Jelenleg 222 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

5 hónapja 2 hete #293565 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

AssistKing beküldte: Valaki tudna ésszerű magyarázatot adni arra, hogy a csata vége felé miért nem tudtam egyből kispotolni az FV td-t?
9:00-tól érdemes nézni
Replay

Hmmm
Érdekes:blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 2 hete #293567 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szerintem azért, mert pont akkor haladtál át te is bokron/kidöntött fákon (dupla bokor érvényesült). Látszik is, hogy amint kiérsz belőlük felvillan egyből.

hadtjuk beküldte: Kimby!

Igazad van köszi a kiegészítést.

Ez egyébként tényleg bosszantó, hogy nincs egy olyan hely ahol az összes (a játékos tulajdonába lévő felhasznált/nem felhasznált) festés látható lenne.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AssistKing

5 hónapja 2 hete - 5 hónapja 2 hete #293577 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

AssistKing beküldte: Valaki tudna ésszerű magyarázatot adni arra, hogy a csata vége felé miért nem tudtam egyből kispotolni az FV td-t?
9:00-tól érdemes nézni
Replay

Valamekkora álcája van a FV-nek is alapból, bár nem túl sok. Így is 400 m túl fedezted fel! Ha jól emlékszem minél távolabb van egy jármű annál nagyobb időközönként ellenőrzi a szerver, hogy látod-e (400 m fölött 1 mp-re emlékszem). A látó vonaladba (két jármű között) volt egy-két fa, ami kitakarta. Jól látszik, hogy csak a lövés pillanatában jelent meg neked. A lövéssel elvesztette a maradék álcáját. + Elvesztetették a 15 m belül lévő bokrok fák az álca hatásukat. (Bár ez szerintem nem érvényesült, mert nem volt az FV 15 méterén belül köztetek fa, lomb, bokor.)
Nem azt mondom, hogy minden stimt, de azért ez még magyarázható.

5 hónapja 2 hete #293590 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Sziasztok! Az Aslain's modpackből kikerült a csöcsös hatodik érzék ikon, vagy csak én nem találom? :unsure:

5 hónapja 2 hete #293591 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Sziasztok.

Biztos felmerült már, de valahogy nem találom. Mi az ideális felszerelése az Obj. 703 Version II-nek?
Felpakoltam ami volt a garázsban, venti, stabilizátor és optika, de nem vagyok egy nagy heavy tankos...

5 hónapja 2 hete #293592 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Bianconeri80 beküldte: Sziasztok.

Biztos felmerült már, de valahogy nem találom. Mi az ideális felszerelése az Obj. 703 Version II-nek?
Felpakoltam ami volt a garázsban, venti, stabilizátor és optika, de nem vagyok egy nagy heavy tankos...

Vstab, töltésgyorsító, és optika/venti

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bianconeri80

5 hónapja 2 hete #293593 Írta: pako911
Megválaszolva: pako911
Sziasztok.

Az oldalon hol találok a Klánháború ( CW )-vel kapcsolatos leírást?
Hogy történik a háború teljes menete?

5 hónapja 2 hete #293598 Írta: suled
Megválaszolva: suled
Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni. Van ez a tank cserebere, ami nem rossz csak én 'hülyegyerek' rossz tankot cseréltem be. Supportnak írtam de van egy kis baki , hogy nincs a tankok felsorolás részénél az a tank amit be cseréltem. Bele írtam ,hogy a tank amit be jelöltem nem az amit szeretnék vissza kapni mivel nem engedi el küldeni tank jelölés nélkül. Ami a borzasztó, hogy csak gép válaszol. Remélem valakinek van valamilyen ötlete. Válaszokat előre is köszönöm

5 hónapja 2 hete - 5 hónapja 2 hete #293599 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

suled beküldte: Sziasztok! Remélem tudtok nekem segíteni. Van ez a tank cserebere, ami nem rossz csak én 'hülyegyerek' rossz tankot cseréltem be. Supportnak írtam de van egy kis baki , hogy nincs a tankok felsorolás részénél az a tank amit be cseréltem. Bele írtam ,hogy a tank amit be jelöltem nem az amit szeretnék vissza kapni mivel nem engedi el küldeni tank jelölés nélkül. Ami a borzasztó, hogy csak gép válaszol. Remélem valakinek van valamilyen ötlete. Válaszokat előre is köszönöm

Elvileg amit becseréltél arra ihatsz "hidegvizet".
Ha a support segít akkor szerencséd van, többet nem tehetsz.
Írj ticketet.

Klán: ROTON
A legjobb hely

5 hónapja 2 hete #293609 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Köszönöm :) Amúgy igen tényleg a mod a baj ! nélküle működik minden!

5 hónapja 1 hete #293641 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Sziasztok, nekem is lenne egy kérdésem. Hol tudom megnézni, hogy kb. mennyi sebzés kell egy-egy tanknál a 2. és 3. gunmark-hoz?

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #293645 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

fabyzol3 beküldte: Sziasztok, nekem is lenne egy kérdésem. Hol tudom megnézni, hogy kb. mennyi sebzés kell egy-egy tanknál a 2. és 3. gunmark-hoz?

Nem tudom, hogy van-e ilyen oldal, de ez az érték hétről hétre változik, tehát nem állandó.
Most, hogy utána néztem, ezt találtam: wotclans.com.br...ks/moe
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

5 hónapja 1 hete #293646 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,valaki írna egy kis szösszenetet a Progetto 65ről? Mire számítsak vele? Köszi előre is

5 hónapja 1 hete #293649 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Tier6 kláncsatákhoz Ti milyen tankokat javasoltok?
Egyiknek gondoltam a cromwel -t és M6 heavy esetleg?

Ha teljesen rossz nyomon járok, írjátok meg nyugodtan! Azt külön megköszönöm, ha a javaslatok mellett ide vettek néhány szót általánosságban, hogy mit miért, hogyan s mivel érdemes?..

5 hónapja 1 hete #293653 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Igen pont ez kellett nekem! :) :thx:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.