta nekem 1-től 10- íg a számokat, ezek voltak a tier szintek. Ha rámentem pl a 8-asra akkor a francia tier 8-as tankok képeit adta be sorban, megvolt az, hogy mindig pl a lájtok voltak az elsők, aztán médium stb, de csak akkor ha volt az adott nemzetnek egy adott tierben. Ezeknél a tank képeknél volt három vagy négy szín, az átlag sebzésüket mutatta az összes szín. Ha azzal a tankkal elérted azt a sebzést mint ami a képen volt, akkor tudtad, hogy pl az átlagsebzések zöld, vagy lila, meg azt hiszem volt sárga, piros.

Szia!
Talán ...
www.wotgarage.net/
Elnézést, látom már válaszoltak!
De nem tudom törölni a h.sz.-t!

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"
Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #295370 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Slandyke beküldte: Ha most nekiállok rankednek, szerintetek mit lehet még elérni?
Van Type 5, Kranvagen, Progetto és 430U .. gondolom az utóbbi kettő..
Plusz! kevés tehetség és némi szabadidő éjjelente főleg.

Szia!
Ha ugyanezen a néven játszol, mint amin itt is vagy, akkor szerintem a következő lehet a reális cél:
- 20 kvalifikáció meccs (itt még nincs előrehaladás, visszaesés, lényegében tier10-es "random"), aminek a végén kapsz 1 milla kreditet függetlenül az elért eredményektől + 1 token-t, amiből majd az event végén 500 kötvény lesz.
- Utána elkezdheted a harmadik divíziót és abban eljuthatsz valameddig, de nem túl messzire, így összeszedhetsz 1 nap prém fiókot, és némi kreditet, kötvényt és apróságokat. Nem hiszem, hogy reálisan meg tudnád csinálni ezt a diviíziót még az utolsó napon sem.

Bővebben, hogy miért gondolom így:
Két napja írtam be a tapasztalataimat a rangsorolt csaták 3. szezon cikk alá, szerintem olvasd el, mert hasznos lehet.
www.wotinfo.hu/...szezon
Ránéztem a statodra (ha jól sejtem ugyanaz a játékosneved a wot-ban, mint itt, de ha tévednék, akkor elnézésedet kérem). Ahogy magad is írod, "kevés tehetség". Ezzel amúgy nincs is semmi gond, amíg te élvezed a játékot.
A rangsorolt csatákkal az a helyzet, hogy ott az előrehaladást nem tudod kigrindelni, ami azért van, mert ha nem teljesítesz jól, akkor egyszerűen visszaesel. A győztes csapatból a top 10 kap plusz pontot, a vesztesnél viszont csak a top 5 nem kap mínuszt. Emiatt a stabil előrehaladáshoz az kell, hogy az esetek többségében benne legyél a top5-ben akár győztes a csata, akár vesztes, mert így a győztesnél kapsz pontot, a vesztesnél pedig nem veszítesz, így pozitív az egyenleg. Ha valaki átlagban top 6-10, akkor a győztesnél kap egy pontot, a vesztesnél veszít, így lényegében stagnál. Ha valaki top 11-15, akkor a győztesnél nem kap pontot a vesztesnél pedig veszít, így negatív az egyenleg, tehát ha néha sikerül is előrelépnie, utána bizonyosan vissza fog zuhanni. Hangsúlyozom, hogy most átlag számokkal számoltam, tehát nyilván lehet olyan, hogy valaki az egyik csatában top 1, a másikban meg top 13, de mégis folyamatosan kell hozni egy jó átlagteljesítményt ahhoz, hogy haladjon az ember.
A statjaid alapján inkább a 3. vagy talán a 2. kategóriába tartozol, így nem nagyon van esélyed (szerintem) elérni még a harmadik divízió végére sem.
A rangsorolt csatákban az jobb játékos aránya a gyengébbekhez képest sokkal nagyobb, mint a random csatákban. Ennek az oka, hogy itt nem elég, ha nyer a csapatod, muszáj egyénileg jól teljesíteni, mert csak akkor tudsz előrébb jutni a jutalmakba és a visszaesési rendszer miatt az sem működik, hogy valaki átlagban gyenge játékkal, de néha szerencsés játékkal tízszer annyi idő alatt kiseggeli (pl.: a maratonoknál ugye működik ez), mert folyamatosan vissza fog esni.
A két szezonos tapasztalatom az, hogy az utolsó napokban némileg jobb a helyzet a lentebbi divízióban, mert addigra már a jobb játékosok ott hagyják azt (sietve, hogy még bekerüljenek a ligába).
Persze tévedhetek is, nem vagyok minden tudó, szóval, ha kedved és kredited van elég, akkor miért is ne, bármit ki lehet próbálni, de a fentiek alapján legalább nem úgy kezdesz neki, hogy azt mondták neked "persze, simán meg lehet csinálni pár nap alatt" és nem ér meglepetés és csalódás, ha igazam van.
Gondolom van most prém fiókod (a wg-től kapott 2 hetest ugye beaktiváltad? ha nem, akkor ne feledd el), így ha van kedved húsz csatát lenyomni 10-esben, akkor kezdj neki a kvalifikációs meccseknek, mert ha átlagban -50k-nál kevesebb veszteséget halmozol fel kreditben, akkor a végén kapott 1 millióval már pozitívban van. Utána pedig az 1. rang tuti meg lesz, ami 1 nap prém és még 100k kredit és némi szerencsével néhány további rangot még meg tudhatsz szerezni, bár itt már lesz visszaesés, így érdemes matekozni, hogy a javítási költség miatt mennyit érdemes játszani, ha csak nagyon lassan tudnál haladni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 2 hete #295372 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Chimera milyen tank? Csak azért érdekel a dolog, mert lassan begurul a garázsba, viszont nagyon ritkán találkozni vele.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295373 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

