Jelenleg 422 vendég és 3 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294546 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Rathagol27 beküldte: Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem ami lehet kissé noob lesz. Tegyük fel, hogy mondjuk egy jó gundeppel rendelkező tankkal himmel hegyén játszok. Amikor kinézek lövésre akkor azt sniper vagy sima célzó módban érdemes tenni? Mennyit befolyásol a két nézet a rálátásban?
Mert olyan oktató videót már láttam, hogy pl bontható fal, kerítés mögött, ezek által takart tankot sniper módban nem igazán lehet becélozni, de simán meg igen.

Ha a fenti egyik bucka két oldalán vagytok, tehát nem sok méter választ el benneteket, akkor érdemes lehet a külső nézetet használni, mert bezoomlva egy ilyen közeli célpont kis mozgással is ki tud mozogna a "képernyődből", ráadásul nem látod át a többi közeli eseményt sem. Persze, ha egy pici rész kilátszik az ellenfél tankjából, akkor jó tud lenni a mesterlövésznézet, hogy azt ellődd. Távolabbi célpontok esetén jobb a mesterlövésznézet. Himmelsdorf hegyén amúgy nincsen rombolható tereptárgy, ezért az általad felvetett szitu itt épp nincs jelen. Persze ezeket általánosságban írom, vannak helyzetek, amikor el kell térni ettől.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #294548 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

PZoli beküldte:

Rathagol27 beküldte: Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem ami lehet kissé noob lesz. Tegyük fel, hogy mondjuk egy jó gundeppel rendelkező tankkal himmel hegyén játszok. Amikor kinézek lövésre akkor azt sniper vagy sima célzó módban érdemes tenni? Mennyit befolyásol a két nézet a rálátásban?
Mert olyan oktató videót már láttam, hogy pl bontható fal, kerítés mögött, ezek által takart tankot sniper módban nem igazán lehet becélozni, de simán meg igen.

Ha a fenti egyik bucka két oldalán vagytok, tehát nem sok méter választ el benneteket, akkor érdemes lehet a külső nézetet használni, mert bezoomlva egy ilyen közeli célpont kis mozgással is ki tud mozogna a "képernyődből", ráadásul nem látod át a többi közeli eseményt sem. Persze, ha egy pici rész kilátszik az ellenfél tankjából, akkor jó tud lenni a mesterlövésznézet, hogy azt ellődd. Távolabbi célpontok esetén jobb a mesterlövésznézet. Himmelsdorf hegyén amúgy nincsen rombolható tereptárgy, ezért az általad felvetett szitu itt épp nincs jelen. Persze ezeket általánosságban írom, vannak helyzetek, amikor el kell térni ettől.

Okés köszi. A rombolható környezet csak egy másik példa akart lenni a célzási módok különbségére nem himmelre értettem. De asszem scheff videóban volt fisher pályán, hogy sniper módban nem is rajzolta ki a tankot, míg sima nézetben igen. Igazából az a kérdés, hogy esetleg van e különbség időben abban, hogy mikor tudod becélozni ugyanazt a pontot az ellenséges tankon, hogy a két módban változik e a látószög. Teszem azt sniperben kicsit lejjebb kerül a kamera és ezért feljebb kell menjél kicsit, hogy ráláss a másikra.

1 hónapja 2 hete #294552 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Minden esetben a sniper mode a kedvezőbb "kilátási helyzet", mivel az mutatja meg, hogy pontosan mit is látsz az ágyúval.

Az arcade nézet csak akkor hasznos ha valakit auto aim-be akarsz tenni vagy csak haladsz a tankoddal.
Dombok, tereptárgyak mögül pedig minden esetben sniperrel kell kinézni, mert arcadeban te már rég látod a tankot, mikor még a domb mögött vagy

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Rathagol27, zics911

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294559 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Harcostársak!

