Jelenleg 588 vendég és 13 tag online

Csak egy kérdés...

1 hete 6 napja #293439 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

straubbazsi beküldte: Nincs valakinek egy feles, használható, prime-os twitch accountja? Fel tudok ajánlani viszonzásul egy óra wot oktatást. :silly:
Kellene a svéd nyolcas a 279 pattintós küldihez, már csak az hiányzik a 15. előtt :/.
Sokat próbálkoztam prime aktiválásával, de valamiért nálam nem jön össze.

A prime az első egy hónap után már fizetős. Egy havidíjas accountot akarsz?

Prime

Tviccs

Ezen mi nem megy?

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #293441 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@Szazados

- Nem emlékeztem, hogy mennyi idő után fizetős, ha fizetős. Bár feltételezem, ha valakinek sikerült aktiválnia egyszer, akkor ezt megismételheti új accounton.
- Annyi időre lenne rá szükségem, amíg aktiválom a Lima csomagot.
- Nem tudom pontosan, hogy mi a probléma. Mindig ugyanazt a hibaüzenetet kaptam a twitch és Amazon/Prime Video összekötésénél. A legjobb tippem, hogy a Skrill bankkártyám valamivel nem működik együtt. Órákat eltöltöttem vele, nem ment.

Köszi a hozzászólást. Gondolkoztam rajta, hogy kiírjak e egy ilyen kérdést/kérést. Sejtettem, hogy valakinek nem fog tetszeni. Egy már nem aktív fórumozó anno segített ezzel egyszer, ezért jutott eszembe, hátha.

1 hete 6 napja #293442 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
- Nem tudom pontosan, hogy mi a probléma. Mindig ugyanazt a hibaüzenetet kaptam a twitch és Amazon/Prime Video összekötésénél. A legjobb tippem, hogy a Skrill bankkártyám valamivel nem működik együtt. Órákat eltöltöttem vele, nem ment.

Az összekötés fordított irányával próbálkoztál? Tudom, idióta gondolatnak tűnik, de amikor én ezzel a twitch-es csomaggal próbálkoztam kb, 1 éve, sehogy nem ment, még az ügyfélszolgálatukkal is chatelgettem - aztán az ellentétes irányból meg simán. 1 év régen volt, így arra már nem emlékszem, hogy az Twitch-ből az Amazon vagy fordítva a működő irány (időközben az Amazon teljesen benyelte a Twich-et, úgyhogy az Amazontól a Twich a valószínűbb).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

1 hete 6 napja #293443 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

straubbazsi beküldte: Nincs valakinek egy feles, használható, prime-os twitch accountja? Fel tudok ajánlani viszonzásul egy óra wot oktatást. :silly:
Kellene a svéd nyolcas a 279 pattintós küldihez, már csak az hiányzik a 15. előtt :/.
Sokat próbálkoztam prime aktiválásával, de valamiért nálam nem jön össze.

szeva. sikerült megoldanod már? ha nem akkor írj majd rám . nekem van accom

1 hete 6 napja #293444 Írta: harakiri

RockyRuciano beküldte: - Nem tudom pontosan, hogy mi a probléma. Mindig ugyanazt a hibaüzenetet kaptam a twitch és Amazon/Prime Video összekötésénél. A legjobb tippem, hogy a Skrill bankkártyám valamivel nem működik együtt. Órákat eltöltöttem vele, nem ment.

Az összekötés fordított irányával próbálkoztál? Tudom, idióta gondolatnak tűnik, de amikor én ezzel a twitch-es csomaggal próbálkoztam kb, 1 éve, sehogy nem ment, még az ügyfélszolgálatukkal is chatelgettem - aztán az ellentétes irányból meg simán. 1 év régen volt, így arra már nem emlékszem, hogy az Twitch-ből az Amazon vagy fordítva a működő irány (időközben az Amazon teljesen benyelte a Twich-et, úgyhogy az Amazontól a Twich a valószínűbb).

nekem az AdBlocker és társai voltak a ludasok. vagy át kell engedni a regisztráció alatt a felugró oldalakat , vagy egyszerűen ki kell kapcsolni . én meg egy egy évig nem mertem kikapcsolni , aztán most nemrég megcsináltam én is.

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #293445 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
@Rocky
Úgy rémlik, hogy olvastam erről a fordított dologról és megpróbáltam úgy is (bár nem mostanában).

@harakiri
<3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hete 5 napja #293446 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Sziasztok!
A mostanában induló cw csak kampány vagy lesz 8-as is?Esetleg ha valaki tudja ennek mikor van az indulási időpontja?

1 hete 5 napja #293447 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Valaki tud segíteni hogy miért van a képen látható hiba?
Csak egy modom van fent a GM mod.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

1 hete 5 napja #293448 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Szia!
Szerintem próbáld meg a mod nélkül.

1 hete 5 napja #293449 Írta: harakiri

Matt__Kirby beküldte: Valaki tud segíteni hogy miért van a képen látható hiba?
Csak egy modom van fent a GM mod.

még nagyon régen mikor xwm-et használtam , emlékszem h xls file-okat kellett néha átnevezni . nem lehet hogy valami orosz oldalról töltötted a módodat és az ő betűik végett nem ismeri fel az európai szabványt?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #293450 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Ma este kell a díszeket meg a többi vackot lecibálni és ,,összetörni"?(...a wot-tal együtt :d3: )....,,assztán" megyek stalker-ezni.....

1 hete 5 napja #293452 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ttaamm74 beküldte: Ma este kell a díszeket meg a többi vackot lecibálni és ,,összetörni"?(...a wot-tal együtt :d3: )....,,assztán" megyek stalker-ezni.....

Igen, hajnalban vége lesz az eventnek. A szintenként kiválasztott 1-1 tankon fog élni a bónusz még két hétig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 hete 4 napja #293474 Írta: vasasocsi
Megválaszolva: vasasocsi
Köszönöm a választ. Sejtettem,de tuti ha megkérdezem! :)

1 hete 4 napja #293482 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

qwasas007 beküldte: Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem, hogy lehet-e már tudni, mennyi XPbe fog fájni az IS-2 II?
Jelenleg 92k-t gyűjtöttem a KV-3ra, remélem elég lesz.

Ha igaz 65k lesz.

1 hete 4 napja #293483 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

qwasas007 beküldte: Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem, hogy lehet-e már tudni, mennyi XPbe fog fájni az IS-2 II?
Jelenleg 92k-t gyűjtöttem a KV-3ra, remélem elég lesz.

A 8-as tankok általában 100 k Xp-be fájnak, de az oroszok tier 8 tankok már ez alatt vannak. Föleg a hevi-k (53, 58, 77 k Xp. ami könnyebbé teszi ezt az ágat). Ez alapján a 92 k Xp még túlzónak is tűnik...
Ha meg éppen felértékeli (többre tartja mint 92 k) a kétcsövűeket a WG, akkor is pár kör KV3-mal, és a garázsodba tudhatod az új 8-ast...

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.