Jelenleg 544 vendég és 5 tag online

Csak egy kérdés...

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #294373 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

PZoli beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Rathagol27 beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Valaki elmagyarázná nekem ,hogy bokron keresztül hogyan spotolnak meg, ha nincs szabad látható felületem, és nem lövöm el magam?
Nagyon bosszantó, hogy nem értem a kérdést.

Van, hogy a kobakod látszik ki, de van úgy is, hogy két bokor van egymás mellett és alul van egy kis hézag. Ha ott rálát az alsó “észlelési” pontodra, akkor cumi van. Én már jártam így. Replay segít.

kÖSZI

A vége felé amikor a spotterrel hadakozom
A legutolsó spot előtte lőttem, szóval az nem meglepő

Melléklet:

Fájlnév: 20200210_2...otreplay
Fájlméret:1,079 KB

Megnéztem. Csak tippelnék. A bokor sem ad 100%-os camo-t és bár az Schwarzpanzer-nek nincs rossz camoja, de mivel med, ezért mozgás közben is csökken, így maximum 24%-os camod lehetett (100% camo skill, venti, bia, csoki). Ha az a bokor csak 50%-os volt, akkor így összesen 74%, de ha csak az alap 13%-al számolunk, akkor csak 63%. A Lynx-nek lehetett 340 körüli látótávja, ha csak egy optika volt rajta és a legénység 100%-os (bár egy nagyon gyenge játékosról beszélünk). Kb. 1 négyzet volt köztetek, ami 100m. Lehet, hogy túl közel voltál. Persze az is lehet, hogy mivel a térkép szélén van egy pici emelkedő és te arról gurultál le, a tornyod teteje vagy valamid minimálisan kilátszott, bár a 3 másodperces hatodik érzéket figyelembe véve szerintem már a bokorban voltál, mikor észleltek (és nem csak közelítettél).
Milyen camo skill, bia, venti és csoki volt a tankodon?

BIA Venti

@Rathagol27:
Ezzel most azt mondod, hogy 100m-en belül automatice spotol?

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #294376 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

A proxy spot vagy automatikus spot az 50m. Ebben az esetben mivel csak egy bokor van, amiben te állsz, ezért csak annak a bokornak az álcája számít. Tehát EBBEN az esetben igen, kb 100 méterről spotot kapsz. DE! Mikor előregurulsz az uccsó bokorba, akkor egy kicsit túlszaladtál. Ezt úgy tudod megnézni, hogy a replayt megállított pont akkor mikor elkezdenél visszatolatni és átforgatod a kamerát, hogy szemből lásd magad. Akkor látni fogod, hogy nem csak a tank körvonala látszik, hanem “zavaros” a kép az elején-alján. Gyakorlatilag látsz egy fordított v betűt körvanalozódni. Az “kilóg” a bokorból és pont ott van egy ellenőrző pont. Ha elforgatod a kamerát, hogy a tankod jobb oldalát lásd, ott gyakorlatilag csak a tank körvonala látszik, tehát a bokor teljes mértékben takar.
Egy kis segítség az ellenőrző pontokról amit látni kell az ellenfélnek:

Ha nem tiszta amit mondok akkor még estefele csinálhatok screenshotot a replayből.
A tévedés jogát fenntartom, max a nálam jobbak kijavítanak. ;)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

3 hónapja 2 hete #294378 Írta: Matt__Kirby

Rathagol27 beküldte: A proxy spot vagy automatikus spot az 50m. Ebben az esetben mivel csak egy bokor van, amiben te állsz, ezért csak annak a bokornak az álcája számít. Tehát EBBEN az esetben igen, kb 100 méterről spotot kapsz. DE! Mikor előregurulsz az uccsó bokorba, akkor egy kicsit túlszaladtál. Ezt úgy tudod megnézni, hogy a replayt megállított pont akkor mikor elkezdenél visszatolatni és átforgatod a kamerát, hogy szemből lásd magad. Akkor látni fogod, hogy nem csak a tank körvonala látszik, hanem “zavaros” a kép az elején-alján. Gyakorlatilag látsz egy fordított v betűt körvanalozódni. Az “kilóg” a bokorból és pont ott van egy ellenőrző pont. Ha elforgatod a kamerát, hogy a tankod jobb oldalát lásd, ott gyakorlatilag csak a tank körvonala látszik, tehát a bokor teljes mértékben takar.
Egy kis segítség az ellenőrző pontokról amit látni kell az ellenfélnek:

Ha nem tiszta amit mondok akkor még estefele csinálhatok screenshotot a replayből.
A tévedés jogát fenntartom, max a nálam jobbak kijavítanak. ;)

Túlszaladtam, értem és köszi. Néha túlszaladok valóban erre nem gondoltam.

