Csak egy kérdés

4 éve 2 hónapja #293452 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ma este kell a díszeket meg a többi vackot lecibálni és ,,összetörni"?(...a wot-tal együtt :d3: )....,,assztán" megyek stalker-ezni.....

Igen, hajnalban vége lesz az eventnek. A szintenként kiválasztott 1-1 tankon fog élni a bónusz még két hétig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293474 Írta: vasasocsi
Megválaszolva: vasasocsi
Köszönöm a választ. Sejtettem,de tuti ha megkérdezem! :)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293482 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem, hogy lehet-e már tudni, mennyi XPbe fog fájni az IS-2 II?
Jelenleg 92k-t gyűjtöttem a KV-3ra, remélem elég lesz.


Ha igaz 65k lesz.
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293483 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem, hogy lehet-e már tudni, mennyi XPbe fog fájni az IS-2 II?
Jelenleg 92k-t gyűjtöttem a KV-3ra, remélem elég lesz.

A 8-as tankok általában 100 k Xp-be fájnak, de az oroszok tier 8 tankok már ez alatt vannak. Föleg a hevi-k (53, 58, 77 k Xp. ami könnyebbé teszi ezt az ágat). Ez alapján a 92 k Xp még túlzónak is tűnik...
Ha meg éppen felértékeli (többre tartja mint 92 k) a kétcsövűeket a WG, akkor is pár kör KV3-mal, és a garázsodba tudhatod az új 8-ast...
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293484 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok!
Annyi lenne a kérdésem, hogy lehet-e már tudni, mennyi XPbe fog fájni az IS-2 II?
Jelenleg 92k-t gyűjtöttem a KV-3ra, remélem elég lesz.


thearmoredpatro...tanks/

IS-2-II = 51.300 ex. – This experience can be accumulated in advance on KV-3.
IS-3-II = 165.400 ex. (For the tank) /236.300 ex. (with the necessary modules)
ST-II = 217.000 ex. (for the tank) /544.100 ex. (with the necessary modules)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293485 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Sziasztok :)
Csak 1 kérdés de ne röhögjetek ki :P
Ezzel a szarral hogy lehet célozni:Obj.703 II ?

nekem nem ad célkeresztet hozzá.
jacktor mód van a gépen más nincs de csak ennél a tanknál van ez a gond!
kerestem beállításokban mi lehet a gond de egyszerűen nem találom!
Az egér mozgatására mozog a cső de szálkereszt nincs így nem látom hova célzok :(

Mi lehet a gond?

Köszi a segítséget!
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293486 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok :)
Csak 1 kérdés de ne röhögjetek ki :P
Ezzel a szarral hogy lehet célozni:Obj.703 II ?

nekem nem ad célkeresztet hozzá.
jacktor mód van a gépen más nincs de csak ennél a tanknál van ez a gond!
kerestem beállításokban mi lehet a gond de egyszerűen nem találom!
Az egér mozgatására mozog a cső de szálkereszt nincs így nem látom hova célzok :(

Mi lehet a gond?

Köszi a segítséget!


:woohoo: :rofl: (bocs!)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293489 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Na veled is csak 1 el többen vagyunk :(
Inkább ha tudod a megoldást segíts ne ki röhögj!!
Nem ez az életformám! Csak heti párszor játszom azt is inkább télen mikor nem tudok melózni.
Ezzel ütöm el az időt, Így ha hülyének tudatlannak tűnök Én kérek elnézést! De úgy gondoltam értelmes segítőkész fórumtársak majd segítenek :( de látom ismét tévednem kell :(

Köszi :(
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293490 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Ne rágjál be, csak elképzelve tényleg vicces, nem téged nevet ki:)
amúgy leírtad a választ is, hogy valszeg a mod okozza, Nézz körül mod topicjában hátha már van rá megoldás is!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293494 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Az ünnepek alatt volt a kreditbónusz, amit minden tankra megkaptunk. Nem úgy volt, hogy még két hétig tart ez a bónusz? Nálam csak azokra a tankokra adja már csak, amelyek ki voltak jelölve "kék"-kel az ünnepek alatt,.
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293497 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Na veled is csak 1 el többen vagyunk :(
Inkább ha tudod a megoldást segíts ne ki röhögj!!
Nem ez az életformám! Csak heti párszor játszom azt is inkább télen mikor nem tudok melózni.
Ezzel ütöm el az időt, Így ha hülyének tudatlannak tűnök Én kérek elnézést! De úgy gondoltam értelmes segítőkész fórumtársak majd segítenek :( de látom ismét tévednem kell :(