Most néztem, hogy a Bourrasque maraton ad 0 szintes BiA-s legénységet.
De nekem az V tierű prém TD is ott ülnek a BIA-s legények...
Nem tudjátok, hogy azok 0-ás szintűek?
Illetve: Hogyan tudom megnézni, hogy egy legénységi tagon lévő képesség 0 szintű-e?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294562 Írta: PZoli

hadtjuk beküldte: Harcostársak!

Most néztem, hogy a Bourrasque maraton ad 0 szintes BiA-s legénységet.
De nekem az V tierű prém TD is ott ülnek a BIA-s legények...
Nem tudjátok, hogy azok 0-ás szintűek?
Illetve: Hogyan tudom megnézni, hogy egy legénységi tag 0 szintű-e?

Szerintem az nem 0. BIA-s, de úgy tudod megnézni, hogy rámész a legényre. Látod, hogy hány teljes skillje van és mekkora a maradék. Ráklikkelsz a visszaállításra, ahol az új ablakban kiválasztod az "arany"-as verziót (szöveg: Tank akadémia). Ekkor látod a hány 100%-os és mekkora maradék kifejleszthető skillje lesz. Ha egyel kevesebb skillt mutat 100%-nak, mint amennyinek kéne lennie, az azt mutatja, hogy van egy beépített 0. skillje, ami fix (ez ilyenkor nem látható, de visszaállítás után is megmarad, nem veszik el). Létezik néhány legény, akinek nem egy, hanem két db. 0. skill-je van (pl.: a karácsonykor kapott télapó), nekik értelemszerűen kettővel mutat kevesebb 100%-os skill-t visszaállításnál. Fontos, hogy az aranyas verziót válaszd ki (hogy a tp veszteség nélküli eredményeket mutassa és FONTOS, hogy NE ok-zd le a visszaállítást, ha nem akarod visszaállítani ténylegesen, hanem csak egyszerűen nyomja egy "ESC"-t vagy "mégse"-t.
Csináltam egy képet, hogy jobban érthető legyen. Ha nem világos, akkor kérdezz nyugodtan.

szerk.: megjegyzés: Amúgy azt is számold, hogy az 5-ös td-ben 5-en ülnek, a Barbeque-ban viszont csak 3-an fognak, tehát 3db 0. biás francia legénységet lehet megszerezni vele a maratonon.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, bhaalhun

1 hónapja 2 hete #294563 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mennyire használható a Standard B stockosan?

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294564 Írta: PZoli

Matt__Kirby beküldte: Mennyire használható a Standard B stockosan?

Érezhető a gyengébb ágyú, nem leszel vele annyira eredményes és óvatosabban kell játszani, de szerintem a kevésbé szenvedős tankok közé tartozik, szóval ha van bőven free xp, akkor miért ne alapon persze kifejleszthető belőle, de ha nincs vagy korlátozott mértékben áll rendelkezésre, akkor szerintem sok más ágon nagyobb hasznát lehet venni. Én kigrindeltem, de nem is emlékszem már rá (értsd: nem hagyott bennem rossz emlékeket), ellentétben jó néhány egyéb tanknál, ahol "alapfeltétel" a top ágyú, mert anélkül valóban csak szenvedés.
Szerintem megpróbálkozhatsz stockosan játszani vele és ha mégsem lenne elfogadható a teljesítmény, akkor még később is tehetsz rá free xp-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Matt__Kirby

