Csak egy kérdés

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295461 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295463 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine

Én eddig minden évben kaptam, de nem pontosan a reg napján. Legutóbb (2019 május) ~1 héttel később.


Ha 1 hetet csúszna az még jó is lenne mert akkor kitartana a WG születésnapra, akkor talán lehet belőle valami értelmeset is venni :)

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295472 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Biztosan le volt írva már valahol, de szerintetek az ajánlási programban melyik prémium járműveket érdemes választani a mentornak (tier8) illetve az újoncnak (tier6/7)? Még egyik sincs meg..
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295473 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Biztosan le volt írva már valahol, de szerintetek az ajánlási programban melyik prémium járműveket érdemes választani a mentornak (tier8) illetve az újoncnak (tier6/7)? Még egyik sincs meg..


Egy listát tudnál írni? Már nem igazán emlékszek mik vannak.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295474 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295475 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly


A Tiger olyan Tiger, semmi extra.
Az M10-et én szeretem, de nem kezdőknek való.
Pz. IV szintén semmi extra.
Dicker Max lomha, viszont van alfa és a pen sem rossz, a gold még tier8-ban is jó tud lenni.
KV-122 kevés pen, kevés páncél, megy tier9-ben is.
A SU szintén mint a KV, csak még kevesebb páncéllal és látótávval. Sherman van átütés, de kicsi az alfa.

Panther mit 8.8, ezzel szemezgetek én is, bár valószínüleg ezzel az átütéssel és páncéllal nem túl élvezetesek a tier10-es meccsek.
Jagdtiger 8.8, lassú, viszont van némi páncélja és az ágyú is jónak tűnik. Meg ráadásul tier limites.
T92, kis átütés, kis alfa. Passzív spotternek, vagy akár aktívnak is jó lenne, ha a kerekesek nem borították volna föl a bilit.
AMX M4 49, ágyú okés, páncél szintén, mozgékonyság is.
FV4202, lehet hogy elfogult vagyok egy kicsit az angol tankokkal szemben, de szerintem ez egy szar. DPM nincs, toronypáncél nincs, semmi sincs ami miatt jó lenne.
112, heavyhez képest jól mozog, a páncél meglepően sokat tud pattintani, az ágyú elfogadható. És tier limites!

Ha nemek kéne választanom, akkor újoncnak M10 (bár nem kezdőnek való) vagy Tiger (mert Tiger).
A parancsnoknak 112, vagy AMX, illetve még a T26E5 érdekes lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295480 Írta: Toldi Pál
Megválaszolva: Toldi Pál
Köszönöm a választ sikerült működésre bírni. De már későn (egyébb okok miatt ) mert leysúsztam az előző reward-okról.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295490 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295492 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Közhely, de ha úgyis szükséged van rá, próbáld ki és megtudod. Nincs veszteni valód.
Egyébként lehet.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295493 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Azoknak kiképzéskor fix a szerepük. Utána 500 aranyért (akicóban 375) átképezheted rádiósra, mint bármely mást, legalább is szerep váltáskor engedi kiválasztani a rádiós és rá tudnék nyomni az OK-ra. A 0. BIA szakértelem természetesen megmarad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295497 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295498 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Azoknak kiképzéskor fix a szerepük. Utána 500 aranyért (akicóban 375) átképezheted rádiósra, mint bármely mást, legalább is szerep váltáskor engedi kiválasztani a rádiós és rá tudnék nyomni az OK-ra. A 0. BIA szakértelem természetesen megmarad.

Köszi, ennyit szerettem volna tudni, így akkor belevágok a kerekes sza.okba :D
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #295499 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Sziasztok, a kínai újév akcióban szerzett 4 harckocsizón lehet változtatni aranyért fő képzettséget? Rádiós kellene töltő helyett.

Közhely, de ha úgyis szükséged van rá, próbáld ki és megtudod. Nincs veszteni valód.
Egyébként lehet.

