Jelenleg 376 vendég és 2 tag online

Csak egy kérdés...

8 hónapja 17 órája #293886 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

VaFec beküldte: Úgy érzem magam, mint aki bedrogozott. Délelőtt 2x-es szorzók voltak, most meg 5x-es. Hogy is van ez? Más is tapasztalta?

Hali.
Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem a hangok sugallták a fejemben, amit a szemem látott :-D
Tényleg így volt, először 2x, majd 5x...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 15 órája #293890 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Sziasztok. Toborzó programjelenlegi választható jutalom prém. tankjait hol lehet megnézni?

8 hónapja 15 órája #293894 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Bianconeri80 beküldte: Sziasztok. Toborzó programjelenlegi választható jutalom prém. tankjait hol lehet megnézni?

Hirtelen ezt találtam:
esport1.hu/news...scheff

8 hónapja 14 órája #293898 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80

VaFec beküldte:

Bianconeri80 beküldte: Sziasztok. Toborzó programjelenlegi választható jutalom prém. tankjait hol lehet megnézni?

Hirtelen ezt találtam:
esport1.hu/news...scheff

Rendes tőled. Sajnos ezt én is megtaláltam de ez már elavult sajnos. Az érdekelt volna hogy frissült-e a választható lista 4 nappal ezelőtt.

8 hónapja 12 órája #293902 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Frissült (bővült):

Toborzó - T26E5
Toborzott - Pz.IVS

worldoftanks.eu...son-3/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bianconeri80

8 hónapja 2 órája #293905 Írta: Goldfinger
Megválaszolva: Goldfinger
Sziasztok. Segítséget kérnék.

Vajon miért lép ki a játékból a WOT az asztalra random időközönként. Van , hogy 17-20 csata után...és van olyan is , hogy sorozatban 3x minden csata után. És teljesen be is zárja a játékot. Mindegy , hogy moddal vagy az nélkül játszom, a probléma mind a két esetben ugyan az.
Mindegy hogy reggel játszom vagy este. A nap bármely időszakában fenn áll ez a probléma.
Már újra raktam a játékot és akkor is csinálja.
Ötlet?

8 hónapja 47 perce - 8 hónapja 46 perce #293907 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Goldfinger beküldte: Sziasztok. Segítséget kérnék.

Vajon miért lép ki a játékból a WOT az asztalra random időközönként. Van , hogy 17-20 csata után...és van olyan is , hogy sorozatban 3x minden csata után. És teljesen be is zárja a játékot. Mindegy , hogy moddal vagy az nélkül játszom, a probléma mind a két esetben ugyan az.
Mindegy hogy reggel játszom vagy este. A nap bármely időszakában fenn áll ez a probléma.
Ötlet?

Wargaming.Net mappa törlését próbáltad? (AppData-Roaming mappában található)

8 hónapja 18 perce - 7 hónapja 4 hete #293908 Írta: Goldfinger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Kitöröltem. Meglátjuk az eredményt. Köszönöm.

Szerk.: Sajnos nem megy ezzel az opcióval sem. Mire megköszöntem neked a tanácsot a következő csatába újra kilépett :wb: :(

Ez az igazi fejtörő :)

...és ahogy látom nincs is senkinek ötlete mitől van ez :)

7 hónapja 4 hete #293917 Írta: VaFec

Goldfinger beküldte: Sziasztok. Segítséget kérnék.

Ötlet?

Géped hőmérséklet paraméterei rendben vannak? Próbáld megszabadítani a ventilátorokat és a hűtőbordákat a porcicáktól, hátha segít a gondodon.

