Jelenleg 339 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés...

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #294503 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

bandras32 beküldte: Tényleg olyan nehéz valamit magyarra lefordítani? Szövetség-13: lőj ki 2 ellenséget 100m-ről vagy messzebbről. Valahogy így szól a feladat. A valóságban viszont 100m vagy KÖZELEBB!

Látszik, hogy nem fordítottál még programot, játékot. :)
Amit te egy mondatban látsz az korántsem biztos, hogy egyáltalán egy file-ban volt így lehet hogy szavanként fordították, és nem látták az összképet.
A gáz az, hogy ha volt tesztelés nem vették észre.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 1 hete #294504 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Van még ilyen bőven sajnos.

7 hónapja 1 hete #294507 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Jogos az észrevétel, itt a definíción múlik minden.
Számomra a "tárasok" a klasszikus megoldású tankok, pl franciák - betölt egy tárat amit vagy kiürítesz teljesen vagy nem de akkor az egészet újratöltöd.
Ezen felül ugyebár vannak az egyéb megoldások, mint az olasz tankok (igen, pl Progetto) vagy az új duplacsöves szovjet vasak, ami megint kicsit más mechanizmus. Az olaszokra lehet töltésgyorsítót rakni, a szovjetekre nem.
Így már ok? :-)

Matt__Kirby beküldte:

VaFec beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Tárasokra nincs töltésgyorsító.
Ventillátor+Vstab+Optika a javasolt konfig.

ŐŐŐ, és a Progetto?:kappa:

Abban igaza van hogy a 703-ra nem lehet tenni töltésgyorsítót, rosszul emlékeztem.
Venti, Vstab, távcső van rajta

7 hónapja 1 hete #294514 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

PZoli beküldte:

norbi215 beküldte: Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem.... változott valami a játékban az elmúlt 2 hétben? Valami frissítés vagy valami? Mert ma kicsit leültem játszani és azt tapasztalom, hogy 300 körüli fps-em van a mindenkori max 120 helyett...
Ami változott az én gépemben az, hogy a win licens lejárt, ezen kívül az ég világon semmi és egyéb változások is vannak...
--pl 50 fok a max, eddig 65 volt...
--4 gb vga memóriából, csak 1 gbot használok
Én ezt nem értem...
Nektek volt már hasonló?

Másik dolog, mivel nem zárhatom, ki hogy a licensz miatt van e, ha nem aktiválom milyen hátránya lehet?
köszi

JA igen: ultrán játszom

Nem lehet, hogy eddig HD klienst használtál, most pedig SD-t? Ilyen fps növekedés és erőforrás igény csökkenés nem igazán magyarázható mással. Ennyit optimalizálni nem lehet.

Szia köszönöm a válaszod...
Őszinte legyek azt sem tudom hol lehet váltani, szóval valszeg sd kliens volt előtte is és most is

7 hónapja 1 hete #294516 Írta: Lódarázs
Megválaszolva: Lódarázs
Sziasztok

A leszerelő készlethez hogyan lehet hozzájutni? A töltésgyorsítót szeretném kioperálni a tankból és már nincs goldom. Köszi a segítséget.

7 hónapja 1 hete #294520 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Lódarázs beküldte: Sziasztok

A leszerelő készlethez hogyan lehet hozzájutni? A töltésgyorsítót szeretném kioperálni a tankból és már nincs goldom. Köszi a segítséget.

a csaták után néha kapott ajándékdobozokból nyerhető...lehet, hogy csak az ötödikből, de ebben nem vagyok biztos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lódarázs

7 hónapja 1 hete - 7 hónapja 1 hete #294522 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Vagy törlődtek a beállításaid, vagy a v.karid programja önkényesen átállította neked. Minden esetre a 120 fps is bőven elég kéne legyen, esetleg használd a v-sync beállitást.

7 hónapja 1 hete #294524 Írta: Lódarázs
Köszi

7 hónapja 1 hete #294528 Írta: Lódarázs
Sziasztok!

Az utolsó eventnél lehetett szerezni legénységet, most szeretném használni őket de a kiválasztásnál nem működik a képzettség fül. Ez csak nálam van így vagy más is hasonlóan járt?

7 hónapja 1 hete #294529 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Lódarázs beküldte: Sziasztok!

Az utolsó eventnél lehetett szerezni legénységet, most szeretném használni őket de a kiválasztásnál nem működik a képzettség fül. Ez csak nálam van így vagy más is hasonlóan járt?

Szia!
A Holdújév esemény alatti megszerezhető legénységi tagokra gondolsz?
Mert náluk alapból adott, hogy parancsnok, lövész...stb. képzettségűek legyenek. Ezért nem tudod kiválasztani.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lódarázs

7 hónapja 1 hete #294532 Írta: Lódarázs
Szia!
Igen a Holdújévire gondoltam. És azt honnan tudom hogy milyen mert ha rámegyek a kurzorral csak azt írja ki, egy egyedi harckocsizó, azt nem hogy parancsnok, lövész vagy bármelyik.

7 hónapja 1 hete #294536 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Lódarázs beküldte: Szia!
Igen a Holdújévire gondoltam. És azt honnan tudom hogy milyen mert ha rámegyek a kurzorral csak azt írja ki, egy egyedi harckocsizó, azt nem hogy parancsnok, lövész vagy bármelyik.

Ráklikkelsz a kiképzésére és megjelenik a szokásos beállítós ablak (nemzet, tanktípus, tank, szakma), ahol az utolsó már fixen be lesz állítva valamire. Így tudod megnézni. Kiképezve csak akkor lesz, ha már kiválasztgattad a lenyíló menüket és leokéztad. Addig, ha "mégse"-t nyomsz, nem történik semmi, nem kell aggódnod, hogy véletlen beleképződnek valamiba. Természetesen a májusi határidőt azért tartsd, mert különben elvesznek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Lódarázs

7 hónapja 1 hete #294538 Írta: Lódarázs
Köszi szépen

7 hónapja 1 hete #294539 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Lódarázs beküldte: Szia!

Nekem a toborzásra kattintva, ez a képernyő fogad. Ott, ahol a kurzorom van, mutatja a képzettséget, ez esetben, mint parancsnok.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Lódarázs

7 hónapja 1 hete #294545 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem ami lehet kissé noob lesz. Tegyük fel, hogy mondjuk egy jó gundeppel rendelkező tankkal himmel hegyén játszok. Amikor kinézek lövésre akkor azt sniper vagy sima célzó módban érdemes tenni? Mennyit befolyásol a két nézet a rálátásban?
Mert olyan oktató videót már láttam, hogy pl bontható fal, kerítés mögött, ezek által takart tankot sniper módban nem igazán lehet becélozni, de simán meg igen.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.