Jelenleg 619 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 3 hete #295118 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

ZsoltHun76 beküldte:

szecsibeni beküldte:

ZsoltHun76 beküldte: Ezt létszi, valaki nálam jobb és tapasztaltabb játékos szakértse meg mert nekem ez fura.

wotreplays.eu/s...pak_40

Az M2 Mediumot nézzétek, kadam2013 névet játszik(?). (Remélem nem ez a születési dátuma.)

Nem tudtam eldönteni, hogy bot vagy csak simán hülye. Saját csapat társat löt, volt egy pillanat mikor pár perce teljesen kifagyott. Majd újra elkezdet mozogni, de csak a tornyát mozgatta. A sziklát lőtte maga előtt.

Nincs benne semmi fura. Rákerestem a játékosra, 2019 december közepe óta "játszik". 355 csatája van, totál kezdő. Valószínűleg annak is örül, hogy forog a tankon a torony, meg szépek az effektek amikor a bokrot megfújja a szél/belemegy a vízbe. Nem hiszem, hogy bot lett volna, csak szimplán egy olyasvalaki, aki virágot szedni lép fel a játékba. Ezen nem kell csodálkozni, magasabb szinteken is ugyanezt csinálja nagyon sok játékos :)

Nem kötözködésből, de én a helyedben elmentem volna megkeresni azt az utolsó kettő tüzért. Igaz az, hogy írtad nincs hatodik érzéked, de szerintem a vereségnél nem jobb a döntetlen. Legalábbis ez az én véleményem.

Köszi, hogy megnézted. :)

Gondoltam rá én is, hogy megindulok előre hát ha belekocogok a tüzérekbe. De amilyen gyors a pak40-es nem mertem megindulni. Emiatt aztán döntetlen és csak 5 kill az eredmény. Majd legközelebb :)

Semmiség :) Kíváncsi voltam rá.
Tudom, nem egy erőgép az a tank. Sokkal többet úgy sem tudtál volna tenni a győzelemért. Majd legközelebb menni fog az :) A legtöbb csapattársra meg a legtöbbször nem igen lehet számítani amúgy sem...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #295124 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

szecsibeni beküldte:

ZsoltHun76 beküldte:

szecsibeni beküldte:

ZsoltHun76 beküldte: Ezt létszi, valaki nálam jobb és tapasztaltabb játékos szakértse meg mert nekem ez fura.

wotreplays.eu/s...pak_40

Az M2 Mediumot nézzétek, kadam2013 névet játszik(?). (Remélem nem ez a születési dátuma.)

Nem tudtam eldönteni, hogy bot vagy csak simán hülye. Saját csapat társat löt, volt egy pillanat mikor pár perce teljesen kifagyott. Majd újra elkezdet mozogni, de csak a tornyát mozgatta. A sziklát lőtte maga előtt.

Nincs benne semmi fura. Rákerestem a játékosra, 2019 december közepe óta "játszik". 355 csatája van, totál kezdő. Valószínűleg annak is örül, hogy forog a tankon a torony, meg szépek az effektek amikor a bokrot megfújja a szél/belemegy a vízbe. Nem hiszem, hogy bot lett volna, csak szimplán egy olyasvalaki, aki virágot szedni lép fel a játékba. Ezen nem kell csodálkozni, magasabb szinteken is ugyanezt csinálja nagyon sok játékos :)

Nem kötözködésből, de én a helyedben elmentem volna megkeresni azt az utolsó kettő tüzért. Igaz az, hogy írtad nincs hatodik érzéked, de szerintem a vereségnél nem jobb a döntetlen. Legalábbis ez az én véleményem.

Köszi, hogy megnézted. :)

Gondoltam rá én is, hogy megindulok előre hát ha belekocogok a tüzérekbe. De amilyen gyors a pak40-es nem mertem megindulni. Emiatt aztán döntetlen és csak 5 kill az eredmény. Majd legközelebb :)

Semmiség :) Kíváncsi voltam rá.
Tudom, nem egy erőgép az a tank. Sokkal többet úgy sem tudtál volna tenni a győzelemért. Majd legközelebb menni fog az :) A legtöbb csapattársra meg a legtöbbször nem igen lehet számítani amúgy sem...

Ezt ma hoztam vele össze

wotreplays.eu/s...#stats

Igaz, az eleje kempelős volt. De viszont sikerült a lehetetlen, vége előtt 5 másodperccel :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

3 hónapja 3 hete #295138 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
@ZsoltHun76

Ha nem is kempeltél volna, valószínűleg a vége fele úgyis csak bekerítettek volna. Gyors helyváltoztatásokra meg ugye nem is túl alkalmas a tank.

De végül csak lehoztátok a meccset, gratulálok :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ZsoltHun76

3 hónapja 3 hete #295140 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
@szecsibeni

Köszi szépen :cheer:

3 hónapja 3 hete #295157 Írta: Pimo
Megválaszolva: Pimo
Hello srácok!!!
Hetek óta próbálom megcsinálni a Kampányküldetések közül: MT-12: Az égető küldetést, de egyszerüen nem megy sose sikerül kigyújtanom egy ellenséges tankot sem. Esetleg valami tippek??? T 44 Tier 8-as tankal csinálom de már szenvedés

3 hónapja 3 hete #295161 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Hát amire emlékszem:
- gyorstüzelő tankok,
- hátulról,
- gold, HE

és egyszer csak meglesz...

