Jelenleg 462 vendég és 4 tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 napja #293755 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Miért van , hogy 4-5 csatánként nem csak kilép a játékból a gépem , hanem még a WOT alkalmazást is bezárja teljesen?
Másnak is volt ilyen vagy csak engem kezdett el szívatni a rendszer?
MOD miatt biztos nem csinálja , mert akkor minden csata után kilépne gondolom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #293757 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!XVM másnál sem megy?

Betanított magfizikus

1 hónapja 2 napja #293758 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Goldfinger beküldte: Miért van , hogy 4-5 csatánként nem csak kilép a játékból a gépem , hanem még a WOT alkalmazást is bezárja teljesen?

Pedig ha kibírsz 4-5 csatát modok nélkül, akkor célszerű lenne úgy megpróbálni.
Viszont tegnap nekem frissített valamit a kliens, csak pár MB-ot, lehet, hogy ez nem tetszik a modoknak?

1 hónapja 2 napja #293759 Írta: Goldfinger
Moddal is kibírtam konkrétan most 17 csatát és a 18 . ba lépett ki. Ha a mod lenne a gond azt nem 18 csatánként tenné , hanem mindegyikben.
Szerintem ez szerver gond. Csak nem vagyok benne biztos.

1 hónapja 2 napja #293760 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Goldfinger beküldte: Miért van , hogy 4-5 csatánként nem csak kilép a játékból a gépem , hanem még a WOT alkalmazást is bezárja teljesen?

A WG több napja DDOS támadás alatt van -- ennek lényege, hogy a szervert próbálják túlterhelni.
Lásd a cikket a kapcsolódási problémákról.
És itt nyer visszaigazolást, hogy a CW-t jogosan halasztották el --- képzeld el, mi lenne, ha egy területvédési csatát befolyásolna....

1 hónapja 2 napja #293761 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nem tudja valaki mit csináltak a Renegáddal? Nálam több napja használhatatlan,átütése alig van, a páncél meg mintha nem is lenne, én legalábbis úgy veszem észre hogy nem olyan mint egy hónapja volt

1 hónapja 2 napja #293762 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

charliefirpo_2018 beküldte: Nem tudja valaki mit csináltak a Renegáddal? Nálam több napja használhatatlan,átütése alig van, a páncél meg mintha nem is lenne, én legalábbis úgy veszem észre hogy nem olyan mint egy hónapja volt

Az véletlenül sem lehet, hogy a játékosok kiismerték a tankot.Biztos a WG csinált valamit vele...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018, harakiri

1 hónapja 2 napja #293772 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Semmi nem lehetetlen, majd ha lesz egy kis időm meditálok rajta,megígérem,a sötét oldal mindent ködbe burkolt...

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293775 Írta: Goldfinger
Vajon a WG miért nem szünteti meg teljesen a csata közbeni chatelést? A FU, STFU, noob, bot, retard, idiot, jude, gipsy, fucking idiot , fucking noob....és sorolhatnék még kb. 30 at .....jelzőkön kívül mást nem lehet olvasni. Ha üzenni akarok valamit a csapatnak , tökéletesen működő képesek az F3-F7 -i g kalibrált billentyűkombinációk. Klánok meg úgy is TS-en nyomják. A sok sok értelmetlen fejlesztés mellet ez egy értelmes módosítás lenne a játékban. Semmi haszna a chat funkciónak.

1 hónapja 2 napja #293777 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Goldfinger beküldte: Vajon a WG miért nem szünteti meg teljesen a csata közbeni chatelést? A FU, STFU, noob, bot, retard, idiot, jude, gipsy, fucking idiot , fucking noob....és sorolhatnék még kb. 30 at .....jelzőkön kívül mást nem lehet olvasni. Ha üzenni akarok valamit a csapatnak , tökéletesen működő képesek az F3-F7 -i g kalibrált billentyűkombinációk. Klánok meg úgy is TS-en nyomják. A sok sok értelmetlen fejlesztés mellet ez egy értelmes módosítás lenne a játékban. Semmi haszna a chat funkciónak.

Hmmm.
Én meg inkább visszahoznám a régi chat rendszert, amikor az ellenféllel is lehetett chat-elni.

1 hónapja 2 napja #293778 Írta: Goldfinger
Az szuper lenne. Akkor dupla annyi mocskot olvasgathatnál.

1 hónapja 2 napja #293779 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Goldfinger beküldte: Az szuper lenne. Akkor dupla annyi mocskot olvasgathatnál.

Viszont cserébe megint jókat derülhetnék a sok IQLight irkálón , mint annó :P

1 hónapja 2 napja #293785 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Hunter9956 beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte: Nem tudja valaki mit csináltak a Renegáddal? Nálam több napja használhatatlan,átütése alig van, a páncél meg mintha nem is lenne, én legalábbis úgy veszem észre hogy nem olyan mint egy hónapja volt

Az véletlenül sem lehet, hogy a játékosok kiismerték a tankot.Biztos a WG csinált valamit vele...

A Wg nem nyúl bele a tankokba bejelentetlenül. Vagy mégis? Pozitív példaként lásd anno az IS3-at, HD modell előtti állapotában rettenetesen ammórekk-érzékeny volt, ami a HD modellel megszűnt, pedig a patchnotesben nem volt benne, hogy a lőszerrekeszt buffolták, mint pl. az Obj 907 esetében. Direkt pozitív példát hoztam fel, negatív nyilván nincs (pl. Mutz buff utáni pár hetes pofátlan lézerpontossága hirtelen megszűnt). Ez mind mind csak erengé, ami eltakar :)

1 hónapja 2 napja #293786 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Goldfinger beküldte: Vajon a WG miért nem szünteti meg teljesen a csata közbeni chatelést? A FU, STFU, noob, bot, retard, idiot, jude, gipsy, fucking idiot , fucking noob....és sorolhatnék még kb. 30 at .....jelzőkön kívül mást nem lehet olvasni. Ha üzenni akarok valamit a csapatnak , tökéletesen működő képesek az F3-F7 -i g kalibrált billentyűkombinációk. Klánok meg úgy is TS-en nyomják. A sok sok értelmetlen fejlesztés mellet ez egy értelmes módosítás lenne a játékban. Semmi haszna a chat funkciónak.

Azért nem szünteti meg, mert letilthatod, ezáltal nem fogod látni. Elég sokan ki is kapcsolják.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293787 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

AzertsemJo beküldte:

Goldfinger beküldte: Az szuper lenne. Akkor dupla annyi mocskot olvasgathatnál.

Viszont cserébe megint jókat derülhetnék a sok IQLight irkálón , mint annó :P

Milyen szuper volt amikor az a1 reszkető retard toptiert " fel lehetett dobni"

@charliefirpo_2018:
Vagy csak régen volt patch és megnőtt az aimbotok száma....
Tudom, elég simán be lehet ütni annélkül is, de fura amikor 500m-ről 5/5 ször beütik amikor ráadásul úgy tekeregsz mint a búgóscsiga, és csak a tornyod teteje látszik.

Klán: ROTON
A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.