Jelenleg 297 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294399 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
A program ma hajnalban is ugyanaz. 4:00 WOT-ba belép. EU2-őre rak, van fönt kb. 300 fazon. Csatagomb megnyom, 3 perc alatt nem rak csatába így vissza a garázsba, szerverváltás. EU1 nem megy, tervezett karbantartás. :huh: EU2-őre sem enged már be. Hmmm...

Egyébként ez így két napja tűnt föl. Mármint az hogy milyen kevés játékos van fönt ilyenkor. 8000 ember a két szerveren.
Ez a tegnapi, fönt a mai.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #294410 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Szerintetek melyik kötvényes tankot érdemes kiváltani?

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294411 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Slandyke beküldte: Szerintetek melyik kötvényes tankot érdemes kiváltani?

Ha farmolni kell a tank, akkor a Patriot. A Liberténél annyival jobb farmolásban, hogy 9-10-ben is állja hulldownban a sarat. Ha nem farmolni kell, csak játszanál, akkor a Liberté is jó. A többi gyűjteménybe való, mindegyiknél van jobb tech tree-s változat. Ha nem sürgős vásárolnod én várnék, hátha a fejlesztési fa módosulásával bővül a bond shop.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 3 hete #294420 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Valaki látott már ilyet, vagy tudja, hogy watizdisz?

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294421 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Matt__Kirby beküldte: Valaki látott már ilyet, vagy tudja, hogy watizdisz?

cw-n használható cuccok.

"All players will receive 18 experimental modules (3 each). They cannot be replenished during the event. Use them only in important battles!"

www.mmowg.net/w...dules/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294422 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Harcostársak!
Nem tudjátok a Budesliga-s fogadásnál lehet több jóslatot is megtenni?
Mert a múlt héten a Schalke leX-elt a Paderborn-nal. Ami kicsit kiakasztott. Valószínűség ide valószínűség oda ezt elbuktam... De ha több jóslatot tehetnék, akkor tovább növelhetném a jutalom esélyét...

1 hónapja 3 hete #294423 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

hadtjuk beküldte: Harcostársak!
Mert a múlt héten a Schalke leX-elt a Paderborn-nal. Ami kicsit kiakasztott. Valószínűség ide valószínűség oda ezt elbuktam... De ha több jóslatot tehetnék, akkor tovább növelhetném a jutalom esélyét...

igen, lehet, de nem "ingyér". a shopban lehet vásárolni "dolgokat", amik tartalmaznak "challenger token"-t, azokkal lehet további tippeket leadni.

pl.:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294424 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

zics911 beküldte:

hadtjuk beküldte: Harcostársak!

igen, lehet, de nem "ingyér". a shopban lehet vásárolni "dolgokat", amik tartalmaznak "challenger token"-t, azokkal lehet további tippeket leadni.

Kösz akkor maradok a heti egyszeri tippnél.
Végül is ne legyek telhetetlen... (Nem az asszonyba csalodtam, hanem a Schalke-ban, ezt meg azért el lehet viselni...B) )

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294431 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Törölhető köszi

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #294481 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Egyes játékoknál nem tudom használni a gyorsbillentyűket, mint a lánc javítása, lőszerek váltása meg ilyenek... Szerintem valamelyik billentyűvel kikapcsolom akaratlanul, de nem tudom bekapcsolni hiába nyomok mindent... :unsure: :wb:

Valaki tudja hogy tudom ezt visszakapcsolni???

1 hónapja 3 hete #294483 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Akinek van élő tankreward kuponja, az meg tudná nekem nézni, hogy beváltható-e a
defenderre ( eu.wargaming.ne...13204/ )
és a dupla tankos csomagokra ( eu.wargaming.ne...18202/ )?

1 hónapja 3 hete #294484 Írta: Mr__dealer
Megválaszolva: Mr__dealer
Én a sima csomagot vettem 20%-os kuponnal. Így 10ezer alatt volt kicsivel a defi. Gondolom nagyobb csomagra is jó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #294495 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem.... változott valami a játékban az elmúlt 2 hétben? Valami frissítés vagy valami? Mert ma kicsit leültem játszani és azt tapasztalom, hogy 300 körüli fps-em van a mindenkori max 120 helyett...
Ami változott az én gépemben az, hogy a win licens lejárt, ezen kívül az ég világon semmi és egyéb változások is vannak...
--pl 50 fok a max, eddig 65 volt...
--4 gb vga memóriából, csak 1 gbot használok
Én ezt nem értem...
Nektek volt már hasonló?

Másik dolog, mivel nem zárhatom, ki hogy a licensz miatt van e, ha nem aktiválom milyen hátránya lehet?
köszi

JA igen: ultrán játszom
Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #294497 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

norbi215 beküldte: Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem.... változott valami a játékban az elmúlt 2 hétben? Valami frissítés vagy valami? Mert ma kicsit leültem játszani és azt tapasztalom, hogy 300 körüli fps-em van a mindenkori max 120 helyett...
Ami változott az én gépemben az, hogy a win licens lejárt, ezen kívül az ég világon semmi és egyéb változások is vannak...
--pl 50 fok a max, eddig 65 volt...
--4 gb vga memóriából, csak 1 gbot használok
Én ezt nem értem...
Nektek volt már hasonló?

Másik dolog, mivel nem zárhatom, ki hogy a licensz miatt van e, ha nem aktiválom milyen hátránya lehet?
köszi

JA igen: ultrán játszom

Nem lehet, hogy eddig HD klienst használtál, most pedig SD-t? Ilyen fps növekedés és erőforrás igény csökkenés nem igazán magyarázható mással. Ennyit optimalizálni nem lehet.

1 hónapja 3 hete #294502 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Tényleg olyan nehéz valamit magyarra lefordítani? Szövetség-13: lőj ki 2 ellenséget 100m-ről vagy messzebbről. Valahogy így szól a feladat. A valóságban viszont 100m vagy KÖZELEBB!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.