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #294565 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Teljesen egyetértek az PZolival...
A Stendy használható stockosan is. (Persze jobb túl lenni az alap tankon...) Nekem sokkal jobban fájt az, hogy a nagyágyúja csak 3 másodpercenként engedi a stukót, mint bármely más fejleszthető tulajdonsága...
Panterra-val kimész és 5 mp alatt kitárazol, míg az ellen beléd mar egyszer. (Progi 46-on és a Stendy alap ágyún 4 mp a tárazás.) Stendy top ágyúval +1 mp (Progi 46 és az alap ágyúhoz képest 2 mp!)) miatt gyakran kettőt kapok a medektől... Most hogy már megvan a Progi 65, vele azt csinálom, hogy inkább csak 3 stukót lövök el így marad az 5 mp tárazás. Azt ha nem rám figyel és/vagy kevés Hp-ja van, mehet a 4. lövés is...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 2 hete #294566 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Az elmúlt hónapokban húztam ki csak 4x és 5-x-ös szorzókkal és boostokkal. Zolival ellentétben én nem javaslom, hogy stockként futkoss vele. Borzalmasan körülményes úgy a tank, mert se flankelni nem lesz sebességed, se pötyögtetni megfelelő ágyúd. Két úton rakhatsz rá értelmesen free XP-t: 1.: kihúzod a top ágyút, aztán a láncig venti/töltésgyorsító+rugók+optika. 2 .: A másik lehetőség ugyanezen felszerelésekkel az, hogy a motort húzod ki és az alapágyúval futkosol. Az első verzióban passzívabban játszol, mert nincs induló sebességed , de van egy erős ágyúd. A másodiknál aktívabban mehetsz, hiénaként követed a csapatrészeket és ráesel arra akire érdemes a sebességeddel, mivel Távolról Tier 9-10 ben lövöldözni kis ágyúval értelmetlen. Én a második verziót választottam, az aktívabb játékot szeretem, döntsd el te hozzád melyik illik. Jah: pótkaja ebbe a tankba elengedhetetlen szerintem, mindkét ágyúja hajlamos a trollkodásra rendesen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 2 hete #294567 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Sziasztok.
Ha jól emlékszem, csinált valaki fórumban egy leírás mivel csinálta meg a kampány küldetések 2. felét. Szeretnék ráfeküdni ezekre a küldikre, és nagy segítség lenne ha valaki ezt belinkelné nekem.
Előre is köszi.

1 hónapja 2 hete #294568 Írta: PZoli

allinmax beküldte: Sziasztok.
Ha jól emlékszem, csinált valaki fórumban egy leírás mivel csinálta meg a kampány küldetések 2. felét. Szeretnék ráfeküdni ezekre a küldikre, és nagy segítség lenne ha valaki ezt belinkelné nekem.
Előre is köszi.

Erre a cikkre gondolsz?
www.wotinfo.hu/...alatok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

1 hónapja 2 hete #294569 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Köszönöm szépen, de nem erre gondoltam, ezt már lementettem magamnak a későbbiekre. Itt fórumon vesézte ki talán Straubbazsi a chimérás küldiket is. Kerestem a blogjában de nem találtam.

1 hónapja 2 hete #294571 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Sziasztok!
Járt bárki, aki ezt elolvassa olyan helyzetben, hogy:
Nincsen paypal számlám, de kibaszott bamba módon mégis paypal-al fizettem...
Ez hétfőn délután történt, (mármint az, hogy a számlámról a paypal pillanatok alatt leszedte az összeget) és ma még mindig semmi hír nincsen arról, hogy a paypal továbbította volna a kifizetés összegét.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy csak türelem, mert sokáig (1 munkahét 2020-ban????) tart feldolgozni azt, hogy pp számla nélkül használtam a fizetési felületüket, vagy gyökér vagyok és lehúztak?
Mindenféle építő jellegű hozzászólásnak nagyon örülnék.

Happy brrrrrrt day

1 hónapja 2 hete #294572 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia! PayPal-el én is jártam úgy, hogy 4-5 munkanap volt mire átment a pénz... Ha nem túl nagy összeg, akkor szerintem várj vele hétfőig.

1 hónapja 2 hete #294574 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

_Potip_ beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia! PayPal-el én is jártam úgy, hogy 4-5 munkanap volt mire átment a pénz... Ha nem túl nagy összeg, akkor szerintem várj vele hétfőig.

Köszönöm. :)
Azóta már felhívtam az online shopot, és nekik kellett a gyártótól berendelni a cuccot, mert nem volt készleten, a "rendelés nem teljesített" pedig nem rám, hanem rájuk vonatkozott. Csakk ettől ilyedtem meg.

Happy brrrrrrt day

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.