PZoli beküldte: Bővebben..

Köszönöm a részletes választ! Közben elolvastam az általad említett hozzászólásodat is.

Megtetszett a bronz ligás skin, ezért merült fel, hogy belevágok így a vége felé.
Olvasva az általad is leírtakat, ez valóban nem reális. Nem baj! A kvalifikációt, azért megcsinálom az utolsó napokban. A prémium napokat aktiváltam, szóval nem lesz para a kredit szerintem.
Valóban Slandyke az ingame nevem is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295376 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

bandras32 beküldte: Chimera milyen tank? Csak azért érdekel a dolog, mert lassan begurul a garázsba, viszont nagyon ritkán találkozni vele.

meglepő, de nem rossz. a tornya és egész teste hemzseg a lehetetlen letörésektől, ami hanyag célzás esetén képes lepattintani bármit...de erre azért nem érdemes taktikát alapozni. :) a lövege szintén meglepően nem rossz. nem vagyok egy nagy td-s, mert nincs türelmem percekig hesszelni egy bokorban, ezért csak a v4 játszik nálam, de a chimeraval is jól elvagyok, mert elég mozgékony. sztem alapvetően egy jó kis gép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

3 hónapja 2 hete #295377 Írta: bandras32

zics911 beküldte:

bandras32 beküldte: Chimera milyen tank? Csak azért érdekel a dolog, mert lassan begurul a garázsba, viszont nagyon ritkán találkozni vele.

meglepő, de nem rossz. a tornya és egész teste hemzseg a lehetetlen letörésektől, ami hanyag célzás esetén képes lepattintani bármit...de erre azért nem érdemes taktikát alapozni. :) a lövege szintén meglepően nem rossz. nem vagyok egy nagy td-s, mert nincs türelmem percekig hesszelni egy bokorban, ezért csak a v4 játszik nálam, de a chimeraval is jól elvagyok, mert elég mozgékony. sztem alapvetően egy jó kis gép.

De mi köze a chimera-nak a td-khez? :S

3 hónapja 2 hete #295378 Írta: zics911

bandras32 beküldte:

zics911 beküldte:

a hanyag olvasásom. :) a charioteer-re gondoltam. :)

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295379 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Slandyke beküldte:

PZoli beküldte: Bővebben..

Köszönöm a részletes választ! Közben elolvastam az általad említett hozzászólásodat is.

Megtetszett a bronz ligás skin, ezért merült fel, hogy belevágok így a vége felé.
Olvasva az általad is leírtakat, ez valóban nem reális. Nem baj! A kvalifikációt, azért megcsinálom az utolsó napokban. A prémium napokat aktiváltam, szóval nem lesz para a kredit szerintem.
Valóban Slandyke az ingame nevem is.

