Csak egy kérdés

4 éve 3 hete #294583 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


Nem hiszem hogy így lenne, mert akkor ha egy nap prémiumot veszek akkor migyárt jobban emelkedne a PR-em?
Meg még egy indok: A WG nagyon próbálkozik hogy ne tudják rásütni a játékra hogy p2w.
Ekkora ziccert nem hagyna szerintem.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294584 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


Nem hiszem hogy így lenne, mert akkor ha egy nap prémiumot veszek akkor migyárt jobban emelkedne a PR-em?
Meg még egy indok: A WG nagyon próbálkozik hogy ne tudják rásütni a játékra hogy p2w.
Ekkora ziccert nem hagyna szerintem.

Az a helyzet hogy sajnos úgy van, ahogy SilverFox írta, már a kezdetektől. Nekem például az obj257-el 971 az átlag tp-m és a teljesítményem messze nincs ahhoz, hogy ez alaptp legyen. Akkor játszottam vele, amikor épp volt prém fiókom. Sajnos nincsen valóban mindentől független alaptp-t mutató adat. Ezért csalóka a maratonnál, ha valaki megnézi, hogy mennyi az átlagtp-je és az alapján számolja ki, hogy mennyi idő lesz. Amúgy "csak" a prém fiókót számolja bele, x2-ket, boostereket nem. Sajnos ugyanez van a legtöbb szerzett tp-vel is. Ma mentem a Lowe-vel egy 1663-as alap tp-s kört úgy, hogy most nem megy a prém fiók, a statnál mégis 2225-ös szerepel, ami nyilván egy régebbi prém fiókos eredményem. A legtöbb tp-re 2594-et (T67) ír, pedig a legtöbb killem vele 6, a legtöbb sebzésem 3393. Mindez édes kevés lenne egy ilyen értékhez. Nem is láttam még ekkora base tp-s csatát senkitől. Szóval sajnos beleszámolja. Teszteld majd nyugodtan, mikor veszel egy új tankot és megy a prém fiókod, akkor az első csata után nem a sima base fog ott szerepelni átlagnak, hanem a base*1,5.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294588 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


Nem hiszem hogy így lenne, mert akkor ha egy nap prémiumot veszek akkor migyárt jobban emelkedne a PR-em?
Meg még egy indok: A WG nagyon próbálkozik hogy ne tudják rásütni a játékra hogy p2w.
Ekkora ziccert nem hagyna szerintem.

Figyelem: Spoiler!


Megnézem, ez számomra óriása bakinak tűnne.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294592 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok. Hol tudom meg nézni hogy mennyi tokentem van?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294593 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok. Hol tudom meg nézni hogy mennyi tokentem van?

tankrewards.eu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294598 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!
Várhatóan, körülbelül mikor érkezik az 1.8?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294599 Írta: Macikusz
Megválaszolva: Macikusz
Sziasztok!

Más nem tapasztalt olyan hibát a játékban hogy nem kapja meg a csata eredményéről az ablakot és ezeket a csatákat a maratonba se számolja a játék?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294600 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


muhahahaha...már bocs! :) mikor kijött az 1.0, akkor kezdtem 2 év kihagyás után ismét aktívan játszani. egy fillért nem költöttem attól fogva a játékra és az értékelésem 9700-9750 között mozog, attól függően mennyit ittam aznap. ma például kicsit sokat, ezért biztos rontok vagy 10-20-at rajt pedig nyertem 7 nap prémet a tankrewardson. röviden: faxságat beszélsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294601 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


muhahahaha...már bocs! :) mikor kijött az 1.0, akkor kezdtem 2 év kihagyás után ismét aktívan játszani. egy fillért nem költöttem attól fogva a játékra és az értékelésem 9700-9750 között mozog, attól függően mennyit ittam aznap. ma például kicsit sokat, ezért biztos rontok vagy 10-20-at rajt pedig nyertem 7 nap prémet a tankrewardson. röviden: faxságat beszélsz.

Rendben. Akkor fogjuk rá az italra, hogy nem tudod miről van szó. Ha értelmezed, amit írt és visszaolvasol, akkor rájössz, hogy nem a személyes értékelésről beszélt, hanem az átlag xp-ről a személyes értékelésen belül. Ott pedig igenis beleszámolja a prém fiókot,

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294607 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Jó estét.
Most szembesültem vele, hogyha prémium fiókkal játszik a "kollega" akkor a személyes értékelésnél a tankhoz tartozó átlag xp a prémium fiókkal növelt nem pedig az alap.
Ez nagyon fura mert teljesen torz képet ad, főleg ha valaki váltakozva használja a normál és prémium előfizetést.


muhahahaha...már bocs! :) mikor kijött az 1.0, akkor kezdtem 2 év kihagyás után ismét aktívan játszani. egy fillért nem költöttem attól fogva a játékra és az értékelésem 9700-9750 között mozog, attól függően mennyit ittam aznap. ma például kicsit sokat, ezért biztos rontok vagy 10-20-at rajt pedig nyertem 7 nap prémet a tankrewardson. röviden: faxságat beszélsz.

Rendben. Akkor fogjuk rá az italra, hogy nem tudod miről van szó. Ha értelmezed, amit írt és visszaolvasol, akkor rájössz, hogy nem a személyes értékelésről beszélt, hanem az átlag xp-ről a személyes értékelésen belül. Ott pedig igenis beleszámolja a prém fiókot,


jogos! :idea:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294627 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Más nem tapasztalt olyan hibát a játékban hogy nem kapja meg a csata eredményéről az ablakot és ezeket a csatákat a maratonba se számolja a játék?

Modok nélkül próbáltad?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Macikusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294643 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Sziasztok.

Ha nyomnék egy acc resetet akkor mi maradna meg?
Úgy emlékszem valamiben át lehet menteni a kreditet, de már nem tudom mi volt az....

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294645 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok.

Ha nyomnék egy acc resetet akkor mi maradna meg?
Úgy emlékszem valamiben át lehet menteni a kreditet, de már nem tudom mi volt az....

Ha jól emlékszem minden fejlesztés és tank elveszik! Még a prémek is! Ami marad az az Arany, meg a fogyócikkek. A szabad XP is mind ha lenulláznák...

Ha szabad érdeklődnöm, mért szeretnél Acc resetet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294646 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok.

Ha nyomnék egy acc resetet akkor mi maradna meg?
Úgy emlékszem valamiben át lehet menteni a kreditet, de már nem tudom mi volt az....

Ha jól emlékszem minden fejlesztés és tank elveszik! Még a prémek is! Ami marad az az Arany, meg a fogyócikkek. A szabad XP is mind ha lenulláznák...

Ha szabad érdeklődnöm, mért szeretnél Acc resetet?


A prémtankok nem.
Mert 50K csatát elég nehéz rendbehozni statügyileg.
De az érdekelne mi marad meg?
Mert valahogyan akkor mentenék át suskát.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #294647 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!
A CW után a licit mikor indul és hol lehet megtenni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.