7 hónapja 4 hete #293919 Írta: Goldfinger

Éppen ma reggel sűrített levegővel kifújtam. Egyébként meg hetente szoktam kiporolni.
Másik , hogy nem csak ezzel a játékkal játszom, azok nem lépnek ki , nem állnak le. Erősebb gépigényük van mint a wotnak.
De a lényeg, hogy van úgy , hogy bekapcsolom a gépem , elindítom a wot-ot. ...és kilép az első csata után. Nem hinném , hogy ilyenkor már túlmelegedett volna. Főleg úgy , hogy máskor meg 20 játékot/csatát is enged tolni és csak utána lép ki.
Teljesen érthetetlen számomra ez a probléma. Azért köszi a tanácsot, érdeklődést.

7 hónapja 4 hete #293920 Írta: VaFec

Lehet hogy már volt, de próbálj meg visszaemlékezni, hogy amióta csinálja ezt a wot, mi változhatott meg a gépeden. Esetleg újabb videókártya driver, vagy egy windows frissítés, stb. Gondolkodj el rajta, és lehet, hogy megleled a probléma okát. Nálam a legújabb AMD 2020-as adrenalin driver okozott problémákat, de azóta már kijött 2 frissítése és most jónak tűnik, ha Nvidia-d van, annál is mostanában váltottak újabb évjáratra, hátha ez nem tetszik neki.
Több ötletem nincs.

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #293923 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Goldfinger beküldte:

Éppen ma reggel sűrített levegővel kifújtam. Egyébként meg hetente szoktam kiporolni.
Másik , hogy nem csak ezzel a játékkal játszom, azok nem lépnek ki , nem állnak le. Erősebb gépigényük van mint a wotnak.
De a lényeg, hogy van úgy , hogy bekapcsolom a gépem , elindítom a wot-ot. ...és kilép az első csata után. Nem hinném , hogy ilyenkor már túlmelegedett volna. Főleg úgy , hogy máskor meg 20 játékot/csatát is enged tolni és csak utána lép ki.
Teljesen érthetetlen számomra ez a probléma. Azért köszi a tanácsot, érdeklődést.

Mert ezzel jelzi, hogy ne wotozzál. :)
Végigolvastam, nézd nekem egy elég régi gépem van, és a wotot is közepes SD grafikán futtatom, de a két év alatt talán 2x ha kilépett.
Abból amit írtál arra következtetek, hogy :

a,: valóban valami frissítés (telepítés) cseszett be, ahogy Vafec kollega írja

b,: lehet hogy valamelyik file nem működik jól a játék fájlok közül. (mint írod a többi játék jól megy tehát hardweres gond sztem nem lehet) Mivel ma reggel jön ki a frissítés, szerintem simán megéri újratelepíteni a játékot, és ezzel szerintem el is múlik a probléma. Ha továbbra is csinálná, akkor lehet a kliensben ellenőrizni a file-k integritását, nem biztos hogy segít, de ártani nem fog.

c.: Ha automatikusan frissíti a VGA drivered valamely keretprogram (nálam az Nvidia-nál így van) akkor lehet, hogy az újabb drivert nem szereti.

Klán: ROTON
A legjobb hely

7 hónapja 4 hete #293937 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Üdv mindenkinek!

Tud valaki erre megoldást újra telepítés sem oldotta meg és módokat sem használok.

Ha másik accal lépek be akkor működik.

Másik gépen belépve nincs ilyen problémám.

Valakinek valami ötlet?
Mellékletek:

7 hónapja 4 hete #293938 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Sziasztok.
Lassan befejezem a toborzóprogramot.
Melyik tankot válasszam?
T92 v FV4202? (A többi nem érdekel, v megvan)

Klán: ROTON
A legjobb hely

7 hónapja 4 hete #293939 Írta: Henrik8511
Megválaszolva: Henrik8511
Én az FV-t választanám sebzés és átütés miatt meg azért mert nem kötelező vele előre rohanni és mert a spotolás az külön műfaj legalábbis nekem. Meg sztem a gumikerekesek 100x hamarébb felveszik a jó spot helyeket így mire te oda érsz már csak free frag leszel. De ha jól ismered a hasonló szintű könnyű tankokat és tudod hogy nem fognak beelőzni akkor bátran válaszd azt amelyik tetszik...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.