A legjobb hely

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #294380 Írta: SilverFox
Megválaszolva: SilverFox
Team Clash utáni felszerelés probléma.

Jó reggelt!
A gondom a következő. A prog BB és 140 BB tankokon rajta maradt a felszerelés és jelenleg a játékon belül azt mutatja, hogy ezeken a tankokon ott van, viszont a tankok már nem elérhetők, így le sem tudom szerelni....

Másnál is van ilyen gond? ( a supportnak már írtam)

üdv.

3 hónapja 2 hete #294381 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Valaki elárulná, hogy e3-mal ez miért nem sebződött? egyre többször történnek hasonló dolgok velem...
A szög tökéletes....
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #294382 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

SilverFox beküldte: Team Clash utáni felszerelés probléma.

Jó reggelt!
A gondom a következő. A prog BB és 140 BB tankokon rajta maradt a felszerelés és jelenleg a játékon belül azt mutatja, hogy ezeken a tankokon ott van, viszont a tankok már nem elérhetők, így le sem tudom szerelni....

Másnál is van ilyen gond? ( a supportnak már írtam)

üdv.

A Csapatok harca fórumon mondták, hogy amikor eltávolítják a WOT-ból a BB-s tankokat, akkor a festés(ek) "felszabadulnak".

3 hónapja 2 hete #294383 Írta: hadtjuk

norbi215 beküldte: Valaki elárulná, hogy e3-mal ez miért nem sebződött? egyre többször történnek hasonló dolgok velem...
A szög tökéletes....

Nálad a tökéletes az hány fok?

3 hónapja 2 hete #294384 Írta: hadtjuk

hadtjuk beküldte:

norbi215 beküldte: Valaki elárulná, hogy e3-mal ez miért nem sebződött? egyre többször történnek hasonló dolgok velem...
A szög tökéletes....

Nálad a "tökéletes" az hány fok?

3 hónapja 2 hete #294385 Írta: hadtjuk
Miért duplázgat a fórum? Így elég nehéz (Meg értelmetlen is) "szerkeszteni"...

3 hónapja 2 hete #294386 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

A szög tökéletes....

Replay kell, ez így kevés.

3 hónapja 2 hete #294387 Írta: SilverFox
az mk a rammer és a venti is rajta maradt és nem szabadítja fel festés nem érdekel igazán

3 hónapja 2 hete #294388 Írta: hadtjuk

SilverFox beküldte: az mk a rammer és a venti is rajta maradt és nem szabadítja fel festés nem érdekel igazán

A Csapatok harca fórumon mondták, hogy amikor eltávolítják a WOT-ból a BB-s tankokat, akkor a festés(ek), felszerelések "felszabadulnak".

3 hónapja 2 hete #294389 Írta: Matt__Kirby
Holnap jön egy mikorpöcs, ami eltávolítja a bérelt tankokat és minden visszakerül.

Válasz a ticketetmre:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, SilverFox

3 hónapja 1 hete #294394 Írta: SilverFox
Köszi közben megjött a hivatalos válasz is:
(aki rajta hagyta az álcát azt bukni fogja)

Thank you for reaching out to Wargaming Player Support.

We are aware that after the Team Clash event our players are not being able to remove the styles from the rental vehicles and we hope it is not causing too much inconvenience.

These tanks will be removed from the garage with the upcoming micropatch tomorrow.

All equipment, customization elements, ammunition and consumables will be moved to the depot with the release of the patch.

Any experience earned on the Team Clash tanks will be moved to the Tier I tanks from the respective nation’s tech tree.

Thank you for your patience and understanding.

In case you need anything else, please do not hesitate to create a new ticket.

Best regards,

3 hónapja 1 hete #294395 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

SilverFox beküldte: Köszi közben megjött a hivatalos válasz is:
(aki rajta hagyta az álcát azt bukni fogja)

Thank you for reaching out to Wargaming Player Support.

We are aware that after the Team Clash event our players are not being able to remove the styles from the rental vehicles and we hope it is not causing too much inconvenience.

These tanks will be removed from the garage with the upcoming micropatch tomorrow.

All equipment, customization elements, ammunition and consumables will be moved to the depot with the release of the patch.

Any experience earned on the Team Clash tanks will be moved to the Tier I tanks from the respective nation’s tech tree.

Thank you for your patience and understanding.

In case you need anything else, please do not hesitate to create a new ticket.

Best regards,

"All equipment, customization elements, ammunition and consumables will be moved to the depot with the release of the patch."
"(aki rajta hagyta az álcát azt bukni fogja)"
Miért is bukná? Az álca gondolom a customization elementek közé tartozik.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.