Jelenleg 276 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

5 hónapja 1 hete #293654 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Slandyke beküldte: Tier6 kláncsatákhoz Ti milyen tankokat javasoltok?
Egyiknek gondoltam a cromwel -t és M6 heavy esetleg?

Ha teljesen rossz nyomon járok, írjátok meg nyugodtan! Azt külön megköszönöm, ha a javaslatok mellett ide vettek néhány szót általánosságban, hogy mit miért, hogyan s mivel érdemes?..

A tier hatos kláncsatákban általában a mozgékonyság dominál, és elégé vegyesek a vélemények ezzel kapcsolatban. Oké, sokan bevisznek KV-2, T-150-et is, de javasolnám a Cromwell, Cromwell B, T34 85 és variánsai, (M,Rudy) használatát. Esetleg Bret. Panther aminek az ágyúja olyasmi mint a Cromwellé csak jobb statokkal. Igaz, ellentételképpen lassabb a tank maga is, szóval inkább talán Bret. Panther.

A mit miért hogyan attól függ milyen taktikát alkalmaznál. Támadáshoz alkalmasabb az előbb említett csapat, védekezéshez viszont nem árt 1-2 HT, és maximum 1 db TD. Bár talán védekezéshez is alkalmasabb a t34 85M, hiszen mobilitásával könnyen tud több oldalra koncentrálni.
Fontos a fókuszlövés, vagyis úgy mozgatni az embereket,hogy egy ellenséget legalább 2-3 ember tudjon lőni.
Sokan alkalmatlannak találják a TD-ket SH-kra, én azt mondom, értő kezekben halálos lehet, ha jól tudod alkalmazni. Vegyünk egy Su-100-at akit 2 Cromwell véd, a 390-es alfát nem köszöni meg senki.
Szóval összegezve vinni bármit lehet, ha tudod használni, de az a legjobb ha együtt tud mozogni a csapat, és ezt mondjuk 1 db kv2-vel elég nehéz megoldani.
Tehát számomra az ideális hatos SH csapat 1 light, (vagy mobilis nagy látótávú tank) a többi med.
De egy csapat mindig annyira erős, mint a leggyengébb láncszeme. Vagyis ha van 1 db KV-2 akkor vagy teszel mellé még 1 db-ot (minimum) Vagy full kemp védekező taktikát kell alkalmazz.
Tudom, talán egyszerűbb válaszra vártál, hogy XYZ tank a javasolt, de ez eléggé árnyalt kép.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Slandyke, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 1 hete #293656 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Matt__Kirby beküldte: Tudom, talán egyszerűbb válaszra vártál, hogy XYZ tank a javasolt, de ez eléggé árnyalt kép.

Semmiképpen. Ez nyilván egy összetett történet. Csak kíváncsi voltam / vagyok nagyjából mi a trend. A cromwell pont a mozgékonysága miatt tűnt jónak. Elég jó tűzerő, ami gyorsan áthelyezhető, fókuszálható. Ezek szerint ezzel nem fogtam mellé. Az M6 kuka. Helyette nézek valami izmosabb light-ot és esetleg csiszolgatom kicsit a hellcat -et. Profi mezőnybe persze nyílván kell a prémium, de azért igyekszem hasznosnak lenni, amennyire tőlem telik. És persze köszönöm a választ!

5 hónapja 1 hete #293657 Írta: Matt__Kirby

Slandyke beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Tudom, talán egyszerűbb válaszra vártál, hogy XYZ tank a javasolt, de ez eléggé árnyalt kép.

Semmiképpen. Ez nyilván egy összetett történet. Csak kíváncsi voltam / vagyok nagyjából mi a trend. A cromwell pont a mozgékonysága miatt tűnt jónak. Elég jó tűzerő, ami gyorsan áthelyezhető, fókuszálható. Ezek szerint ezzel nem fogtam mellé. Az M6 kuka. Helyette nézek valami izmosabb light-ot és esetleg csiszolgatom kicsit a hellcat -et. Profi mezőnybe persze nyílván kell a prémium, de azért igyekszem hasznosnak lenni, amennyire tőlem telik. És persze köszönöm a választ!

Szerintem a Hellcatet hagyd ki, inkább sima T34-85 az is jobb.
Hellcat sebzés 240, töltés 7-8mp? és papír
T34-85 sebzés 190 töltés 6mp
A töltésidőkre csak kb emlékszem.

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

5 hónapja 1 hete #293658 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Világos! Akkor a hellcat is storno. A t34-85 ben úgyis benne vagyok, csak nem akartam kimaxolni a modulokat. A T-44 lenne a cél a frontline -hoz ill. végül a 430U mert kell egy rendes verekedős med.

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #293670 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Tárasokra nincs töltésgyorsító.
Ventillátor+Vstab+Optika a javasolt konfig

Matt__Kirby beküldte:

Bianconeri80 beküldte: Sziasztok.

Biztos felmerült már, de valahogy nem találom. Mi az ideális felszerelése az Obj. 703 Version II-nek?
Felpakoltam ami volt a garázsban, venti, stabilizátor és optika, de nem vagyok egy nagy heavy tankos...

Vstab, töltésgyorsító, és optika/venti

Mellékletek:

5 hónapja 1 hete #293677 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Ahogy ígértem.

Mégsem lehet megvenni a győzelmet?

A pay megvan, de hol marad a win? Hm? Konteósok, hol marad a win? :awesome:

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni, Slandyke

5 hónapja 1 hete #293678 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Hohoo!
Azért Jt.88-cal elég jó győzelmi aránya van :troll: :troll: :kappa:
Egyébként ha már kérdések...Ez a bizonyos "kappa" emberke, kicsoda is pontosan? Lehet tudni?

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

5 hónapja 1 hete - 5 hónapja 1 hete #293686 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

BiO_rOo_BOT beküldte: Tárasokra nincs töltésgyorsító.
Ventillátor+Vstab+Optika a javasolt konfig.

ŐŐŐ, és a Progetto?:kappa:

5 hónapja 1 hete #293687 Írta: Matt__Kirby

VaFec beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Tárasokra nincs töltésgyorsító.
Ventillátor+Vstab+Optika a javasolt konfig.

ŐŐŐ, és a Progetto?:kappa:

Abban igaza van hogy a 703-ra nem lehet tenni töltésgyorsítót, rosszul emlékeztem.
Venti, Vstab, távcső van rajta

A legjobb hely

5 hónapja 1 hete #293714 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

szecsibeni beküldte: Hohoo!
Azért Jt.88-cal elég jó győzelmi aránya van :troll: :troll: :kappa:
Egyébként ha már kérdések...Ez a bizonyos "kappa" emberke, kicsoda is pontosan? Lehet tudni?

A Twitch-et létrehozó cégnél volt alkalmazott, a neve Josh DeSeno.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

5 hónapja 1 hete #293719 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Ha nem elérhetőek a szerverek akkor hogy lehet, hogy valakiknek mégis? (twitch)

5 hónapja 1 hete #293720 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Nekem se a tesztszeró se eu2 nem megy, eu1 re meg akkora a várakozás inkább nem játszok. Megyek tarkovozni.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

5 hónapja 1 hete #293728 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Persze.Minden erejükkel a DDOS matricákat csinálják.
Holnapra kész lesz biztos.
Vagy elmarad .

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

5 hónapja 1 hete #293737 Írta: VaFec
Másnál sem számolja a Tank rewards pontokat?

5 hónapja 1 hete #293743 Írta: VaFec

VaFec beküldte: Másnál sem számolja a Tank rewards pontokat?

Most érkeztek meg a pontok. :side:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.