Ahhoz a skin-hez 4 tokent össze kéne szedni. A kvalifikáció ad 1-et, a 3-as divízió 2-t, a 2-es és 1-es divízió 1-1-et. Ehhez tehát a 2. divíziót kéne befejezned, ami számomra is nagyon szenvedősen lehetne csak meg az utolsó napokban (1800 körüli wn8-am van), szóval neked esélytelen.
Amúgy (ha esetleg nem tudod), akkor a rangsorolt úgy működik, hogy egy évadra 3 szezon van. A mostani épp egy befejező szezon. A következő gondolom valamikor nyáron indul és szintén (elvileg) 3 szezonból fog állni. Ha azokból a 3 kvalifikációt meg tudod csinálni az már 3 token és akkor valahogy még az egyikben el kéne jutnod a 3. divízió végére (ami nem tudom, hogy reális-e, de ha most nem, akkor talán akkor sem, ha nem fejlődsz látványosan), de akkor meglenne a szükséges 4-5 token az álcafestéshez, de persze ezt csak egy év múlva kaphatod meg + lehet változtatnak is a feltételeken, szóval ez igazából csak egy agymenés volt részemről :) .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

3 hónapja 2 hete #295380 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

PZoli beküldte: nyáron indul

A következőben mindenképpen megpróbálom, ha még játszogatok majd.

3 hónapja 2 hete #295381 Írta: bandras32

zics911 beküldte:

bandras32 beküldte:

zics911 beküldte:

Előfodul az ilyen. :cheer: Viszont akkor a kérdés még mindig aktuális. Milyen a Chimera?

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #295390 Írta: zics911

bandras32 beküldte:

zics911 beküldte:

bandras32 beküldte:

zics911 beküldte:

Előfodul az ilyen. :cheer: Viszont akkor a kérdés még mindig aktuális. Milyen a Chimera?

2 csatám van vele össz és megmondom őszintén, semmire nem emlékszem belőle...gondolom nem hagyott bennem nagy nyomot. de a fene se tudja, inkább nem nyilatkozom.

de ha ráér holnapig, akkor már lesz időm játszani és tolok vele 10 kört, utána írok róla pár szót. :)

3 hónapja 2 hete #295393 Írta: Expozoli
Megválaszolva: Expozoli
Sziasztok!
Elnézést kérek, nem ide tartozik, de hátha tud valaki segíteni!
Azt vettem észre, hogy napok óta a Battle Pass-ban nem számolja tovább az eredményeimet, tehát hiába vagyok benne a legjobb háromban az elért XP alapján, már több napja nem adja hozzá az így elért pontokat!
Továbbá azt is észrevettem, hogy a csaták után a harci tapasztalatokat sem adja hozzá egyik harckocsinál sem a meglévőhöz!
Ilyennel találkoztatok már?
Na most ilyenkor mit lehet tenni? Így feleslegesen csinálok mindent, nem fejlődök semmit sem!!!
Várom a tanácsotokat!
Köszönöm, hogy meghallgattatok!
Üdv:
Zoli

3 hónapja 2 hete #295394 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Battle Pass-ban limitálva van az egy tankkal megszerezhető pontok száma, ezt lent a járműlistában is jelzi a kép felett.
Harci tapasztalatra meg így látatlanban az a tippem hogy bevan kapcsolva a gyorsított legénységképzés.

3 hónapja 2 hete #295399 Írta: zics911
@bandras32

mentem 10 kört a géppel és szerintem: képzelj el egy superpörit/t26e5-öt a defender lövegével és egy med sebességével. ez inkább egy mozgékony, tornyozásra ajánlott nehéztank, mint médium. a teste elég papír, de tele van hülye letörésekkel, ezért bármi pattanhat ha nem céloznak meg rendesen. városi pályán csak óvatosan vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, PZoli

3 hónapja 2 hete #295408 Írta: bandras32

zics911 beküldte: @bandras32

mentem 10 kört a géppel és szerintem: képzelj el egy superpörit/t26e5-öt a defender lövegével és egy med sebességével. ez inkább egy mozgékony, tornyozásra ajánlott nehéztank, mint médium. a teste elég papír, de tele van hülye letörésekkel, ezért bármi pattanhat ha nem céloznak meg rendesen. városi pályán csak óvatosan vele.

Köszi. :beer2:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.