Közhely, de az okos nem saját hibájából tanul. Amúgy ha mindegy lenne, kipróbálnám, de olyan tankba kell, amiben nincs töltő, csak rádiós. Mivel négy ilyen tagom van és négy legényes a tank, így igenis van vesztenivalóm. Köszi.
A Mikulást pl. nem lehet átképezni.
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295500 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

tier 8:
-Panther mit 8,8 L/71
-8,8 cm pak 43 jagdtiger
-T26E5
-T92
-AMX M4 mle. 49
-FV4202
-112 (én erre gondoltam..)

tier 6/7
-Tiger 131
-Panher/M10 (ezt ismerem)
-Pz.kpfw. IV
-Schmalturm
-Dicker Max
-KV-122
-SU-122-44
-Sherman VC firefly


Én a Tier8-nál a T26E5-t és a 112-t ajánlom elsődlegesen, AMX M4 mle. 49-t másodlagosan, ezeket elég jól ismerem.
A mozgékonysága mindhárom tanknak jó. Páncélzatot nézve a 112 a legjobb, a T26E5-nek nagyon jó torony és elfogadhatóan jó a testpáncélja (de hull-down-t érdemes vele játszani és így test páncélzata "javul"), AMX M4 mle. 49 szemből szinte belőhetetlen, ámde oldalpáncélja nem létezik + van a tornyon kupola (bár tapasztalatom szerint ritkán lövik ott meg). Ágyút nézve a T26E5 és a AMX M4 mle. 49 hasonló: pontos, gyorsan tölt, jó átütéssel, de kicsit sebeznek -meggymag-köpdösők (szerintem amúgy a T26E5 picit jobb). A 112 meg ennek az ellentétje: nagyot sebez, de meglehetősen pontatlan, átütése is kicsit alacsony, a prémlőszer meg HEAT, ami fura elakadásokat/0sebzéseket eredményez (pl. lánctalpban). Ha hajlandó vagy közelharcot felvállalni (amire a 112-t a páncélzata alkalmassá teszi) és ott gyengepontot célozni, akkor a pontatlanság meg alacsony átütés már nem akkora probléma - de közelharcba nem mindenki akar/mer belemenni - némi tudás kell ahhoz, hogy úgy kerülj (tűz)közelbe, hogy előtte nem lőtték szét a tankodat és még van HP-d harcolni. Az AMX M4 mle. 49-ről több ismerőst hallottam úgy nyilatkozni, hogy a páncélzata miatt kezdőbarát. Én ellenben úgy gondolom, hogy kezdő nem tudja jól felmérni honnan várható lövés, amivel szembeforduljon - és oldalról meg belövik pl. ezzel a tankkal sidescrape-elni nem lehet emiatt. A T26E5-t és a 112-t között a választást szerintem a személyes preferencia dönti el, az AMX M4 mle. 49-t picit gyengébbnek látom - az első kettőt jó tanknak gondolom, a franciát meg csak jól használhatónak.
Az FV4202-ről van még némi tapasztalatom: önmagában nem rossz tank. ámde 5-6, de lehet hogy több nála jobb prémium medtank van Tier8 szinten, ráadásul a brit prémium medek között a RAAC-ot egyértelműen jobbnak mondják.
A Panther mit 8,8-nak tavaly az E50M TOTT kapcsán alaposan utánanéztem: a látható statjai nagyon gyengék, a nemlátható/"soft-statjai" sem jobbak, és amikor utánakérdeztem, ott is csupa lehangolót hallottam. Így amikor unokaöcsémet kiképeztem és befejezte a programot, a Panther helyett a 112-t választottam (aminek azóta is örülök).

A tier6-7-nél én a Panther/M10 és a SU-122-44 között választanék. A Panther/M10-t jól ismerem, annak, aki szeret/tud medezni, annak nagyon jó választás. Én medként imádom --- arra kell vigyázni, hogy mindenben jó, de kb. semmiben nem a legjobb közepes tank (szóval olyan jó értelemben vett med :) ) Ezen felül tierlimites, bár ennek a jelentősége szerintem az elmúlt 1 évben alaposan megfogyatkozott.
A SU-122-44 nincs meg, elég ritka de csupa kedvező véleményt hallottam róla azoktól, akik szeretnek T-vel játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
3 éve 11 hónapja #295501 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Kérdés:
"Lehet-e / Van-e igény még arra, hogy az oldalon ismételten megjelenjenek a tank elemzések a fórumozok tollából?"
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.