Jelenleg az 5xHP TD küldivel szenvedek. (nem vagyok egy jó tds)
T6ban próbálkozok de ha jó a map jó a csapat....

3 hónapja 3 hete #295168 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Pimo beküldte: Hello srácok!!!
Hetek óta próbálom megcsinálni a Kampányküldetések közül: MT-12: Az égető küldetést, de egyszerüen nem megy sose sikerül kigyújtanom egy ellenséges tankot sem. Esetleg valami tippek??? T 44 Tier 8-as tankal csinálom de már szenvedés

Talán még megoldás lehet a T-44 122-es ágyúval full repesszel, természetesen nem szemből tüzelve.

3 hónapja 3 hete #295207 Írta: BooK90
Megválaszolva: BooK90
Sziasztok,

Az Excalibur Blokk-15-ös küldetés... Csata hőse küldetések gyűjtése.
Nos, meglett az Acélfal és a Hidegfejű...
De nem adott hozzá a küldetéshez kettőt... de egyet sem?
Ezek nem számítanak bele?
Vagy Epic medálokat kell itt gyűjteni?
Mellékletek:

3 hónapja 3 hete #295216 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Hogy tudom upgradelni a klienst HD-re SD-ről? A Game Centerben nem találok erre lehetőséget.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

3 hónapja 3 hete #295217 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

_Szazados_ beküldte: Hogy tudom upgradelni a klienst HD-re SD-ről? A Game Centerben nem találok erre lehetőséget.

Hello boomer! B)

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

3 hónapja 3 hete #295218 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

dobilaci beküldte:

_Szazados_ beküldte: Hogy tudom upgradelni a klienst HD-re SD-ről? A Game Centerben nem találok erre lehetőséget.

Hello boomer! B)

Dobilaci segített. Most már teljes a napom. Hetem. Évem shaking :d3:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

3 hónapja 2 hete #295227 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Ezt a rankedet nem igazán értem.
Sose vonzott nagyon de most úgy voltam vele kipróbálom.

Kvalifikációs csatákat megyek de sokszor töb sráfos emberkékkel dob össze már ez is fura, de ami meglepett hogy itt is simán mennek a 15:3-5-ös csaták.
Ja és mindenki goldspammel.

Ez magasabb szinteken változni fog?
Mert eddig nem túl csalogató számomra és nem is tolok olyan csatamennyiséget hogy erre fecséreljem az időmet mert ebben a küldetéseket sem lehet megcsinálni.

Az sem tiszta hogy hol kapom az érméket, azokért mennyit kell játszani?

3 hónapja 2 hete #295230 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Hecienda beküldte: Kvalifikációs csatákat megyek de sokszor töb sráfos emberkékkel dob össze már ez is fura, de ami meglepett hogy itt is simán mennek a 15:3-5-ös csaták.

Igen, ez természetes.

Hecienda beküldte: Ja és mindenki goldspammel.

Ez rankeden még természetesebb.

Hecienda beküldte: Ez magasabb szinteken változni fog?

Igen, rosszabb lesz.

Hecienda beküldte: Az sem tiszta hogy hol kapom az érméket, azokért mennyit kell játszani?

Amennyiben az előző állításaim kiakasztanak, vagy most játszod a játékmódot először akkor sehogy sem fogsz annyi érmét elérni, hogy abból érdemleges jutalmat vegyél ki.
Egyébként végig kell menni a 20 promómeccsen (1 zseton), meg még 3 divízión (4 zseton) és ha goldba kerülsz (nem kerülsz) még 1 zseton.

Remélem segítettem :)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

3 hónapja 2 hete #295232 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Értem köszi.
Azt hittem ez kiegyensúlyozottabb lesz, de akkor ezekszerint tévedtem.

Goldspam igazából nem zavar, progettóval toltam szóval egál hogy mivel lőnek rá :)

Ha 20 csata után megkapom az elsőt akkor azt azért letolom, lesz tartalékba ha valamiért nem tudnék frontlineozni, illetve ha jól láttam a végén belehet váltani kötvényre őket ha maradna plusszom.

3 hónapja 2 hete #295235 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Hecienda beküldte: Értem köszi.
Azt hittem ez kiegyensúlyozottabb lesz, de akkor ezekszerint tévedtem.

Goldspam igazából nem zavar, progettóval toltam szóval egál hogy mivel lőnek rá :)

Ha 20 csata után megkapom az elsőt akkor azt azért letolom, lesz tartalékba ha valamiért nem tudnék frontlineozni, illetve ha jól láttam a végén belehet váltani kötvényre őket ha maradna plusszom.

Annak a zsetonnak semmi köze a frontlinehoz. Más jutalmazási rendszer. A minimum jutalom 4-től váltható ki.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.