Jelenleg 318 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés...

4 hónapja 6 napja #294781 Írta: Gepanzerte_Kommandant
Megválaszolva: Gepanzerte_Kommandant
üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol tudom elöhalászni a játékba hogy mikor
regeltem? válaszokat elöre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 5 napja - 4 hónapja 5 napja #294787 Írta: Silaci
Megválaszolva: Silaci
Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)
A kérdés mint látható van prémiumom akkor miért nem a több tp pontot adja a küldetéshez?
Ezt csak most vettem észre.
Előre is köszönöm a válaszotokat.
Mellékletek:

4 hónapja 5 napja - 4 hónapja 5 napja #294788 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Silaci beküldte: Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)
A kérdés mint látható van prémiumom akkor miért nem a több tp pontot adja a küldetéshez?

Azét mert ennél a küldetésnél az alap Xp nézi (Base Xp). (Mint a küldetések legtöbbjében.)
Tehát hiába van prémed. Itt egységesen ugyan annyit kapsz a küldetésre, mint egy alapfiókos játékos...
Úgyhogy hiába kaptuk prémnapot ezzel a küldetésbe nem lettünk előrébb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silaci

4 hónapja 5 napja #294789 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Silaci beküldte: Üdv volna egy kérdésem illusztrálom fotóval:)

Mert az alap XP amit ebben a csatában szereztél az 273. Ezen felül a prémium fiók hozzad plusz 50%-ot (így jön ki a 356) , de az már nem az alap XP, hanem az össz. megszerzett. Ugyanígy a napi szorzók és boostok is hozzáadódnak, de az alap XP az minden esetben annyi, mint amennyit egyébként a második lapfülön is látsz a tankod mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silaci

4 hónapja 5 napja #294791 Írta: hadtjuk
Hamarosan véget ér a BOURRASQUE küldetés.
De most hó vége vala...
Nem tudjátok meddig engedik megvenni a küldetés zárta után BOURRASQUE-t, mert most nincs rá apanázs?

4 hónapja 5 napja - 4 hónapja 5 napja #294793 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Gepanzerte_Kommandant beküldte: üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol tudom elöhalászni a játékba hogy mikor

Szolgálati feljegyzés, legalsó sor.

4 hónapja 5 napja #294794 Írta: Silaci
Megválaszolva: Silaci
Köszönöm

4 hónapja 5 napja #294798 Írta: Narandil
Megválaszolva: Narandil

Nortonor beküldte:

Narandil beküldte: Én is így hittem, de a mai nap már nem jelent meg a barakkban. Vártam, hátha leárazzák az egyik soron következő tankot, s akkor oda tettem volna. Helyette a ToTT-n szerzett T110-be akartam berakni.

Gondoltam írok a supportnak, hogy akkor most mi van. De csak magyarázkodnak az időpontról. Persze semmit sem tesznek. Szóval megszívtam.

Akkor viszont az a helyzet, hogy ma reggel 7 óráig tudtad volna toborozni. Ahogyan a különböző leárazások, küldetések és a maraton is datálódik. Mindig az előző napot kell figyelni, hiszen általában reggel 7-ig tartanak.

Mondjuk ez tényleg elég nagy szívás és sem látom sehol, hogy írná hány óráig toborozható az adott függőben lévő legénységi tag, csak a dátumot írja. Tanulópénz sajnos, hogy nem szabad az utolsó pillanatig halogatni az ilyesmit.

Na most meg már ötletelésre is hívnak, hátha jobbá tudják általam tenni a játékot. Behalok. :lol:

4 hónapja 4 napja #294828 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Üdv. Röviden: Akarom a Cromwell B-t, kell nekem. Ázsia szerveren most bent van a shopban. Az működik, hogy Ázsia szerverről megveszi és ajándékozza nekem EU-ra valaki? (van ismerős akit meg tudok dumálni rá, az elv érdekelne, hogy működhet-e)

4 hónapja 4 napja #294830 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Sezamme beküldte: Üdv. Röviden: Akarom a Cromwell B-t, kell nekem. Ázsia szerveren most bent van a shopban. Az működik, hogy Ázsia szerverről megveszi és ajándékozza nekem EU-ra valaki? (van ismerős akit meg tudok dumálni rá, az elv érdekelne, hogy működhet-e)

Nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

4 hónapja 4 napja #294833 Írta: hadtjuk

straubbazsi beküldte:

Sezamme beküldte: Üdv. Röviden: Akarom a Cromwell B-t, kell nekem. Ázsia szerveren most bent van a shopban. Az működik, hogy Ázsia szerverről megveszi és ajándékozza nekem EU-ra valaki? (van ismerős akit meg tudok dumálni rá, az elv érdekelne, hogy működhet-e)

Nem.

Sajnos csak Bazsi tömörségét tudom árnyalni, de jobb híreim nincsenek.
Elvileg lehetséges. Ha vásárolsz, akkor küldeni is tudod más felhasználónak. Viszont csak a saját szerveren lévőknek küldhetsz valószínűleg. És ennek az a fő oka, hogy a külön szerverek fenntartása és irányítása külön tulajdonhoz kötődik, még ha egy cégcsoporton belül is vannak. Így az átjárhatóság nem megoldott.
Különben az Ázsiai és Amerikai szerveren lévő tankokat rendszeresen beszerezhetnénk... (Pl: Type 59...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme

4 hónapja 4 napja #294836 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

Gepanzerte_Kommandant beküldte: üdv! valaki megtudná mondani azt hogy hol tudom elöhalászni a játékba hogy mikor

Üdv.
Ha ez a játékosneved akkor segítek...
A játékban is megtalálod a statisztikai résznél

de tessék itt is: www.wotinfo.net...andant

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István
Mellékletek:

4 hónapja 4 napja #294837 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! A Buorrasque (Baguett, Burlesque) küldetésben csak 50% kedvezményig jutottam, mert egyszerűen nem jutott rá több idő. Az a kérdésem h szerintetek (akinek megvan) érdemes-e megvenni 9 ezer pénzért? Lorr 40t-m van, szóval még azt sem mondhatom, hogy nincs mivel legényeket képezni.

4 hónapja 4 napja #294838 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Colonel_Fox1984 beküldte: Sziasztok! A Buorrasque (Baguett, Burlesque) küldetésben csak 50% kedvezményig jutottam, mert egyszerűen nem jutott rá több idő. Az a kérdésem h szerintetek (akinek megvan) érdemes-e megvenni 9 ezer pénzért? Lorr 40t-m van, szóval még azt sem mondhatom, hogy nincs mivel legényeket képezni.

Az attól függ mennyire szeretnéd. Egy kiegyensúlyozott prémtank.
Nem könnyű vele játszani nem kezdőbarát.
Viszont egyedi színt visz a játékba.
Ha van BC 25T-d akkor valami hasonló, persze "lebutítva".
Én azt mondanám, hogy minden prémtank megér 9K-t, de ez nyilván attól függ, mennyi pénzed van rá, és mennyire kell neked. A Lorr mellé nem biztos hogy kellene, nekem "kellett".

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984, PZoli, harakiri

4 hónapja 4 napja #294843 Írta: hadtjuk

Ami még eszembe jutott. Évente egyszer (Nem minden évben, de ez az átlag.) ki szokták tenni a shopba. (Ha jól emlékszem ez a berlini kötelék egyik tagja volt.) Várj még egykét hónapot.
Áprilisban ünnepli a WG vagy a WOT a szülinapját, meg a májusban lett vége a II vh-nak. Én abban reménykedem, hogy ezen események környékén kirakják a shopba...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.