Köszi :(


Ne haragudj! Nem téged röhögtelek ki, csak elképzeltem, hogy milyen lehet így játszani. :lol: Egyébként igen, leírtad a megoldást ( ahogy Matt__Kirby is írta ), valószínűleg a mod kavar be, szedd le és kiderül. Amennyiben mod nélkül okés, akkor keresni kell másikat, amennyiben akarsz mod-ot. Vagy itt a Jactor modpack cikk alatt írd le a problémát és majd segítenek a mod készítők. :)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293501 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Melyik med vonalat ajánljátok kihúzni tervrajzokból, a Csehszlovákot, vagy az Olaszt?
Mik a tapasztalatok, melyik a jobb? :)
Előre is köszönöm! :)
Vörhenyes Róka ;)
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293504 Írta: Vagyígyvagysehogy
Megválaszolva: Vagyígyvagysehogy
Szerintem az olasz ág sokkal jobb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293505 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok!
Melyik med vonalat ajánljátok kihúzni tervrajzokból, a Csehszlovákot, vagy az Olaszt?
Mik a tapasztalatok, melyik a jobb? :)
Előre is köszönöm! :)
Vörhenyes Róka ;)

Nekem az Olasz X jobbnak tűnik. De érzésem szerint nemsokára nefelni (rontani) fogják.
Progetto előnyök: Tárazás közben is tud lőni. Pattint. (Erre nem lehet építeni, de azért jó tudni, főleg, ha ellene harcolsz.) Nagyobbat sebez (360 vs 320 Hp).
Tevepata előnyök: Gyorsabb mind mozgásban, mind tárürítésben (1.5 mp vs. 2.5 mp!), mind teljes tártöltésben. Pontosabb. Bár kell még egy kicsit várni a tártöltésre, (Nem a célzásidő hosszú, hanem a tártöltés rövid!) de utána tényleg oda megy ahova céloztad. (Míg az olasz 100 m fölött már nagyon nehezen talál el mozgó járművet, és állónál is kb. 100 méterenként egy lövés megy mellé a tárból.)

Érdekes, hogy érzetre a Progeto pontosabbnak tűnik, de ez a tárazási rendszer miatt van. Teli tár:
Progi: Lösz nem talál, ha nincs más célpont, akkor még ráküldöd a következőt, de ha ez se talál, akkor inkább megvárod a tárazást.
TévéPityu: Lösz nem talál, megpróbálod még egyszer. Akár talál, akár nem, a maradék két stukot is ráküldöd, mert célszerű kiüríteni a tárat.

A cseh ág a 7, 8-a szenvedős. 8 az maga a halál. Nagy, (tehát álcája nincsen,) lassú, (nem ér oda sehova,) az ágyúja jó, (pontos,) de mivel kicsi a kaliber nem sebez sokat, (nincs megfélemlítő erő benne). 6-os az táras, jó előképző a 9-eshez, (Mindkét tank nagyon jó a tierbeli társaikhoz képest.) csak ne lennének köztük tankok. 5 alatt meg nincs emlékem a tankokról. (Átesik rajtuk az ember. Ez minden ágra igaz.)

Az olasz ág: 5-7-ig ugyan abba a tankba ülsz. Olyan elfogadható. Azaz nem kiemelkedő, de ha nem görcsölsz rá még élvezni is lehet. 8-tól jön a táras rendszer. Ami ha kifejleszted, (az előtt is jó de ettől válik tökéletessé,) akkor nagyon jó. Én legalábbis élveztem mind a Panterrát, mind a Stendit. (Remélem a mechanizmust ismered, most nem részletezném, de ha szükséged van rá kérdez. Bár szerintem egyszerűbb megnézni pár visszajátszást és rájössz a különbségre.)

Ennek ellenére én a cseh ág kihúzását javaslom tervrajzból. Főleg a 7-8-ast.
1. Mert az olaszt med tankok élvezetesek. (Érdemes ővelük játszani.)
2. Hamarosan az olaszok kapnak hevi ágat. (WG még ez évben szeretné bevezetni.) És bár semmit se tudni róluk. (Valaki itt fejtegette valamelyik fórumon, hogy az olaszoknak nincsenek hevi tankjaik. De most nem találom a hozzászólást.) Szó, ami szó: Én inkább erre tartogatnék tervrajzokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69
Téma zárolva.
4 éve 2 hónapja #293506 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Szerintem az olasz ág sokkal jobb.

Kicsit tömör voltál.
Na, jó, jó. Én meg hosszú voltam, mint a csiga nyála...
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.